Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Day Leclaireová

Zobrazuji údaje o autorce Day Leclaireová - Leclaire, Day


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1992/12Romance10 B Najde se závěť?Teta Maudie věděla, jak to zařídit! Před svou smrtí schovala závěť a jejímu synovci a neteří nezbývá, než ji hledat. Každý se do toho pustí podle svého: Julian systematicky a plánovitě, Callie intuitivně. Zmatky nastanou, když se do hledání dá i Brut, devadesátikilový bernardýn
1993/3Romance21 A Jablíčko láskyVést tržnici s ovocem a zeleninou není žádný špás. Jordan to poznala, když ztratila rodiče a tíha odpovědnosti přešla na ni. Přesto když se objevil Rainer Thorsen, člen rodiny vlastnící celou síť podobných tržnic, a podobně jako jeho vikingští předci přešel hned do útoku, její odpověď byla jasná:ne!
1993/5Romance29 A Manželství z rozumuVe světě bezohledných podnikatelů je mladá začínající obchodnice ztracená: Andrea by nedokázala udržet svoji firmu nad vodou, kdyby se jí nenaskytla možnost sňatku se zkušeným a rozhodným Thorem Thorsenem. Ale budou k sobě Andrea a Thor patřit opravdu jen naoko?
1994/11Romance103 C Kovboj v sukníchCami Greenbushová se nechala najmout na ranč - jako kovboj! Má to ale jeden háček, ranč viděla naposled ve svých třech letech. Laso v životě nedržela v ruce, i když s jojem to umí výborně. Nezdolná optimistka Cami však neztrácí humor v žádné situaci. Holta Winstona, který ji najal, přivádí k šílenství. Proč se jí jen nedokáže zbavit?
1996/5Romance174 B Ženich na inzerátLea je rozhodnutá zachránit rodinný ranč před bankrotem za každou cenu. Dá si do novin inzerát, že se vdá za muže, který jí pomůže. Jediný zájemce, který připadá v úvahu, je však Hunter Pryde, muž, kterého její otec před lety vypudil z jejich kraje! Nyní se přichází pomstít. Lea však nemá na vybranou…
1996/11Romance197 A NeodolatelnýGrace se každé ráno pečlivě nalíčí a obleče tak, aby byla co nejškaredější, a pak vyrazí do práce. Její šéf Luc už ale začíná něco tušit... Podaří se Grace zabránit nejhoršímu a přitom neprozradit, jak ho miluje?
1997/11Romance247 C Žena na jednu nocKdyž Anna procitá po autonehodě z bezvědomí, zjišťuje, že ztratila paměť, a není si jista ani svým vlastním jménem. Kdo je ten přitažlivý muž, který ji přišel navštívit do nemocnice? Je to skutečně její manžel, jak o sobě tvrdí?
1997/12Romance251 C Sňatek z rozumuNikki už opravdu neví, jak se svého vytrvalého ctitele Erica zbavit. Co takhle předstírat, že je vdaná? To je ono! Odletí do Nevady a vezme si tam prvního slušného chlapa, který s ní tu komedii bude ochotný sehrát!
1998/3Sladká romance19 F Dočasný manželWynne se potřebuje rychle vdát, aby nepřišla o dědictví. A Jake se ze stejných důvodů potřebuje rychle oženit. Najdou to, co hledají, na proslulém Popelčině plesu, který pořádá rodina Montaqueových?
1998/4Sladká romance21 F Svatba z donuceníElla hledá poslední naději na své štěstí na seznamovacím Popelčině plese, který pořádají její rodiče. To ale ještě netuší, že se tam znovu setká s Rafeem - mužem, který touží jen po tom, aby se jí rafinovaně pomstil!
1998/8Sladká romance29 F Utajené dítěDravě mužný Damien a zářivá Sable spolu kdysi byli nesmírně šťastni. Jenže před pěti lety Sable křivě nařkli z krádeže - a ona ztratila jak své zaměstnání, tak svého muže. Podaří se jí nyní obhájit čest a znovu získat svoji lásku?
1998/11Special24 G CMuž mnoha chutíAdventinky 1998 1Vypadalo to, že budou jenom vařit romantickou vánoční večeři pro dva, ale...?!
1999/4Romance313 A Zázračná nevěstaPětiletá River Sierrová touží po mamince - mamince právě takové, jako je krásná víla v její pohádkové knížce. A tak když se krásná Jill Randellová objeví ve dveřích, malá River věří, že se její sen stal skutečností. Zbývá už jen jediné - přesvědčit o tom i jejího otce a přimět ho, aby dal lásce ještě jednu šanci!
1999/8Galerie romance16 U SmolařkaNa začátku jejich vztahu stál výbuch. Ostatně jinak by to u chronické průšvihářky Kit ani nemohlo být. A další nehody na sebe nedají čekat. Jenže Stephana to ke Kit neodolatelně táhne a pár nevinných nehod na tom nedokáže nic změnit.
1999/9Sladká romance55 F Táta za všechny penízeGeniální desetiletý Hutch Lonigan ví přesně, co své mamince koupí k narozeninám: muže! A tak vezme všechny své úspory a jde do seznamovací agentury. Maminka Cassidy však po špatných zkušenostech žádného chlapa nechce. A ani obrovitý a mužný Troy Merrick se zpočátku do seznamování nijak nehrne. A tak malému Hutchovi nezbývá než přichystat pár malých lstí...
1999/10Romance337 A Miluj mě, anděli...Reed Harding stihl za šest měsíců vyhodit dvanáct sekretářek. Ta třináctá však stojí opravdu zato. Angie Makepeaceová je krásná, elegantní, milá a... lehce ztřeštěná. Tvrdí, že je anděl a že jejím hlavním úkolem je najít mu nevěstu. Jenže Reed žádnou nevěstu nechce - ledaže by byla tak andělská jako Angie.
2000/2Galerie romance27 T Rozpustit ledKdyž Nick Colter zjistí, že je s ním Dani už devět měsíců těhotná, neváhá ani vteřinu a během dvaceti čtyř hodin se stává nejen manželem, ale vzápětí na to i otcem. Jeho nová žena však ví, že žít s ním nebude jednoduché. Nick totiž už kdysi dávno uzavřel své srdce ve schránce z ledu. A ten led není vůbec jednoduché rozpustit...
2000/4Galerie romance32 U Snoubenec k pronajmutíAby získala vysněné místo viceprezidentky otcovy společnosti, musí Taylor Danielsová získat jisté důvěrné informace o letovisku Bride's Bay. A tak jí nezbývá, než si coby falešného snoubence najmout drsně mužného J. T. Richmonda. K čemu to ale povede, o tom nemá zpočátku ani tušení...
2000/7Galerie romance37 T Ženichem z donuceníPřed sedmi lety doslova vyhnali Sama Beaumonta z rodného ostrova. Nyní se vrací a všichni, kteří měli s jeho vyhnáním něco společného, musejí počítat s pomstou. V případě krásné Annie, jeho dávné lásky, to ovšem bude pomsta dozajista sladká...
2000/10Galerie romance43 T Ženich na zkouškuJejí rodina se jí tak usilovně snaží najít manžela, že toho už Hanna má dost. A tak se podvolí zúčastnit se bálu, kde si nezadaní hledají svého partnera na celý život. A co čert nechce, právě tam potkává Marca, muže, který jako by byl odpovědí na všechny touhy jejího srdce i duše...
2001/12Romance463 A Dítě jako dárekAlessandro Salvatore má s obdobím Vánoc spojen rozchod s bývalou ženou, a tak není divu, že po žádných rodinných oslavách netouží. Uchýlí se tedy do horského srubu, aby toto období přečkal o samotě. O to větší je jeho překvapení, když se týden před Štědrým dnem objeví na jeho prahu žena s chlapcem a tvrdí, že je jeho syn. Alessandro však netuší, kdo by ta žena mohla být, a o nikoho nestojí! Lauren je o pravdivosti svých slov přesvědčena a je rozhodnuta za každou cenu naučit Alessandra věřit na lásku. Vždyť Vánoce jsou dobou, kdy se dějí zázraky...
2001/12Vánoční romance13 AV Tajemný Santa ClausMathias má za sebou nelehké životní období a jen těžko nalézá ztracenou duševní rovnováhu. Poté, co se nečekaně setká s úspěšnou spisovatelkou a ilustrátorkou dětských knížek Jacq, pro něj život začíná mít znovu smysl! Jacq se však už jednou v životě spálila a odmítá Mathiasovi otevřít své srdce... O to větší je její překvapení, když Mathias odhalí, kdo Jacq ve skutečnosti vlastně je!
2001/12To nejsladší23 F Dlouho ztracená nevěstaJe to maškarní ples pro Popelku, který se koná jenom jednou za rok... Všichni jeho účastníci zůstávají po celou dobu v maskách a hledají zde zábavu, přátelství, lásku... Jsou zde také bývalí manželé Shayne Beaumontová a Chaz McIntyre; před devíti lety se na podobném plese seznámili, zamilovali, vzali... a o pár dnů později rozvedli. Oba ale pevně věří v to, že již nikdy nepotkají nikoho, koho by mohli milovat tak jako svého bývalého partnera.
2002/1Romance Duo473 T ANeznámý ochránceSami Fontainová se rozhodne, že si pořídí dítě, ale nechce žádného manžela, protože v dětství trpěla rozvodem rodičů. Kde však toho správného otce hledat? Řešení je naprosto jednoduché: Sami si podá inzerát v novinách... Mezi nápadníky se objeví přitažlivý Noah Hawk, který se Sami snaží její rozhodnutí vymluvit. Podaří se mu Sami přesvědčit, že rodina je mnohem víc než pouhé dítě?
2002/2Special40 G AZázraky se dějíSvatební zvonyPiper Montgomeryová byla od samého začátku v nezáviděníhodné situaci. Stála mezi dvěma muži, kteří se hluboce nenáviděli - svým bratrem a milencem Gideonem. Po pěti letech má zahořklý Gideon šanci odčinit křivdu a pomstít se. Piper ho vyhledá a je rozhodnutá pro bratra udělat cokoli, i kdyby to mělo znamenat, že se nabídne jako záruka za bratrovu půjčku...
2003/6Romance551 A Vyzývavý návrhNajímání muže jako společníka nedělá Tess Loniganová zrovna každý den. Ale její povýšení v práci závisí právě na tom, zda se na dobročinném plese po jejím boku objeví nějaký partner… Netuší však, že tajemný výbor Amorovy seznamky jí už konkrétního kandidáta vybral!
2003/7Romance555 A Svatební vichřiceEmma Palmerová vyčítá svému dávnému příteli Grayi Shawovi bezohlednost v jednání s klienty a s ní osobně a odmítá si ho vzít. Gray je však přesvědčen, že svatba s Emmou bude do čtrnácti dnů... Emmě zbývá jediná možnost, jak Graye zastavit: dát mu takovou podmínku, kterou nebude schopen splnit!
2003/8Romance559 A Znovuzrozená láskaAni ve snu by Raine Featherstoneovou nenapadlo, že své třicáté narozeniny oslaví svatbou s Lucienem Kincaidem. V minulosti sice jejich srdce vzájemně zahořela, ale Lucien zavinil v její rodině tragédii a Raine ho začala nenávidět. Stačí však jeden jeho dotyk a dávné kouzlo funguje s nemenší silou jako před lety...
2009/5Desire827 L Princezna v zajetíAlyssa dostala dopis od matky s letenkou a žádostí o pomoc. Jakmile vystoupila z letadla v malém evropském knížectví, ocitla se ve víru znepokojivých událostí. Všichni ji oslovovali princezno a místní panovník ji nutil k sňatku. Stala se figurkou v boji o moc. Pak ji těsně před obřadem unesl krásný a silný muž a Alyssa byla vydána na pospas jemu a své nesmyslné touze najít štěstí a domov v náruči svého únosce!

1. díl minisérie Královské intriky
2009/6Desire830 L Princova vyvolenáJuliana Arnaudová si už v životě zažila velká zklamání. Přitom by tak ráda věřila v příběhy se šťastným koncem. Když se na plese setká s charizmatickým mladým mužem a jejich okouzlení je vzájemné, připadá si jako Popelka na bále. O to větší je její šok, když se z jejího šarmantního společníka vyklube opravdový princ Lander Montgomery. I když oba vzájemně zahoří láskou, Juliana ví, že musí Landerovu nabídku k sňatku odmítnout…

2. část minisérie Královské intriky
2009/7Desire833 L Svatba nanečistoPrinc Brandt, vládce knížectví Avernos, byl vychován, aby pro něho čest a povinnost vůči jeho zemi byla vždy na prvním místě. Proto byl připraven obětovat osobní štěstí a uzavřít politicky výhodný sňatek bez lásky. To však netušil, že tím spustí lavinu dramatických událostí a klubko intrik, které splétal on i vládcové sousedních knížectví, se ještě více zamotá. Naštěstí žena, které navždy věnoval své srdce a která byla obdařena odvahou i statečností, se rozhodla za svou lásku a jejich společnou budoucnost bojovat…
Závěr minisérie Královské intriky
2010/2Desire853 K Spoutáni vášníMuže rodiny Danteových ovládne silná neovladatelná touha, když se poprvé setkají se ženou, která je jim souzena. Severo Dante to pokládal za povídačky, než potkal návrhářku šperků Francesku. Pak na vlastní kůži poznal tu naprosto neodolatelnou přitažlivost, vůči níž byl zcela bezbranný. Vzplál mezi nimi oheň vášně, avšak nemilosrdný svět byznysu může způsobit, že jejich vztah nikdy nedojde naplnění…

1. díl minisérie Dědictví Danteových
2010/3Desire856 K Jen jeden dotekMarco Dante byl udiven a šokován. A podle reakce Caitlyn, která k nim právě nastoupila do firmy, i ona byla v šoku. Jak jí mohl Marco srozumitelně vysvětlit, co se stalo, když i on sám tomu nemohl uvěřit! Stačil jen jeden dotek a Marco věděl, že před ním stojí žena, která je mu přisouzena osudem…

2. díl minisérie Dědictví Danteových
2010/4Desire859 K Falešný manželRodinné impérium Danteových se zdálo být ohroženo. Kontaktovala je žena, která si dělala nárok na půlku jejich dolu na ohnivé diamanty. Vše měl vyřešit Nicolo Dante, který se za Kiley O‘Dellovou vydal osobně. Předpokládal, že energická kráska je dozajista podvodnice, přesto byl zasažen nezvladatelnou touhou po ní! Další komplikací bylo, že Kiley po nehodě ztratila paměť. Nicolo se rozhodl zabít dvě mouchy jednou ranou a vydávat se za jejího manžela…
(3.díl minisérie Dědictví Danteových)
2010/5Desire862 K V pastiDva staré italské rody mezi sebou uzavřely smlouvu. Jejich děti, Ariana a Lazzaro, se vezmou, a tak bude naplněn jejich osud a zpečetěno i obchodní spojení. Ale obstojí smlouva rodičů v moderním světě? Ariana i Lazzaro si do manželství nesou svá tajemství, kterých se nehodlají vzdát. Ale tajemné dědictví rodiny Danteových, kouzlo prvního doteku - Inferno, zamíchá karty a přinutí chladný rozum přiznat, že volání srdce zvítězí.

(Závěr minisérie Dědictví Danteových)
2010/10Desire Duo879 O BNezvratné rozhodnutíTexaský miliardář Joc Arnaud zvítězil nad svým nemanželským původem a stal se úspěšným obchodníkem. A žádné jeho dítě nebude vyrůstat bez peněz a v ponížení, jaké zažil on. Takže ať už se to Rosalyn Oakleyové líbí nebo ne, jejich dítě ponese jeho příjmení. Stejně jako ona!
2011/12Desire Duo920 O BDomov pro IsabelluÚspěšný miliardář Jack Mason se musel nečekaně ujmout adoptivní dcery své zesnulé sestry, pětileté Isabelly. Pro holčičku, která prošla těžkým obdobím, hledal vhodnou chůvu. Výběrovým řízením vyšla jako vítězka Annalise, mladá učitelka. V té době Jack netušil, že si vybral i svou budoucí partnerku…

(5. díl minisérie Potomci milionářů)
2012/5Desire Duo935 O BProkletí láskyDvě staré dámy se smluví, že by měly spojit svá vnoučata - Luca a Téu, protože si již v jejich dětství všimly, že projevují známky Inferna - krásného prokletí klanu Danteů, které je vždy zárukou trvalé a hluboké lásky. Luc i Téa se však možnosti, že by něco tak směšného jako Inferno mohlo existovat, zuby nehty brání.

5. díl minisérie Dědictví Danteových
2012/11Desire Duo953 O BDočasná snoubenkaPo nezdařeném manželství se Rafe Dante rozhodl žít sám. Jeho početné příbuzenstvo je však posedlé představou, že na něho, stejně jako na ostatní členy rodiny, někde čeká spřízněná duše, která mu je souzená. Aby se vyhnul jejich urputné snaze najít mu celoživotní lásku, zaměstná mladou dívku, která má nelehký úkol – hrát jeho snoubenku…

(5. díl minisérie Dědictví Danteových)
2012/11Special na přání204 H BVyzývavý návrhNajmout si společníka, to nedělá Tess zrovna každý den. Ale její povýšení v práci závisí právě na tom, zda se jí na dobročinném plese po boku objeví vhodný partner... Tess ale netuší, že tajemný výbor Amorovy seznamky jí už konkrétního kandidáta vybral!
2012/12Desire Duo957 L AVytrvalý milenecDraco Dante té záhadné krásce okamžitě podlehl. Jenže jak rychle se v jeho životě objevila, tak rychle zase zmizela. Měsíce trvalo, než našel Shaylu, ženu, která byla jeho osudem a jež s ním čekala dítě…

(Předposlední díl minisérie Dědictví Danteových)
2013/1Desire Duo959 O BHrdý ctitelOpravdu pocítila Gianna s Constantinem Romanem Inferno? Gianna si po roce a půl odloučení už nebyla jistá. Jak by ji mohl její snoubenec tak lehce opustit a odjet do Evropy budovat firmu? Bylo zřejmé, že hrdost a kariéra jsou pro něj přednější než vášeň, která mezi nimi vzplála. Gianna se rozhodne, že se tedy i ona bez Inferna i Constantina obejde…

(Závěr minisérie Dědictví Danteových)
2013/4Desire Duo969 L BTvrdohlavá EmmaFinanční poradce Chase se už dva měsíce snažil zbavit vzpomínek na strhující noc plnou vášně s neznámou dívkou. A pak ji znovu nečekaně potkal, a to na druhém konci země! Byl si jist jediným: musí ji znovu mít. Avšak Emma se i přes zjevnou vzájemnou přitažlivost novému sblížení s ním brání. Chasea čekal šok. Emma totiž čeká dítě. Jeho dítě…
2013/9Desire Duo983 O BJak najít tu pravouVynálezce a úspěšný podnikatel Justice St.John se rozhodl, že se ožení, a k nalezení dokonalé manželky hodlal využít strýcův počítačový program. Jenže potom strávil vášnivou noc se ženou, která pro něj byla naprosto nevhodná… Když Justice zjistil, že se ta noc neobešla bez následků, jeho chladný a osamělý život nabral nové obrátky…
2014/1Desire Duo996 L AVíc než dokonaláKdyž milionář Lucius Devlin po smrti svého nejlepšího přítele získal do opatrování jeho dítě, uvědomil si, že v zájmu jeho dobré výchovy bude potřebovat manželku. A to ne ledajakou, ale takovou, která by vyhovovala všem jeho požadavkům. Proto se rozhodne využít počítačový program svého obchodního přítele Pretoria, s jehož pomocí již dříve našel dokonalou asistentku…
2014/3Sladký život Duo123 J APirátův nejlepší obchodNe nadarmo dravému podnikateli Gabeovi Pirettimu říkají "Pirát". Když se rozhodne, že něco chce, opravdu chce, jako by to už bylo jeho. A s Catherine to nemělo být jiné! Gabe sice nikdy nepochopil, proč od něj Catherine před dvěma roky odešla, je si ale po čertech jistý, že až ji k sobě připoutá znovu, bude to už navždy.
Když za ním Catherine přijde sama s prosbou o pomoc, začne kout železo, dokud je žhavé…
2014/6Desire1009 K Důkazy nevinyJedním si vyšetřovatelka Nikki Thomasová byla jistá. Jack Sinclair není vrah. Nezabil svého otce, i když všechny okolnosti tomu nasvědčovaly. Nikki ale věděla, že Jacka, se kterým již čtyři měsíce sdílela lože a který pro ni byl čím dál tím důležitější, těžko získá natrvalo. Mohla udělat jediné - vypátrat vraha a očistit tak Jackovo jméno. A taky byla rozhodnuta udělat vše pro to, aby se Jack smířil se svými nevlastními sourozenci Kincaidovými…
2014/9Special na přání247 G AZnovunalezená láskaRaine by ani ve snu nenapadlo, že své třicáté narozeniny oslaví svatbou s Lucienem Kincaidem. V minulosti sice jejich srdce vzájemně zahořela, ale Lucien zavinil v její rodině tragédii a Raine ho začala nenávidět. Stačí však jeden jeho dotyk a dávné kouzlo funguje s nemenší silou jako před lety…
2018/4Special na přání334 H AV pastiDva staré italské rody mezi sebou uzavřely smlouvu. Jejich děti, Ariana a Lazzaro, se vezmou, a tak bude naplněn jejich osud a zpečetěno i obchodní spojení. Ale obstojí smlouva rodičů v moderním světě? Ariana i Lazzaro si do manželství nesou svá tajemství, kterých se nehodlají vzdát.
2019/1Special na přání352 H BDočasná milenkaPo nezdařeném manželství se Rafe Dante rozhodl žít sám. Jeho početné příbuzenstvo je však posedlé představou, že na něj, stejně jako na ostatní členy rodiny, někde čeká spřízněná duše, která mu je souzená. Aby se vyhnul jejich urputné snaze najít mu celoživotní lásku, zaměstná mladou dívku. A zadá jí nelehký úkol - hrát jeho snoubenku

Počet zobrazených záznamů: 50

Na seznam autorek začínajících na Le

Na seznam autorek od písmene L

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 10200
Denní počet: 2
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace