Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Kate Hoffmannová

Zobrazuji údaje o autorce Kate Hoffmannová - Hoffmann, Kate


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1995/1Temptation83 T Hledá se manželkaJordan Prentiss je bohatý a ženami obletovaný chicagský podnikatel. Kvůli dobrému image podniku se musí oženit. Ale jediná žena, která ho zajímá je Elise Sinclairová, svatební konzultantka. Elise má připravit jeho svatební obřad – a vůbec netuší, že Jordan nemá nevěstu!
1995/4Temptation93 R Elixír láskyDoktorka Zuzana Hartová je přesvědčena, že se jí podařilo objevit elixír lásky. Rozhodne se jej osobně vyskoušet na muži, který by si jí za normálních okolností nikdy ani nevšiml. Zdá se, že elixír opravdu účinkuje, zrada je však v tom, že se Zuzana do svého „pokusného objektu“ zamiluje. Začnou ji trápit výčitky svědomí. Co se stane až se Jay dozví, že na něm vyskoušela svúj vynález?
1995/11Temptation114 S Sázka o nevěstuPrvní z populárního cyklu příběhů o Domu u svobodných mládenců, ve kterém drsný detektiv Tru Hallihan za dramatických okolností pozná známou psycholožku Carolinu Leightonovou!
1995/12Temptation116 S Divoška TarynPrávník Josh Banks, další z obyvatel domu „U svobodných mládenců“, dodal od jedné své klientky neobvyklý úkol: zkrotit její vnučku! Pokud Taryn někdo nezastaví, zakrátko o ní budou psát všechny bulvární plátky ve Státech. A jak se zdá, Josh je na to ten pravý…
1996/1Temptation118 S Šťastně svobodný mužZe tří svobodných přátel v legendami opředeném kalifornském domě zbývá už jen Garrett McCabe. Kdo mohl tušit, že právě jeho, ostříleného svobodného mládence, zaujme plachá a tichá Emily? Objevil v ní citlivou a vášnivou ženu – ženu stvořenou pro lásku.
1996/5Temptation125 R Noční tanecKdyž Annabeth Dupreeová zdědí po babičce „Školu společenských umění“, neví, jaké potíže ji čekají! O dědictví musí bojovat se Zachem Tannerem, vnukem důvěrného babiččina přítele – a to ještě netuší, že pod nevinným názvem „Škola“ se skrýval podnik zcela jiného druhu…
1996/10Pokušení lásky16 W APolibek kovbojePokušení lásky 1996Život na ranči, to není nic pro princezny. Ani pro hvězdy lední show, které jsou zvyklé na slávu a potlesk. Ale Jossie slávu klidně oželí, protože předstírání sladkých úsměvů a tylových princeznovských sukní už má plné zuby. Než tohle, raději se vrhne do náruče toho nejhoršího kovboje v Arizoně.
1997/5Pokušení lásky23 W BTajemný hostPokušení lásky 1997Hallie Tylerová na upíry nevěří! Všichni ti šílenci z okultistických spolků, kteří se nastěhovali do jejího penzionu a snaží se přijít na kloub staré upírské iegendě, jí pěkně pijí krev, A záhadný Tris je ze všech nejhorší!
1997/9Temptation158 S PirátKdyž Meredith najde na břehu zpola utopeného Griffina Rourkeho, nemůže uvěřit vlastním očím. Ten pirát je ztělesněním všech jejích dívčích snů a fantazií. Meredith však nepočítá s tím, že její milenec z 18. století prahne po pomstě.
1998/1Special21 G BTajná ValentýnkaValentinky 1998 1Charlotte se pustila do odvážné hry, která ji může stát hodně - dokonce i její srdce!
1998/3Svatby de Wilde3 W Tajemství láskyOn - šarmantní majitel slavného obchodního domu. Ona - jeho krásná a talentovaná generální ředitelka. - Přitahují se od prvního okamžiku, ale každý z nich má svoje tajemství...
1998/7Temptation178 S Manželství nanečistoBýt šéfredaktorkou časopisu svatební cesty a psát reportáž z rekreačního zařízení určeného pro líbánkové pobyty - to přece nelze bez partnera. Lianna Cooperová dostane nápad! Poprosí svého bývalého manžela Mitche, aby sehrál roli bláznivě zamilovaného novomanžela...
1998/8Svatby de Wilde8 W Podmínky příměříKouzelná Megan DeWildeová má svůj životní sen, získat dům na pařížské ulici Rue de la Paix a předvést se tak rodině. Jenže je tu ještě syn úhlavního nepřítele DeWildeů, Phillip Villeneuve, který se snaží získat nejen tentýž dům, ale i srdce překrásné Megan...
1999/9Láska a smích11 X Sladká odplataTess Ryanová je praktická mladá žena, která si ví rady se všemi nástrahami lásky, zvlášť když se týkají její sestry. Když však v pasti lásky uvízne ona sama, je s radami v koncích a skončí tak jako její stále nešťastná sestra v úkrytu pod postelí. To však Andrew Wyatt, předmět její nešťastné lásky, nemůže dopustit, i když on sám je jen nebohá oběť nepředstavitelně bláznivých nápadů Tessiny sestry.
1999/12Fantazie4 FS Rytíř snůJe těsně před půlnocí posledního dne roku 1999. Maggie Kelleyová stojí v jednapadesátém patře chicagského mrakodrapu, kde se koná silvestrovská oslava nového milénia. Maggie se do něj chystá vkročit ohlášením svého zasnoubení se Spencerem, jedním z nejbohatších mladíků ve městě. K této slavnostní chvíli si pozvala i starého kamaráda z mládí Lukea a nejlepší přítelkyni Isabellu. Společně tak vytvoří čtyřlístek, s jehož životem Osud a nastupující tisíciletí pořádně zamíchají.
2000/1Fantazie6 FS Rytíř na celý životBohémská Isabella Channingová chtěla původně jenom zachránit svou kamarádku Maggii před svatbou s mužem, který se pro ni nehodí a s kterým by byla jistě nešťastná. Když se však s jejím snoubencem Colinem Spencerem ocitne o silvestrovské noci roku 1999 uvězněná ve výtahu mrakodrapu, všechno se vyvíjí jinak...
2000/4Special Desire17 H COna je ta praváKapky štěstíChase Donnelly zajisté neměl v úmyslu uvěřit proroctví své babičky, že spojí svůj život s ženou, kterou uvidí ve snu. Jak je však zaskočen, když Natalii Hillyardovou následujícího dne skutečně potká!
2000/6Fantazie16 FS Byla jsem tu prvníCarrie Reynoldsová touží po jediném: po Devlinu Rileym. Tento pohledný, úspěšný obchodník a starý mládenec hraje hlavní roli v jejích nejskrytějších snech a fantaziích. Ovšem na to, aby si jí vůbec všiml, by se z nenápadné Carrie musela proměnit na ženu znalou světa. Pomůže jí k tomu dobrodružná dovolená, kterou pro ni potají naplánuje její kolegyně?
2006/5Special99 G ARoxanneSladká Paříž pro dvaKrásná sladká Paříž plná kavárniček, Paříž plná lásky, místo, kde se sny mohou stát realitou… A také místo, kam zamíří vítězka soutěže o Matku roku, kterou pořádá časopis Family Voyager.
Stane se jí Roxanne, matka čtyř dětí, kterou opustil manžel?
2007/1Special108 G BPadající hvězdaPříběhy hvězdPřed osmi roky byla Francesca pro mladého majitele kalifornského vinohradu Spencea jenom nohatou a hubatou „krátkou holkou s dlouhým jménem“. Teď je z ní krásná, emancipovaná a vzdělaná mladá dáma. Co se ale nezměnilo, je to, že ji Spence přitahuje. Zdá se, že tentokrát už budou její city opětovány! Hvězdy to předpověděly.

Počet zobrazených záznamů: 20

Na seznam autorek začínajících na Ho

Na seznam autorek od písmene H

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 4907
Denní počet: 1
Počítáno od: 26.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace