Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Rebecca Brandewyneová

Zobrazuji údaje o autorce Rebecca Brandewyneová - Brandewyne, Rebecca


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1997/2Desire212 N Riskantní podnikMorgan je drsný kovboj z Kansasu, Cat je elegantní rusovláska z New Yorku. Zdálo by se, že ti dva nemohou mít v životě nic společného. Ale Cat nečekaně zemřel její milovaný otec a ona si musí poradit s řízením firmy, kterou po sobě zanechal. Má to háček – druhou polovinu firmy vlastní Morgan. Jak se ti dva vůbec snesou?
1999/6Special Desire14 H AKrotitel a lviceLetní touhy 1999Přitažlivý multimilionář Jordan chce zachránit před krachem cirkus svého dědečka a začne tím, že se rozhodne v něm strávit léto jako krotitel lvů. Kromě divokých zvířat se ale bude muset pokusit zkrotit také půvabnou artistku Mistral, která na něj od prvního setkání cení zuby a vytahuje drápky...
2005/10Special91 G AVražda na večírkuLáska a zločinSotva si manželé Lily a Paul Clothierovi stačili vysvětlit, že jejich rozchod byl omylem, zamotaly se jejich životy ještě víc - na večírku, který měla ozvláštnit hra na spáchání a následné vyšetřování vraždy, došlo k vraždě skutečné a Paul se stal hlavním podezřelým. Pomůže jim znovu nalezená láska dosáhnout spravedlnosti?

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam autorek začínajících na Br

Na seznam autorek od písmene B

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3386
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace