Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - svazek Letní touhy 2001

Zobrazuji údaje o svazku Letní touhy 2001


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2001/6Special Desire22 H AJayne Ann Krentzová (Krentz, Jayne Ann)Láska na překážkuLetní touhy 2001Katty Randallová o svatební noci zjišťuje, že její manžel ve skutečnosti vůbec na lásku nevěří a potřebuje ji jen jako obchodní partnerku a milenku. Chce se dát okamžitě rozvést, ale nakonec svolí, že s ním zůstane alespoň tři měsíce a pomůže mu rozběhnout nové oddělení jeho firmy. Přesvědčí ji Garrett za tu dobu, že láska existuje?
2001/6Special Desire22 H BStella Cameronová (Cameron, Stella)Usmířená minulostLetní touhy 2001Když doktor Andrew Monthaven ztratil maličkou Colleen Beckettovou, vnímá to jako svou osobní ztrátu... to, co cítí k její matce, je totiž také naprosto osobní. Jenže Greer ho nenávidí za to, že nedokázal její dceru zachránit. Podaří se mu láskou překonat její zášť?

Počet zobrazených záznamů: 2

Na seznam všech svazků


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2812
Denní počet: 1
Počítáno od: 01.01.2008

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace