Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Phyllis Halldorsonová

Zobrazuji údaje o autorce Phyllis Halldorsonová - Halldorson, Phyllis


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1998/2Sladká romance18 J Manželství na receptRomantická večeře při svíčkách a známost na jednu noc - to je to jediné, co je doktor Sam Lawford ochoten ženám nabídnout. S Kristen je to však úplně jiné. Tahle dívka si dokázala najít cestičku k jeho srdci - a tím ho úplně vyvedla z míry!
1998/11Special Desire11 H AKdo jsem?Adventinky 1998 2Vánoce přinášejí lidem nejen dárky, ale často i lásku a porozumění. Tak je to i v těchto čtyřech příbězích.
Několik dnů před Vánoci najde policista Gregor v noci v parku neznámou ženu s rozbitou hlavou, která ztratila paměť.
2001/4Romance418 D Pouze tvá...Gray Flint se zapřísáhl, že žádné ženě už nepodlehne - a rozhodně ne Eve Costopoulosové, která doučuje jeho dcerku. Ale její soucit a porozumění pro malou Tinker a provokativní nevinnost ho přitahují každým dnem blíž a blíž. Přesto mu čest velí, aby si nebral to, co mu Eve nabízí...

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam autorek začínajících na Ha

Na seznam autorek od písmene H

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2695
Denní počet: 1
Počítáno od: 29.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace