Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Mary Lynn Baxterová

Zobrazuji údaje o autorce Mary Lynn Baxterová - Baxter, Mary Lynn


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1993/10Desire50 L Štěstí ve čtyřechAnn je přesvědčená, že nejlepší je mít svou práci, adoptovat si hezké děťátko a pak už človek nepotřebuje nikoho dalšího. A chování Drewa MacMillana - místního playboye - ji v tomto názoru jen utvrzuje. Ale nikdy neříkej nikdy. Od chvíle, kdy Drew poprvé Ann políbí, se začíná všechno měnit. A celý jeho dosavadní život se zdá být bezvýznamný.
1995/2Desire116 N Danclerovo děvčeModelka Marlee Bishopová potřebuje okamžitě peníze ze svého dědictví, které spravuje její nevlastní bratr, rančer John Dancler. John nemíní porušit slib daný Marleeninu otci, a proto dědictví střeží jako oko v hlavě. To by se raději dotýkal Marlee než jejích peněz…
1996/6Special15 G ATanec v rytmu láskyLetní lásky 1996Boj o nezávislost nikdy není snadný. Kelly Warrenová je pevně rozhodnutá nenechat se žádným mužem ovládat. Jenže odolávat mužnému kouzlu Tuckera Garreta není vůbec snadné.
1996/8Desire187 M Tělem i dušíAby se Joanna zotavila z vážných zranění, najme si na doporučení lékařů osobního trenéra Mikea McCoye. Jeho dovedné ruce jí znovu probudí k životu nejen pochroumané tělo, ale také zapomenuté sny o lásce a rodině. Ctižádostivý Mike však o domácím krbu nechce ani slyšet…
1998/6Special Desire9 H BKovboj a jižanská kráskaLetní touhy 1998Garth si přijel odpočinout na malou farmu v Utahu. Netuší však, kolik rozruchu přinese do jeho života půvabná Tiffany.
1999/9County Special2 W AŽenich z dražbySetkání s láskouPoslední, co si právnička Bridget Martinová pamatovala z výletu do Utahu, bylo, že si v dražbě svobodných mládenců koupila za tisíc dolarů urostlého, mužného Jeremyho Davise. Jak se tedy mohla druhý den ráno probudit vedle něj jako paní Davisová?
2001/11Desire462 P Láska je láskaCo bylo na té ženě, že ho nutila toužit po intimním sblížení? Bryce už skoro úplně vzdal myšlenku, že ještě někdy zakusí ten pocit, že přeskočí jiskra vzájemné přitažlivosti. A přece se tak stalo. Hned, když Katherine poprvé uviděl, byl ztracen. Katherine se však zdá, že jsou jako oheň a voda, nikdy se nespojí... a jejich vztah asi nemá budoucnost. Bryce je z Katherine zoufalý, protože cítí její vášnivé tělo, ale její srdce zůstává chladné!
2001/11Special Desire23 H APřekvapivá nadílkaAdventinky 2001 2Na vánočním večírku se po letech setkají dávní přátelé Shane a Julie. Shane Julii vždycky miloval a kvůli ní se ani neoženil. Ona je čerstvě rozvedená a těhotná. Jejich setkáním se spustí lavina dramatických událostí, které navždy změní jejich životy - k lepšímu!
2002/8Desire Duo508 O BHost z minulostiGrace na střední škole prožila velikou nezapomenutelnou lásku s Dentonem Hardestym. Po letech Denton projíždí jejich rodným městem a náhoda ho zavede do penzionu, který vede právě Grace. Vzájemný šok ze setkání ještě umocňuje poznání, že jejich vzájemné city se znovu probudily k životu.
2008/2Desire Duo783 O BIdeální dvojiceGrant byl úspěšný mladý muž, zvyklý brát si všechno, co chtěl. Nyní si usmyslel, že získá Kelly, překrásnou mladou ženu, která se v městečku zčistajasna objevila. Kelly však nebyla jen tak obyčejná servírka, i když pracovala v místním bistru. Ve skutečnosti byla vynikající právnička, kterou Grantovi seslalo samo nebe. Dovolí Grant, aby mu Kelly obrátila jeho poklidný život naruby?
2008/5Desire Duo792 O AKouzlo cizinceZ krátkého Calova manželství vzešel syn, ale o tom Cal neměl ani tušení. Teprve po smrti své bývalé manželky se dozvěděl o jeho existenci a že o něj pečuje jeho švagrová Emma. Jaké zbraně použije otec, aby získal své dítě? Emma je vtažena do tornáda vášně, zrady a nenávisti, které může zahojit jenom láska…
2009/12Special Na Vánoce147 H APřekvapivá nadílkaAdventinky 2009Na vánočním večírku se po letech setkají dávní přátelé Shane a Julie. Shane Julii vždycky miloval a kvůli ní se ani neoženil. Ona je čerstvě rozvedená a těhotná. Jejich setkáním se spustí lavina dramatických událostí, které navždy změní jejich životy - k lepšímu!
2022/7Special na přání435 G BKouzlo cizinceZ krátkého Calova manželství vzešel syn, ale o tom Cal neměl ani tušení. Teprve po smrti své bývalé manželky se dozvěděl o jeho existenci a že o něj pečuje jeho švagrová Emma. Jaké zbraně použije zoufalý otec, aby získal své dítě? Emma je vtažena do tornáda vášně, zrady a nenávisti, které může zahojit jenom láska…

Počet zobrazených záznamů: 13

Na seznam autorek začínajících na Ba

Na seznam autorek od písmene B

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 5331
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 30.07.2022, 20:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace