Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - edice Desire Duo

Zobrazuji údaje o edici Desire Duo


 měsíc   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2002/1473 O ACait Londonová (London, Cait)Žena snůSnad za to mohla Gabrielova indiánská krev, která mu radila, aby usiloval o ženu svých snů, aby jí byl stále nablízku a nespouštěl ji z očí? Gabriel Mirandu miloval už od dětství, a když ona opustila rodné městečko kvůli kariéře, ztratil smysl života. Proto když se teď vrátila, rozhodl se, že ji už nikdy nenechá odejít!
2002/1473 O BShawna Delacorteová (Delacorte, Shawna)Zkrocený playboyJessicu a Dylana přivedla do opuštěného horského srubu stejná touha najít samotu, klid a ztracenou životní rovnováhu. Ani jeden z nich netoužil po společnosti toho druhého. Byla to náhoda, nebo osudové znamení, že jejich neplánovaným setkáním se spustila lavina událostí, které jim nepřinesla ani trochu klidu, ale něco mnohem cennějšího?
2002/2478 O ALeanne Banksová (Banks, Leanne)Chci tě, láskoMichael Hawkins udělal závažné rozhodnutí. Prožil se svojí sekretářkou Kate Adamsovou noc plnou vášně, a když se dověděl, že čeká dítě, požádal ji o ruku. Kate ale nechtěla, aby ji Michael považoval za další ze svých obchodních zájmů. Přesvědčí svého šéfa, že bude nenahraditelná v jeho srdci stejně jako v jeho kanceláři?
2002/2478 O BCaroline Crossová (Cross, Caroline)Zakázané touhyEva Chandlerová se s Johnem MacLarenem zná od svých sedmnácti let. V té době pracoval na ranči jejího dědečka. Už tehdy se jí zdálo nepatřičné, jak na něj její tělo reagovalo a jak ji přitahoval. To bylo před osmi lety. Teď se situace obrátila, z Johna je bohatý rančer a Eva ho žádá o místo hospodyně a chůvy. Jediné, co se nezměnilo, je ta silná, nepřiznaná vzájemná přitažlivost.
2002/3483 O ASheri WhiteFeatherová (WhiteFeather, Sheri)Noční vítrKelly Baxterová se statečně vyrovnává s problémy, které doprovází její nečekané těhotenství. Brzy se však dostane do ještě svízelnější situace. Musí se rozhodnout, komu dá přednostskutečnému otci svého dítěte, nebo poslechne hlas svého srdce a půjde za tím, kterého nazývají Noční vítr?
2002/3483 O BKristi Goldová (Gold, Kristi)Neodolatelný ochránceZach Miller má pracovat pro útulek, kde je ředitelkou Erin Braileyová. Rád by se staral i o ni samotnou. Vypadá to, že Zach je schopen uspokojit všechny její potřeby. Přesto Erin nemůže zahnat pochyby, zda je pro ni nejbezpečnější místo opravdu v jeho náručí.
2002/4488 O AEmma Darcyová (Darcy, Emma)Královna vílV okamžiku, kdy Nick Armstrong pohlédl na Barbie Lambovou, si byl stoprocentně jistý, že to je žena, kterou chce. Do písmene totiž splňovala jeho ideál - královna víl. Nevěděl ještě, že Barbie souhlasila se setkáním s ním jen proto, aby mu vrátila trpké chvíle, kdy jí jako školačce zlomil srdce. Nastal čas pro nejsladší pomstu... Opětovné setkání však Nicka a Barbie zasáhlo mnohem hlouběji, než tušili...
2002/4488 O BKatherine Garbera (Garbera, Katherine)Vysněný rytířBohatá Lydia Kerrová utíká z New Yorku před sňatkem, do kterého ji nutí otec. Má své sny o lásce a manželství z rozumu se jí příčí. Na svém útěku Lydia havaruje a pomoc jí poskytne šerif Evan Powell. Ten nemůže zůstat chladný vůči její křehké kráse a i Lydia se cítí být nesmírně přitahována jeho mužným zjevem. Podaří se jim překonat své minulé špatné životní zkušenosti a vytvořit ve svých srdcích prostor pro nový vztah?
2002/5493 O AKathie DeNoskyová (DeNosky, Kathie)Překvapený otecDoktor Tyler Braden byl v šoku, když zjistil, že jeho prvním pacientem v odlehlé venkovské klinice je žena, kterou zná a na kterou i přes jejich krátkou známost nemůže zapomenout. Teď má Lexi Hatfieldové pomoci přivést na svět jejího prvního potomka. Tylerův šok ještě vzroste, když podle výrazného rodového znaku pozná, že otcem právě narozeného dítěte musí být on!
2002/5493 O BLindsay Armstrongová (Armstrong, Lindsay)Prázdniny s kovbojemStarost o sestru donutí mladou veterinářku Lydii Kelsovou, aby vyhledala objekt sestřina zájmu - Joea Jordana, slavného australského karikaturistu. V rozhovoru s ním zjistí, že přitažlivý Joe nemá o Lydiinu sestru zájem. Naopak se zdá, že ho zaujala praktická a rozumná Lydie. Když pak náhoda zavede Lydii zrovna na Joeovu farmu, nic už nestojí v cestě tomu, aby se ti dva poznali ještě lépe...
2002/6498 O AMaureen Childová (Child, Maureen)Úspěšná mise"Máš dceru..." Těmito slovy přivítala Kelly při návratu z mise Jeffa Huntera, příslušníka americké námořní pěchoty. Novina, že je otcem, jím otřásla od hlavy až po jeho vojenské boty. Ale když svoji malou dcerku vzal do náručí a pochoval si ji, věděl, že udělá všechno, aby si matku i dceru udržel.
2002/6498 O BAmy J. Fetzerová (Fetzer, Amy J.)Kráska a zvířePro Richarda byla Laura ďábelským pokušením, mohl se potěšit pohledem, ale nesměl se jí dotknout. Občas ale i divocí medvědi mohou ochutnat sladký med... a v pohádkách se stává, že se kráska zamiluje do zvířete. Může tedy Richard, jehož duše je stejně bolestně zjizvená jako jeho kůže, doufat, že ho tato zelenooká bohyně poctí svou přízní?
2002/7503 O AAnnette Broadricková (Broadrick, Annette)Srdce pod palbouPrvní láska a první zklamání. Teď se vrátila, aby se pomstila. Jenže srdce si nedá poroučet...
Tajná agentka FBI Elena se vrátila do svého rodného města, aby usvědčila muže, který jí tolik ublížil. Jejím úkolem je znovu se s Joem sblížit, poznat všechna jeho tajemství a zradit ho...
2002/7503 O BAmy J. Fetzerová (Fetzer, Amy J.)Milostná linkaBiologické hodiny Angely - moderátorky noční Milostné linky, neúprosně odtikávají. Rozhodne se proto pro umělé oplodnění. Aby získala peníze na tento nákladný zákrok, přijme výhodné zaměstnání u svého dávného přítele Lucase. I když oba poznají, že jejich vzájemné city přesáhly hranice přátelství, jejich vztah nemá budoucnost - Lucas totiž odmítá mít vlastní děti.
2002/8508 O ADixie Browningová (Browning, Dixie)S dámou při těleMolly je nezkušená žena, jejímž hlavním nepřítelem jsou přebytečná kila. Teprve když potká muže svých snů, tak pochopí, že láska s váhou nemá vůbec nic společného. Rafa jen tak něco v životě nerozhodí. Má své zásady a ty nemíní jen tak pro nic za nic měnit. Podaří se nesmělé Molly dokázat mu pravý opak?
2002/8508 O BMary Lynn Baxterová (Baxter, Mary Lynn)Host z minulostiGrace na střední škole prožila velikou nezapomenutelnou lásku s Dentonem Hardestym. Po letech Denton projíždí jejich rodným městem a náhoda ho zavede do penzionu, který vede právě Grace. Vzájemný šok ze setkání ještě umocňuje poznání, že jejich vzájemné city se znovu probudily k životu.
2002/9513 O ACathleen Galitzová (Galitz, Cathleen)Nečekaná nabídkaMolly je nezkušená žena, jejímž hlavním nepřítelem jsou přebytečná kila. Teprve když potká muže svých snů, tak pochopí, že láska s váhou nemá vůbec nic společného. Rafa jen tak něco v životě nerozhodí. Má své zásady a ty nemíní jen tak pro nic za nic měnit. Podaří se nesmělé Molly dokázat mu pravý opak?
2002/9513 O BElizabeth Bevarlyová (Bevarly, Elizabeth)Tajný životGrace na střední škole prožila velikou nezapomenutelnou lásku s Dentonem Hardestym. Po letech Denton projíždí jejich rodným městem a náhoda ho zavede do penzionu, který vede právě Grace. Vzájemný šok ze setkání ještě umocňuje poznání, že jejich vzájemné city se znovu probudily k životu.
2002/10518 O AAnne Marie Winstonová (Winston, Anne Marie)Čest nebo láska?Doktora Kane Fortunea jen tak něco nevyvede z míry. Ale milování s Allison tuto moc mělo. Otřáslo jeho existencí až do morku kostí. Byla totiž panna - a teď je možná těhotná. Kane si ji chce okamžitě vzít! Dokáže Allison přesvědčit, že si ji nechce vzít z povinnosti… ale z lásky?
2002/10518 O BAnne McAllisterová (McAllister, Anne)Spolu navždyNáměty fotografa Charlieho jsou lidské utrpení a bída ve válečných oblastech. V jednom konfliktu je postřelen a v okamžiku klinické smrti zjistí, že musí nalézt Cait, kterou před dvěma lety opustil. Aby ji znovu získal, musí Charlie zcela změnit svůj život i pohled na něj.
2002/11523 O AEileen Wilksová (Wilks, Eileen)Původ neznámýEmma se ve velmi těžké životní situaci, kdy je těhotná a musí se skrývat před agresivním a nebezpečným snoubencem, dozvídá o svém původu z bohaté rodiny Fortuneových. Cestu k příbuzným nachází jedině díky mladému sympatickému soukromému detektivovi Flynnovi, který ji na přání její matky našel, ale udělal mnohem více, než za co dostal zaplaceno - zachránil Emmě život.
2002/11523 O BBronwyn Jamesonová (Jameson, Bronwyn)Závislost na lásceTamara, nezávislá, samostatná trenérka koní zná už dlouho Nicka Corelliho z vyprávění. Zdá se, že má pěkně lehkomyslnou a dobrodružnou povahu, ale přesto Tamaru přitahuje.
Tamara o něm může jen snít… vždyť žijí každý na opačné straně světa!
2002/12528 O ADixie Browningová (Browning, Dixie)Milostná reportážNovinář Rocky Waters poznal Sarah v době, kdy byla ještě dospívající dívka. Jako senátorova dcera se nechtěně zapletla do politických skandálů, kvůli kterým se nakonec odstěhovala na venkov. Ovšem budoucnost mladé vdově přichystala nová nebezpečí, před kterými ji chce Rocky za každou cenu ochránit. Ochrání ji však i před sebou samým?
2002/12528 O BShirley Rogersová (Rogers, Shirley)Reparát z láskyJustina Bonda čeká v krátké době několik návratů - tím prvním je návrat do rodiny Fortuneových a k matce Mirandě, kterou poznal až ve své dospělosti. Tím druhým a obtížnějším je návrat k manželce Heather, kterou i po roce odluky stále miluje. Netuší ale, že Heather před ním něco tají…
2003/1533 O AMiranda Lee (Lee, Miranda)Druhá milenka?Celia rozhodně nevěřila na romantickou lásku. Ona byla naprosto jiná než její matka, která zasvětila dvacet let života tajným schůzkám s ženatým mužem. To by se Celii stát nemohlo! Ale pak ji sevřel Luke v náručí a během jednoho odpoledne, večera a noci se celý její svět převrátil vzhůru nohama!
2003/1533 O BJan Hudsonová (Hudson, Jan)Bouřlivák z TexasuNa svatbě své přítelkyně poznala půvabná Olivia neodolatelný šarm a kouzlo osobnosti Jacksona Crowa. Vzájemné jiskření nakonec vyústilo v noc plnou vášně, která oba hluboce zasáhla. Přesto Olivia bez rozloučení ráno zmizela a Jackson po ní marně pátral. Pak je osud opět svedl dohromady a Jackson je pevně odhodlaný nenechat Olivii podruhé utéct…
2003/2538 O AAnne Marie Winstonová (Winston, Anne Marie)Nejlepší přáteléDávní přátelé Ryan a Jessie uzavřeli manželství na základě rozumu. A pokud se rozumu a vzájemné dohody budou držet, mělo by to fungovat. Ryan o Jessii léta snil a teď se mu jeho sen spnil. Tedy zčásti. Jenže on ho chce celý. Nestačí mu příslib dobrého sexu. Chce Jessiino tělo i duši, její srdce i mysl. Chce ji celou…
2003/2538 O BMiranda Lee (Lee, Miranda)Dítě tajné láskySex, sex a zase sex… Cožpak Isabel od Rafea neočekává alespoň špetku něčeho jiného? Ale zdá se, že ne. Ta kráska plná ohně i ledu mu ještě do očí řekne, že po předchozích zklamáních je rozhodnuta už zůstat sama, jít na umělé oplodnění a být svobodnou matkou! Ale Rafe už spřádá jiné, tajné plány…
2003/3541 M APeggy Morelandová (Moreland, Peggy)Její ochránceUž od první chvíle, kdy ji uviděl, byl drsný soukromý detektiv Robert Cole až po uši zamilovaný do květinářky Rebeccy Todmanové. Ta zranitelná kráska prolomila jeho obranu a probudila v něm ochranářské instinkty… právě tak jako touhu líbat ji až do bezvědomí.
2003/3541 M BKristi Goldová (Gold, Kristi)Co je vám, doktore?Kardiolog Jared Granger je mistr ve spravování srdcí. Dokáže je skvěle opravovat, nahrazovat, bojovat o to, aby byla jako nová. Problém byl, že neměl žádnou představu o tom, jak zachránit to svoje, když se zdálo, že ho navždy ztratil pro krásnou Brooke.
2003/3542 N AAnne Marie Winstonová (Winston, Anne Marie)Láska nebo sex?Miliardář Stone Lachlan ani v nemenším netušil, že mu jeho manželství - zejména takto pečlivě dohodnuté - přinese tolik problémů. Faith Harrellová si ho přece vzala z čistě praktických důvodů, ostatně stejně jako on ji. Avšak odolat svůdné a nevinné kráse mladé Faith se ukáže úkolem stejně nemožným, jako vyhrát válku beze zbraní.
2003/3542 N BKathryn Jensenová (Jensen, Kathryn)Princ ze zámoříGenealožka Elizabeth Andersonová rozhodně nečekala, že se potomek slavného královského rodu vynoří z vln oceánu na pobřeží státu Maryland. Jakmile ho však uviděla, byla ztracená. Našla svého prince… Daniel Eastwood jí dlouho nechtěl uvěřit, že je synem krále, a mnohem víc než dobývání trůnu ho zajímala tato hnědooká víla.
2003/4545 M ACathleen Galitzová (Galitz, Cathleen)Podezřelý hrdinaSebastian Wescott je obviněn z vraždy, kterou sice nespáchal, ale nemůže to dokázat. Jeho vztah k svůdné právničce Susan Wysocké brzy přeroste profesionální vazbu klienta a obhájce. Přesto Seb zarytě odmítá prozradit své alibi. Kdyby Susan opravdu miloval, důvěřoval by jí! Že by za tím byla jiná žena? Nebo jde o něco mnohem závažnějšího?
2003/4545 M BPeggy Morelandová (Moreland, Peggy)Guvernérovo tajemstvíTexaský guvernér Gil Riley se na recepci náhodou seznámí s majitelkou firmy, která tu zajišťuje občerstvení, hubatou Suzy. Na první pohled se do ní zamiluje a Suzy také není lhostejný. Přesto se zdá, že nepříznivé okolnosti nedají jejich vztahu šanci...
2003/4546 N AKristi Goldová (Gold, Kristi)Správný mužAť již zaslouženě, nebo ne, má uhrančivý doktor Nick Kempner pověst plejboje s heslem "pomiluj a nech být". Není se tedy co divit, že již jednou hořce zklamaná Michelle je ve vztahu k němu velmi opatrná. Dokáže ji Nick přesvědčit, že je pro ni ten správný muž?
2003/4546 N BKatherine Garbera (Garbera, Katherine)Magnát v pokušeníMladý multimilionář Preston Dexter nevěří v existenci lásky a všechny vztahy poměřuje penězi, tak jak se poučil ze svých předchozích vztahů se ženami i z rodinné výchovy. Mýlí se krásná a nevinná Lily Stoneová, když v něm vidí svého prince na bílém koni?
2003/5549 M AKristi Goldová (Gold, Kristi)Přátelství nebo láska?Po jedné velmi těžké krizi v nemocnici poskytla Cassie Allenová svému nejlepšímu příteli - doktoru Brendanovi O´Connorovi, morální i psychickou podporu a pomoc. Poskytla mu k útěše i svou náruč… Po oné noci stojí oba před rozhodnutím - dál setrvat v přátelském vztahu, nebo uvěřit v příchod lásky?
2003/5549 M BBarbara McCauleyová (McCauley, Barbara)Zapomenout na lásku?Autonehoda a zranění vymazaly z paměti Luciana Sinclaira dva možná ty nejdůležitější dny v jeho životě. V té době totiž poznal úchvatnou Rainu Sarbanesovou a z jejich vášnivého dobrodružství se narodila okouzlující holčička. Když se po dlouhém čase s Rainou setkává, netuší, co spolu prožili, a že malá Emma je jeho dcera.
2003/5550 N AAnne Marie Winstonová (Winston, Anne Marie)Podezřelá dědičkaGarrett Holden byl bez sebe zlostí. Jeho otec odkázal část majetku pohledné a pohoršlivě mladé ženě. Co je zač? Čím byla pro starého pána? A proč od ní Garrett nemůže odtrhnout oči?
2003/5550 N BPenny Jordanová (Jordan, Penny)Osudová záměnaWard Hunter v zájmu svého bratra navštívil Annu Trewaynovou, aby objasnil podezřelé finanční transakce. Anna nešťastnou souhrou okolností ztratí paměť a Warda považuje za svého milence. I pro tak zásadového muže je nesmírně těžké odmítnout pozvání tak krásné ženy do domu i do ložnice....
2003/6553 M ALeanne Banksová (Banks, Leanne)Královský otecMaggie Gillianová si nebyla jistá, jestli to byl dobrý nápad, když přijala místo učitelky malého synka Jeho Výsosti prince Michela. Z tohoto muže vyzařovala taková síla a autorita, že se Maggie nemohla ubránit kouzlu jeho charismatické osobnosti. Musela si přiznat, že by chtěla poznat, kdo se vlastně za tímhle odměřeným princem skrývá…
2003/6553 M BShirley Rogersová (Rogers, Shirley)V moci vášněAby uchránil čest mladičké Lynn McCallové, slíbil Russ Logan její rodině, že se s ní ožení. Ani jeden z nich to neplánoval a dosud u nich byly na prvním místě svoboda a nezávislost. Teď se cítí jako v pasti, zaskočeni nečekanou mocí vášně. To ale pro manželství nestačí!
2003/6554 N ACathy Williamsová (Williams, Cathy)Silnější než strachVicky Lockhartová při přijímacím pohovoru v novém zaměstnání málem omdlí hrůzou. Ukáže se, že jejím novým šéfem by měl být bratr jejího bývalého milence. Po dlouhém váhání do zaměstnání nastoupí, i když se bojí, že Max Forbes je stejně krutý jako jeho dvojče, a mohl by být nebezpečný jí i její malé dcerce - své neteři, o jejíž existenci zatím nemá tušení.
2003/6554 N BSharon Kendricková (Kendrick, Sharon)Zapomenutá láskaNa jedinou vášnivou noc s Philipem Capricem má Lisi Vaughanová nepřehlédnutelnou připomínku - malého synka Tima. Philip však ani v cizině nedokázal na Lisi zapomenout a po několika letech jí opět vpadl do života. Ke svému překvapení zjišťuje, že je otcem krásného tříletého chlapce a je rozhodnutý dohnat ze své otcovské role, co se dá...
2003/7557 M ARyanne Coreyová (Corey, Ryanne)Předstíraná láskaPolicistu Zackovi Danielsovi nic nedělalo větší radost než boj proti zločinu. Když se však shodou okolností ocitl zamčený ve sklepě s oslnivě krásnou Annou Smithovou, jeho zápal pro práci znenadání hasl. Když ho požádala, jestli by nepředstíral, že je její přítel, zdálo se mu, že se mu zhmotnil se…
2003/7557 M BLeanne Banksová (Banks, Leanne)Jak oženit princeKrálovna Anna je z prince Nicholase nešťastná. Její plány, jak svého syna oženit, ztroskotávají jeden za druhým. Pak ale na scénu přichází Tara Yorková, mladá, tajemná dívka, kterou mnohem víc než svatební obřad zajímá svět počítačů. A právě to z ní dělá tu nejvhodnější snoubenku...
2003/7558 N ALee Wilkinsonová (Wilkinson, Lee)Benátský milenecTo, že Nicola Whitneyová potkala v Benátkách charismatického Dominika Loredana, nebyla náhoda. Ten úžasný Ital vše pečlivě naplánoval. Nepočítal ale s tím, že mezi nimi přelétnou nepřehlédnutelné jiskřičky vzájemné přitažlivosti a vzápětí spolu stráví noc plnou vášně. Být ale pouhou milenkou Nicole nestačí!
2003/7558 N BShawna Delacorteová (Delacorte, Shawna)Nepřítel k pomilováníPaige Bradfordová nastoupila jako osobní asistentka u Brycea Lexingtona, aby ho usvědčila z nemorálního podnikání. Je přesvědčena, že má na svědomí krach firmy jejího otce. Čím více ho však poznávala, tím více odhalovala jeho milou a pozornou povahu. Co si má počít s tím nepřítelem k pomilování?
2003/8563 O APenny Jordanová (Jordan, Penny)Jediný muž pro manželstvíDee Lawsonová si jen občas dovolí smutně přemýšlet o tom, co by mohla mít, kdyby se její život vyvíjel jinak. V takových chvílích upřímnosti si přizná, jak by si přála mít dítě a rodinu. Zároveň však také ví, že už je to dávno, kdy od sebe jediného muže pro manželství odehnala…
2003/8563 O BDiana Hamiltonová (Hamilton, Diana)NemilovanáMladičkou Caroline Harveyovou poznamenalo strašlivé zklamání. Její něžný a vášnivý milenec ji zradil a opustil. Po dvanácti letech mu nečekaně stanula tváří v tvář a staré nezacelené rány se opět otevřely. Oba by si přáli uvěřit, že jeden pro druhého již nic neznamenají. Je to ale pravda?
2003/9568 O ALinda Conradová (Conrad, Linda)Kovbojovo překvapeníAgent Wit Davidson při pátrání po gangu, který pašoval a prodával děti, náhle zmizel, aby se po roce a půl objevil na jednom ranči v blízkosti texasko-mexických hranic. Carley Millsová, jeho bývalá kolegyně a milenka je pověřena, aby na místě vyšetřila, zda jeho údajná ztráta paměti je skutečná nebo předstíraná.
2003/9568 O BAmy J. Fetzerová (Fetzer, Amy J.)Noc v HonkonguCiara a Bryce spolu prožili nezapomenutelné chvíle vášně, ale Ciara Caldwellová mu zmizela uprostřed noci. Netušil, kde ji hledat, nosil však obličej tajemné ženy stále v paměti. Z Bryce se mezi tím stal otec a záhy i vdovec, který neměl na ženy čas - s výjimkou své malé dcerušky.
2003/10573 O ABarbara McCauleyová (McCauley, Barbara)Zkrocený láskouRand Blackhawk dovedl zkrotit jakéhokoliv divokého mustanga, ale žádná z žen se nedostala tak blízko, aby zkrotila jeho. Přesto si mu jedna tvrdohlavá dáma - Grace Sullivanová, troufla zkřížit cestu. Až jejich společný úkol skončí, jejich cesty se rozejdou… nebo si Grace ponechá svého nespoutaného milence do konce života?
2003/10573 O BBarbara McCauleyová (McCauley, Barbara)Žádné slibySeth Blackhawk, osamělý vlk a tajný policista, byl zvyklý na svůj nezávislý život. Život na hraně. Ale teď Hanna Michaelsová svou laskavostí a otevřeností narušila jeho ochranný krunýř a Sethovo srdce je v sázce…
2003/11578 O AJan Hudsonová (Hudson, Jan)Vůně pomerančovníkuPodivně znepokojivé setkání měl za sebou úspěšný mladý milionář Smith Rutledge. Neznámá mladá žena mu v restauraci pohlédla do tváře a skácela se v mdlobách k zemi. Proč ji tak vylekal a proč ho oslovila "Tome"? Tyto a ještě další otázky se honily Smithovi hlavou, když v nemocnici čekal, až nabyde vědomí...
2003/11578 O BLee Wilkinsonová (Wilkinson, Lee)Osudný omylGideon Strange při pátrání po ukradené sbírce vzácných rukopisů za hlavní podezřelou považuje nevšední krásku s hlubokýma šedýma očima - Annu Sandsovou a neváhá použít všechny prostředky, aby ji usvědčil. Až pozdě přijde Gideon na to, že považovat Annu za zlodějku byl osudný omyl…
2003/12583 O AKathie DeNoskyová (DeNosky, Kathie)Osudový vpádOd okamžiku, kdy se neteř jeho zemřelého obchodního partnera nastěhovala se svými dětmi na ranč, vidí Logan svou pohodlnou existenci starého mládence mizet v nenávratnu. Casiin ženský dotek nepromění pouze vzhled zanedbaného ranče, ale prolomí i obranný val, za kterým se Logan roky skrýval.
2003/12583 O BDiana Hamiltonová (Hamilton, Diana)Dítě VánocKdyž Mattie souhlasila s formálním sňatkem s mužným a okouzlujícím Jamesem Carterem, byla ve své nevinnosti a nezkušenosti přesvědčená, že vedle sebe mohou velmi dobře žít jako přátelé. Vzájemná sexuální přitažlivost je však oba zaskočila. Vždyť si tak logicky stanovili jasná pravidla...
2004/1588 O ACharlene Sandsová (Sands, Charlene)Milostné tabuPřed šesti lety Case Jarrett odešel z rodného ranče, kde se právě oženil jeho bratr-dvojče s krásnou Sarah. Case musel odejít, protože Sarah tajně miloval a utrápil by se, zůstat tam. Nyní se vrací, aby se o svou ovdovělou švagrovou postaral. Oba dva tuší, že život pod jednou střechou nebude vůbec jednoduchý.
2004/1588 O BMaureen Childová (Child, Maureen)Sen o lásceOsmadvacetiletá Nora Baileyová se rozhodla k zásadním změnám ve svém životě. Všechny její kamarádky a dokonce i mladší sestry už byly vdané a měly děti a Nora stále ještě nepotkala toho pana Dokonalého. A ona rozhodně nechce skončit jako stará panna, jejíž jedinou radostí je pečení koláčků a péče o kočky...
2004/2593 O ABrenda Jacksonová (Jackson, Brenda)Království za láskuŠejk Jamal Ari si o ženách ze Západu nedělal žádné iluze - jsou drzé, neposlušné a muže chtějí celého: jeho tělo, srdce i duši. Ale nic takového on nehodlal žádné poskytnout. Tak proč po třítýdenní známosti s Delaney by dal království za lásku?
2004/2593 O BKristi Goldová (Gold, Kristi)Šejkova nabídkaŠejk Samir se po sedmi letech opět setkává se svou dávnou láskou Andreou a ke své hrůze zjišťuje, že všechny city k ní stále přetrvávají se stejnou intenzitou. Nemůže jí však nabídnout nic víc než několik společných dní a pak se zase bude nucen vrátit ke svým vladařským povinnostem. Andrea jeho nabídku přijímá...
2004/3598 O ALaura Wrightová (Wright, Laura)Přítel z dětstvíShodou dramatických okolností se Isabella po letech shledává s hrdinou svých dívčích snů a fantazií, Michaelem Wulfem. Přestože spolu prožijí jedinečné intimní chvíle blízkosti, zdá se, že Michaelovi jeho poraněné srdce nedovolí učinit kroky pro šťastnou budoucnost po boku Isabelly...
2004/3598 O BLaura Wrightová (Wright, Laura)Až do skonání světaNa středozemní ostrov do království Llandradonu přijíždí Francesca Charmingová, mladá a půvabná americká zvěrolékařka, a rázem si připadá jako v pohádce. Její praktický rozum jí však velí, aby na pohádky raději zapomněla a držela se od mladého prince v bezpečné vzdálenosti.
2004/4603 O AAmy J. Fetzerová (Fetzer, Amy J.)Nečekané dítěJack Singer, příslušník elitní jednotky námořnictva, se po patnácti měsících vrací ze supertajné akce a čeká ho obrovské překvapení. Vášnivá noc s Melanií, přítelkyní jeho sestry, měla nečekané následky - dítě. Jeho maličká dcera si ho okamžitě získá, problematičtější už jsou vztahy s její maminkou. Jack se ale nevzdává…
2004/4603 O BShawna Delacorteová (Delacorte, Shawna)Zrádná blízkostÚspěšný podnikatel Jared Stevens brzy poznal, že Kim byla nejen nádherná žena, po které toužil přímo bláznivě, ale pod nepřístupnou slupkou objevil také starostlivou a laskavou ženu, která oslovila jeho city stejně jako fyzickou touhu. Připadalo mu, že konečně procitl.
2004/5608 O ABronwyn Jamesonová (Jameson, Bronwyn)Skvělý mužÚspěšná mladá právnička Chantal Goodwinová se nepouští do ničeho, v čem by mohla selhat. Jedna dávná žalostná zkušenost ji přiměje, aby se vyhýbala i mužům… Teď se však do města vrací idol z jejích studentských let a Chantal se se svou vrozenou bojovností rozhodne ho získat a být dobrá i v lásce.
2004/5608 O BAnn Majorová (Major, Ann)Pravý džentlmenJedno zbrklé zhodnocení situace následované ještě zbrklejším činem a život Zoe se tak neuvěřitelně zamotal, že musela opustit rodné městečko i svou životní lásku Tonyho. Oba prožili neradostných devět let a nyní stojí opět tváří v tvář. Je jasné, že před tím, co k sobě doopravdy cítí, už neutečou.
2004/6613 O ALee Wilkinsonová (Wilkinson, Lee)Náhradní milenkaSkutečně si nepřála stát se jeho milenkou!
Brad Lancing je úspěšný podnikatel, ale pokud jde o ženy, nemá nejlepší pověst. A Joanna Winslowová je pevně rozhodnutá, že nedopustí, aby se její sestra stala jeho další kořistí, i kdyby to znamenalo, že se sama obětuje!
2004/6613 O BCathy Williamsová (Williams, Cathy)Co přinese zítřekBylo to tak složité! Lucy dlouho tajila své pravé city ke svému šéfovi Nickovi nejen před ním, ale snad i sama před sebou. Pak se ale pracovně ocitli na rajském ostrově v Karibiku a Lucy přestala myslet na to, co přinese zítřek. Poprvé v životě dělala to, co opravdu chtěla. A stálo to za to.
2004/7618 O ALeanne Banksová (Banks, Leanne)S princeznou v posteliPrincezna Michelina Dumontová už má dost královského paláce a všech povinností, které s sebou její postavení přináší. Rozhodne se ze své zlaté klece utéci a poznat, jak chutná svoboda, opravdový život a láska...
2004/7618 O BGail Daytonová (Dayton, Gail)Známost z baruSherry Nylandová uteče z domu, protože ji její vychytralý otec nutí do výhodného sňatku. V baru, kde si promýšlí, co dál, si jí všimne pohledný Micah Scott, který se svým vrozeným smyslem pro zodpovědnost přece nemůže nechat "dámu v nesnázích" jen tak na ulici...
2004/8623 O AAnne McAllisterová (McAllister, Anne)Král plážePo rušném životě fotbalové hvězdy se Lachlan McGillivray vrací na ostrov Pelican Cay, kde se setkává s bývalou přítelkyní své sestry, Fionou, která zatím vyrostla v nevšední krásku. Na tu však kouzlo miláčka všech žen neplatí. I když jej tajně miluje, odmítá stát se jeho milenkou na jednu noc. Jediné, co od Lachlana chce, je, aby jí stál nahý modelem.
2004/8623 O BCatherine Spencerová (Spencer, Catherine)Ostrov touhyMladá módní návrhářka Anne-Marie Barclayová jede na měsíc za svou nejlepší kamarádkou, aby jí ušila svatební šaty a také jí šla za družičku. Jako holčičky snily o společné svatbě, ale i když se Anne-Marie velice sblížila s charismatickým ženichovým bratrem Ethanem, příliš v budoucnost jejich krátké známosti nevěří.
2004/9628 O AKate Walkerová (Walker, Kate)Sicilský manželMegan Ellisová mnoho let toužila vdát se za Cesarea Santorina… ale ne za takových okolností, které právě nastaly! Narychlo uspořádaná svatba všechny přesvědčila o vášnivé nedočkavosti novomanželů, ale Megan si vůbec není láskou svého sicilského manžela jistá…
2004/9628 O BLee Wilkinsonová (Wilkinson, Lee)Milenka z obrazuEleanor Smithová je jako omráčená, když jí atraktivní milionář nabídne lukrativní zakázku, kterou si vzhledem k tíživé finanční situaci nemůže dovolit odmítnout. Je tu však jeden háček: musí se nastěhovat do jeho luxusního sídla a zůstat tam, dokud zakázku nedokončí. Znamená to snad, že bude muset dělat všechno, co si pohledný milionář usmyslí?
2004/10633 O ASusan Stephensová (Stephens, Susan)Podnikavá dámaHrabě Guy de Villeneuve je odhodlán zabránit Kate Fosterové v podnikání na svých pozemcích - dokud si neuvědomí, že to děvčátko, které kdysi škádlíval a flirtoval s ním, vyrostlo v hrdou a emancipovanou ženu. A od toho okamžiku nemůže odolat plamenům sexuální přitažlivosti, které se mezi oběma rozhořely. Kate musí být jeho za každou cenu!
2004/10633 O BLaura Wrightová (Wright, Laura)Křehká kráskaPrincezna Catherine se rozhodne utéct z královského paláce
a vydávat se za turistku, aby konečně poznala lásku a svobodu! Když v důsledku nehody ztratí paměť, ujme se jí mužný, drsný
a osamělý Dan Mason. Dívka bez minulosti mu svou křehkou krásou připomíná anděla, a tak ji nazve Angel. Ten andílek však nad ním brzy získá neuvěřitelnou moc…
2004/11638 O ACathleen Galitzová (Galitz, Cathleen)Čas snůKdyž půvabná Annie Wainwrightová nastoupí jako dočasná výpomoc do školy v indiánské rezervaci, ještě netuší, jak zajímavá zkušenost ji čeká. Strávit léto v blízkosti vzrušujícího a krásného ředitele školy a nepodlehnout kouzlu jeho osobnosti je opravdu těžké. A Annie se ani vzájemné přitažlivosti bránit nechce…
2004/11638 O BEmilie Roseová (Rose, Emilie)Obyčejné štěstíBrooke Blakeová je úspěšná autorka mnoha příruček, v nichž radí, jak dosáhnout spokojenosti. Ano, radí desetitisícům, ale svůj život uspořádaný nemá. Rozhodne se proto koupit ranč a pořídit si dítě. Svému sousedovi, přitažlivému kovboji Calebu Lenderovi, pak učiní velice neobvyklý návrh…
2004/12643 O AEmma Darcyová (Darcy, Emma)Horké nociRosalie Jamesová vypadá, že jí nic nechybí. Je krásná, bohatá a úspěšná modelka. Ale nikdo nezná tajemství její minulosti... Milionáři Adamu Cazellovi, který dosud žil povrchním životem plejboje, ale Rosalie nedá spát. Rozhodne se pozvat ji do své exkluzivní vily na karibském ostrově. Blažené dny a horké noci ji určitě přimějí k tomu, aby své zbraně odhodila…
2004/12643 O BCatherine Georgeová (George, Catherine)Nejcennější darPředvánoční zmatky a těžká rodinná krize sestry, to všechno Cassii na náladě nepřidalo. A ještě ke všemu se tu objevil ten nesnesitelně přitažlivý sestřin švagr Nick, který se z nějakého podivného důvodu chová, jako by měl o Cassii zájem. Opravdu je to jen divadlo, které budou hrát, aby se jejich sourozenci dali zase dohromady? A proč při jeho polibcích Cassie zapomíná na celý svět?
2005/1648 O AMiranda Lee (Lee, Miranda)Šejkova milenkaPři dobročinné aukci si šejk Ali za pět milionů dolarů koupil privilegium povečeřet s krásnou supermodelkou Charmaine. Šejk se však nechce spokojit s pouhou večeří a nabídne dalších pět set milionů, když s ním Charmaine stráví víkend. Tentokrát mu již ale nejde o pouhou společnost…
2005/1648 O BNalini Singhová (Singh, Nalini)Drahokam láskyMladičká Jasmine kdysi neunesla břímě první lásky. Nyní o čtyři roky starší opouští rodný Nový Zéland a rodinu a odjíždí do vzdáleného Zulheilu za mužem svého srdce s nadějí, že ani on ji nepřestal milovat. Šejk Tarik je však velmi tvrdý muž a odpouští jen velmi vzácně...
2005/2653 O ACarole Mortimerová (Mortimer, Carole)Popelka z horJanuary podobně jako Popelka přes den pomáhá svým sestrám na farmě a večer si obleče krásné šaty a zpívá v hotelu, aby si přivydělala. V koutku duše možná sní o princi.
Max Golding sice jako princ vypadá, ale jeho úmysly už tak vznešené nejsou. January ho podezřívá, že se ji pokouší svést jen proto, aby se mohl zmocnit jejich farmy.
2005/2653 O BAnne Marie Winstonová (Winston, Anne Marie)Chci se vdát!Veterinář Derek Mahoney žil po smrti své manželky sám, jen s maličkou dcerkou. Energická Kristin Gordonová, která se mu vzorně starala o dcerku i o teplé večeře, mu jednoho dne navrhla, že by se měli vzít. Rozhodla se, že i ona si chce užívat života - nejlépe s ním - a vydala se za svým cílem...
2005/3658 O AMadeleine Kerová (Ker, Madeleine)Dám Ti všeMladičká Penny se cítí ve vztahu s energickým a uchvacujícím Ryanem jako smítko zmítané hurikánem. Zdá se jí, že nemá pro sebe žádný prostor, a tak raději volí útěk. Až trpká zkušenost prázdné samoty jí pomůže pochopit, že lidé se stávají sami sebou, teprve když doopravdy milují…
2005/3658 O BHelen Brooksová (Brooks, Helen)Jaro v PařížiDvaatřicetiletý Jacques Querruel se pravidelně objevoval ve společenských časopisech, většinou s nějakou kráskou po boku. Když zaměstnal Holly Santonovou ve svém pařížském týmu, ukázalo se, že šlo o osudový krok. Holly však byla rozhodnuta nepodlehnout kouzlu tohoto charismatického playboye. Dlouhé hodiny v práci po jeho boku jí však začaly ukazovat jiného muže. Není to klam?
2005/4663 O AAmy J. Fetzerová (Fetzer, Amy J.)Proč se skrýváš?Lane Douglasová se po strašlivém skandálu, který ji připravil o soukromí, kariéru a rodinu, uchýlila na jih do malého městečka, aby tam nalezla nový, klidný život. Netušila, že ji tam čeká setkání s pozoruhodně přitažlivým a vytrvalým Tylerem McKayem, kterého v úsilí sblížit se s ní nic neodradí …
2005/4663 O BEmilie Roseová (Rose, Emilie)Vášnivé námluvyDoktor Cort Lander se nestačí divit, jak se jeho život podivně zamotává. Najednou mu sociální pracovnice oznámí, že má syna a že si má pro něj přijet, protože jeho matka je mrtvá. Ještěže mu vypomohla jako dočasná chůva jeho bývalá láska ze střední školy Tracy Sullivanová. Ale co si má počít se svými dlouho utajovanými city k ní?
2005/5668 O ASheri WhiteFeatherová (WhiteFeather, Sheri)Milenka na útěkuPolicista Zack Ryder vždy hrál podle pravidel, a to znamenalo nikdy se nezaplést se soudními svědky, které měl chránit a kterým měl opatřit novou identitu. Kdyby podlehl úchvatné kráse své svěřenkyně Natalie, mohl by Zack zničit svou kariéru a možná se i vystavit nebezpečí. Kdo je tedy v ohrožení?
2005/5668 O BSuzanne Brockmannová (Brockmann, Suzanne)Společná vášeňMaggie ve svých devětadvaceti letech má pocit, že ji její rodina udusí. Stále dělá jen to, co od ní rodiče očekávají a není daleko zhroucení. Když se do města vrátí její kamarád ze střední školy a nabídne jí poněkud riskantní partnerství, Maggie se po hlavě vrhne do dobrodružství…
2005/6673 O ACindy Gerardová (Gerard, Cindy)Zapomenutý polibekTonya Griffinová se jako mladičká zamilovala do svého šéfa. To, že ho cestou z vánočního večírku políbila, patřilo k nejtrapnějším okamžikům jejího života. Nezkušená naivka, která dala celé své srdce do polibku muži, který ji odmítl… A nyní, po dvanácti letech, ji Web Tyler dokonce ani nepoznal…
2005/6673 O BAmy Jo Cousinsová (Cousins, Amy Jo)K vašim službámGrace se ocitla v nelehké životní situaci, cítila se jako mezi mlýnskými kameny. Má vyhovět své rodině, anebo poslechnout své srdce? Rozhodne se proto na čas zmizet a najít odstup od svých problémů. Na útěku ji však cestu zkřížil charismatický Tyler, jehož blízkost je pro Graceino srdce životně nebezpečná…
2005/7678 O ASheri WhiteFeatherová (WhiteFeather, Sheri)Cizinec odnikudKdyž ten vysoký, snědý cizinec pohlédl přes zakouřený bar směrem k ní a jejich oči se setkaly, svět se přestal točit, vše kolem zmizelo a zbyli tu jen oni dva, nebezpečně přitažlivý muž a křehká kráska, každý se svým tajemstvím a touhou…
2005/7678 O BLaura Wrightová (Wright, Laura)Avino tajemstvíAva byla krásná jako texaský západ slunce, ale v srdci Jareda zanechala jen spoušť. Před čtyřmi lety ho beze slova vysvětlení opustila a on, ač se snažil sebevíc, na ni nedokázal zapomenout. Nyní je zpátky, je ještě krásnější a za ruku se jí drží okouzlující malá dívenka…
2005/8683 O AEmilie Roseová (Rose, Emilie)Dívčí hrdinaAž do svých jedenadvaceti let znala Leanna Jensenová Patrika Landerera jen z dopisů jeho matky, které posílala Patrikovu otci, známému a bohatému hollywoodskému herci Archi Goldenovi. To však stačilo k tomu, aby se stal jejím vysněným dívčím hrdinou, do kterého se zamilovala…
2005/8683 O BCharlene Sandsová (Sands, Charlene)Svatební hostZ Jakea Griffina se za těch deset let, co ho neviděla, stal mimořádně pohledný kovboj. Cassii proto přišlo opravdu vhod, když byl ochoten dělat jí doprovod na bratrově svatbě. Po nevydařeném zasnoubení se rozhodla přestat se konečně litovat a začít nový život. Že začne nový život doslova a do písmene, ještě netušila…
2005/9688 O ABronwyn Jamesonová (Jameson, Bronwyn)Na první pohledKree O´Sullivanové připadal Sebastian Sinclair na první pohled jako muž jejích snů. Vzápětí zjistila, že to s ním nebude vůbec jednoduché. V očích mu čas od času jiskřilo, jako by sám se sebou musel svádět tuhý vnitřní boj. Byli tak rozdílní, ale cosi je spojovalo. Oba věděli, že si zahrávají s ohněm, přesto neodolali…
2005/9688 O BJulianne MacLeanová (MacLean, Julianne)Noc s playboyemNejlepšího chicagského kardiochirurga Donovana Knighta přepadli a jde mu o život. Jeho bezpečí má mít na starosti ten nejlepší profesionál - Jocelyn Mackenzieová. O tom, že se jí podaří ochránit doktora, nepochybuje. Ochrání ale i své srdce, když v jeho přítomnosti ztrácí svou vždy neochvějnou rozvahu?
2005/10693 O AAlexandra Sellersová (Sellers, Alexandra)Pozemský rájJeště ve svatebních šatech uprchla princezna Noor z paláce a nasedla do soukromého letadla, aby se dostala co nejdál od muže, který ji podvedl. Šejk Bari věděl, že nastal rozhodující okamžik jejich vztahu. Nouzové přistání a život na pustém tropickém ostrově jim umožnily nejen se více poznat, ale i dát prostor vzájemné lásce.
2005/10693 O BAlexandra Sellersová (Sellers, Alexandra)Jalia a šejkZa uprchlou princeznou Noor se vydávají princeznina družička a nejlepší přítelkyně Jalia a šejkův oddaný přítel šejk Latif. I když se zpočátku zdá, že ti dva se těžko na něčem shodnou, během pátrání mezi nimi přeskočila jiskra, která zažehla plamen…
2005/11698 O AAnnette Broadricková (Broadrick, Annette)Předurčeni osudemUž jako malá holčička Ashley všude rozhlašovala, že až bude větší, vezme si ji Jake Crenshaw za ženu. Běhala za ním jako pejsek a Jake se o ni staral, jako kdyby mu patřila. Pak se ale Jake oženil s jinou a jejich cesty se rozešly. Jak je tedy možné, že když se skoro po deseti letech znovu setkali, zasáhla je vzájemná přitažlivost jako výbuch sopky?
2005/11698 O BAnnette Broadricková (Broadrick, Annette)Líbánky v rájiNa svatbě svého bratra se Jared Crenshaw seznámil s Lindsey, dcerou senátora. Oba si byli navzájem sympatičtí, spřátelili se, ale ani jeden z nich zatím nepomýšlel na sňatek. Senátor využil situace a ošklivou intrikou donutil mladé lidi, aby se proti své vůli a bez lásky vzali. Má manželství, které vzniklo za tak nešťastných okolností, nějakou šanci na úspěch?
2005/12703 O ASara Orwigová (Orwig, Sara)Tajemná neznámáČlen Klubu džentlmenů David Sorrenson se zavázal k tomu, že se postará o bezpečí právě narozeného nemluvněte. Jako bývalý příslušník armády věděl vše o boji a nebezpečí, ale nic o dětech! Marissa Wilderová to s dětmi uměla a souhlasila s tím, že se stane chůvou malé holčičky a bude bydlet na Davidově ranči. Nyní už Davida nebudil pláč miminka, ale touha po svůdné chůvě.
2005/12703 O BLaura Wrightová (Wright, Laura)Ochráncův slibZdravotní sestra Tara Robertsová má problémy. Tím, že poskytla přístřeší neznámé ženě se ztrátou paměti, upoutala k sobě pozornost nebezpečného útočníka, ale také členů Klubu džentlmenů, kteří jsou odhodlaní obě ženy chránit. Především Clint Andover své povinnosti ochránce bere velmi vážně a nejraději by byl s Tarou ve dne v noci…
2006/1708 O AKathie DeNoskyová (DeNosky, Kathie)Vzpomínka na vášnivou nocNa tajné misi v Chicagu se člen Klubu džentlmenů Travis Whelan sblížil s krásnou Natalií Perezovou. Po měsíční známosti se však nerozešli zrovna v dobrém, a tak Travisovi zbyly jen vzpomínky na vášnivé noci. Zhrzená Natalie brzy poznala, že je těhotná, Travise se však rozhodla vyhledat teprve krátce po porodu, když jí a její dcerce šlo o život…
2006/1708 O BCindy Gerardová (Gerard, Cindy)Do posledního dechuCarrie Whelanová už propadala zoufalství. Ve čtyřiadvaceti letech byla zřejmě nejstarší pannou v Texasu. A za vše mohl její bratříček Travis a jeho nejlepší přítel Ryan Evans, kteří se chovali jako hlídací psi a žádnému muži nedovolili, aby se k ní třeba jen přiblížil. Carrie už od dětství zbožňovala Ryana, ale když ten ji raději hlídal, než aby ji miloval, rozhodla se, že si bude muset najít někoho jiného…
2006/2711 O ALaura Wrightová (Wright, Laura)Žár pouštěRita Thompsonová to vymyslela tak dobře! Tím, že přiměje svou rodinu, aby přijeli na její fingovanou svatbu, svede její členy zase dohromady a oni se smíří. Fiktivním manželem měl být její šéf, šejk Sakir Al-Najhal, kterému na tu dobu sjednala obchodní jednání na druhém konci země. O to se Rita sama postarala. Jaké bylo tedy její překvapení, když na ni šejk čekal u oltáře!
2006/2711 O BAlexandra Sellersová (Sellers, Alexandra)Šejk a princeznaSultánovy instrukce byly prosté - najít a přivézt domů ztracenou princeznu. Když ji šejk Sharif Azad al Dauleh objevil v uprchlickém táboře, okamžitě podlehl jejímu kouzlu. Shakira sice nebyla přesně to, co by od ženy čekal, přesto si nedovedl představit po svém boku nikoho jiného.
Proměna utečence v krásnou princeznu však nebyla pro Shakiru vůbec lehká.
2006/3714 O ACathleen Galitzová (Galitz, Cathleen)Tajný úkolPohádkově bohatého a krásného lamače ženských srdcí Alexe a nudnou, staropanenskou knihovnici Stephanii svede dohromady Klub džentlmenů, který si vytyčil náročný úkol: usvědčit a dopadnout zločince zapletené do obchodu s dětmi. Alex a Stephanie mají předstírat, že jsou zamilovaní novomanželé toužící po dítěti… Jejich herecké role je natolik pohltí, že je pak pro ně těžké odlišit, co je hra a co skutečnost!
2006/3714 O BKristi Goldová (Gold, Kristi)Šejk a rusovláskaŠejkovi Darinu Shakirovi se před osmi lety zhroutil svět, když mu před očima zastřelili snoubenku. Podstoupil výcvik v armádě, vraha zabil, ale není schopen nového citu k ženě. Ani sblížení s Fionou Powersovou při dramatickém zásahu proti zločincům v Las Vegas šejk dlouho nepovažuje za víc než romantickou epizodku…
2006/4717 O AAnnette Broadricková (Broadrick, Annette)Muž dvou tváříKdo je Jude Crenshaw doopravdy? ptala se sama sebe Karina Pettersonová. Je to bezstarostný, okouzlující playboy, který se jí dvořil, nebo milý a charakterní chlapík, jež v ní probudil spící vášně, anebo je to bezcitný agent, který ji jen zneužil pro své pátrání? Kdyby tak mohla zapomenout na chvíle strávené v jeho objetí…
2006/4717 O BCait Londonová (London, Cait)Trpělivý romantikDanya Stepanov nechce ve vztahu se Sidney spěchat. Přeje si lásku se vším všudy, touží po milostných předehrách a svádění, po krásném milování a mazlení po něm. Na něco takového však netrpělivá Sidney nemá čas. Přesvědčuje sebe i Danyu, že by potřeboval úplně jinou ženu. Danya ale ví své…
2006/5720 O AJoan Hohlová (Hohl, Joan)Tenata láskyOkouzlující sukničkář Justin se v životě řídí vlastními pravidly. Ženám se nevyhýbá, ale nabízí jim jediné: skvělý sex a vzájemné potěšení. Na bratrově svatbě však hned několik svých pravidel poruší a na celý týden se neplánovaně zavře s první družičkou Hannah v hotelovém pokoji. Zdá se, že do osidel lásky se chytil i ten největší skeptik…
2006/5720 O BCindy Gerardová (Gerard, Cindy)Radost až do ránaVysoký kovboj se svůdným úsměvem John nemá v úmyslu usadit se a už vůbec ne se oženit. Chce si jen nezávazně užívat společnosti krásných žen. Když se do města přistěhuje krásná veterinářka Alison, která o Johna nemá zájem, stane se pro něj takovou výzvou, které nemůže odolat…
2006/6723 O AAmy J. Fetzerová (Fetzer, Amy J.)Manželkou vojákaBýt ženou vojáka vůbec není lehké. Na to byla Kate Wyattová připravená, co však nemohla unést, byla uzavřenost jejího manžela. Zdálo se, že Rick nikdy nepochopí, že vášeň a krásné milování není v manželství vše. Těžké zranění však oba donutilo začít nahlížet na vztah trochu jinak?
2006/6723 O BRoxanne St. Claireová (Claire, Roxanne St.)A země se pohnulaStačilo několik okamžiků, několik záchvěvů země a z roční Callie McGrathové se stal sirotek. Ještě že tu byla Jo Tremaineová, nejlepší přítelkyně její matky, která by za ni i dýchala. Zdálo se, že adopci nic bránit nebude, když se nečekaně objevil Calliin strýc Cameron McGrath, kterému obě slečny na první pohled učarovaly.
2006/7726 O AKristi Goldová (Gold, Kristi)Píseň pro tebeKdyž se Tori Barnettová chystala požádat o interview senátorova syna Mitche Warnera, netušila, do čeho se zaplétá. Ještě dříve, než s ním stihla pohovořit o práci, podlehli vzájemné přitažlivosti. Ani jeden z nich ještě něco podobného nezažil! Je možné, že by byly dny volnosti zapřisáhlého svobodného mládence spočteny?
2006/7726 O BKristi Goldová (Gold, Kristi)Šejkova pokušitelkaUž jako malá holčička byla Raina Kahlilová zaslíbena šejku Dharrovi Halimovi. Matka ji však odvezla z rodné země a Raina byla vychována jako nezávislá americká dívka. O domluvené svatbě nechtěla ani slyšet. Pak však ji osud s jejím domluveným manželem svedl dohromady a ani jeden z nich nemohl ignorovat spalující vzájemnou touhu!
2006/8729 O AJennifer Greeneová (Greene, Jennifer)Láska je lékFyzioterapeutka Phoebe Schneiderová se zařekla, že se už dospělých ani nedotkne a raději věnovala svou láskyplnou péči dětem. V případě Foxe Lockwooda se ale rozhodla udělat výjimku. Tento přitažlivý mladý válečný veterán si odnesl z války zraněné nejen tělo a Phoebe věděla, že mu může pomoci…
2006/8729 O BAmy J. Fetzerová (Fetzer, Amy J.)Vzpomínka na polibekPro Phoebe Delongpreeovou se Cain Blackmon stal klidným přístavem v rozbouřeném moři osobních problémů a nočních můr a ona by dala všechno za to, aby i ona mohla být takovým útočištěm pro něj. Cain však sám sebe odsoudil k životu poustevníka, a tak se zdálo, že jim nezbývá nic než vzpomínka na jeden úžasný polibek…
2006/9732 O AJuliet Burnsová (Burns, Juliet)Vášeň v sázceReportérka Audrey Tysonová přijíždí za Markem Malonem, slavným rodeovým jezdcem, přezdívaným Osamělý kovboj. Namísto okouzlující sebevědomé hvězdy však nalézá nedůvěřivého muže, v jehož srdci se skrývají temná tajemství. Vášeň je neodvratně svede dohromady, ale naleznou v ní lék na svá trápení?
2006/9732 O BEmilie Roseová (Rose, Emilie)Úžasný mužS Lily Westovou se život nemazlil. Jako nemanželské dítě to nikdy neměla lehké a vždycky se musela spoléhat sama na sebe. Pak poznala úžasného muže, s nímž si připadala jako Popelka vedle prince svých snů. Neodolatelný Rick Faulkner o ni velmi stál, jak dlouho mu ale jeho zájem vydrží?
2006/10735 O AMaureen Childová (Child, Maureen)Jak svést ex-manželaI pět let po rozvodu Tina svého manžela stále milovala. Stejně to byla pro všechny záhada, proč se s ní tenkrát Brian rozvedl. Teď je Tina zpátky a má jasný cíl. Chce dítě a taky chce, aby jeho otcem byl Brian. Zbývá jediné - svést ho…
2006/10735 O BMaureen Childová (Child, Maureen)Dva měsíce pokušeníConnor už pomalu přicházel o rozum. Sice měl za sebou měsíc té hrozné sázky, ale čekají ho ještě dva měsíce plné pokušení! Bylo to šílené zavázat se, že vydrží tříměsíční celibát, když je všude tolik krásných žen. Ještě že má tak skvělou kamarádku Emmu, se kterou si o všem může popovídat a u které mu žádné nebezpečí nehrozí…
2006/11738 O ASheri WhiteFeatherová (WhiteFeather, Sheri)Noci s milencemPolicistka Joyce neví, proč ji přitahuje tak zvláštní muž: apačský míšenec, instruktor boje z blízka a bojovník za práva původních obyvatel, o kterého se zajímala FBI. Oba si uvědomovali problematičnost jejich vztahu, ale fyzická přitažlivost zvítězila nad hlasem rozumu. Poznali, že byli stvořeni jeden pro druhého…
2006/11738 O BLaura Wrightová (Wright, Laura)Sultánův úkolSultán Zayad al-Nayhal se vypravil do Států se smíšenými pocity. Jel osobně ověřit, zda je pravda, že v Kalifornii žije jeho nevlastní sestra. Klíčem k poznání sestry se mu stala její spolubydlící, drobná blondýnka s ohnivou povahou, Marie Kennedyová. Sultán dosud nepoznal tak vášnivou, tvrdohlavou a přitažlivou ženu. Odolá jejímu kouzlu?
2006/12741 O AShirley Rogersová (Rogers, Shirley)Aukce láskyPopustit uzdu své vášni a touze a pomilovat se se svým sexy šéfem Alexem, tak o tom Jennifer jen snila. Nikdy nepředpokládala, že by se její sen mohl uskutečnit. A přece k tomu došlo, a co víc, Jennifer se splnilo ještě jedno přání: otěhotněla. To ovšem musí před Alexem utajit…
2006/12741 O BMargaret Allisonová (Allison, Margaret)Dlouhý polibekKdysi ji políbil a pak opustil rodné město i ji. Ale Katie Devonworthová nikdy o Jacku Reillyovi nepřestala snít. Snila o něm i o řadu let později, kdy se z mladistvého rebela stal bohatý podnikatel, který snadno získával peníze i ženská srdce.
2007/1744 O ACindy Gerardová (Gerard, Cindy)Radosti životaJake Thorne, úspěšný a přitažlivý mladý podnikatel, který si uměl užívat života plnými doušky, sám dobře netušil, co ho přitahuje na upjaté a staropanensky seriózní Christine. Škádlil ji, uváděl do rozpaků a snažil se jí ukázat, že život není jen práce, ale i radost.
2007/1744 O BShirley Rogersová (Rogers, Shirley)Nepřiznaná láskaMelisa a Logan se před deseti lety chtěli vzít, ale zlá intrika jim v tom zabránila. Přesto na sebe nedokázali zapomenout. Co může vyplynout na povrch při setkání dávných milenců - nenávist, hořkost, potlačená touha nebo snad láska?
2007/2747 O ABrenda Jacksonová (Jackson, Brenda)Čistě soukroméDva roky Alli Lindová sledovala, jak její šéf Mark Hartman ve svém studiu vyučuje umění sebeobrany, a marně toužila, aby ji naučil umění milovat. Pověst spolehlivé, ale příliš stydlivé a nevýrazné asistentky se jí už začínala zajídat. Toužila po tom, aby ji někdo sevřel v náručí. A tím někým měl být právě Mark.
2007/2747 O BMichelle Celmerová (Celmer, Michelle)Neodoláš mi!Na ranči Nity Windcroftové se dějí podivné věci, a tak tam přichází Connor Thorne, aby útoky vyšetřil. Connor by měl dohlížet na ranč, nejraději by ale ve dne a hlavně v noci dohlížel na temperamentní Nitu. Odolá té okouzlující divošce?
2007/3750 O ASara Orwigová (Orwig, Sara)Vášeň nestačíRose strávila s Tomem nezapomenutelnou noc na konferenci v Houstonu, která nezůstala bez následků, a pak si zmizeli z očí. Po pěti měsících se k jejímu údivu objevil u nich na ranči v Royalu. Tom se chce zachovat čestně a Rose si vzít, ta se však bojí, že jen vášeň nestačí, a odmítá manželství bez lásky…
2007/3750 O BKristi Goldová (Gold, Kristi)Šokující odhaleníValerie Rainesová měla před sebou nelehký úkol dát průchod spravedlnosti. Nikdy by nečekala, že největší komplikací se pro ni stane přitažlivý šerif Gawin O´Neal, jehož svádění je tak těžké odolat…
2007/4753 O AAnnette Broadricková (Broadrick, Annette)Nebezpečná známostLeslie O´Brienová byla ve špatný čas na špatném místě a stala se svědkem vraždy. Místní policie místo aby ji ochránila, byla do všeho zapletena a z Leslie se stal psanec. Na svém útěku narazila na nebezpečně vyhlížejícího Jasona Creshawa, pod jehož drsnou slupkou ale bilo něžné a džentlmenské srdce…
2007/4753 O BLinda Conradová (Conrad, Linda)Láska nebo čáry?Nicholas Scoville musel prožít hodně bolesti a osamění, než se podařilo nevinné a půvabné Annii, aby se opět nadechl a začal vnímat radosti života. Někdy musí ženy napnout všechny síly a použít i kouzla, aby pohnuly tvrdohlavým mužem…
2007/5756 O ALaura Wrightová (Wright, Laura)Zapomenutá přísahaNa Bobby Callahanovi bylo mimořádné úplně vše – neodolatelný zevnějšek, altruistická povaha, umění okouzlit snad každou ženu. Jane Hefnerová pocítila naplno účinky Bobbyho charizma. Marně ji její příbuzní varovali, že by jí ten muž mohl ublížit…
2007/5756 O BLinda Conradová (Conrad, Linda)Kouzelný darTexaského multimilionáře Tysona Steelea fascinuje jeho nová asistentka Merri Davisová. Cítí, že za její ostýchavostí a nenápadným zevnějškem je něco víc. Merri ví, že by mohl její tajemství odhalit, a tak se snaží odolávat žáru touhy, který je oba začíná spalovat…
2007/6759 O ALinda Conradová (Conrad, Linda)Hříšná pomstaDeanu Loganovi se zdálo, že je to dobrý nápad pozvat sekretářku Jodii, s jejíž prací byl mimořádně spokojený, na služební cestu na Havaj. Nečekal však, že jej Jodie zaujme i jako žena… Brzy se však museli zase vrátit k pracovnímu vztahu. Vzpomínky na společnou vášeň však Deanovi nešly z hlavy.
2007/6759 O BAnnette Broadricková (Broadrick, Annette)Havajské nociBohatý a úspěšný Chase Severin se vrací do rodného města a myslí na jediné:na pomstu. Chce ukázat všem, kteří mu ublížili, kam to chudý syn místního opilce dotáhl, a hlavně chce dostat na kolena Kate, kterou tak miloval a která jej zradila…
2007/7762 O AMargaret Allisonová (Allison, Margaret)Noc na BahamáchTen tmavooký cizinec připomínal Cassii prince z pohádky a ona si přála být alespoň jednou na chvíli Popelkou. Věnovala mu nejen svou poslední noc na Bahamách, ale i své panenství. Po návratu z ostrovního ráje ji čekalo překvapení. Její princ právě koupil továrnu, ve které pracovala …
2007/7762 O BJulie Hogan (Hogan, Julie)Ostrov nadějeDaisy po létech neopětované lásky k jejímu krásnému šéfu Alecu Mackenzieovi rezignuje a dává výpověď. Alec je ctižádostivý architekt a Daisy potřebuje, aby uskutečnil zakázku snů, proto Daisy přemlouvá, aby s ním pracovně odjela na ostrov Santa Margarita. Jak má Daisy říct ne, když její tělo říká ano?
2007/8765 O AAnne Marie Winstonová (Winston, Anne Marie)Konec čekáníStačila jediná noc a život Phoebe Merrimanové se obrátil vzhůru nohama. Našla a zároveň ztratila svou životní lásku, a ke všemu ta noc nezůstala bez následků. Phoebe se proto rozhodla začít znovu na druhém konci země. A pak, po dvou letech, se před ní zjevil muž, o němž si myslela, že je mrtvý…
2007/8765 O BRoxanne St. Claireová (Claire, Roxanne St.)Noc na plážiDeuce Monroe se před lety vydal za slávou do světa vrcholového sportu. Bez jediného ohlédnutí opustil rodné město i dívku, která ho jediná snad mohla přesvědčit, aby zůstal. Teď se však vrátil a je odhodlaný všem dokázat, že se měnil. A Kendře především.
2007/9768 O ACaroline Crossová (Cross, Caroline)Dávný milenecShodou náhod se Lilah Cantrellová, bohatá dědička obrovského majetku, dostala do vězení v zemi, která byla nedávno přidána na seznam teroristických režimů. Stěží si dokázala ve svém životě představit něco hroznějšího… a pak se ve vedlejší cele ocitl muž, v němž poznala svou první lásku. Co tady dělal? A proč?
2007/9768 O BMerline Lovelaceová (Lovelace, Merline)Než přijde ten pravýLiz Mooreová si v noci na pláži přísahala, že se zrádnému bývalému snoubenci pomstí a začne si s prvním mužem, který se jí připlete do cesty. Osud pro ni nachystal neodolatelného Joea Devlina, tajného agenta, a nejedno dobrodružství…
2007/10771 O ACaroline Crossová (Cross, Caroline)Vlna láskyTři měsíce se spolumajitel bezpečnostní agentury John Taggart Steele honil za Genevieve, která mu unikala, jako kdyby prošla speciálním výcvikem. Když ji konečně dostihl, tak místo aby ji dopravil do vězení, stal se jejím vězněm sám!
2007/10771 O BPeggy Morelandová (Moreland, Peggy)Druhá nadějeBohatý rančer Wade Parker věděl jediné – život mu poskytl příležitost získat to, co tak bolestně ztratil. Osudové setkání se Stefanií jim oběma před lety zlomilo srdce. Jenže stále tu zůstávala nevyřčená tajemství a překážky, které pokud nepřekonají, nemůže jejich láska dojít naplnění…
2007/11774 O ACharlene Sandsová (Sands, Charlene)Jako bleskPožár připravil Maddii Brooksovou o všechno. A to nebylo nic proti požáru, který vzplál v jejím srdci, když jí rančer Trey Walker nabídl střechu nad hlavou! Ani Trey vůči ní nebyl lhostejný, jenže dobře věděl, že tahle pohledná veterinářka hledá jedině vážný vztah na celý život, a proto není nic pro něj.
2007/11774 O BPeggy Morelandová (Moreland, Peggy)Muži z TexasuJako svobodná matka neměla před sebou Addy Rociová zrovna růžové vyhlídky. Přesto byla odhodlaná pro své ještě nenarozené dítě udělat vše, co bylo v jejích silách. A pak se u ní doma objevil mimořádný muž, který zachránil ji i jejího synka deroucího se na svět…
2007/12777 O AAnna DePalo (DePalo, Anna)Lovec srdcíKayla Jonesová, redaktorka společenského časopisu, kterou občas nazývají Slečna fáma, má na muže typu Noaha Whittakera spadeno. Takový arogantní lovec srdcí, bohatý a charizmatický plejboj se hodil k jedinému: jako šťavnaté sousto pro její sloupek. Kayla rozhodně nečekala, že se jí situace vymkne z rukou a že se dostane do jeho těsné blízkosti, až pozná sílu Noahova objetí a hebkost jeho rtů…
2007/12777 O BJan Colleyová (Colley, Jan)Rozmarné paničkyLovecká chata Summerhill v zapadlých končinách Nového Zélandu se pyšní exkluzivní klientelou. Když se jednoho dne mezi hosty objeví bohatý a nebezpečně pohledný Ethan Rae, Lucy McKinlayovou, jejíž rodině Summerhill patří, okamžitě okouzlí jeho záhadné modré oči.
2008/1780 O AHeidi Bettsová (Betts, Heidi)Smluvní partnerkaShannon a Burke jsou každý z jiného světa. Oba neměli jednoduché dětství. Oběma něco chybí. Jednomu peníze, druhému dítě. Přísně neosobní smluvní vztah mezi multimilionářem a věčně zadluženou studentkou-náhradní rodičkou ale brzy začne dostávat trhliny, když zdánlivě odlišní obchodní partneři po sobě horečně zatouží…
2008/1780 O BAnna DePalo (DePalo, Anna)V bezpečné náručiAristokratka z bohaté bostonské rodiny Allison milovala svoji nezávislost. Oproti všem očekáváním se po dokončení práv vydala na nelehkou dráhu státního zástupce. Žádný div, že se stala terčem vydírání a vyhrožování. O její bezpečí se rozhodl postarat starý rodinný přítel a zároveň její tajná láska z dětství Connor…
2008/2783 O ABarbara Dunlopová (Dunlop, Barbara)Hvězda severuKurátorka newyorského muzea Sydney vypátrala majitele starobylé vikingské brože, kterou potřebovala získat pro připravovanou výstavu. Texaský kovboj Cole je však vázán rodinnou tradicí, podle níž brož získává pouze zákonná manželka prvorozeného syna. Jediným možným kompromisem byla dohoda o formálním sňatku…
2008/2783 O BMary Lynn Baxterová (Baxter, Mary Lynn)Ideální dvojiceGrant byl úspěšný mladý muž, zvyklý brát si všechno, co chtěl. Nyní si usmyslel, že získá Kelly, překrásnou mladou ženu, která se v městečku zčistajasna objevila. Kelly však nebyla jen tak obyčejná servírka, i když pracovala v místním bistru. Ve skutečnosti byla vynikající právnička, kterou Grantovi seslalo samo nebe. Dovolí Grant, aby mu Kelly obrátila jeho poklidný život naruby?
2008/3786 O ACathleen Galitzová (Galitz, Cathleen)Nádherná posedlostAby pokročil se svým románem, inspiroval se Dave ohnivou mladou ženou ze sousedství. Kayanne postupně ovládla nejen stránky nové knihy, ale i myšlenky jejího autora, a Dave se jí stal přímo posedlý. K jejich sblížení na malém městečku došlo téměř nevyhnutelně, co ale bude, až Kayanne zjistí, že Dave zneužil její důvěřivosti?
2008/3786 O BMargaret Allisonová (Allison, Margaret)Vášnivé manévryDva týdny před Vánocemi přišla Lessina velká chvíle. Konečně mohla vyhodit Ricka Parkera z vedoucí pozice ve společnosti, kterou kdysi založil její otec a o kterou ho Rick před léty tak podle připravil. Pomsta to byla téměř dokonalá, jenže… Krátce nato Lesse nezbylo nic jiného než se pokusit Ricka získat zpět, a to všemi prostředky…
2008/4789 O AKatherine Garbera (Garbera, Katherine)Nelze zapomenoutMary Duvallová se z bolestného rozchodu se svým milencem Kanem dlouho vzpamatovávala. Po třech letech ji Kane opět vyhledal, protože dospěl k závěru, že na Mary prostě nemůže zapomenout, a byl rozhodnutý získat ji zpět, tentokrát již nikoli jako milenku, nýbrž jako manželku.
2008/4789 O BMaureen Childová (Child, Maureen)Rozvod na spadnutíAbby Talbotové se zhroutil celý svět. Zjistila, že muž, kterého roky milovala, jí lže. Zdrcená Abby se rozhodla pro rozvod. Luke, pro kterého byla jeho žena vším, se ocitl ve velmi obtížné situaci. Jak se měl očistit a znovu získat Abbyinu důvěru, když jeho práce předstírání a lhaní přímo vyžadovala? Zdálo se, že si bude muset zvolit mezi Abby a prací tajného agenta.

Minisérie Ženská tajemství
2008/5792 O AMary Lynn Baxterová (Baxter, Mary Lynn)Kouzlo cizinceZ krátkého Calova manželství vzešel syn, ale o tom Cal neměl ani tušení. Teprve po smrti své bývalé manželky se dozvěděl o jeho existenci a že o něj pečuje jeho švagrová Emma. Jaké zbraně použije otec, aby získal své dítě? Emma je vtažena do tornáda vášně, zrady a nenávisti, které může zahojit jenom láska…
2008/5792 O BHeidi Bettsová (Betts, Heidi)Vzhůru za štěstímVynikající počítačový expert Petr si byl jednou věcí naprosto jistý: ani on, ani jeho firma si nemohou dovolit přijít o asistentku Lucy. A Petr pro to byl ochoten udělat téměř vše. Ovšem Lucy, která byla do Petra už dva roky tajně zamilovaná, pomalu ztrácí trpělivost. Dojde někdy Petrovi, že kariéra a rodinné štěstí se nevylučují?
2008/6795 O AAmy Jo Cousinsová (Cousins, Amy Jo)Dohodnutý sňatekZpočátku to Addy připadalo jako šílený nápad. Přece se kvůli dědictví, i kdyby bylo sebelákavější, nebude vdávat! Jenže mladý právník Spencer byl nejen výmluvný a laskavý, ale i velice, velice přitažlivý muž, a tak Addy nakonec na jeho nápad uzavřít dočasný formální sňatek kývla. Velmi brzy si ale uvědomila, že má problém: zamilovala se do vlastního manžela…
2008/6795 O BJennifer Lewisová (Lewis, Jennifer)Šéfův příkazSara konečně získala práci, kterou si moc přála i potřebovala. Jenže šéf Elan Al Mansur ji hodlal vyhodit dřív, než do práce skutečně nastoupí. Nechtěl další mladou asistentku, jejímž jediným cílem je ulovit bohatého manžela.
Sara se proti jeho rozhodnutí postavila – je přece profesionálka a charizma nového šéfa na ni nepůsobí. Nebo ano?
2008/7798 O AYvonne Lindsayová (Lindsay, Yvonne)Cesty osuduTeprve když Lana ovdověla, dozvěděla se, že v posledních letech jí byl manžel nevěrný. A co víc – jeho milenka, která zahynula spolu s ním, byla v době nehody těhotná. Dítě se podařilo zachránit a Lana se měla stát jeho poručnicí. A také se stala terčem hněvu Raffaela Rosselliniho, který ji vinil ze ztráty milované sestry.
2008/7798 O BMaxine Sullivanová (Sullivan, Maxine)Svádění z pomstyDamien býval jejím milencem a ona ho bez rozloučení opustila. Až teď, po pěti letech, když Gabrielu znovu uviděl, zjistil, jaká to pro něj byla ztráta. Cítil zvláštní zlost, které nebyl připravený čelit. Možná jednou, až se nabaží jejího těla, mu to přestane vadit…
2008/8801 O AMichelle Celmerová (Celmer, Michelle)Najít tu pravouPo nevydařené svatbě pozval Nick Zoe, aby s ním zapila žal. Jenže místo přátelského posezení zažili noc plnou vášně a neuvěřitelného milování. Předstírat, že se nic nestalo, se jim nepodařilo, už proto ne, že Zoe za pár týdnů zjistila, že je těhotná. Mohou mít společnou budoucnost, když jsou každý tak jiný?
2008/8801 O BHeidi Bettsová (Betts, Heidi)Když zhasnou světlaSpořádaná knihovnice Gwen se v den svých třicátých prvních narozenin rozhodla udělat něco divokého a nespoutaného. Po návštěvě kadeřnictví a nákupu v módním butiku se vydala do nejoblíbenějšího nočního klubu ve městě… Před nástrahami protřelých návštěvníků ji rytířsky zachránil sám majitel klubu Ethan Banks.
2008/9804 O AKristi Goldová (Gold, Kristi)Sametové dotykyLauren už byla třikrát zasnoubená a nikdy to nevyšlo, a tak dovolila rodičům, aby jí vybrali čtvrtého snoubence oni. Při její smůle se ani nedivila, že se rozhodli pro otcova dlouholetého obchodního partnera Matthiase Bartona. Lauren brzy došlo, že si nemůže vzít muže, kterého skoro nezná, a tak se rozjela za Mattem do domu u jezera, aby zasnoubení zrušila. Nečekala, že to mezi nimi tak zajiskří a že jí v jeho náručí bude tak dobře…

(2. díl minisérie Absolventi Harvardu)
2008/9804 O BCharlene Sandsová (Sands, Charlene)Pletky s šéfovouNa schůzku s neznámým mužem se Julii Nelsonové doopravdy ani trochu nechtělo. Už jednou něco podobného zažila a bylo to strašné. Julie ale netušila, že ten večer změní celý její život. Nic nebylo takové, jak čekala.
Najde však odvahu jít za svým srdcem, anebo se raději vyhne pokušení, jen aby se znovu nespálila? Dokáže uvěřit a odpustit někomu, kdo už ji jednou zklamal?

(1. díl minisérie Milionová svatba)
2008/10807 O AHeidi Bettsová (Betts, Heidi)Skrývané citySirotek Connor našel náhradní domov u rodičů svého nejlepšího kamaráda Nicka. Už v pubertě se zamiloval do jeho mladší sestry Beth. Vzhledem k tomu, že vyrůstali téměř jako sourozenci a že společensky patřili každý k jiné vrstvě, rozhodl se Connor z jejího života zmizet. Teprve po sedmi letech se oba opět setkali…
2008/10807 O BBronwyn Jamesonová (Jameson, Bronwyn)Utajovaná vášeňLetecké neštěstí vzalo Tomasovi nejen manželku, ale i víru ve šťastnou budoucnost. Zůstala mu jen milovaná rodinná farma, ale i o tu mohl přijít, pokud nenaplní podivínskou poslední vůli svého otce a nepřivede do roka na svět potomka a vnouče pro svou ovdovělou matku…
2008/11810 O AJan Colleyová (Colley, Jan)Muž ze sousedstvíEva se odstřihla od všeho špatného – rozvodu, ztráty zaměstnání - a rozhodla se pro nový začátek na novém místě. Její nejbližší a vlastně jediný soused toužil po samotě natolik, že se snažil od Evy její zchátralý dům koupit, aby ho mohl zbourat. Eva se ale nemínila svých plánů vzdát, obzvláště když její nerudný soused byl zároveň tak přitažlivý muž …
2008/11810 O BBarbara Dunlopová (Dunlop, Barbara)Nestoudná nabídkaPodivná nabídka Emmu rozzuřila. Může zachránit rodinný podnik, jedině když se vdá za konkurenta, miliardáře Alexe Garrisona. Musí ale sehrát roli milující ženy a předstírat, že jejich manželství bylo uzavřeno z lásky. Emma netušila, že pro záchranu rodinné firmy bude muset obětovat i své srdce.
2008/12813 O ACharlene Sandsová (Sands, Charlene)Co skrývá ženaPřed devíti lety Gina bez zaváhání věnovala Wadeovi své panenství, ale pak od něj beze slova vysvětlení odešla. Nyní rozplétají bizarní události, jednoho žene touha po pomstě, druhého snaha stát na vlastních nohou. Jedna věc se ale nezměnila – jejich vzájemná přitažlivost.
2008/12813 O BAnne Marie Winstonová (Winston, Anne Marie)Prázdninové význáníLynnein nový přitažlivý soused nikdy nemohl spatřit její tvář, protože byl slepý. Pro Lynne to byl osvobozující pocit. Jako bývalá topmodelka byla zvyklá, že ji všichni stále posuzovali, ale nikdo se nezajímal o ni samotnou. Až Brendan poznal její pravé kvality a zamiloval se do ní a Lynne jeho lásku opětovala …
2009/1816 O ATessa Radleyová (Radley, Tessa)Černá vdovaBohatého a mocného Damona Asteriadese Rebecca od prvního okamžiku osudově přitahovala, pak se ale dozvěděl o její špatné pověsti černé vdovy a potlačil svou touhu. Za ženu si vyvolil nejlepší Rebeččinu přítelkyni. Když se jim Rebecca pokusila svatbu rozmluvit, vysloužila si jen Damonovo pohrdání a urážky. Pak se jejich cesty opět zkřížily a ožily staré vášně…
2009/1816 O BKristi Goldová (Gold, Kristi)Žena na lovuPrávnička Mallory O´Brienová cítí, že její biologické hodiny již bijí na poplach. Po letech budování kariéry zatoužila po dítěti. A Whit Manning by byl ideálním otcem. Svést ho bude potěšením... pro oba. Ale co bude dál? Dokáže Mallory opustit někoho, kdo ji tolik vzrušuje?
2009/2819 O AAnna DePalo (DePalo, Anna)Předmanželská výchovaMatt byl nejžádanějším nezadaným mužem široko daleko. S Lauren se setkali před pěti lety, kdy měl jít za svědka jejímu snoubenci, ale ze svatby nakonec sešlo. Teď se Matt objevil v agentuře zprostředkovávající seznámení, jejíž je Lauren majitelkou. Stal se jejím klientem, ale odmítá jednu kandidátku za druhou…
2009/2819 O BMaxine Sullivanová (Sullivan, Maxine)Milionářovo sváděníMilionář Brant zahořel láskou k půvabné sekretářce, která však byla zasnoubená s jeho obchodním partnerem. Brant věděl, že Kia svého snoubence nemiluje. Spalující touha ho donutila odhalit tajemství, které skrývala. Kia Brantovu svádění neodolala!
2009/3822 O ANalini Singhová (Singh, Nalini)Svázáni sňatkemJessie Randallová se provdala za Gabriela Dumonta ze špatných důvodů. Ani jeden z nich nepředpokládal, že do vykalkulovaného, oboustranně výhodného manželství se časem vkrade láska a převrátí jejich vztah, plný vášně, vzhůru nohama.
2009/3822 O BHeidi Bettsová (Betts, Heidi)Obchod s cityElena Sanchezová musela spolknout svou hrdost a jít prosit miliardáře Chasea Ramseyho, aby ještě nekupoval firmu jejího otce, a dal mu tak čas, aby ji mohl zachránit. Ta situace byla pro Elenu o to horší, že na střední škole ošklivě zranila Chaseovy city, a byla si jistá, že jí to stále neodpustil. O to víc ji zaskočila jeho nabídka…
2009/4825 O AYvonne Lindsayová (Lindsay, Yvonne)Záludná kráskaMason kdysi strávil s Helenou nezapomenutelnou noc. Následující ráno se však provdala za někoho jiného. O dvanáct let později se ovdovělá Helena objevila na Masonově prahu a tvrdila, že otcem jejího syna je ve skutečnosti právě on. Mason tak konečně dostal příležitost k pomstě …
2009/4825 O BAnn Majorová (Major, Ann)Vyvolená knížetePrávnička Regina byla celý život rozumná, zodpovědná a dodržovala pravidla. Pak však jedna dovolená v Itálii všechno změnila. Poznala muže, jemuž v žilách kolovala krev válečníků, kteří dobývali cizí území a přivlastňovali si všechno, po čem zatoužili, včetně žen …
2009/5828 O AMichelle Celmerová (Celmer, Michelle)Nebezpečné hrátkyIvy napsala bestseller plný rad pro ženy, které procházejí rozvodem. Využila vlastní zkušenosti a otevřeně popsala své nevydařené manželství. Pak se náhodou ocitla na celý týden v Mexiku v jednom domě se svým bývalým manželem Dillonem, který se pustil do nebezpečné hry, aby se pomstil…
2009/5828 O BMaxine Sullivanová (Sullivan, Maxine)Láska na splátkyKrásná Danielle Fordová se dostala do svízelné situacie. Nejenže jí zemřel manžel, s nímž čekala dítě, ale také se dozvěděla, že jí po něm zbyly velké dluhy. Její věřitel Flynn Donovan jí nabídl jako řešení sňatek, ale Danielle se manželství bez lásky bojí…
2009/6831 O ATessa Radleyová (Radley, Tessa)Vášeň po italskuRico má s rodinou svého bývalého šéfa, se Sinclairovými, nevyřízené účty. Kvůli jejich falešnému obvinění přišel v životě skoro o vše. Jako nástroj pomsty si zvolí šéfovu starší dceru Danielle, ale brzy zjišťuje, že se věci nevyvíjejí, jak si představoval, protože Danielle z jeho srdce dokázala vykřesat oheň lásky…
2009/6831 O BCatherine Mannová (Mann, Catherine)Přístav štěstíPo tragédii, která otřásla jeho životem, se veterinář Vic Jansen rozhoduje pro život na lodi v poklidném Charlestonském přístavu. Přátelství s půvabnou a praktickou majitelkou plážové restaurace Claire McDermontovou mu přináší radost i útěchu až do okamžiku, kdy oba podlehnou vášni a zasáhne osud…
2009/7834 O ACaroline Crossová (Cross, Caroline)Zkroť mě!Mallory, rozmazlená dívka z vyšších kruhů, během jediného okamžiku přišla o vše, o majetek, postavení a tím i o přátele. Najednou se musela o sebe začít starat sama. Musela si najít práci, bydlení a počítat každý haléř. Když se objevil rytíř Gabriel, aby ji zachránil, Mallory nevěděla, zda může svůj život vložit do jeho rukou…
2009/7834 O BJennifer Lewisová (Lewis, Jennifer)Dědictví láskyAnna se po letech setkala se svým idolem z raného mládí, dědicem pomerančovníkového impéria, Naldem. Potkali se za smutných okolností, když oba přišli o rodiče, čelí nečekaným rodinným tajemstvím a ještě ke všemu i silné vzájemné přitažlivosti…
2009/8837 O ACathleen Galitzová (Galitz, Cathleen)Sladké vězeníBylo to k neuvěření. V životě Gillian se opět objevil bývalý manžel, podmanivý milionář Bryce McFadden, který jí kdysi zlomil srdce. Lavina je uvěznila na odlehlém ranči ve Wyomingu a oni musí čelit znovunalezené přitažlivosti…
2009/8837 O BMaureen Childová (Child, Maureen)Ve vlastní pastiTři roky pracovala Caitlyn jako osobní asistentka u zámožného rejdaře Jeffersona Lyona, aniž by si byl všiml, že je nejen velice schopná, ale i půvabná a atraktivní mladá žena. Teprve když se rozhodla odejít a provoz společnosti začal váznout, umínil si Jefferson, že využije veškerý šarm bohatého plejboje, aby ji přivedl zpět. Avšak, kdo jinému jámu kopá…

1. část minisérie Bohyně pomsty
2009/9840 O ARoxanne St. Claireová (Claire, Roxanne St.)Setkání v bouřceJackson Locke miloval svobodu, každou situaci uměl obrátit v žert, byl mimořádně talentovaný, srdečný, kreativní a nezkrotný. Byl ten nejpřitažlivější člověk, se kterým se Lily až dosud setkala. A přesto měla za úkol ho změnit, aby se z něj stal ukázkový manager…
2009/9840 O BMaureen Childová (Child, Maureen)Velké pokušeníMax usoudil, že občas člověk musí podniknout šílenost, aby si udělal v životě pořádek. Rozhodl se předstírat manželství s Janine, se kterou se sblížil na dovolené, jen aby se zbavil své bývalé manželky. Pro Janine to bylo velké pokušení, ale otevře jí tahle dohoda cestu do ráje, nebo spíše do pekla?

Minisérie Bohyně pomsty
2009/10843 O AJoan Hohlová (Hohl, Joan)Milionová nabídkaOd prvního okamžiku Tanner věděl, že je Brianna mimořádná žena: schopná, sexy a stejně tvrdohlavá jako on. Nemohl se smířit s tím, že by ho měla provázet do hor při pátrání po nebezpečném zločinci, ale Brianně, jejímu kouzlu a milionové nabídce bylo těžké odolat…
2009/10843 O BMaureen Childová (Child, Maureen)Milencovy intrikyKdyž Debbie odjížděla z nádherné dovolené na ostrově snů, ještě netušila, co ji čeká. Nejenže byla obviněna z krádeže šperků, ale ještě ke všemu se setkala se svou bývalou láskou Gabem. Před deseti lety jej odmítla, protože byli oba bez prostředků, nyní mu patřil celý ostrov a chystal se vše Debbii vrátit i s úroky…

Závěr minisérie Bohyně pomsty
2009/11846 O ABarbara Dunlopová (Dunlop, Barbara)Vedlejší úmyslyBohatý a úspěšný Jack Osland má problém. Jeho dědeček a většinový vlastník rodinné firmy se zamiloval do dívky o dvě generace mladší a chce se s ní oženit. Jack se rozhodne dědečkovu svatbu překazit. Dokonce se mu podaří nezkušenou Kristi svést a odvést v Las Vegas k oltáři. Pak se však dozví, že si vzal nepravou ženu…
2009/11846 O BAnn Majorová (Major, Ann)Rendez-vous v PařížiByl Štědrý večer v Paříži. Jejich pohledy se setkaly a Josie měla pocit, že na tento romantický okamžik čekala celý život. Netušila ale, že setkání s Adamem Ryderem nebylo vůbec náhodné. Vášnivá noc přišla jako blesk z čistého nebe, ale náhlé štěstí bylo záhy zakaleno…
2009/12849 O AHeidi Bettsová (Betts, Heidi)Královské sváděníNikdy mu nedělalo problém získat ženu, po které zatoužil. Stačilo kývnout prstem, a všechny mu rády padaly k nohám. Princ Nicolas si byl jistý, že když ohnivou Alandru zahrne královskou péčí, stane se ochotně jeho smyslnou milenkou.
2009/12849 O BRobyn Gradyová (Grady, Robyn)Svatba s podmínkouTamara se na pohřbu svého přítele a otce svého budoucího dítěte poprvé setká s jeho bratrem Armandem, kterého od velkého dědictví po otci dělí jedna nesplněná podmínka. Do svých třicátých třetích narozenin musí mít legitimního potomka. Narozeniny má za sedm měsíců a Tamara je ve druhém měsíci těhotenství, nemá kde žít a je bez prostředků…
2010/1852 O AMetsy Hingleová (Hingle, Metsy)Nemravná sázkaJackson Hawke koupil bankovní směnku a získal tak většinový podíl v hotelu Contessa, který po smrti dědečka vede krásná Laura Spencerová. Laura se rodinného majetku nechce vzdát a uzavře s Jacksonem sázku. Během třiceti dnů sežene peníze na vyplacení směnky, jinak Jack kromě hotelu získá i noc s ní.
2010/1852 O BCharlene Sandsová (Sands, Charlene)Flirt na HavajiHotelový magnát Evan Tyler je rozhodnutý stůj co stůj se pomstít svému největšímu obchodnímu rivalovi za špinavý trik, který mu kdysi provedl. Když se na dovolené na Havaji seznámí s jeho dcerou, Elenou Royalovou, rozhodne se toho využít a Elenu svést…
2010/2855 O ABarbara Dunlopová (Dunlop, Barbara)Obchod s krásouSinclair Mahoneyová se ze všech sil bránila tomu, aby dávná romance jakkoli ovlivnila pracovní vztahy s novým prezidentem společnosti, v níž pracovala. Avšak Hunter Osland byl pevně rozhodnutý uhaslý plamen vášně mezi nimi znovu vzkřísit…
2010/2855 O BYvonne Lindsayová (Lindsay, Yvonne)Pomsta na ValentýnaPotíže dohnaly modelku Lily k tomu, aby se vrátila do rodného města, ze kterého před deseti lety narychlo odjela. Krátce po příjezdu se střetla s mužem, kterého kdysi milovala a který ji citově ranil. Ani deset let nestačilo, aby na něj zapomněla. Ke svému překvapení zjistila, že po něm stále touží. Netušila však, že Jack myslí jen na pomstu…
2010/3858 O AAnna DePalo (DePalo, Anna)Evina touhaVýkonný předseda společnosti, šarmantní Griffin Slater, už léta toužil po šéfově dceři. V mysli se nesčíslněkrát s Evou miloval a nyní byl odhodlaný vzít si ji za ženu. Měl totiž tajnou zbraň, jak ji k tomu přimět… Slíbil, že jí splní sen o dítěti a zároveň jí poskytne nepředstavitelnou rozkoš.
2010/3858 O BRobyn Gradyová (Grady, Robyn)Past na milenkuPřed pěti lety zrušila Donna Wilksová zasnoubení s Tatem Bridgesem proto, že trávil příliš mnoho času podnikáním a péčí o své mladší osiřelé sourozence, zatímco ji zanedbával. Po pěti letech jí Tate vstoupil do života znovu. Donna je bezbranná vůči Tateovým svodům, nedoplatí na to ale opět její bláhové srdce?
2010/4861 O AEmily McKayová (McKay, Emily)Klíč k srdciAby získala svou milovanou neteř do péče, je Lucy Alwinová ochotná udělat cokoliv - dokonce i předstírat, že je ženou, se kterou Dex Messina sdílel jednu vášnivou noc. Přestože dokázala mocnému miliardáři drze lhát do očí, vášni a přitažlivosti mezi nimi odolat neuměla.
2010/4861 O BBronwyn Jamesonová (Jameson, Bronwyn)Hledání vzpomínekMilionáře Donovana Keanea po přepadení postihla částečná amnézie. Přišel tak nejen o část svých vzpomínek, ale i krásnou milenku Susannah a výhodnou koupi letoviska v Tasmánii. Donovan je ale rozhodnutý získat zpátky jak vzpomínky, tak Susannu, tak letovisko. Ale ani jedno nebude jednoduché…
2010/5864 O ALeanne Banksová (Banks, Leanne)Muž se zlatým srdcemKdyž se Lilli s Tonym rozcházela, ještě nevěděla, že je těhotná. Pak Tony zahynul a objevili se vymahači jeho dluhů. Lilli v úzkých přijala pomoc Tonyho bratra, multimilionáře Maxe, a nastěhovala se k němu. Aby ochránila své dítě, byla ochotna si ho i vzít. Na své srdce už tolik nemyslela…

(1.část minisérie Miliardář na ženění)
2010/5864 O BAnn Majorová (Major, Ann)Milenkou na měsícJako malé vyprávěla Amy maminka pohádku, že z ní jednou bude princezna. Amy vyrostla v nádhernou, ale plachou dívku, a žila úplně obyčejně, dokud ji nezastihla zpráva, že po tetě zdědila zámek ve Francii. Nebezpečně šarmantní hrabě Remy byl odhodlaný udělat cokoli, aby od ní zámek odkoupil, a Amy měla určitou podmínku…
2010/6867 O ALeanne Banksová (Banks, Leanne)Ve stínu minulostiMallory se potřebovala za každou cenu vymanit z úzkostlivé rodičovské péče. Požádala proto Alexe - rodinného přítele, podnikatele a velkého svůdce - aby jí pomohl najít vhodného ženicha. Ani ve snu by ji nenapadlo, že si ji nakonec vezme sám…

(2. díl minisérie Miliardář na ženění)
2010/6867 O BSara Orwigová (Orwig, Sara)Hra o důvěruPo jednom nezapomenutelném víkendu s Ryanem Warnerem, multimilionářem z Dallasu, Ashley zjistila, že je těhotná. Ve strachu, aby nepřišla o své dítě, tajila těhotenství před právoplatným otcem i svou rodinou. Ale Ryan nemohl na Ashley zapomenout, a jakmile zjistil, že je těhotná, přinutil ji k sňatku.

(1. díl minisérie Zlatí ženichové)
2010/7870 O AEmilie Roseová (Rose, Emilie)Nenapravitelný záletníkRand byl přesvědčen, že muži z jejich rodu nejsou pro manželství stvořeni. Proto když mu jeho ohnivá milenka Tara ve slabé chvilce prozradila, že ho miluje, vzal nohy na ramena a rozešel se s ní. Po pěti letech je okolnostmi nucen být opět Taře nablízku a netuší, že ona je nachystána použít všechny prostředky k tomu, aby vybojovala muže svého srdce.

(1. díl minisérie Na účtu lásky)
2010/7870 O BSara Orwigová (Orwig, Sara)Msta na druhouPřestože Abby věděla, že by se měla přitažlivému Nickovi Coltonovi zdaleka vyhnout, neudělala to a strávila s ním několik úžasných romantických víkendů. Teprve pak se dozvěděla, že Nick se tím chtěl jejímu otci, svému největšímu obchodnímu rivalovi, pomstít. Nick ale nepočítal s tím, že poslední slovo bude mít láska.

(2. díl minisérie Zlatí ženichové)
2010/8873 O AEmilie Roseová (Rose, Emilie)Sladké poutoMultimilionář Mitch byl zvyklý, že peníze vyřeší všechno a že si za ně může koupit cokoli a kohokoli. Proto si zpočátku nedělal starosti s podmínkou otcovy závěti, podle které s ním v domě má strávit celý rok batole, jeho nevlastní bratr. Netušil totiž, že existují ženy, které se koupit nedají. Teta malého chlapce, krásná Carly, k nim ale patří…

2.díl minisérie Na účtu lásky
2010/8873 O BSara Orwigová (Orwig, Sara)Dědictví s podmínkouTexaský magnát Jake Thorne může získat dědictví, ovšem pod jednou podmínkou: musí se oženit a založit rodinu. Rychle. Usoudí, že ideální partnerkou bude jeho plachá asistentka Emily, protože jí nejde o jeho peníze ani moc. Navíc má ty nejsvůdnější rty, jaké kdy viděl.

3. díl minisérie Zlatí ženichové
2010/9876 O AEmilie Roseová (Rose, Emilie)Ten pravý pro niLucas údajně zemřel před jedenácti lety v den svatby s Nadiou při autonehodě. Nadia zůstala v kómatu jeden týden. Tak kdo byl muž, který stál přede dveřmi jejího bytu v Dallasu a tvrdil, že je tím, koho milovala? A proč se její radost, že ho našla živého, změnila v obavy z chladné přezíravosti v jeho očích?
2010/9876 O BJan Colleyová (Colley, Jan)Hra fantaziePo vášnivé noci s tajemným cizincem Madeline předpokládala, že už svého dokonalého milence nikdy neuvidí. Jaké bylo její zděšení nazítří, když zrovna on vstoupil do konferenčního sálu a oznámil, že se stává novým majitelem hotelové společnosti, u které Madeline právě získala vytoužené místo provozní ředitelky …

(3. díl minisérie Na účtu lásky)
2010/10879 O ANalini Singhová (Singh, Nalini)Miluj a nelži!Naše manželství bude zachráněno! Přesně tahle slova se Calebu Callaghanovi honila hlavou, když mu jeho manželka Vicki oznámila, že s ním čeká dítě. Byl pevně rozhodnut udělat všechno pro to, aby jeho žena přestala trvat na rozvodu a aby spolu začali znova žít…
2010/10879 O BDay Leclaireová (Leclaire, Day)Nezvratné rozhodnutíTexaský miliardář Joc Arnaud zvítězil nad svým nemanželským původem a stal se úspěšným obchodníkem. A žádné jeho dítě nebude vyrůstat bez peněz a v ponížení, jaké zažil on. Takže ať už se to Rosalyn Oakleyové líbí nebo ne, jejich dítě ponese jeho příjmení. Stejně jako ona!
2010/11882 O AMerline Lovelaceová (Lovelace, Merline)Zásnuby o VánocíchGenerální ředitel Cal Logan je neobyčejně schopný, pohledný a přitažlivý a Devon mu nedokáže ani navzdory jejich pracovnímu vztahu a všem svým principům odolat. Když jsou pak kvůli sněhové bouři uvězněni v hotelu v Drážďanech, nezbude jim nic jiného než sdílet společný pokoj i společnou vášeň.

(1. díl minisérie Romantika na cestách)
2010/11882 O BCharlene Sandsová (Sands, Charlene)Legenda o lásceVýkonná a půvabná marketingová specialistka Julie se na svatbě své nejlepší přítelkyně setká s mladým majitelem hotelu Trentem Tylerem z Texasu a prožije s ním vzrušující týden, který oba nečekaně zasáhne. Trent pak Julii učiní nejprve pracovní nabídku…

(1. díl minisérie Soukromá tajemství)
2010/12885 L AAnn Majorová (Major, Ann)Svůdce v pastiLogan Claiborne to měl pěkně nalinkované. Dokončí fúzi s firmou bohaté dědičky a pak si ji vezme za ženu. Pěkně tím umocní již tak obrovské bohatství své rodiny. Osud mu však přichystal překvapení. Do jeho života se vrátila Cici, dívka, která jako jediná dokázala pohnout jeho srdcem, a Logana nějaká fúze přestala zajímat…
2010/12885 L BPaula Roeová (Roe, Paula)Budoucí dědicCal Prescott je úspěšný, pohledný a přímo pohádkově bohatý. Svůj život ale zasvětil jedinému cíli. Už od sedmnácti let tvrdě pracuje, aby jednoho dne převzal softwarovou firmu po svém nevlastním otci. Jeho plány však zkříží otčímovo nečekané ultimátum: firmu zdědí syn, který se dříve ožení a bude mít dědice…
2010/12884 O AMerline Lovelaceová (Lovelace, Merline)Urozený zachránceMarco Calvetti, vévoda a lékař v jedné osobě, málem srazil Sabrinu ze silnice. Bolestivě si vymkla kotník a on ji zahrnul péčí ve své luxusní vile na pobřeží. Jeho romantická slova a citlivé doteky byly příjemným způsobem léčby. Co ale znamenal slib, že Sabrina prožije Nový rok, na který nikdy nezapomene?

(2. díl minisérie Romantika na cestách)
2010/12884 O BCharlene Sandsová (Sands, Charlene)Strom přáníVelká láska ze střední školy Codea a Sarah skončila rozchodem. Sarah se vydala na hvězdnou dráhu zpěvačky, z Codea se stal úspěšný a bohatý muž. Po letech je náhoda, které trochu pomohli, svedla dohromady a vášeň mezi nimi opět vzplála. Když zjistí, že nejde již jen o ně dva, že budou tři, vše se ještě více zkomplikuje. Naštěstí jsou Vánoce, čas dárků a překvapení…

(2. díl minisérie Soukromá tajemství)
2011/1888 L ACharlene Sandsová (Sands, Charlene)Krásná zrádkyněVanessa plála rozhořčením a touhou po pomstě. Brock Tyler si ošklivě zahrál se srdcem její sestřičky a ona se rozhodla ztrestat ho. Avšak v době, kdy chystala sabotáže v Brockově hotelu, nějak se mu podařilo ji okouzlit a omámit. Vanessa si zoufala. Je možné jednoho muže milovat a zároveň nenávidět?

(3. díl minisérie Soukromá tajemství)
2011/1888 L BBronwyn Jamesonová (Jameson, Bronwyn)Tajemství diamantůPo dlouhém odloučení se Kimberley lásce Rica brání. Domnívá se totiž, že si ji před deseti lety vzal za ženu ze zištných důvodů, aby získal významné postavení v jejich rodinné firmě. Postupně však poznává, že z Rica se stal muž, který je hoden její důvěry.

(1. díl minisérie Australské brilianty)
2011/1887 O AMerline Lovelaceová (Lovelace, Merline)Valentýnské sváděníCaroline by ani nenapadlo, že se při své práci, jež ji tentokrát zavedla do španělského letoviska, setká s uhrančivým podnikatelem Rory Burkem, který před lety neblaze ovlivnil její osud, přestože s ním zažila jednu z nejkrásnějších nocí ve svém životě. Rory se však rozhodl svou chybu napravit!

(3. díl minisérie Romantika na cestách)
2011/1887 O BLeanne Banksová (Banks, Leanne)Hollywoodské zásnubyÚspěšná herečka Gwen McCordová po rozvodu opustila Hollywood a už nikdy se do prokletého města a k herectví nechtěla vrátit. Komplikované okolnosti ji donutily změnit plány a ke všemu předstírat, že je zasnoubená s producentem, který byl ztělesněním hollywoodského životního stylu…

(1. díl minisérie Hudsonovi z Beverly Hills)
2011/2891 L AJoan Hohlová (Hohl, Joan)Kráska v nebezpečíPoté co se Kate rozešla s přítelem, rozhodla se, že zůstane sama. Žít ve strachu a napětí už opravdu nechtěla. Ovšem zámožný rančer z Colorada Hawk byl natolik důvěryhodný a charizmatický, že Kate byla v pokušení své odhodlání přehodnotit.
2011/2891 L BTessa Radleyová (Radley, Tessa)Tajný milenecJessica je úspěšnou manažerkou Blackstoneova obchodu s diamantovými šperky. Když zjistí, že se svým tajným milencem a zároveň šéfem Ryanem Blackstonem čeká dítě, je jí jasné, že se s ním musí rozejít. Ryan totiž vždy tvrdil, že manželství a rodinný život nejsou pro něj…

2. díl minisérie Australské brilianty
2011/2890 O AMaxine Sullivanová (Sullivan, Maxine)Dům snůNickovi se Sasha líbila už jako mladičká dívka. Jejich rodiny se přátelily a rodiče jich obou si přáli, aby se vzali a přátelství bylo zpečetěno i příbuzenským svazkem. Pro toto manželství z rozumu měl ovšem každý jiný důvod…
2011/2890 O BEmily McKayová (McKay, Emily)Milostný scénářKdyž scénáristka Cheryl Cassidyová po několika letech potká svou bývalou lásku, filmového magnáta Jacka Hudsona, pochopí, že před svými city ani před tím, co se v minulosti stalo, zřejmě neuteče. Zpočátku to ale vypadá, že Jack stojí jen o její scénář…

2. díl minisérie Hudsonovi z Beverly Hills
2011/3894 L AJan Colleyová (Colley, Jan)Tajné schůzkyDvě významné novozélandské rodiny léta rozdělovala hluboká nenávist. Ale Nick a Jordan se vzepřeli svým otcům a tajně se spolu každý pátek scházeli v hotelu. Jejich nezávazné milostné dobrodružství časem přerostlo ve vážný cit…
2011/3894 L BMaxine Sullivanová (Sullivan, Maxine)Modelka v tísniModelka Briana odolávala modrookému svůdníku Jarrodu Hammondovi léta. Pak se ale její otec dostal do potíží a Briana nedokázala odmítnout návrh bohatého Jarroda, že jí dá milion dolarů, když s ním stráví noc… Co ale bude dál?

(3. díl minisérie Australské brilianty)
2011/3893 O ACindy Gerardová (Gerard, Cindy)Milosrdná ležVypadalo to, že Shalliin život je plný špatných rozhodnutí. Teď byla bez práce, svobodná a těhotná. Bylo to další špatné rozhodnutí vrátit se do rodného městečka v Montaně? Rozhodně nečekala, že první, na koho tam narazí, bude její nejlepší přítel Mac…
2011/3893 O BBarbara Dunlopová (Dunlop, Barbara)Francouzova milenkaCharlotte se podařil malý zázrak, když přesvědčila Aleca Montcalma, okouzlujícího a známého francouzského plejboje, aby dovolil natáčení filmu na svém zámku v Provenci. Přestože se chtěla držet od Aleca co nejdále, s osudovou nevyhnutelností skončila v jeho objetí…

(3. díl minisérie Hudsonovi z Beverly Hills)
2011/4897 L AEmily McKayová (McKay, Emily)Milionářův dluhLoupež diamantů svedla po letech dohromady bývalé manžele Evii a Quinna. On stojí na straně zákona, ona chrání bratra, který je do loupeže zapletený. Společné pátrání po pachateli je komplikované stejně jako jejich vztah poznamenaný intrikou Eviina otce.
2011/4897 L BJan Colleyová (Colley, Jan)Nejcennější diamantCharizmatický australský obchodník s diamanty Quinn učinil návrhářce šperků Danielle Hammondové nabídku snů. Za pohádkovou odměnu měla vytvořit šperk z legendárního diamantu. Byl v tom ale háček. Dani měla po dobu práce na zakázce bydlet u Quinna v domě…

(4. díl minisérie Australské brilianty)
2011/4896 O ARobyn Gradyová (Grady, Robyn)Sladké vydíráníProslulý boháč Tristan se po hořkých zkušenostech s nenasytnými a lačnými ženami zřekl veškerých romancí - tedy až do chvíle, kdy prožil vášnivou noc se svojí tichou hospodyní Ellou, z níž se vyklubala blond dlouhonohá bohyně.
2011/4896 O BEmilie Roseová (Rose, Emilie)Film o lásceMax Hudson se díval na Danu a nevěřil svým očím. Jak to, že si nevšiml, jak nádhernou má postavu? Vždyť pro něj pracovala už pět let, byla to jeho pravá ruka. Žena, která při něm stála v těch nejobtížnějších obdobích. A byla to i žena, která ho možná zradila…

(4. díl minisérie Hudsonovi z Beverly Hills)
2011/5900 L ACatherine Mannová (Mann, Catherine)Hollywoodská hvězdaVycházející hollywoodské hvězdě Belle Hudsonové ležel svět u nohou, alespoň navenek to tak mohlo vypadat. Její soukromý život však byl v troskách. Bezpečí a ochranu jí nečekaně nabídl hotelový magnát Sam Garrison. To ovšem netušil, že nejohroženější v tom okamžiku bylo jeho srdce…

(5. díl minisérie Hudsonovi z Beverly Hills)
2011/5900 L BJoan Hohlová (Hohl, Joan)Spřízněni volbouZdravotní sestra Becca byla své službě oddaná možná až moc. Po osmnácti měsících horlivé práce v bohem zapomenuté africké vesnici ji museli zcela vyčerpanou odvézt zpátky do civilizace. Neznámý mecenáš jí poskytl na zotavenou horský srub. Tam za ní přijel i její africký kolega doktor Seth, údajně proto, aby se přesvědčil, že už je v pořádku…

(1. díl minisérie Tajemný mecenáš)
2011/5899 O ASandra Hyattová (Hyatt, Sandra)Svatební darCallie se jedinkrát v životě zachovala hříšně a nezodpovědně a na svatbě svého bývalého přítele podlehla kouzlu neznámého muže. Jejich tanec skončil až v jeho hotelovém pokoji. V tu kouzelnou noc prožili vášeň, na kterou ani jeden z nich nemohl zapomenout. A ke všemu to vypadalo, že Callie je těhotná…
2011/5899 O BPaula Roeová (Roe, Paula)Nalezený dědicByl to šok pro všechny, nejen pro pětatřicetiletého miliardáře Jakea Vance, když vyšlo najevo, že právě on je ztraceným prvorozeným synem Blackstoneových. Vance byl připraven potápějící se rodinnou firmu zachránit, a aby získal větší důvěryhodnost, rozhodl se kvůli tomu i oženit…

(5. díl minisérie Australské brilianty)
2011/6903 L AOlivia Gatesová (Gates, Olivia)Princ z rájeStarý král ostrovní země Castaldini požádal Phoebe, aby se vypravila za princem Leandrem žijícím v exilu. Po letech on i Královská rada usoudili, že Leandro bude nejlepším kandidátem na nového krále. Phoebe cítila, že vstupuje do jámy lvové. Před lety byla Leandrovou tajnou milenkou a její srdce se ještě nezhojilo…

(1. díl minisérie Ostrovní království)
2011/6903 L BMaureen Childová (Child, Maureen)Nečekané citySňatek Devlina Hudsona s Valerií byl sňatkem z rozumu. Po krátké odluce se Valerie k Devlinovi vrací. Dříve nesmělá a zakřiknutá ženuška se jakoby zázrakem změnila ve vášnivou a žhavou milenku. Do manželství z rozumu se začíná vkrádat láska a Devlin se tomu snaží ze všech sil zabránit…

(Závěrečný díl minisérie Hudsonovi z Beverly Hills)
2011/6902 O AYvonne Lindsayová (Lindsay, Yvonne)Žena jeho snůMladému milionáři Mattu Hammondovi se vždy podařilo získat vše, co chtěl. Nyní, posedlý pomstou a zároveň touhou po Rachel, chůvě svého syna, se ocitá na osudové křižovatce svého života. Po čem zatouží víc - po sladkém pocitu zadostiučinění z pomsty, nebo po lásce ženy svých snů?

(Záverečný díl minisérie Australské brilianty)
2011/6902 O BLeslie LaFoyová (LaFoy, Leslie)Úsměv štěstěnyCole musel uznat, že Emily je mimořádně krásná bytost, ale jak ji někdo mohl považovat za anděla, to nechápal. Leda tak za padlého anděla. Podezříval ji, že klub umění pro seniory je jen záminka, jak využít dobroty a štědrosti starých lidí, a tak se rozhodl, že Emily nespustí z očí.

(2. díl minisérie Tajemný mecenáš)
2011/7906 L AOlivia Gatesová (Gates, Olivia)Poslední nadějeKdyž princ Durante D‘Agostino, jeden z možných následníků trůnu, poprvé spatřil Gabriellu, nebyl jen uchvácen její krásou, ale postupně zjišťoval, že to je žena, na kterou čekal. Oba překvapila síla citu a vášně, které mezi nimi vznikly. Jejich naplánovanou svatbu však ohrozily nečekané komplikace…

(3. díl minisérie Ostrovní království)
2011/7906 L BJennifer Lewisová (Lewis, Jennifer)Kouzelná nocStárnoucí, vážně nemocný Tarrant Hardcastle hledá mezi svými nemanželskými potomky budoucího dědice velkého majetku. Dominika Di Bariho, schopného byznysmena, před lety odmítl uznat jako syna, ale teď mu chce odkázat své bohatství téměř za každou cenu…

(1. díl minisérie Genetická stopa)
2011/7905 O AAnn Majorová (Major, Ann)Oheň láskyPo jediné divoké noci, kterou strávila s Leem, Abby zjistila, že je těhotná. Leo ji požádal o ruku a život se najednou zdál báječný. Abbyino štěstí ale trvalo jenom do chvíle, než zjistila, že před ní Leo něco skrývá. A že to, co před ní tají, má kořeny v její minulosti…
2011/7905 O BMary McBrideová (McBride, Mary)Svůdná sousedkaMiliardář David Halstrom chtěl získat pozemky své krásné sousedky Libby. Měla to být poměrně jednoduchá obchodní transakce, ale místo toho, aby se zachoval profesionálně, zalhal. Teď to ale vypadá, že jeho neškodná lež ho může připravit o to jediné, o co skutečně stojí - o Libby.

(3. díl minisérie Tajemný mecenáš)
2011/8909 L AOlivia Gatesová (Gates, Olivia)Budoucí králPrincezna Clarissa měla pocit, že si ji Ferruccio jediným pohledem už navždy podmanil. Avšak kvůli jeho pověsti dravce a dobyvatele jej nadřazeně odkázala do patřičných mezí. Po několika letech se ale situace obrátila, Ferruccio měl na dosah korunu Castaldini a vztahoval ruce i po Clarisse…

(Závěrečný díl minisérie Ostrovní království)
2011/8909 L BJennifer Lewisová (Lewis, Jennifer)Argentinské opojeníSusannah Clarková má získat důkaz, že temperamentní a pohledný Argentinec Amado je nemanželským synem jejího newyorského zaměstnavatele. Susannah zjišťuje, že už nedokáže sledovat lidské osudy s odstupem, zvlášť když na ni Amado působí opojněji než víno, které pěstuje.

(2. díl minisérie Genetická stopa)
2011/8908 O ABronwyn Jamesonová (Jameson, Bronwyn)Srdce milionářeCristiano Verón je přitažlivý, mocný a pohádkově bohatý muž. Nesmělá Isabella svou krásu schovává pod uniformou obyčejné hospodyně. Neukrývá však ještě pod šedým neforemným mundúrem dokonce i zvětšující se bříško? To musí Cristiano zjistit stůj co stůj…
2011/8908 O BMaureen Childová (Child, Maureen)Vášnivé nociNick Falco, majitel několika výletních lodí, věnuje všechnu energii své práci, která mu poskytuje příležitost důvěrně se seznámit s mnoha ženami. Nick se nechce vázat a je se svým životem spokojený až do chvíle, kdy se při jedné plavbě seznámí s Jennou Bakerovou.

(1. díl minisérie Potomci milionářů)
2011/9912 L ARobyn Gradyová (Grady, Robyn)Skandální zásnubyMálokdo ví, s čím vším se už Natalie, úspěšná realitní makléřka ze Sydney, musela v životě poprat. O těžkém břemeni její minulosti neví dokonce ani Alexander Ramirez, který si ji touží vzít! Tomu se Natalie musí za každou cenu vyhnout. Jenže srdce i tělo jí napovídají, že jedině s tímto mužem by mohla být zase šťastná…
2011/9912 L BJennifer Lewisová (Lewis, Jennifer)Tanec v New OrleansuLouis DuLac si žije v New Orleansu veselým životem svobodného, bohatého muže. Když pozná Samanthu, znamená pro něj nejprve jen další vzrušující zážitek. Pak se však ukáže, že tato vášnivá žena by se mohla stát jeho nevlastní matkou! V tom okamžiku již pro něj Samantha znamená příliš…

(Závěrečný díl minisérie Genetická stopa)
2011/9911 O AAlexandra Sellersová (Sellers, Alexandra)Podvedený šejkModelka Desi se jenom nerada vrací do pouštní říše šejka Salaha. Uzavřený muž má málo společného s chlapcem, kterého kdysi znala a milovala. To však nic nemění na jejím úkolu. Musí zabránit jeho dlouho plánovanému sňatku, a to za každou cenu. Ovšem i šejk s ní má své plány…
2011/9911 O BEmily McKayová (McKay, Emily)Dokonalý otec?Mocného a sebejistého podnikatele Dereka Messinu máloco zaskočí. Když však na prahu najde nemluvně, údajně svou dceru Isabelu, nezbývá mu, než požádat o pomoc osobní asistentku Rainu. Představoval si život úplně jinak a najednou mu do něj vpadly dvě ženy, jejichž kouzlu propadá…

(2. díl minisérie Potomci milionářů)
2011/10915 L ATessa Radleyová (Radley, Tessa)V šejkově paláciVýlet Megan Saxonové do pouštního království Dharary se nečekaně změnil v drama. Z neznámého důvodu ji na letišti nečekal její přítel, ale samotný syn krále, princ Sharif. I přes její protesty ji odvezl do svého paláce v poušti a Megan se mohla jen dohadovat, jaké s ní má úmysly…
2011/10915 L BRobyn Gradyová (Grady, Robyn)Odkaz láskyCestovatelka a spisovatelka Jenna čelí nelehké situaci. Z celé rodiny jí po tragické nehodě zbyla jen malá neteř. Ta však je podle poslední vůle svěřena do péče její nevlastní matce. Jenna se rozhodne o dítě bojovat. Na pomoc jí přispěchá ten, koho by čekala nejméně, její láska z dětství, uhrančivý Gage Cameron.

(3. díl minisérie Potomci milionářů)
2011/10914 O AKathie DeNoskyová (DeNosky, Kathie)Šance na štěstíArielle si chvílemi říkala, že už má těch podivných překvapení dost. Nejprve se k ní nečekaně přihlásila bohatá babička a pak i muž, o kterém se domnívala, že už ho nikdy nespatří. Se Zachem prožila před pár měsíci nádherný romantický týden, který však nezůstal bez následků. Zach byl připravený si Arielle vzít, ale jí to nestačí…

(1. díl minisérie Třetí generace)
2011/10914 O BEmilie Roseová (Rose, Emilie)Anděl, nebo ďábel?Odvážná pilotka Lauren se potřebuje vyrovnat se smrtí otce a náhlým zjevením utajené matky a dalších příbuzných. Vztah s bohatým mužem, to je to poslední, co teď může potřebovat. Už jednou se spálila. Ale srdci se nedá poručit. Dřív než rozmotá složitou rodinnou historii, zaplete se s Gagem. Podaří se jí tentokrát bezpečně přistát?

(1. díl minisérie Hightowerovi)
2011/11918 L AYvonne Lindsayová (Lindsay, Yvonne)Vánoční oslavaHolly už tři roky pracovala jako osobní asistentka zámožného Connora Knighta v jeho rodinné firmě. Celou tu dobu ho tajně milovala, ale on o ni nejevil zájem. Vše se ale změnilo na podnikovém vánočním večírku, kde Connor Holly svedl.

(1. díl minisérie Magnáti z Nového Zélandu)
2011/11918 L BEmilie Roseová (Rose, Emilie)Neobvyklá pomstaPaige už nevěděla, co si má počít. Copak toho pokoření nebylo dost? Nejdříve ji po sedmi letech pustil k vodě jeden muž, a pak ji druhý připravil pořádně hořkou chvilku, když pro nebylo dost? Nejdříve ji po sedmi letech pustil k vodě jeden muž, a pak ji druhý připravil pořádně hořkou chvilku, když pro něj nebyla dost žádoucí. Podaří se jí poplést hlavu bohatému podnikateli Trentovi a získat znovu sebevědomí?

(2. díl minisérie Hightowerovi)
2011/11917 O AKathie DeNoskyová (DeNosky, Kathie)Pokušení na druhouHeather slýchávala o lásce na první pohled, ale nikdy ji nenapadlo, že by mohla potkat právě ji. Tváří v tvář charizmatickému právníku Jakeu Garnierovi poznala, jak zničující může být. Její obvyklá rozvážnost a opatrnost někam zmizely a ona zcela propadla kouzlu okamžiku. Ani Heather, ani Jack netušili, že ta magická chvíle bude mít dalekosáhlé následky…

(2. díl minisérie Třetí generace)
2011/11917 O BMaxine Sullivanová (Sullivan, Maxine)Okouzlující nevěstaKdyž Matthew Valente zjistí, že večer plný vášně, který prožil se svou bývalou asistentkou Lanou Jensenovou, nezůstal bez následků, vyhledá ji. Přestože mu Lana dítě tajila a přestože si Matt myslí, že je lhářka a podvodnice, požádá ji o ruku. Přeje si, aby spolu vydrželi jeden rok a malá Megan měla jeho jméno.

(4. díl minisérie Potomci milionářů)
2011/12921 L AYvonne Lindsayová (Lindsay, Yvonne)Dohoda o manželstvíGwen je zoufalá, protože jí hrozí, že přijde o domov. Proto souhlasí, že se provdá za významného obchodníka Declana Knighta, který jí nabídl záruky, že jí její dům zůstane. I jeho vedou ke svatbě jiné důvody než láska. Může však obchodní ujednání fungovat, když to mezi nimi tolik jiskří?

(2. díl minisérie Magnáti z Nového Zélandu)
2011/12921 L BKasey Michaelsová (Michaels, Kasey)Zvláštní darAtraktivního a mediálně známého boháče Sama ženy neustále obletují, ale on pak pozná výjimečnou mladou dekoratérku Paige. Jeho skeptický pohled na lidské povahy a vztahy se díky ní povážlivě mění. Začne vidět lidi jinak a prožije konečně poprvé v životě opravdovou lásku?

(Poslední díl minisérie Tajemný mecenáš)
2011/12920 O AJan Colleyová (Colley, Jan)Zásnuby ve VídniAby uklidnila těžce nemocného otce a předešla rodinné hysterii, Jasmine se naoko zasnoubila s Adamem Thornem. Avšak pro bohatého podnikatele to byla jen příležitost, jak si zhojit zraněnou pýchu, pomstít se a ještě z celé situace mít finanční prospěch. Události se ale vyvíjely úplně jinak, než oba předpokládali…

(Poslední díl minisérie Potomci milionářů)
2011/12920 O BDay Leclaireová (Leclaire, Day)Domov pro IsabelluÚspěšný miliardář Jack Mason se musel nečekaně ujmout adoptivní dcery své zesnulé sestry, pětileté Isabelly. Pro holčičku, která prošla těžkým obdobím, hledal vhodnou chůvu. Výběrovým řízením vyšla jako vítězka Annalise, mladá učitelka. V té době Jack netušil, že si vybral i svou budoucí partnerku…

(5. díl minisérie Potomci milionářů)
2012/1924 L AEmily McKayová (McKay, Emily)Nejvzácnější klenotNa první pohled vypadala Kitty, dědička řetězce klenotnictví, jako rozmazlená a chladná krasavice. Avšak Ford se touto její maskou nenechal oklamat. Na vlastní kůži poznal, jak impulzivní a vášnivá dokáže Kitty být. Poznal, že právě ona je tím nejvzácnějším klenotem.
2012/1924 L BRachel Baileyová (Bailey, Rachel)Předmanželská smlouvaMultimilionáře Damona Blakelyho se muži obávali a ženy po něm toužily. Byl to muž, se kterým byla Lily kdysi šťastná, ale před třemi měsíci se s ním rozešla. Teď mu musela říct, že s ním čeká dítě. Damon si uvědomil, že tím dostal šanci napravit chyby a získat Lily zpátky.
2012/1923 O ASandra Hyattová (Hyatt, Sandra)Rodinná čestChastity si nedovedla představit, co bude dál. Byl tady Gabe, muž, kterého milovala, který byl otcem jejího dítěte a bratrem muže, za kterého se provdala. Životy této trojice se osudově propletly a vyhlášeného plejboje Gabea to postavilo do zcela nové životní role.
2012/1923 O BLeanne Banksová (Banks, Leanne)Cesta za štěstímŠarmantní Rafe Medici možná mohl působit na ostatní poněkud lehkomyslně, když se však dozvěděl, že má syna, vše ostatní šlo stranou. Aby mohl být synkovi nablízku, byl dokonce ochotný se s Nicole oženit. Ani jeden z nich nepředpokládal, že formálním sňatkem započala jejich cesta za štěstím!

(1. díl třídílné minisérie Rod Medici)
2012/2927 L ALeanne Banksová (Banks, Leanne)Sladká oběťMichael Medici si už dávno vystavěl kolem svého srdce ledovou bariéru a žil jen vyděláváním peněz. Příliš často vídával v očích žen, se kterými se setkával, lačný svit. Když oslovil krásnou servírku Bellu, která o něm nic nevěděla, myslel si, že to bude jen zážitek na jednu noc. Ale osud s nimi měl jiné plány…

(3.díl minisérie Nesnadné námluvy)
2012/2927 L BRachel Baileyová (Bailey, Rachel)Zrádná kráskaNico nikdy neodpustil Beth, že zradila jejich lásku a provdala se za jeho nevlastního bratra. Když Beth nečekaně ovdověla, naskytla se Nicovi příležitost, aby se pomstil. Avšak láska a nenávist mají k sobě tak blízko! Nico se dovídá nové skutečnosti a vidí minulost i Beth v novém světle…
2012/2926 O ABarbara Dunlopová (Dunlop, Barbara)Utajené lžiChtělo to pořádnou bombu, aby Melissa postoupila ve své novinářské kariéře. Rozhovor s nepolapitelným svobodným mládencem Jaredem Ryderem, po kterém pásly noviny a časopisy v celém Chicagu, by takovou bombou bezesporu byl. Proto se Melissa rozhodla riskovat a vypravila se na Jaredův ranč v Montaně, aby ho přemluvila k exkluzivnímu interview!

(1.díl minisérie Ryderovi)
2012/2926 O BCatherine Mannová (Mann, Catherine)Vstříc štěstíKyle Landis měl za sebou ty nejnebezpečnější mise, ale nic ho nepřipravilo na překvapení, které ho čekalo po návratu doma. Když odjížděl na poslední vojenskou akci do zámoří, nechal po sobě něco, o čem neměl ani tušení…

(1. díl minisérie Bratři Landisovi)
2012/3930 L ALeanne Banksová (Banks, Leanne)Tajemství nevěstyCalista rozehrála nebezpečnou hru a měla štěstí. Podařilo se jí přimět jednoho z nejbohatších mužů v Americe, Lea Granta, aby ji odvedl k oltáři. Pravé důvody ke sňatku musí před manželem udržet v tajnosti alespoň půl roku, aby jí po rozvodu byla vyplacena suma podle předmanželské smlouvy. Do hry však nečekaně vstoupil další hráč – Calistino srdce.

(Poslední díl minisérie Nesnadné námluvy)
2012/3930 L BKathie DeNoskyová (DeNosky, Kathie)Dědic na objednávkuMultimilionář Luke Garnier pro samou práci nemá čas na soukromý život. Pak mu jednoho dne dojde, že nemá komu předat své impérium, a začne se porozhlížet po ženě, která by mu porodila dědice. Perfektně se k tomu hodí jeho sekretářka Haley. A tak s ní uzavře manželství, které je spíš novou pracovní smlouvou. O svatební noci ho však čeká překvapení…
2012/3929 O ABarbara Dunlopová (Dunlop, Barbara)Ztraceni v MontaněRoyce Ryder se na svatbě svého staršího bratra potká s oslňující blondýnkou. Náhodné setkání u baru, které zpočátku vypadá jako nevinný flirt, přeroste v drama poté, kdy se Royce nechá dívkou v nesnázích přemluvit, aby ji s sebou odvezl na rodinný ranč do Montany.

(Předposlední díl minisérie Ryderovi)
2012/3929 O BJules Bennettová (Bennett, Jules)Kouzla HavajeBrady Stone přijíždí na Havaj, aby znovu získal letovisko, o které jeho rodinu připravil bezohledný podnikatel Donovan. Ke svému úžasu zjišťuje, že letovisko vede dcera jeho nepřítele, šarmantní Samantha. Rozhodne se využít ji ve svých plánech, ale velmi brzy propadá Samanthinu kouzlu…
2012/4933 L AOlivia Gatesová (Gates, Olivia)Probuzené smyslyKdyž se Cybel probudila po náročné operaci, zjistila, že ztratila paměť. Charismatický neurochirurg Rodrigo o ni pečoval s velkým zájmem a vztah mezi nimi postupně přešel ve vzájemné sympatie. Cybel navíc odhalila velké tajemství v Rodrigově životě. Postupně se jí vrací paměť a zjišťuje, jak zvláštně si osud s oběma zahrál.
2012/4933 L BJules Bennettová (Bennett, Jules)Líbánky v KaribikuAbby pracovala pro neodolatelného Cadea již rok a celou tu dobu ho tajně milovala. Teď jí zadal úkol, který se jí bytostně příčil. Měla mu zorganizovat velkolepou svatbu a dokonce i vybrat místo pro líbánky! Abby bylo brzy jasné, že nemůže dopustit, aby se Cade vrhl do manželství bez lásky…
2012/4932 O ABarbara Dunlopová (Dunlop, Barbara)Nevinné sváděníAlec dorazil do Montany s jasným cílem udělat finanční analýzu celého podnikání Ryderových. Rozhodně neměl v plánu něco si začít se sestrou svých klientů. Avšak nevinná Stephanie v sobě měla tolik svěžesti a půvabu, že jí zkrátka nemohl odolat. Zůstala by jim jen krásná vzpomínka, kdyby ovšem neměla nechtěnou tečku v podobě nového života…

(Závěr minisérie Ryderovi)
2012/4932 O BMaxine Sullivanová (Sullivan, Maxine)Hra na snoubenceMěla se stát jeho hospodyní, ne jeho snoubenkou! Ale bohatý rančer Kirk Deverill neměl to srdce vyhodit krásnou svobodnou matku ze svého ranče. Zejména když věděl, že jí tím pomůže, aby nepřišla o svého syna. Nemohl tušit, že Vanessa bude na potkání vykládat, že se budou brát!
2012/5936 L ACatherine Mannová (Mann, Catherine)Nepřípustný skandálKandidátu na senátora Matthewu Landisovi se nestávalo, že by jednal impulzivně. Ale v případě krásné Ashley neudržel svou touhu na uzdě a podlehli vzájemné přitažlivosti. Všeteční novináři však pořídili kompromitující fotografie a Matthew se rozhodl prohlásit Ashley za svou snoubenku, aby ji chránil před skandálem.

2. díl minisérie Bratři Landisovi
2012/5936 L BSandra Hyattová (Hyatt, Sandra)Sen o princiAlexia se chystá na odjezd do ostrovního království San Philippe, kde by se měla zasnoubit s Adamem Marconim, následníkem trůnu. Už od svých osmi let o Adamovi sní a myslí si, že je pro ni ten pravý. Osud si s ní však zahrál, vůči následníkovi trůnu zůstává její srdce tiché, avšak v přítomnosti jeho mladšího bratra běží jako o překot.
2012/5935 O AMaureen Childová (Child, Maureen)Poslední samotářTypická městská dívka Daisy Saxonová se jednoho dne rozhodla nechat město za zády a vydat se do hor za člověkem, jehož nikdy neviděla. A navíc proto, aby s ním počala dítě. Netušila však, že obstát v očích Jericha Kinga nebude vůbec jednoduché a že ji nakonec tento vlk samotář pořádně zamotá hlavu a uchvátí i její srdce.
2012/5935 O BDay Leclaireová (Leclaire, Day)Prokletí láskyDvě staré dámy se smluví, že by měly spojit svá vnoučata - Luca a Téu, protože si již v jejich dětství všimly, že projevují známky Inferna - krásného prokletí klanu Danteů, které je vždy zárukou trvalé a hluboké lásky. Luc i Téa se však možnosti, že by něco tak směšného jako Inferno mohlo existovat, zuby nehty brání.

5. díl minisérie Dědictví Danteových
2012/6939 L ACatherine Mannová (Mann, Catherine)Vášnivé loučeníJen chvíli poté, co podepsala rozvodové papíry, Marianna Landisová omdlela. Když její teď už bývalý manžel Sebastian zjistil příčinu, málem se k zemi poroučel také. Marianna totiž byla ve třetím měsíci těhotenství, což přesně odpovídalo době, kdy se spolu naposledy pomilovali. Vše se rázem změnilo a Sebastian se zapřísáhl, že znovu získá její lásku…

(Předposlední díl minisérie Bratři Landisovi)
2012/6939 L BCharlene Sandsová (Sands, Charlene)Láska, nebo obchod?Tony Carlino se rozhodl splnit si svůj sen a stát se automobilovým závodníkem. Opustil svou dívku, Renu, která ho milovala, a zklamal otce, jenž doufal, že po něm jednou převezme velké rodinné vinařství v Kalifornii. Teď, po letech, se vrací zpátky a čeká ho nejtěžší utkání. Musí si vybojovat důvěru ovdovělé Reny.

(1. díl trilogie Údolí Napa)
2012/6938 O AMaxine Sullivanová (Sullivan, Maxine)Podezíravý manželCassandra se musí provdat za bratra svého zemřelého manžela, jinak jí hrozí, že přijde o dítě. V rodině svého nastávajícího má nálepku bezohledné prohnané nevěrnice, které záleží jen na penězích. S tímto názorem vstupuje do manželství s ní i Dominic. Jak Cassandru poznává, začíná mít větší a větší pochybnosti o tom, zda je to pravda…
2012/6938 O BPaula Roeová (Roe, Paula)Šokující doznáníPodnikatel Alex Rush čelí skandalizující kampani v médiích, která ohrožuje jeho nejbližší i jeho prosperující společnost. Najme si proto PR manažerku Yelenu, aby veřejné mínění zvrátila v jeho prospěch. Alex tím ale sleduje ještě jeden cíl - chce se své bývalé milence Yeleně a jejímu bratru Carlosovi pomstít. Je totiž přesvědčen, že za pomluvami stojí právě oni dva. Čeká ho ale šokující odhalení…
2012/7942 L ACatherine Mannová (Mann, Catherine)Líbánky před rozchodemVeliké tajemství nenápadné knihovnice Eloisy by nikdy nevyšlo najevo, kdyby se na své studijní cestě do Španělska nezakoukala do oslnivého Jonaha Landise, kdyby ten večer tolik nepila, kdyby neudělala tu šílenost a neprovdala se za něj, kdyby… Po roce se rozhodují, co s manželstvím, které se napoprvé nepodařilo rozvést. Existuje pro ně nějaká naděje? …

(Závěrečný díl minisérie bratři Landisovi)
2012/7942 L BCharlene Sandsová (Sands, Charlene)Jak svést šéfaAli marně touží získat svého šéfa Joea, až se odhodlá k poslednímu zoufalému pokusu – promění se z oslnivé krásky v nenápadnou kancelářskou myš, aby se mu v tomto přestrojení snadněji vloudila do srdce. Tento rafinovaný plán se však brzy obrátí proti ní, Joeovi se možná takhle líbí, ale rozhodně se nelíbí sama sobě…

(2. díl minisérie Údolí Napa)
2012/7941 O AMichelle Celmerová (Celmer, Michelle)Polapený svůdníkKrálovská rodina i veřejnost považují princeznu Louisu za nevinnou a naivní dívku, kterou je potřeba chránit před skutečným světem. Louisa má však své představy o životě a muži svých snů. Když na plese potká bohatého podnikatele Garretta, pochopí, že on je ten pravý, a rozhodne se za něj provdat. Netuší, že spadla do promyšlené léčky…

(5. díl minisérie Královské pokušení)
2012/7941 O BRed Garnierová (Garnier, Red)Nestoudná přitažlivostUhrančivý multimilionář Marcos je nelítostný obchodník, ale jako šéf je naprosto úžasný. Všichni jeho zaměstnanci ho milují. Jedna z jeho sekretářek, Virginia, k němu ale chová komplikovanější city. Ví, že když se na ni Marcos dívá, v duchu ji svléká a touží mít ji ve své posteli…
2012/8945 L ACharlene Sandsová (Sands, Charlene)Napravené hříchyNick Carlino si užívá vše, co může mladému bohatému Američanovi Evropa nabídnout, a na svém životě nemíní nic měnit. Avšak dramatické střetnutí v údolí Napa s Brook, ve které pozná spolužačku ze střední školy, jeho plány poněkud změní. Uvěří Brook jeho proměně a dokáže mu odpustit staré hříchy?

(Závěr minisérie Údolí Napa)
2012/8945 L BAnna DePalo (DePalo, Anna)Tamařiny snyTamara, emancipovaná návrhářka šperků, odmítá stát se figurkou ve hře svého otce, který se rozhodl ji provdat za Sawyera, aby se spojily dvě významné rodiny a dvě velké mediální společnosti. Nakonec však podlehne Sawyerovu přesvědčování a souhlasí, že se na pár měsíců vezmou. Kdyby jen tušila, jaký spád nabere její život po svatbě!
2012/8944 O AYvonne Lindsayová (Lindsay, Yvonne)Prokletý ženichJe možné, že by rod del Castillo mohl doopravdy vymřít? Alexander staré rodové kletbě nevěří, ale je odhodlaný udělat vše pro to, aby uklidnil svého milovaného dědečka. Nevěstu nemusí nijak složitě hledat, vždyť mu Loren zaslíbili, když jí bylo sotva pár měsíců. Teď si jen pro ni musí zajet na Nový Zéland…

(První část z třídílné minisérie Rodová kletba)
2012/8944 O BMichelle Celmerová (Celmer, Michelle)Manželské zkouškyTo, jak se princezna Anna zachovala na charitativním plese, jí vůbec nebylo podobné. Ona, kterou nazývali ledovou královnou, vypila víc šampaňského, než bylo vhodné, a pak svedla Samuela Baldwina, budoucího premiéra jejich země! Udělala by něco jinak, kdyby tušila, jakými zkouškami bude muset projít? Nebo to byl osud?

(Závěr minisérie Královské pokušení)
2012/9948 L AYvonne Lindsayová (Lindsay, Yvonne)Která je ta pravá?Když Sarina přiletí na ostrov Sagrado léčit si poraněné srdce, netuší, že ji její identické dvojče Sara přiměje ke hře, jež může skončit katastrofou. Má se před Sařiným snoubencem, Reynardem del Castillo, vydávat za ni.

(2. díl ze třídílné minisérie Rodová kletba)
2012/9948 L BJanice Maynardová (Maynard, Janice)Zakázaná vášeňTrent po Bryn nesmírně toužil. Byla jako nádherný motýl tančící na křídlech větru. Ale kdyby natáhl ruku a vzal si, co chce, nerozpadla by se mu v dlani na prach? Nezničil by ji? A nezničil by i sám sebe?
2012/9947 O AMaureen Childová (Child, Maureen)Navrácená láskaMěstečko Morgan Beach má pro šampiona v surfování Jesseho Kinga zvláštní přitažlivost. Před třemi lety zde potkal tajemnou krásku, která od té doby okupuje jeho sny. Jesse stále doufá, že svou neznámou milenku jednoho dne objeví. Proto se do tohoto městečka přestěhoval a začal zde k nemalému rozčilení Belly podnikat…

(1. díl ze čtyřdílné minisérie Kingovi z Kalifornie)
2012/9947 O BAnn Majorová (Major, Ann)Hry osuduJake ani Alicia z toho šťastní nebyli. Uzavřeli manželství bez lásky, jen kvůli dítěti, které Alicia čekala. Jinak je spojovala už jenom fyzická touha a oba byli přesvědčeni, že to pro dobré manželství nestačí. V cestě jejich vztahu stálo tolik překážek!
2012/10951 L AYvonne Lindsayová (Lindsay, Yvonne)Stíny vášněBenedict del Castillo přijíždí na Nový Zéland dát se dohromady po ničivé autohavárii, která mu vzala víc, než je ochoten přiznat. Zdrcený tím, že již nikdy nebude schopen zplodit potomka, se chce stáhnout do ústraní. Hotel s lázněmi, kde se ubytuje, vede ale jeho bývalá milenka Mia Parkerová, která zde vychovává jeho syna!

(Závěr minisérie Rodová kletba)
2012/10951 L BTessa Radleyová (Radley, Tessa)Zachráněna šejkemTiffany Smithová se na výletě do Hongkongu dostala do svízelné situace, když přišla o doklady i peníze. Kamarádka ji proto vzala do nočního podniku, aby si vydělala peníze. Tiffany tam potkala exotického cizince Rafiqa a záhy zjistila, že se od ní neočekává, že bude pracovat jako servírka…
2012/10950 O AMaureen Childová (Child, Maureen)Manželská šarádaJustice King pozvedl ranč po svém otci k nebývalé prosperitě. Dařilo se mu, nač sáhl, jen v manželství tak úspěšný nebyl. Krásná a tvrdohlavá Maggie mu brzy po sňatku dala sbohem. Jejím největším přáním bylo dítě, ale Justice tvrdil, že děti nechce. K takovému postoji měl své důvody… Překoná jejich láska tolik obtíží?

(2. část minisérie Kingovi z Kalifornie)
2012/10950 O BJules Bennettová (Bennett, Jules)Pověst v sázceTamera musí dokázat, že je schopnou nástupkyní svého otce a že dokáže vést architektonickou kancelář stejně dobře jako on. Co je však ještě těžší – na klíčové zakázce, kterou se jí podařilo vyhrát, má spolupracovat se svým bývalým snoubencem Colem. I když jsou mladí architekti přesvědčení, že jejich vztah je minulostí, čeká je nejedno překvapení!
2012/11954 L ACatherine Mannová (Mann, Catherine)Nezištný ochránce?Tony Castillo si v Texasu vybudoval úspěšnou přepravní společnost a mohl si žít jako princ. Jeho poklidnou existenci jednoho dne narušil článek v bulvárním plátku, který odhalil, že je skutečný princ a že v jeho žilách koluje královská krev. Překrásná Shannon, na které Tonymu čím dál více záleží, je v šoku a zuří. Podaří se Tonymu krásku přesvědčit, aby s ním odjela na jeho soukromý ostrov a dala tak jejich vztahu aspoň malou šanci?
2012/11954 L BEmily McKayová (McKay, Emily)Znovunalezená vášeňStačilo, aby Matt na Claire jenom pohlédl, a sotva ovládal svou touhu, která se mu hnala krví jako splašený kůň. Byla jeho láskou už od střední školy. Ani po dvanácti letech se nesmířil s tím, že se s ním rozešla a dala přednost jinému chlapci. Nyní se Matt opět objevil v jejich městečku a na dobročinné aukci vydražil za neuvěřitelnou sumu schůzku s Claire…
2012/11953 O AMaureen Childová (Child, Maureen)Irské pokušeníKdyž Jefferson King přijel do Irska hledat vhodné místo pro natáčení svého filmu, netušil, že ho čeká náročné vyjednávání s krásnou a svéhlavou Maurou. Tato žena, která dělala všechnu čest své irské krvi, se mu dostala hluboko pod kůži. Jejich setkávání skončila nevyhnutelně nocí plnou vášně, již si oba chtěli zachovat ve vzpomínkách nadosmrti, i když se vrátí ke svým tolik rozdílným životům. Nepočítali však s láskou… ani s dítětem.

(Předposlední díl minisérie Kingovi z Kalifornie)
2012/11953 O BDay Leclaireová (Leclaire, Day)Dočasná snoubenkaPo nezdařeném manželství se Rafe Dante rozhodl žít sám. Jeho početné příbuzenstvo je však posedlé představou, že na něho, stejně jako na ostatní členy rodiny, někde čeká spřízněná duše, která mu je souzená. Aby se vyhnul jejich urputné snaze najít mu celoživotní lásku, zaměstná mladou dívku, která má nelehký úkol – hrát jeho snoubenku…

(5. díl minisérie Dědictví Danteových)
2012/12957 L ADay Leclaireová (Leclaire, Day)Vytrvalý milenecDraco Dante té záhadné krásce okamžitě podlehl. Jenže jak rychle se v jeho životě objevila, tak rychle zase zmizela. Měsíce trvalo, než našel Shaylu, ženu, která byla jeho osudem a jež s ním čekala dítě…

(Předposlední díl minisérie Dědictví Danteových)
2012/12957 L BMichelle Celmerová (Celmer, Michelle)Texaský hlavolamKaty měla postavu modelky z padesátých let a jen kvetla zdravím. Naftový magnát Adam, který ze všeho nejvíc toužil po dítěti, si byl všech Katyiných předností vědom. Byla by to ideální náhradní matka, kdyby…
2012/12956 O AMaureen Childová (Child, Maureen)Královna VánocÚspěšný autor počítačových her Tanner King a jeho sousedka Ivy, majitelka farmy, kde se pěstují vánoční stromky, byli jako den a noc, jako slunce a měsíc, které se na nebi jen málokdy potkají… Přesto se Ivy odhodlala, že se s Tannerem spřátelí a získá ho na svou stranu. Ovšem "spřátelení" se Ivy poněkud vymklo z rukou…

(Závěr minisérie Kingovi z Kalifornie)
2012/12956 O BMaxine Sullivanová (Sullivan, Maxine)Adamova nabídkaJenna Bransonová se rozhodla nečekané setkání s Adamem Rothem, synem jedné z nejvlivnějších australských rodin, využít k tomu, aby Adamovi řekla pár ostrých slov. Obvinila jeho nedávno zemřelého bratra z podvodu, kterým poškodil její rodinu, a vyzvala Adama, aby v zájmu zachování dobrého jména své rodiny dal situaci do pořádku.
2013/1960 L ACatherine Mannová (Mann, Catherine)Třicet dní zásnubDuarte Medina neprožíval nejlepší období. Reportérka bulvárního plátku Kate odhalila jeho totožnost a s tím i totožnost celé jeho královské rodiny, která od převratu na jeho rodném ostrově zachovávala přísné inkognito. A teď Kate ještě přistihl přímo na svém balkoně, když se snažila získat další fotografie! Kelly byla krásná žena - a tak ho napadlo, že by si svou pomstu mohl vychutnat velmi překvapivým způsobem…
2013/1960 L BKate Carlisleová (Carlisle, Kate)Učitel sváděníBrandon Duke, spolumajitel hotelového impéria, sotva mohl poznat svou asistentku Kelly, která se vrátila z dovolené zcela proměněná. Brandon si připadal jako hlupák. Jak to, že si doposud nevšiml, jak je Kelly půvabná? Kelly se však kvůli svému bývalému příteli cítí ve vztazích s muži velmi nejistá, a tak Brandon svolí, že jí dá pár lekcí ve svádění…
2013/1959 O ABarbara Dunlopová (Dunlop, Barbara)Dokonalá pomstaKdyž newyorský multimilionář Zach Harper zjistí, že manželství, které uzavřel s půvabnou architektkou Kaitlin na jednom bujarém večírku v Las Vegas, není jen žert, ale skutečnost, přijde za ní a nabídne jí pár milionů výměnou za to, že se s ním rozvede. Avšak Kaitlin o jeho peníze nestojí, jde jí o něco jiného…
2013/1959 O BDay Leclaireová (Leclaire, Day)Hrdý ctitelOpravdu pocítila Gianna s Constantinem Romanem Inferno? Gianna si po roce a půl odloučení už nebyla jistá. Jak by ji mohl její snoubenec tak lehce opustit a odjet do Evropy budovat firmu? Bylo zřejmé, že hrdost a kariéra jsou pro něj přednější než vášeň, která mezi nimi vzplála. Gianna se rozhodne, že se tedy i ona bez Inferna i Constantina obejde…

(Závěr minisérie Dědictví Danteových)
2013/2963 L AEmilie Roseová (Rose, Emilie)Spoutáni láskouVeterinářka Hana celý život žila a pracovala na koňské farmě, která po generace patřila její rodině. Poté, co otec farmu nečekaně prodal, se Hana neustále potýkala s novým majitelem Wyattem Jacobsem, kterému více než na koních záleželo na penězích. Postupem času však Hana pronikla pod Wyattovu tvrdou slupku a zjistila, že je to vlastně skvělý chlap…
2013/2963 L BKate Carlisleová (Carlisle, Kate)Setkání v KaliforniiHotelový magnát Cameron Duke je muž pevných zásad. Svá pravidla nikdy neporušuje a ženám nelže. Všechny dopředu vědí, že Cameron se nikdy nezamiluje ani neožení. Když se ale setká se svou bývalou milenkou Julií a jejím devítiměsíčním chlapečkem, který jako by mu z oka vypadl, všechno v jeho životě se změní. A nejdůležitější změnu bude muset prodělat Cameron sám…
2013/2962 O AMichelle Celmerová (Celmer, Michelle)Pyramida citůIsabelle nemá na vybranou. Musí požádat o laskavost muže, jemuž kdysi velice ublížila. Hrozí jí totiž vězení za přečin jejího zemřelého manžela a navíc je téměř jisté, že na jeho finanční machinace doplatí i její matka. Isabelle přišla o veškerý majetek, a když jí Emilio Suarez nabídne, aby mu oplátkou za jeho prokázanou službu dělala měsíc doma hospodyni, nemůže odmítnout…

(1. díl čtyřdílné minisérie Mezi elitou)
2013/2962 O BCatherine Mannová (Mann, Catherine)Carlosův dvojí životV tacomské nemocnici bylo pořádné pozdvižení, když vyšlo najevo, že chirurg Carlos Santiago je členem královské rodiny Medinů. Snad jen půvabná a inteligentní právnička Lilah se k němu i nadále chovala stejně jako dřív. Byla to žena, které si Carlos vážil a po které toužil. Věděl však, že svou touhu nemůže nikdy naplnit…
2013/3966 L ACatherine Georgeová (George, Catherine)Dobrodružství v ŘeckuKdyž Rick Pruitt přijel na dovolenou z válečné zóny, chtěl si jen odpočinout a urovnat myšlenky. Ani ve snu ho nenapadlo, že na něj v rodném městě čeká překvapení v podobě jeho dvou dcer - dvojčat. Nepřístupná kráska Sadie Priceová patřila k ženám, o nichž muži jen sní - a jemu se podařilo ji během jediné vášnivé noci mít. Ale přesto, že se stala svobodnou matkou, odmítala si Ricka vzít…
2013/3966 L BMaureen Childová (Child, Maureen)Dvě překvapeníPořád mi sem lezou novináři nebo ženy, které se mě snaží ulovit. Tak o co jde vám? - vyjel řecký podnikatel Luke na Isobel, kterou našel zraněnou na své soukromé pláži. Mladá Angličanka tehdy vůbec netušila, že místo prázdninové idyly zažije na nádherném řeckém ostrově samá dobrodružství. Řečtí bohové, kteří tahají za nitky osudu, však nad ní budou držet ochrannou ruku…
2013/3965 O AMichelle Celmerová (Celmer, Michelle)Tajní milenciI když Nathan Anu opustil a za celý rok a půl jí ani jednou nezavolal, Ana ho v hloubi srdce nepřestala milovat. Zapomenout na něj nemohla i proto, že jí ho neustále připomínal jejich synek Max.
Pro Nathana to byl šok, když zjistil, že se stal otcem. Protože vztah s Anou vážně ohrožoval jeho možné profesní povýšení, rozhodl se jej zatím držet v tajnosti…
(3. díl minisérie Mezi elitou)
2013/3965 O BMira Lyn Kellyová (Kelly, Mira Lyn)Vášnivý flirtKdyž se Calista setkala v chicagském baru s pohledným lékařem Jakem, netušila, že právě potkala svou osudovou, největší lásku. Místo nezávazného románku, který si dovolila prožít po letech odříkání, propadla opravdovým citům a vášni. Čemu má ale dát přednost? Kariéře, na níž tak dlouho a těžce pracovala, nebo životu po boku milovaného muže?
2013/4969 L AJules Bennettová (Bennett, Jules)Miamská aférkaKdyž Ana získá pro svou firmu největší zakázku ve svém životě, netuší, že ji čeká spolupráce se Zachem Marcumem. Tomuhle bohatému a okouzlujícímu svůdníkovi neodolá žádná žena. Ana však plejboje, jako je Zach, přímo nesnáší. Přesto to hned od prvního setkání mezi nimi pořádně jiskří! Zach přesně ví, jak dostat to, co si usmyslí - a to nejen v práci, ale i v ložnici…
2013/4969 L BDay Leclaireová (Leclaire, Day)Tvrdohlavá EmmaFinanční poradce Chase se už dva měsíce snažil zbavit vzpomínek na strhující noc plnou vášně s neznámou dívkou. A pak ji znovu nečekaně potkal, a to na druhém konci země! Byl si jist jediným: musí ji znovu mít. Avšak Emma se i přes zjevnou vzájemnou přitažlivost novému sblížení s ním brání. Chasea čekal šok. Emma totiž čeká dítě. Jeho dítě…
2013/4968 O AMaureen Childová (Child, Maureen)Láska na vaháchKdyž půvabná Tula vtrhla do kanceláře podnikatele a miliardáře Simona Bradleyho, netušil, že s jeho staromládeneckým životem je konec. Rozhodl se totiž nastěhovat Tulu i s maličkým synovcem - o němž tvrdila, že je jeho syn - do svého viktoriánského sídla, dokud neobdrží výsledky testu otcovství…
2013/4968 O BElizabeth Bevarlyová (Bevarly, Elizabeth)Pomluvy a námluvyViolet napsala knihu fiktivních pamětí. Je zaskočena nejen slávou, ale i skutečností, že ji všichni považují za hlavní hrdinku - prostitutku s klientelou z vyšší společnosti.
Bohatý obchodník s uměním Gavin Mason se s ní chce dokonce soudit, protože je přesvědčený, že jej ve své knize popsala jako jednoho ze svých zákazníků…
2013/5972 L AEmily McKayová (McKay, Emily)Když slova nestačíDokonalá postava, bujné vlasy a oheň v očích dávaly tušit, jaká vášeň se v Aně v ní skrývá. Ona však nestála o flirt nebo povrchní vztahy, a i proto opustila pozlátko Hollywoodu a začala pracovat v charitativní organizaci. Ale i zde ji čekala spolupráce s celebritou, známým rockovým zpěvákem, jehož písničky Ana zbožňovala…
2013/5972 L BKatherine Garbera (Garbera, Katherine)Tanec láskyPo jednom nevinném tanci během kurzu salsy zjistí Jenny, učitelka tance, a Nate, jeden ze spolumajitelů klubu, že je to k sobě silně přitahuje. Přestože je spousta důvodů, proč by si spolu neměli začínat, nakonec spolu stráví celou noc!
2013/5971 O AMaxine Sullivanová (Sullivan, Maxine)Už ti nevěřím!Gemmu a Tatea kdysi spojoval bouřlivý milostný vztah. Když se pak déle než po roce potkali na chodbě místní nemocnice, byl to pro Gemmu pěkně nepříjemný šok. Stala se z ní totiž mezitím matka a Tate netušil, že právě on je otcem malého Nathana.
2013/5971 O BKate Carlisleová (Carlisle, Kate)Zásah osuduTrish nastoupila na místo asistentky mocného miliardáře Adama s jasným cílem: musí odhalit jeho nekalé podnikatelské praktiky a zničit ho. Avšak od prvního dne Adam vůbec nezapadal do role padoucha…
2013/6975 L ASandra Hyattová (Hyatt, Sandra)Překotná svatbaKdyž ctižádostivý milionář Max Preston zjistí, že za očerňováním společnosti, pro kterou pracuje, stojí jeho bývalá milenka Gillian, je zlostí bez sebe. Netuší, že ho čeká další šokující odhalení. Gillian mu zatajila, že s ním má syna. Dá jí ultimátum – buď sňatek, nebo o synka přijde. Po překotné svatbě v Las Vegas se ukáže, že jejich vášeň je stejně silná jako dřív. Manželství a rodina je však velké sousto i pro takového magnáta, jakým je Max…
2013/6975 L BKatherine Garbera (Garbera, Katherine)Vítaný románekByznys udělal z Justina Sterna zapřisáhlého starého mládence. Ale stačil jediný pohled na Selenu Gonzalesovou, a okamžitě vzplál. S manželstvím pro svou budoucnost nepočítal, to ne… ale románek? Ten by byl vítaný.
Ani Selena se po špatné zkušenosti s láskou nechce vázat, a tak spolu uzavřou dohodu, že si dopřejí krátký prázdninový flirt. Oba věří, že dokážou svá srdce uhlídat.
2013/6974 O APaula Roeová (Roe, Paula)Svůdná asistentkaZac Prescott pracuje dlouhé hodiny, protože si to žádá jeho velká firma. Naštěstí má výkonnou asistentku Emily, která z jeho práce dokáže udělat snesitelnou záležitost. Jejich vztah je naprosto profesionální - dokud jednoho večera nemusí Emily zachránit Zaka z nepříjemné situace. A dokud on nevyužije příležitosti a nezačne ji vášnivě líbat…
2013/6974 O BEmilie Roseová (Rose, Emilie)Francouzský milenecUrozený miliardář Xavier Alexandre má vše: bohatství, slávu a lásku krásné americké jezdkyně Megan. Má však také tajemství, dávnou chybu svého otce, kterou musí napravit. Když Megan její neodolatelný francouzský milenec oznámí, co je nucen udělat, aby očistil jméno rodiny, je jasné, že jejich rozchod je nevyhnutelný. Dokáže Xavier spolknout svou pýchu, aby Megan získal zpět?
2013/7978 L AKatherine Garbera (Garbera, Katherine)Podruhé spoluPřede dvěma lety měla Becca nezapomenutelný poměr s Camem Sternem, majitelem nočního klubu v Miami. Když se znovu setkali, zjistili, že to mezi nimi jiskří stejně jako kdysi. Cam chce Beccu znovu získat. Tentokrát by ji možná chtěl lépe poznat i mimo ložnici … Jenže netuší, že Becca mu zatajila něco opravdu důležitého…
2013/7978 L BYvonne Lindsayová (Lindsay, Yvonne)Osudný polibekKdyž se Margaret Coleová nechala unést na valentýnském maškarním plese natolik, že dovolila jednomu z návštěvníků, aby ji vášnivě políbil, netušila, že si oním polibkem zpečetila osud. Nenápadná dívka se najednou ocitla uprostřed hry opravdového svůdce a měla by představovat jeho snoubenku. Jistě, mohla by odmítnout, nebýt toho, že oním mužem byl její šéf…
2013/7977 O AMaureen Childová (Child, Maureen)Nebát se manželstvíLucas King věděl, že přítelova sestra, půvabná Rose, je pro něj nedosažitelná. Její rodina ji hlídala jako oko v hlavě. Pak však ho přítel zradil a Lucas vzplál nesmiřitelným hněvem. Když se znovu potkal s Rose, bylo to, jako kdyby mu osud na stříbrném tácu nachystal příležitost k pomstě, a Lucas se ji chystal bezezbytku využít. Netušil, že do pasti, kterou na Rose nachystal, se chytí sám…
2013/7977 O BCat Schieldová (Schield, Cat)Rozmařilá kráskaEmma je zvyklá na život v přepychu. Když otec unavený jejím rozmařilým životem a utrácením utáhne kohoutek a znemožní jí přístup k penězům, nezbývá jí nic jiného než se pokusit postavit na vlastní nohy, anebo se vdát a nechat bohatého manžela, aby se o ni postaral. Ona se ale rozhodne bojovat za svou představu o štěstí a bez lásky se vdát nechce.
2013/8981 L AMichelle Celmerová (Celmer, Michelle)Muž s tajemstvímPaige si zakládala na tom, jak má svůj život uspořádaný. Na prvním místě byla její firma a kariéra a tomu podřídila vše. Pak však poznala Brandona, krásného a okouzlujícího muže, který ji zcela uchvátil. Její tělo pro něj bylo modlou, kterou vzýval jako své nejvyšší božstvo, a Paigeiny plány do budoucna dostaly pořádné trhliny…

(5. část příběhů z Vista del Mar)
2013/8981 L BRachel Baileyová (Bailey, Rachel)Skandální vzpomínkySlavná jazzová zpěvačka April se probudila v nemocnici po automobilové nehodě a zjistila, že ztratila paměť. Neznala své jméno, nevzpomínala si na nic, nepoznávala ani svou matku. Návštěva přitažlivého cizince Setha, ale něčím uvnitř ní pohnula. Že by spolu něco před nehodou měli? April se rozhodla důvěřovat svým instinktům a svěřit se do rukou právě Sethovi…
2013/8980 O AJanice Maynardová (Maynard, Janice)Pomsta není sladkáLuc nemohl uvěřit svým očím, když se u něj Hattie po deseti letech objevila - a navíc s prosbou, aby si ji vzal! Ucítil příležitost k něčemu, co se velmi podobalo odplatě. Ano, konečně bude v jejich vztahu tím, kdo drží v rukou opratě. Nepočítal však s tím, že jeho srdce na Hattii nezapomnělo - a že pomsta je tím posledním, co pro ní chce.
2013/8980 O BKatherine Garbera (Garbera, Katherine)Návrat rebelaChris byl na střední škole fotbalová hvězda a dívčí idol a rozmazlená kráska Macy s ním chodila i proto, že byl pro ni zakázané ovoce. Jejich nezralý vztah ukončil zásah Macyina otce. Teď po letech se znovu potkali. Dva jiní lidé - zmoudřelá Macy a úspěšný podnikatel. Oba toho o životě věděli dost, aby si vážili druhé šance…

(2. příběh z texaského klubu v městečku Royal)
2013/9984 L ABarbara Dunlopová (Dunlop, Barbara)Sen o hvězděÚspěšná sportovní kariéra profesionálního hráče amerického fotbalu Mitche Haywarda byla náhle přerušena vážným zraněním. Vrátil se rodného města, Royalu, kde se stal prozatímním prezidentem klubu rančerů, ale i šéfem nenápadné sekretářky Jenny, jeho dávné obdivovatelky.
2013/9984 L BJennifer Lewisová (Lewis, Jennifer)Král se neodmítáKdyž se u Stelliných dveří objevil charizmatický muž s lehkým přízvukem, který tvrdil, že syn, kterého počala uměle, je jeho, její šok neměl konce. Postupně však podlehla jeho šarmu a snaze získat si její přízeň i lásku malého Nickyho. Situaci však ještě komplikovalo, že otec jejího synka je králem malého království Montmajor!
2013/9983 O AElizabeth Bevarlyová (Bevarly, Elizabeth)Flirt na jednu nocDella se rozhodla, že si své třicáté narozeniny doopravdy užije. Užije tak, jak si naplánovala už jako holčička z chudinské čtvrti: zašla si do nejdražší restaurace na večeři, pak šla do milované opery a nakonec do vyhlášeného klubu. Co si nenaplánovala, byl uhrančivý cizinec, kterého celý večer potkávala. Flirt s ním byl třešinkou na jejím narozeninovém večeru…
2013/9983 O BDay Leclaireová (Leclaire, Day)Jak najít tu pravouVynálezce a úspěšný podnikatel Justice St.John se rozhodl, že se ožení, a k nalezení dokonalé manželky hodlal využít strýcův počítačový program. Jenže potom strávil vášnivou noc se ženou, která pro něj byla naprosto nevhodná… Když Justice zjistil, že se ta noc neobešla bez následků, jeho chladný a osamělý život nabral nové obrátky…
2013/10987 L ARobyn Gradyová (Grady, Robyn)Vzpurná dědičkaKdyž úspěšný newyorský architekt Daniel Warren přijal nabídku, aby přijel do Royalu a vypracoval projekt na přestavbu věhlasného Texaského rančerského klubu, ještě netušil, že se zaplete nejen do volebního boje o místo prezidenta klubu, ale že zde na jihu promluví i jeho srdce. Jižanská kráska Elizabeth mu od prvního okamžiku učarovala…
2013/10987 L BRachel Baileyová (Bailey, Rachel)Navždy jehoPia byla jediná žena, kterou si kdy James dovolil milovat, protože byl ještě příliš mladý na to, aby chápal, jak je láska pošetilá. V době dospívání byla Pia celým jeho světem, ale pak se s ním rozešla a zlomila mu srdce. Teď po letech je zákruty osudy znovu svedly dohromady a jiskřičky dávné lásky znovu vzplály…
2013/10986 O ABarbara Dunlopová (Dunlop, Barbara)Z lásky, nebo pro peníze?Lucas Demarco se pustil do soudní bitvy, ve které jde opravdu o hodně. Pokud se mu nepodaří získat do vlastní péče malou osiřelou neteř Amelii, ztratí i kontrolu nad miliardovým jměním. Nejhorší na tom všem je, že musí bojovat s nádhernou, nevyzpytatelnou a vášnivou Ameliinou tetou Devin. Co zvítězí? Moc a peníze, nebo horoucí srdce a láska?
2013/10986 O BSara Orwigová (Orwig, Sara)Bohatí a zkaženíGrace si nedělala žádné iluze. Od členů významné rodiny Raffordových z Dallasu nemohla čekat nic dobrého. Ty zkažené boháče zajímaly jen peníze. Byla proto velmi ostražitá, když ji navštívil Nick Raffaord, strýc jejího adoptivního synka, s tím, že by rád, aby se její malý Michael stal součástí rodiny. Gracein rozum říkal ne, ale její tělo ji zrazovalo. Nicka bylo těžké odmítnout…
2013/11990 L ATessa Radleyová (Radley, Tessa)Víra a nadějeKdyž Brand Noble odjížděl od své ženy na utajenou služební cestu do Iráku, netušil, že se z ní nevrátí celé dlouhé čtyři roky. Teď je však zpět a je připraven své ženě vše vynahradit. Jaké je však jeho překvapení, když zjistí, že ho jeho manželka nechala prohlásit na mrtvého, a co víc - že je těhotná! Nehodlal se však vzdát… a rozhodl se o Cleu bojovat.
2013/11990 L BBrenda Jacksonová (Jackson, Brenda)Sladké pokušeníZdravotní sestřičce Sheile se ze dne na den převrátil život naruby, když do nemocnice, kde pracovala, přivezli kojence, kterého kdosi odložil s tím, že jeho otcem je údajně místní movitý bankéř. Sheila si holčičku vzala domů, aby o ni mohla pečovat. Čím dál častěji tak přicházela do styku s pohledným soukromým detektivem Zekem Traversem, jenž případ vyšetřoval, až se mezi nimi rozhořela láska…
2013/11989 O ASara Orwigová (Orwig, Sara)Zakázané milováníCaitlin se musela neustále bránit silné přitažlivosti, kterou k Jakeovi Bentonovi cítila, věděla však, že jejich vztah je předem odsouzen k záhubě - vždyť jejich rodiny se nenáviděly a pronásledovaly po mnoho generací. Okolnosti však byly silnější, a nakonec Caitlin věnovala Jakeovi to nejvzácnější… Jak se zachová on?
2013/11989 O BSarah M. Andersonová (Anderson, Sarah M.)Navzdory rozumuKdyž Dan Armstrong přijel do Jižní Dakoty, aby dohlédl na podivné obchodní praktiky svého strýce, vůbec netušil, jaké ho čeká dobrodružství. Dobrodružství, při kterém mu sestřelí z hlavy klobouk, spatří jako mámení krásnou indiánskou Amazonku, postaví se na stranu spravedlnosti dokonce proti svému strýci a nakonec ztratí srdce pro pár hnědých očí a hedvábný havraní vlas své princezny.
2013/12993 L AKate Carlisleová (Carlisle, Kate)Svůdce z rájeMocný cynický obchodník Logan a mimořádně inteligentní Grace se čtyřmi vysokoškolskými tituly, jež zná svět jen z vědeckých knih a z pohledu přes mikroskop, v sobě překvapivě najdou zalíbení. Pomůže jim vzájemná přitažlivost nalézt společnou řeč a odvahu k lásce?
2013/12993 L BMaureen Childová (Child, Maureen)Romantický plánKdyž za Seanem Kingem přijde Melinda s dokonale absurdní žádostí, aby si ji naoko vzal za ženu, neví, zda má být víc pobavený nebo pobouřený. Nakonec jej však přesvědčí a ke svatbě dojde. Oba svůj svazek vnímají čistě jako účelovou záležitost, a proto je hodně zaskočí, když se začnou potýkat s nečekaným problémem jak toho druhého přimět, aby dočasnou smlouvu prodloužili donekonečna.
2013/12992 O AKathie DeNoskyová (DeNosky, Kathie)Pánská záležitostMladá vdova Abigail je úspěšná obchodnice, která se nebojí vstoupit do světa mužů. Uchází se totiž o prezidentství prestižního Texaského rančerského klubu, a to i přes to, že velká většina členů soudí, že jejich klub je výlučně pánská záležitost. Ohnivé soupeření s charismatickým Bradem Pricem ale odhalí nečekanou skutečnost - mezi oběma kandidáty už roky panuje skrytá výbušná přitažlivost
2013/12992 O BSara Orwigová (Orwig, Sara)Dávná známáKdyž se Isabelle a Tony setkali poprvé, prožili spolu nádhernou noc plnou vášně. Poté se jejich cesty rozešly. Uplynulo několik let a z Tonyho se stal bohatý podnikatel, který výhodně koupil společnost, pro niž Isabelle pracuje. Nečekané setkání oživilo jejich vzpomínky a Tony se netajil tím, že si přeje navázat tam, kde kdysi skončili…
2014/1996 L ADay Leclaireová (Leclaire, Day)Víc než dokonaláKdyž milionář Lucius Devlin po smrti svého nejlepšího přítele získal do opatrování jeho dítě, uvědomil si, že v zájmu jeho dobré výchovy bude potřebovat manželku. A to ne ledajakou, ale takovou, která by vyhovovala všem jeho požadavkům. Proto se rozhodne využít počítačový program svého obchodního přítele Pretoria, s jehož pomocí již dříve našel dokonalou asistentku…
2014/1996 L BPaula Roeová (Roe, Paula)Skandál na spadnutíBankéř Luke De Rossi se ocitl v prekérní situaci. Po svém strýci, který byl nařčen z blízkého vztahu k mafii, zdědil krásný dům na pláži. Toto skandální dědictví by mu mohlo zcela zničit pověst důvěryhodného finančníka. A aby toho nebylo málo, dům zdědil i s nesmírně přitažlivou nájemkyní Beth. Luke by se potřeboval domu co nejrychleji zbavit, ale krásná Beth mu úplně zamotala hlavu…
2014/1995 O AYvonne Lindsayová (Lindsay, Yvonne)Annina miseMladou asistentku Annu pověřil její vážně nemocný zaměstnavatel a ochránce neobvyklým úkolem. Měla letět do Austrálie a přimět jeho již dospělého syna, aby se vrátil na Nový Zéland a smířil se s ním. Anna se tak ocitla v nepřehledné partii rodinného zápasu. Avšak její dobrota a oddanost dokázaly zázraky a měnily lidi i jejich srdce…
2014/1995 O BMaureen Childová (Child, Maureen)Milovat, nebo chránit?Pro bezpečnostního experta Garretta Kinga bylo zachraňování žen a dívek v nouzi téměř na denním pořádku. Ne vždy se ale, jako v tomto případě, jednalo o ženu, která mu svou krásou a bezprostředností doslova vyrazila dech. Náklonnost to byla od první vteřiny oboustranná, Garrett ale netušil, že mu padla do oka princezna Alexis Morganová Wellsová, která si inkognito užívala pár dní prázdnin…
2014/2999 L AAnn Majorová (Major, Ann)Svatba naslepoHnací silou mladého miliardáře Quinna Sullivana byla touha pomstít předčasnou smrt svého otce, za kterou vinil Earla Murraye, bývalého otcova obchodního společníka. Součástí jeho plánu bylo nejen převzetí Earlovy naftařské společnosti, ale i sňatek s mladší z jeho dvou dcer. Setkání se starší dcerou Kirou však zhatilo všechny jeho plány.
2014/2999 L BJules Bennettová (Bennett, Jules)Hollywoodské intrikySkandály a aféry byly v Hollywoodu na denním pořádku, a ne všechny měly pravdivé jádro. O tom významný producent Bronson Dane věděl své. Když však k jeho matce jako osobní asistentka nastoupila oslnivě krásná Italka Mia, která se nechvalně "proslavila" aférkou s jeho největším rivalem, rozhodl se, že bude ve střehu. Nedovolí, aby Mia jeho rodině ublížila, a raději ji bude mít stále na očích…
2014/2998 O AYvonne Lindsayová (Lindsay, Yvonne)Čekání na pomstuNate Jackson využil situace a svedl dceru svého úhlavního nepřítele, Nicole Wilsonovou. Po vášnivém víkendu jí oznámil své požadavky: buď Nicole začne pracovat pro něj, anebo se její otec dozví, že spolu měli poměr. A nejen to, Nate má i videozáznam jejich milování a nehodlá si jej nechat pro sebe…
2014/2998 O BMichelle Celmerová (Celmer, Michelle)Ideální chůvaBývalému hokejistovi a newyorské celebritě Cooperu Landonovi se život v jediném okamžiku obrátil vzhůru nohama. Stal se opatrovníkem svých osiřelých půlročních neteří, a to byl konec nevázaného života a bujarých večírků. Naštěstí se mu podařilo najít pro holčičky opravdu ideální chůvu Sierru, jejíž láskyplné srdce a náruč nezůstaly otevřeny jen pro dvojčátka…
2014/31002 L ACat Schieldová (Schield, Cat)Rachelina tajemstvíMocný podnikatel Max Case neměl v úmyslu Rachel cokoli usnadňovat. Před pěti lety ho hanebně podvedla a nyní mu byla vydána na milost a nemilost. Jen on mohl rozhodnout, zdali se její sen splní, nebo zhroutí jako domeček z karet. Netrvalo však dlouho a jejich stará vášeň opět ožila. Přežije však obnovený vztah další tajemství, které Rachel před Maxem ukrývá?
2014/31002 L BAndrea Laurenceová (Laurence, Andrea)Pravda o lásceCynthia se probudila v nemocnici a zjistila, že si vůbec nic nepamatuje. Všichni jí tvrdí, že je snoubenka mediálního magnáta Willa Taylora. Jenže ať se Cynthia snaží, jak chce, nemůže si vzpomenout na muže, který sedává vedle její postele, ani na jejich společný život ve vysoké společnosti. Její tělo si ho však nejspíš pamatuje, protože kdykoli se jí Will dotkne, Cynthie se zmocní vzrušení…
2014/31001 O AYvonne Lindsayová (Lindsay, Yvonne)Jediná nocKdyž Ethan zahlédl na ulici blonďatou dívku v barevných šatech, nenapadlo ho, že potkal svoji životní lásku. Chtěl jen dobrodružství na jednu noc, aby zapomněl na starosti, které ho tížily, ale místo úlevy mu noc plná vášně přinesla jen další potíže… Hned druhý den se s Isobel setkal znovu, a to za okolností, které se mu vůbec nelíbily…
2014/31001 O BMaureen Childová (Child, Maureen)Nevinný flirtGriffin King byl známý tím, že střídal ženy jako ponožky. Povrchní vztahy ho už ale pomalu přestávaly bavit. Jeho příbuzní se vrhali do manželství a přiváděli na svět děti a zdálo se, že jsou šťastní jako nikdy dříve. Griffin byl přesvědčený, že jemu se to stát nemůže. Proto jeho světem otřásl flirt s krásnou sousedkou Nicole. Všechno začalo tak nevinně, přesto Griffin pro Nicole ztratil srdce i hlavu…
2014/41005 L AEmilie Roseová (Rose, Emilie)Krásný závazekPierce Hollister si nikdy nikoho nenechal připustit moc blízko k tělu - a samozřejmě neměl nikdy v úmyslu stát se otcem. Jenže stalo se, a teď potřebuje chůvu na plný úvazek, aby se postarala o jeho malého synka. Anna Aronsonová je pro tuto funkci jako stvořená. Má ještě své dítě, o které se musí postarat, takže nakonec je pan Odtažitý nucen žít v domě, který dětmi přímo přetéká! Pierceovy pokusy udržet si odstup od dětí i přitažlivé Anny jsou marné…
2014/41005 L BEmily McKayová (McKay, Emily)Láska z dětstvíPokud Dalton Cain nechtěl přijít o vedoucí postavení v rodinné firmě, tak musel splnit absurdní přání umírajícího otce a hledat jeho "chybějící dědičku", dívku, o jejíž existenci se dozvěděli z anonymního dopisu. Pátrání ho znovu sblížilo s Laney, vnučkou jejich bývalé hospodyně. Laney mu učarovala už jako dívenka. Roky jejímu kouzlu na síle nic neubraly. Dalton se rozhodl, že tentokrát už mu jeho rodina ve štěstí bránit nebude…
2014/41004 O ASarah M. Andersonová (Anderson, Sarah M.)Její muž zákonaProkurátor James Carlson, pro kterého jeho mocná washingtonská rodina plánuje post prezidenta Spojených států, pracuje na případu korupčního soudce. Jako svědkyni povolá bývalou prostitutku indiánku Maggii. James nemůže jinak než obdivovat sílu a morální pevnost mladé ženy. I když tím ohrožuje nejen svůj případ, ale i celou kariéru, nemůže se ubránit citům, které v něm krásná Maggie probouzí!
2014/41004 O BOlivia Gatesová (Gates, Olivia)Volání krvePrinc Faríd pomalu ztrácel naději, jeho pátrání ve Spojených státech po manželce a dítěti zemřelého bratra bylo přes všechnu snahu marné. Když ho s prosbou o pomoc vyhledala překrásná Gwen, Farídovi se ulevilo, že se nejedná o bratrovu partnerku. Chtěl totiž Gwen sám pro sebe. Gwen však tížila příliš velká a důležitá tajemství, tajemství, která znal sám Farídův otec, král…
2014/51008 L AKathie DeNoskyová (DeNosky, Kathie)Manželství na odpisBria byla zklamaná a neviděla jiné východisko než rozvod. Už scházel jen manželův souhlas, když vtom zasáhla vyšší moc. Sam si po střetu s býkem nepamatoval z posledních šesti měsíců vůbec nic. Netušil, že ho manželka opustila a jejich manželství je v troskách. Najde Bria odvahu a dá jejich vztahu druhou šanci?
2014/51008 L BEmily McKayová (McKay, Emily)Dávná tajemstvíPro Sydney je románek s milionářským synkem Griffinem Cainem jen nezávazným flirtem - ale jen do té chvíle, než se stane jejím šéfem. Zjistí, že pod maskou lehkomyslného plejboje, s nímž je snadné se rozejít, se skrývá skutečný muž, který ví, co je zodpovědnost i soucit. A od obdivu je jen krůček k opravdové lásce, obzvlášť když Griffin je také skvělý milenec…
2014/51007 O AAnn Majorová (Major, Ann)Cesta za slávouKdyž se v devatenácti Zach bezhlavě zamiloval do mladičké Summer, nemohlo z toho vzejít nic dobrého. Zach málem skončil ve vězení a Summer z jejich malého města zmizela bez ohlédnutí. Po patnácti letech slavila Summer úspěchy na Broadwayi i před filmovými kamerami, ale osamělá se cítila skoro stejně jako v šestnácti po rozchodu se Zachem. Ze Zacha se stal úspěšný byznysmen, ale i jeho city byly vyhaslé. Co vzejde z jejich setkání?
2014/51007 O BMaureen Childová (Child, Maureen)Odsouzená k rozkošiPomsta může někdy být opravdu sladká… Vzala si ho. Využila a opustila. Pět let čekal Rico King na to, aby se mohl Terese pomstít. Teď ji má přesně tam, kde chtěl. Ve svém hotelu na malém ostrově, z něhož není úniku. Ve své posteli. Pro Teresu je jeho trest spíš sladkým mučením. Mnohem víc ji trápí to, že bude muset lásku svého života znovu opustit…
2014/61011 L AAndrea Laurenceová (Laurence, Andrea)Hra bez pravidelMilionář a playboy Alex Stanton má panickou hrůzu z vážných vztahů, a proto se jim úspěšně vyhýbá. Krátký románek s Gwen ho však nečekaně zasáhne, a tak se rozhodne, že využije pár dnů volna strávených u přátel, aby okusil všechny dary, které mu tato přitažlivá a milá žena může nabídnout. Netuší ovšem, jak moc se Gwen od jejich posledního setkání změnila…
2014/61011 L BCatherine Mannová (Mann, Catherine)Sítě touhyHillary měla na muže doopravdy smůlu. Ten poslední, obzvlášť velký ničema, ji dostal dokonce do problémů se zákonem. Ve snaze očistit své jméno Hillary souhlasila, že se zapojí do utajené policejní akce, při které musela spolupracovat se známým hackerem Troyem Donovanem. I když vůči ní tento počítačový mág nešetřil šarmem, Hillary byla nadmíru ostražitá!
2014/61010 O ATessa Radleyová (Radley, Tessa)Tajemství muže a ženyVictoriina nejlepší kamarádka Suzy zahynula i s manželem při autonehodě a Victorii se zhroutil svět. Považovala za samozřejmost, že se bude starat o kamarádčina osiřelého synka Dylana. Jenže situaci jí začal komplikovat dominantní a nesnesitelně sebevědomý Connor, který spolu s ní byl určen jako chlapcův poručník…
2014/61010 O BMerline Lovelaceová (Lovelace, Merline)Příslib důvěryByl to šok, když na práh sídla bohaté rodiny Daltonových někdo odložil dítě, maličkou Molly, s tím, že je Daltonová. Dvojčata Alex a Blake začala pátrat ve své nedávné minulosti a na řadu přišly i testy DNA. Po náročném pátrání přišel Blake na to, že otcem Molly je on. Odhalil ale i to, že Mollyina chůva, okouzlující Grace, má víc než jedno temné tajemství!
2014/71014 L AJules Bennettová (Bennett, Jules)Nástrahy HollywooduÚspěšný a charismatický režisér Anthony Price patřil mezi hollywoodské celebrity. Šel z jednoho natáčení do druhého, sbíral ceny na festivalech, provázel ho obdiv davů a doma na něj čekala krásná a milující Charlotte. Po devíti letech manželství však Charlotte od Anthonyho odešla. Pro slavného režiséra to bylo tvrdé procitnutí. Rozhodl se o Charlotte bojovat!
2014/71014 L BCatherine Mannová (Mann, Catherine)Sázka o prstenJayne byla přesvědčená, že potkala prince. Když jí Conrad, sebevědomý majitel několika kasin, daroval pětikarátový prsten, byla tak oslněná jeho krásou, že uvěřila na lásku. Jenže po letech bylo po kouzlu. Někde na cestě životem se jí v srdci usadila bolest. Nyní se chtěla postavit pravdě čelem a zažádala o rozvod. Měla nejvyšší čas najít si svou vlastní cestu…
2014/71013 O AMaureen Childová (Child, Maureen)Irská baladaKdyž irský milionář Ronan Connolly poprvé spatří Lauru Pageovou, zajiskří to mezi nimi. Jejich vztah - vášnivý, žhavý a prudký - je oba spaluje. Proto Ronan, jenž na ženění nemá ani pomyšlení, románek ukončí raději dřív, než jim oběma přeroste přes hlavu.
Jenže bez Laury jeho život nemá smysl… Po šesti týdnech se znovu objeví u jejích dveří, aby zjistil, že Laura už o něj nestojí. Je rozzlobená, raněná a… a něco před ním tají!
2014/71013 O BAndrea Laurenceová (Laurence, Andrea)Rajská zahradaRané dětství Wadea Mitchella za moc nestálo. Matka ho odložila a on se ocitl v ústavní péči. O to víc si vážil a miloval své náhradní rodiče, kteří ho vychovali na farmě Rajská zahrada. Když se pak rodiče ocitli v tíživé situaci, Wade neváhal a rozhodl se jim pomoct a získat zpět pozemky, které museli rozprodat. Netušil, že jejich novou majitelkou se stala Viktorie, žena nejen ohnivých vlasů, ale i povahy, která však neměla jediný důvod vycházet mu vstříc…
2014/81017 L AFiona Brandová (Brand, Fiona)Umíněná snoubenkaSiennin otec byl gambler a podvodník. Teprve po jeho smrti Sienna rozkryla celou šíři škody, kterou napáchal na rodinné firmě. S hrůzou zjistila, že firma vlastně patří jejímu bývalému snoubenci Constantinovi. Když Constantin pochopil, že Sienna nemá s otcovými podvody nic společného, bez váhání uplatnil své právo jak na firmu, tak na Siennu…
2014/81017 L BCatherine Mannová (Mann, Catherine)Hra naostroKdyž po osmnácti letech Malcolm Douglas vstoupil do Celiiny školy, kde učila, rozbušila se srdce všech přítomných žen a dívek. Celia byla asi jediný člověk, který z návratu rockové hvězdy do rodného města neměl radost. Kdysi na střední škole zažili bouřlivou lásku, která je oba těžce poznamenala. Malcolm taktak ušel vězení a Celia…
Celii trvalo roky, než své zraněné srdce trochu zhojila. Proč se tedy Malcolm tváří jako rytíř, který přicválal ji chránit?
2014/81016 O ARobyn Gradyová (Grady, Robyn)Bezstarostná dovolenáCole Hunter je nejen výkonný ředitel Hunter Enterprises, ale i zodpovědný člověk, který si je vědom svých povinností. Když do podniku nastoupí nová produkční Taryn, okouzlí ho sice krásou a elegancí, ale ani to ho nepřesvědčí, aby dal svolení k výrobě televizního pořadu podle jejího návrhu. Pak se spolu vypraví na ostrov, kde by se měl pořad natáčet, a služební cesta se změní v krásnou dovolenou…
2014/81016 O BAndrea Laurenceová (Laurence, Andrea)Muž pod maskouSamantha získá místo osobní asistentky u tajemného muže, kterého téměř nikdo nikdy nevídá, a brzy zjistí proč. Brody Eden v dětství utrpěl hrozivou nehodu, která skončila popálením tváře a hrudníku. Samantha však dokáže nahlédnout pod povrch, vidí jeho upřímné modré oči, vidí jeho vnitřní krásu. Vidí však také utrpení z osamění, které na sebe sám uvrhl. Podaří se jí vyvést ho do plnosti života?
2014/91020 L AFiona Brandová (Brand, Fiona)Marný bojLucas si po smrti své přítelkyně přísahal, že už nikdy nepodlehne vášni. Proto nedovolil, aby jeho vztahu s Carlou vévodilo srdce. Jenže Carla najednou byla v jeho životě na každém kroku, byla mu blíž, než by jeho rozum kdy dopustil. Právě proto se s ní nepříliš šetrně rozešel. Rozhodl se, že si vybere nevěstu, která mu nezlomí srdce!
2014/91020 L BCatherine Mannová (Mann, Catherine)Lékař v nesnázíchRowana Boothe, světově proslulého lékaře, známého především humanitárními projekty v Africe, již delší dobu přitahuje doktorka Mari, která však do jeho fanklubu nepatří. Na lékařské konferenci je nečekaně svede osud dohromady, když se musejí postarat o odložené miminko. Během týdne, společně stráveného v jednom apartmá, mají i dost prostoru prozkoumat magnetismus, který je táhne k sobě.
2014/91019 O ARobyn Gradyová (Grady, Robyn)Rodina v ohroženíMajitel hollywoodského filmového studia Dex Hunter se musí postarat o svého pětiletého bratříčka, kterému hrozí v Austrálii nebezpečí. Naštěstí se mu podaří sehnat dokonalou chůvu. Shelby to s dětmi umí jako málokdo, v kuchyni dokáže zázraky a ke všemu má tělo bohyně i pevné morální zásady. V Dexově světě je takových ryzích osobností opravdu pomálu, proto ho také Shelby neodolatelně přitahuje…
2014/91019 O BMichelle Celmerová (Celmer, Michelle)Královské poblouzněníPrinc Marcus chtěl Vanessu jenom odradit, chtěl, aby sama pochopila, že není vhodnou kandidátkou na královnu. Doufal, že se jeho královský otec brzy vymaní ze svého poblouznění a ze svatby sejde. Nečekaně však musel s půvabnou Američankou a její malou dcerkou trávit mnohem víc času, než měl v plánu, a i on podlehl Vanessinu kouzlu. Jak dopadne milostný trojúhelník?
2014/101023 L AFiona Brandová (Brand, Fiona)Nerovný párLilah má plán. Ve snaze uniknout osudu své matky i babičky, které zůstaly opuštěné a s dítětem, se Lilah rozhodne, že nic neponechá náhodě. Vytvoří si seznam vlastností, jež požaduje od muže, který by se mohl stát jejím manželem. Všechny požadavky splňuje do puntíku její šéf - proč se však zabydlel v jejích fantaziích jeho divoký bratr Zane?
2014/101023 L BMaureen Childová (Child, Maureen)Irská svatbaKdyž Georgia přijímá nabídku k sňatku, ví, že je to naprosto šílené. Proč by však na krátkou dobu nemohla hrát snoubenku miliardáře Seana Connollyho, dokud se jeho nemocná matka neuzdraví? Navíc si je jistá, že v tomto vztahu dokáže své zlomené srdce po zkrachovalém manželství ohlídat, bez ohledu na to, jak pohledný a přitažlivý Sean je a jak přesvědčivě hraje jejího oddaného milence…
2014/101022 O AKatherine Garbera (Garbera, Katherine)Šťastná seznamkaPragmatická Gail úspěšně podnikala, ale její spokojenost narušoval v poslední době tikot biologických hodin. Usoudila, že má nejvyšší čas najít vhodného manžela a založit rodinu. Obrátila se na profesionály v seznamovací kanceláři a ti pro ni vybrali zcela nečekaného partnera - plejboje Russella Hollowaye, proslulého sukničkáře. Gail dlouho nemohla uvěřit, že i Russel chce změnit svůj životní styl a najít hluboký, smysluplný vztah…
2014/101022 O BYvonne Lindsayová (Lindsay, Yvonne)Letní hostKdyž Erin zemřel manžel, stal se pro ni nejdůležitější osobou na světě malý syn Riley, kterého počala na klinice umělého oplodnění. Posléze ale zjistila, že na klinice došlo k osudovému pochybení a Riley nemusí být synem zesnulého chotě. Její starosti trochu rozptýlil letní host, který si pronajal pokoje v jejím domě. Erin netušila, že přítomnost Sama Thorntona a nečekaná vzájemná přitažlivost její život nesmírně zkomplikují…
2014/111026 L AFiona Brandová (Brand, Fiona)Milenecká šarádaGemma rudou hřívou, krásným tělem a andělskou tváří často přitahuje objektivy bulvárních novinářů. V centru pozornosti bývá ale hlavně proto, že často doprovází do společnosti svého bohatého šéfa. Gemma ale není žádná zlatokopka, kdyby byla, už dávno by visela na krku šéfovu bratranci, šarmantnímu bankéři Gabrielovi…
2014/111026 L BMichelle Celmerová (Celmer, Michelle)Prohnaný plánKdyž se Terri svěřila svému dlouholetému příteli Nickovi, že je odhodlaná pořídit si dítě, netušila, že tím odstartuje lavinu událostí. Nick totiž čelil nátlaku dědečka, který chtěl, aby se jeho vnuci oženili a předali dál rodinné jméno. Tak Nicka napadlo, že by mohli zabít dvě mouchy jednou ranou!
2014/111025 O AKatherine Garbera (Garbera, Katherine)Nebezpečná smlouvaNewyorský miliardář Conner Macafee si důsledně hlídá soukromí a médiím se vyhýbá. Mladá novinářka Nichole, která se vloudila na rodinnou oslavu s cílem udělat s ním rozhovor, si ale získala jeho pozornost a zájem. Ba co víc, získala příslib interview, ale pouze v případě, že se stane na měsíc jeho milenkou…
2014/111025 O BHeidi Bettsová (Betts, Heidi)Zrádné diamantyModrý pramen v blonďatých vlasech, v obočí a uších piercingy a postava bohyně - Alexovi bylo na první pohled jasné, že má před sebou sexy rebelku. Když Jessica přijala jeho pozvání na večeři, zdálo se mu, že večer už nemůže probíhat lepším způsobem!
2014/121029 L ACat Schieldová (Schield, Cat)Ošidný návrhMing, úspěšná mladá zubařka, má zdánlivě všechno, co si může přát. Chybí pouze jediné. Láska. Po několika zklamáních se rozhodne k ráznému kroku. Už žádní muži. Ming však zároveň touží po dítěti. Ani to ale není žádný problém. Od čeho jsou tu kliniky? Ming si vybere i dárce, svého nejlepšího a nejbližšího kamaráda Jasona. Ten souhlasí, ale má jednu velice zásadní podmínku. Pomůže jí počít, ale pouze klasickým, tradičním způsobem…
2014/121029 L BMichelle Celmerová (Celmer, Michelle)Americký senSilvestrovská noc v baru může přinést jak nudu, tak fantastické milostné dobrodružství. Rob Caroselli to poznal na vlastní kůži. Nečekal, že krásnou Caroline potká u sebe v kanceláři za mnohem méně příznivých okolností. Caroline měla za úkol postavit na nohy právě jeho marketingové oddělení. Ty dva tak čekal souboj vůlí a hašení plamenů touhy…
2014/121028 O AKatherine Garbera (Garbera, Katherine)Víc než flirtTelevizní produkční Willow, která v reality show Sexy a svobodní dala dohromady hezkou řádku dvojic, je stále sama. Jack Crown jí před lety zlomil srdce a od té doby nedůvěřuje mužům. Když se Jack znovu objeví, aby jí jako oblíbený moderátor pomáhal s pořadem, Willow spřádá v duchu plány na pomstu. Jenže plány se míjí účinkem a ona si přestává být jista, co od života vlastně očekává…
2014/121028 O BTessa Radleyová (Radley, Tessa)Ellina volbaElla a Yevgeny nemohli jeden druhého od prvního okamžiku vystát. Ella miliardáře Yevgenyho považovala za arogantního, nezodpovědného a sebestředného sukničkáře a on si o ní pro změnu myslel, že je studená jako rampouch a neschopná jakéhokoli citu. Pak Ella přivedla na svět holčičku a jejich život se od základu změnil. S láskou k malé Holly se dostavily i nečekané vzájemné city…
2015/11032 L ARobyn Gradyová (Grady, Robyn)Náhodná známostGrace přišla za tragických okolností o snoubence. Rok se skrývala před světem, ale nakonec se rozhodla, že se pokusí o nový začátek se vším všudy. Kdo by mohl tušit, že z náhodné známosti v baru se vyklube její dávný kamarád z dětství, do kterého byla zamilovaná?
2015/11032 L BLouisa Georgeová (George, Louisa)Láska v zákulisíSaša, vážená učitelka střední školy, se odhodlá ke ztřeštěné akci. Skryje se v zákulisí slavné londýnské hudební arény, jen aby mohla požádat svou bývalou lásku, nyní rockovou superstar, o pomoc při získání financí na finálovou soutěž svého pěveckého sboru. Setkání tváří v tvář po deseti letech oba nečekaně zasáhne.
2015/11031 O ACatherine Mannová (Mann, Catherine)Lepší než pohádkaKdyž se pilot formule 1 Elliot Starc dozvěděl, že Lucy Ann porodila syna – jeho syna, byl v šoku. Vzápětí však začal jednat. Lucy Ann i malý Eli se stanou součástí jeho života. Budou s ním cestovat, uvidí kus světa, budou si žít jako v pohádce. Elliot byl odhodlaný stát se tím nejlepším otcem, ale jak se zdálo, matce jeho syna to nestačilo…
2015/11031 O BKat Cantrellová (Cantrell, Kat)Půlroční manželství"Rozvedeš se se mnou?" Tuto větu chce Cia slyšet z úst Lucase Wheelera. Pochopitelně si ji ale napřed musí vzít. Lehkomyslný plejboj na její nabídku kývne, protože je výhodná i pro něj. Jejich hru na manželství by jim mohla zkomplikovat jedině láska, ale té se oba statečně brání.
2015/21035 L AFiona Brandová (Brand, Fiona)Hra o prstenPo šesti letech je Elena konečně připravená pohnout se v životě dál. Přestala snít, že by se k ní její dávný milenec Nick Messena vrátil. A když se konečně zbavila vlivu té jedné úžasné noci, kterou s ním prožila, znovu jí zkřížil cestu. Tentokrát se ale Elena rozhodla k razantní změně, a to nejen zevnějšku…
2015/21035 L BLeah Ashtonová (Ashton, Leah)Pozor na šéfaJedním si byl Gray Manning jistý: nikdy nedopustí, aby byl jako jeho otec. Ten, ač byl sedmkrát ženatý, se stále hnal za chimérou šťastného vztahu a nepřestával se zamilovávat… Gray byl jeho pravý opak, dokonce ho i jeho nejbližší považovali za mrzouta. Jeho nová asistentka Lanie si dala přezdívku slečna Neviditelná. Ano, tak se v přítomnosti šéfa cítila, ale to jen do okamžiku, než se vydali na pracovní cestu…
2015/21034 O ADani Wade (Wade, Dani)Stvořena pro láskuZiara dlouho a tvrdě pracovala, aby se dostala ze samého dna. Teď má na dosah práci osobní asistentky v rodinné firmě, kde se navrhují a šijí kolekce luxusních svatebních šatů. Za hedvábím, krajkami a šifony ale zuří válka mezi dědicem podniku Sloanem a jeho macechou, mezi starým a novým pohledem na obchod. Ziara bude muset zariskovat a vybrat si, ke komu se přidá…
2015/21034 O BKat Cantrellová (Cantrell, Kat)Cesta do DallasuKrásná VJ Lewisová snila svůj romantický sen o princi v lesklé zbroji, který by ji zachránil a odvezl z texaského zapadákova, kde ji nečekalo nic dobrého. Když se tam objevil charismatický filmový režisér Kristian, zdálo se jí, že se pohádka mění v realitu. Jejich společná cesta do Dallasu se změnila v lekce lásky a vášně, oba však věděli, že na jejím konci se budou muset rozejít…
2015/31038 L AHeidi Bettsová (Betts, Heidi)Nekalá konkurenceKdyž módní návrhářka Lily zjistila, že se její vlastní návrhy objevily v kolekci konkurenční firmy, přísahala si, že zjistí, kdo za krádeží stojí. Vymyslela skvělý plán - potají odjela do Los Angeles, kde pod falešným jménem přijala místo u Nigela Stathama, výkonného ředitele konkurenčního podniku a shodou okolností také nejpřitažlivějšího Brita pod sluncem…
2015/31038 L BJoss Woodová (Wood, Joss)Boj o srdceEllie neprožívala zrovna jednoduché období. Na jejích bedrech spočinuly starosti se stěhováním rodinné pekárny, a aby toho nebylo málo, ještě ji otec požádal, aby se postarala o jeho kolegu - válečného zpravodaje Jacka Chapmana. Ellie dobře znala tenhle typ mužů, pro které práce byla vším. Vždyť takový byl i její otec. I když se Ellie snažila udržet si odstup, Jackovo charisma ji zasáhlo silou tsunami…
2015/31037 O ARed Garnierová (Garnier, Red)Žena dvou bratrůStačil jediný polibek od tajemného muže v masce na maškarním plese a Molly si byla jistá, že právě našla toho pravého. Toho, který v ní probudil ženu a tělesnou touhu, která ji uchvátila silou uragánu. Podle prstenu poznala, že tím mužem je Garrett Gage, ale její srdce v něm rozpoznávalo jeho bratra Juliana. Molly se tomu rozhodla přijít na kloub a pustila se do hry, v níž hlavní roli měla hrát žárlivost…
2015/31037 O BMichelle Celmerová (Celmer, Michelle)Překažená svatbaTakhle si Tony Caroselli svůj svatební den nepředstavoval. Stál už u oltáře, když se mezi hosty objevila Lucy, jeho bývalá milenka, a oznámila mu, že čeká jeho dítě. Načasování bylo opravdu neuvěřitelné. A neuvěřitelné bylo i to, že Tony byl v hloubi srdce rád, že mu Lucy překazila svatbu…
2015/41041 L AHeidi Bettsová (Betts, Heidi)Než řekneš anoJuliet tomu sama nerozuměla. Jak se mohla zakoukat do Reida McCormacka, když byla zasnoubená a přípravy na svatbu s Paulem byly v plném proudu? Když pak ve svatební den těsně před obřadem nabyla strašné jistoty, že čeká dítě, ale ne se svým nastávajícím, nezbylo jí než rovnou z kostela prchnout…
2015/41041 L BAimee Carsonová (Carson, Aimee)Cesta z temnotyReese se připravuje na svatbu se svým snoubencem Dylanem. Na svatbu, kterou z nepochopitelných důvodu neustále odkládala. Proč? Když v zrcadle při zkoušení svatebních šatů uvidí za sebou postavu svého bývalého manžela, začnou jí důvody pozvolna a těžce docházet. Jak se ukazuje, ještě deset let po rozvodu s Masonem není jejich společná minulost uzavřená…
2015/41040 O AMerline Lovelaceová (Lovelace, Merline)Nemravný návrhBabiččina výchova a vznešené způsoby se lady Sarah vryly hluboko pod kůži. Od běžných mladých Američanek se neodlišovala jen modrou krví, ale především noblesou a etickými zásadami. O tom se průmyslník Devon Hunter přesvědčil velmi brzy poté, co jí přednesl v mnoha ohledech nemravný návrh, aby během jeho pařížského obchodního jednání předstírala, že je jeho snoubenka…
2015/41040 O BKat Cantrellová (Cantrell, Kat)Skok do neznámaJuliana, která snila o poklidném životě, byla z jiného těsta než Shay, který měl dobrodružství v krvi, proto jejich vztah nemohl mít budoucnost. Když se po letech znovu potkali, byl z Shaye milionář, ale taky bezradný otec miminka. Dokáže z něj dětská psycholožka Juliana udělat správného otce? Juliana si dobře uvědomuje, jak nebezpečná je to výzva…
2015/51044 L AKristi Goldová (Gold, Kristi)Královské útočištěRafiq Mehdi, nedávno korunovaný a čerstvě ovdovělý král Bajulu, vládl pronikavou inteligencí, obrovskou mocí a nekonečným bohatstvím. Nic z toho jej však neochránilo před nekonečným smutkem a zlostí na osud, který mu vzal jeho královnu i s ještě nenarozeným dítětem. Utěšit a pochopit ho mohl jediný člověk – Maysa, která ho znala lépe než kdokoli jiný. Ale právě od ní by se měl raději držet dál…
2015/51044 L BHeidi Riceová (Rice, Heidi)Zadaný mužGina nikdy moc kamarádek neměla, a i proto jí tolik záleželo na přátelství spolužaček z univerzity. Tehdy si říkaly Úžasná čtyřka. Po dlouhých deseti letech se přítelkyně znovu scházejí při přípravě svatby jedné z nich a Gina dostává šanci napravit to, co kdysi pokazila. Možná by se jí to i podařilo, kdyby se na scéně znovu neobjevil neodolatelný Carter Price a divoká Gina opět nepodlehla pokušení…
2015/51043 O AMerline Lovelaceová (Lovelace, Merline)Nevěsta diplomataJeden jediný vášnivý víkend změní Gině celý život. Přestože si ji Jack Mason chce vzít, Gina rozhodně nehodlá stanout před oltářem jen proto, že nosí pod srdcem dítě. Chce zůstat svobodná a nezávislá, chce každému dokázat, že se o sebe umí postarat. Jack se musí obrnit velkou trpělivostí a povolat všechny své diplomatické dovednosti, aby ji přesvědčil, že má dát jejich vztahu šanci…
2015/51043 O BKate Carlisleová (Carlisle, Kate)Šéf na prodejEllie usoudila, že už jí nezbývá jiná možnost než podstoupit umělé oplodnění. Vhodného kandidáta na manžela, natož pak na otce svého dítěte totiž ještě nepotkala. Když však požádala svého šéfa Aidana o volno, aby si vše mohla zařídit, nastalo pozdvižení. A dostala také zcela nečekanou nabídku: Ellie a Aidan podepíší jistou dohodu a její šéf jí pak s miminkem pomůže. Ovšem pěkně postaru…
2015/61047 L AJules Bennettová (Bennett, Jules)Konec snůÚspěšný hollywoodský plastický chirurg Noah Foster ví lépe než kdo jiný, jak bolí ztráta milované osoby a jak je těžké žít dál, když člověk přijde o své sny. Proto také nedokáže opustit svou půvabnou recepční Callii, když ji potká autonehoda, jež pohřbí její šanci na hereckou kariéru. Jedno si však Noah musí ujasnit: může být Calliiným lékařem, přítelem a zároveň milencem?
2015/61047 L BKimberly Langová (Lang, Kimberly)Poslední nezadanáMarnii vyhodili z práce a tentýž den se dozvěděla, že nejlepší kamarádky před ní měly deset let velké tajemství. Vztek se snažila utopit ve víně a zapomnění najít v nezávazném sexu s bývalým snoubencem kamarádky. Dosud Dylana považovala za nudného právníka, jenže pod konzervativním oblekem se schovával vášnivý milenec…
2015/61046 O ARachel Baileyová (Bailey, Rachel)Zapeklitá závěťDella žije a pracuje na luxusní zaoceánské lodi jako lékařka. Posádka tvoří její rodinu a po souši se jí nestýská. Když však zemře původní majitel a na lodi se objeví mladý dědic Luke Marlow, všem je jasné, že nastanou změny… Della usoudí, že je nezbytné, aby Luke poznal a zamiloval si život na moři. Stane se tedy Lukeovou průvodkyní a ještě něčím víc…
2015/61046 O BKatherine Garbera (Garbera, Katherine)Život není hraMezi rodinou Montroseových a Chandlerových panuje letité nepřátelství, které se přeneslo dokonce již na třetí generaci. Ale ne všichni planou nenávistí. Mezi Declanem a Cari se bez ohledu na rodinné tradice rozhořela osudová přitažlivost, jež nezůstala bez následků. Najít k sobě cestu není lehké ani pro rodiče malého Deka, ani pro nepřátele, kteří se najednou stali příbuznými…
2015/71050 L AKelly Hunterová (Hunter, Kelly)Co manželka nevědělaTrig Sinclair byl jednou nohou v nebi a jednou v pekle. A mohl si za to sám. Jeho dávná láska Lena na něj upírala bezelstně oči a chystala se ho svést. Na tom by nebylo nic špatného, vždyť věřila, že jsou novomanželé na svatební cestě. Realita však byla jiná a Trig se stále nemohl odhodlat, aby jí řekl pravdu…
2015/71050 L BKira Sinclairová (Sinclair, Kira)Ve víru karnevaluFrancouzská čtvrť New Orleansu byla v karnevalových dnech všechno jenom ne poklidná a počestná. Stávala se z ní čtvrť hříchu. Allysa, která si nikdy nepotrpěla na milostná dobrodružství, sama sebe nepoznávala. Dovolila neznámému muži s maskou, aby se na ni nejen díval oknem, jak se svléká, ale pak mu dokonce na ulici dovolila, aby ji líbal… Tajemství je vždycky přitažlivé. Tohle tajemství bylo ještě navíc nebezpečné a dobrodružné. A chutnalo sladce, jako chutná zakázané ovoce…
2015/71049 O AJanice Maynardová (Maynard, Janice)Láska bez podmínekPierce Avery vedl do svých třiceti let velmi spokojený život. Vystudoval, založil si agenturu organizující sportovní pobyty a živil se tím, co ho bavilo - sjížděl řeky, slaňoval skály, putoval do hor. Pak však přišel blesk z čistého nebe a všechny jeho jistoty byly tytam. V jeho minulosti se objevila černá místa a Pierceovi nezbylo než spolu s mladou právničkou Nikki zahájit pátrání…
2015/71049 O BKatherine Garbera (Garbera, Katherine)Férová nabídkaAllan McKinney možná vypadal jako hollywoodská hvězda, jeho štíhlé atletické tělo by nepochybně stálo za hřích a dokonale upravené tmavě hnědé vlasy a pronikavé stříbřitě šedé oči by leckterou ženu přiměly ztratit rozum. Ale Jessi věděla, že je to ďábel v přestrojení, kterému nejde o nic jiného než o pomstu.
2015/81053 L AJoss Woodová (Wood, Joss)Nečekané štěstíPrázdný velký dům, spousta času a ještě více otázek ohledně budoucnosti. To byla realita Lu Sheppardové, když její bratři odjeli studovat. Choď tancovat do klubů, běž na kurz keramiky, skoč padákem, najdi si mužského, to byly jejich rady, když se loučili. A Lu měla opravdu nečekané štěstí, že potkala ragbyového trenéra Willa Scotta, který také stál o to mít příjemnou společnost na nejrůznější aktivity, tedy kromě sexu…
2015/81053 L BNancy Warrenová (Warren, Linda)Adamova sázkaAdam, Max a Dylan byli kamarádi už od doby, kdy si jako malí hráli na pískovišti. Všichni byli svobodní a uzavřeli sázku o to, kdo se ožení jako poslední. Když kamarádi dohodili Adamovi osobní koučku Serenu, žádný z nich netušil, že jejich setkávání vyústí ve vzájemnou neodolatelnou přitažlivost a po čase i lásku. A tak Adam, přestože prohrál sázku, získal tu nejdůležitější životní výhru, získal ženu svého srdce…
2015/81052 O ACat Schieldová (Schield, Cat)Pěkná tvář nestačíKrásná Scarlett to s muži opravdu uměla. Většinou jí zobali z ruky. Stačilo málo a omotala si je kolem prstu. Však tato bývalá dětská filmová hvězda věděla, jak na ně. Jen jeden muž jí dával okázale najevo, že on na její hry nepřistoupí. Byl to Logan Wolfe, expert na bezpečností systémy. I když ho Scarlett nenechávala chladným, nemínil jí dovolit, aby se mu dostala pod kůži…
2015/81052 O BPaula Roeová (Roe, Paula)Její jediná touhaAnděl byla pro Angelinu přezdívka jako na míru. Měla totiž světlou pleť, dlouhé štíhlé nohy a pronikavě modré oči. Po zádech jí v neposedných kudrnách splývaly rudé vlasy. Pro neurochirurga Matta Coopera byla zosobněním nebe i pekla. Jejich setkání po deseti letech je oba vyvedlo z míry. Stali se jinými lidmi s jinými hodnotami, z minulosti přetrvalo jediné - osudová přitažlivost…
2015/91056 L ASarah M. Andersonová (Anderson, Sarah M.)Kam patří Josey?Jak žít s příjmením Bílý oblak ve světě bělochů a jak existovat s narudlými vlasy ve světě lakotských indiánů? Josey, napůl indiánka a napůl běloška, řešila tuto hádanku odjakživa. Teprve když jí Ben Bolton řekl, že může být kýmkoli, a on ji stejně bude milovat, její srdce konečně vědělo, kam patří.
2015/91056 L BCandace Havensová (Havens, Candace)Poslední flirtKdyž bývalý mariňák Blake Michaels poprvé Macy spatřil, měla na nohou červené boty s jehlovými podpatky a byla promočená na kůži. Stačil mu ale jediný pohled, aby si uvědomil, jak moc ji chce…
Ani Blake, ani nezávislá reportérka Macy netoužili po něčem vážném, přesto jejich vzájemná přitažlivost stále rostla. Jediný způsob, jak ji přemoci, byl uspokojit ji…
2015/91055 O ACat Schieldová (Schield, Cat)Vyřeší to svatba…JT Stone věděl, že rodinný podnik se v rukou jeho otce řítí do záhuby. Marně si lámal hlavu, jak získat na valné hromadě akcionářů většinu a stanout v čele Stone Properties. Pak mu pomocnou ruku nečekaně nabídla půvabná Violet Fontaineová, žena, která ho už delší dobu přitahovala, jako můru přitahuje světlo ohně. A JT si uvědomoval, že právě vkročil do plamenů, když kývl na manželství naoko…
2015/91055 O BYvonne Lindsayová (Lindsay, Yvonne)Něco o šéfovi…Krásná, vyrovnaná a schopná osobní asistentka Sophie představovala pro Zacha Lassistera zakázané ovoce. Zach si uvědomoval, že jeho život je i tak dost komplikovaný a těžko by našel čas na nějaký romantický vztah. To však podcenil ženské zbraně, kterými Sophie mistrovsky vládla…
2015/101059 L ASarah M. Andersonová (Anderson, Sarah M.)Zkrocený barbarDivoký motorkář Billy ví, že by se k dětem asi moc přibližovat neměl - kleje jako pohan, na těle má tetování a občas ve vzteku mrští kladivem. A z dětí je navíc nervózní. Jenomže pak se setkává s učitelkou a svobodnou matkou Jenny, která ho upoutá na první pohled. Jenny totiž jako jedna z mála dokázala rozpoznat pod drsnou slupkou Billyho jeho něžné srdce…
2015/101059 L BSamantha Hunterová (Hunter, Samantha)Klíč k minulostiErin pracovala s nadšením a vášní jako požárnice, dokud ji nepotkala vážná nehoda. Jen o vlásek unikla smrti a nyní se zotavuje, ale stále se jí nevrací ztracená paměť. Nebo ji přece jen dokáže osvěžit charismatický, tajemný Bo Myers? Všechno se komplikuje, když se Erin dovídá, že se s tímto nesmírně přitažlivým mužem krátce před osudnou nehodou rozešla…
2015/101058 O ACat Schieldová (Schield, Cat)Příchuť touhySnad už od pěti let Harper věděla, co chce v dospělosti dělat. Přála si stát se manažerkou rodinné firmy a řídit síť luxusních hotelů. Tomu podřídila vše. Když pak ale začala spolupracovat s celebritou mezi šéfkuchaři, Ashtonem Croftem, najednou zatoužila po jiném, dobrodružnějším životě. Po životě, jehož příchuť jí dal ochutnat právě Ashton…
2015/101058 O BKate Carlisleová (Carlisle, Kate)Nápoj láskyVařit dobré pivo, to není jen tak. Vždyť díky tomuto zlatavému moku byli z Connora a jeho bratrů milionáři. Když mu jeho bývalá láska Maggie nabídla odprodej receptur na piva, která vyhrála řadu soutěží, nemohl její nabídku odmítnout. Týden na pivním festivalu otevřel oběma oči. Jejich rozchod před deseti lety bylo jedno velké nedorozumění. Maggie a Connora k sobě poutala nejen společná vášeň pro tento nápoj…
2015/111062 L ASarah M. Andersonová (Anderson, Sarah M.)Čára přes rozpočetJak mohl Bobby tušit, že ta krásná žena s výjimečným stylem, která ho sbalila v klubu, je zrovna Stella Caineová - dcera člověka, na němž záviselo celé jeho podnikání? Už to, že s ní prožil divoký sex na zadním sedadle jejího auta, by bylo v očích jejího otce neomluvitelné, a tím to zdaleka nekončilo…
2015/111062 L BKira Sinclairová (Sinclair, Kira)V objetí andělaKdyž se Devlin Warwick vrátil po mnoha letech do městečka Sweetheartu, přijel si sem vychutnat malou pomstu. Chtěl, aby lidé, kteří mu na prahu dospělosti tolik ublížili, viděli, kam to dotáhl. Neuvědomil si ale, že by se tu mohl potkat s Willow, ženou, která se dotkla jeho srdce. Nejprve ji nepoznal, protože se setkali na maškarním bále: on v masce ďábla, ona jako padlý anděl. Jistotu měl, až když se jí dotkl…
2015/111061 O APaula Roeová (Roe, Paula)Víc než přáteléMarca a Kat pojilo přátelství už od střední školy. Rozuměli si a byli jeden druhému oporou. Až jednou po večírku spolu skončili v posteli a Kat za pár týdnů zjistila, že je těhotná… Před dlouholetými přáteli vyvstala spousta zásadních otázek: Chtějí být rodiči? Chtějí vytvořit rodinu? Mohou být jeden druhému víc než přítelem?
2015/111061 O BAndrea Laurenceová (Laurence, Andrea)Manželství v sázceUběhly už tři roky od chvíle, kdy Annie opustila svého manžela Nathana Reeda, bohatého majitele kasina v Las Vegas, ale on žádost o rozvod stále nepodepsal. Když jí nabídl, že jí dá konečně svobodu, byla Annie připravena přistoupit na jakékoliv podmínky, dokonce i pár dní předstírat, že se znovu dali dohromady a jsou "šťastný" manželský pár. Kupodivu jim to předstírání nečinilo skoro žádné problémy…
2015/121065 L AJules Bennettová (Bennett, Jules)Past na láskuSlavný hollywoodský herec Max Ford se vrací do města, kde vyrůstal, aby se staral o matku po vážné operaci. První, koho potkává, je jeho dávná školní láska, kterou mnoho let neviděl. Tehdy jej bez vysvětlení opustila a zdá se, že ani teď není moc nadšená, že Maxe vidí…
2015/121065 L BJennifer Lewisová (Lewis, Jennifer)Panenská milenkaAlicia dospěla k radikálnímu rozhodnutí. V šestadvaceti letech byla stále panna a bylo načase, aby se tohoto břemene, jak to vnímala, zbavila. V texaském klubu se seznámila s mužem, který se zdál být po všech stránkách ideální. Alicia tedy musela překonat dvě překážky, aby se stala skutečnou ženou: musela obelstít bratra Alexe, který ji hlídal na každém kroku, a přimět Ricka, aby se s ní pomiloval…
2015/121064 O AKathie DeNoskyová (DeNosky, Kathie)Nezapomenutelné milováníJosh Gordon nebyl zrovna nakloněn finančnímu navýšení na provoz dětského denního centra, o které žádala jeho ředitelka Kiley Robertsová. To ovšem ale ještě nevěděl, že s tou přitažlivou ženou, která s dětmi dokáže pravé zázraky, prožil před třemi lety omylem snad nejvášnivější noc ve svém životě. Dosud ho ženy s dětmi rozhodně nepřitahovaly, ale Kiley a její malá dcerka Emmie mu naprosto učarovaly…
2015/121064 O BElizabeth Laneová (Lane, Elizabeth)Dary osuduWyatt Richardson se vlastní pílí a železnou vůli dostal ze samého dna na vrchol, mezi podnikatelskou smetánku. Ve vztazích už ale takové úspěchy neměl. Když u jeho dveří zazvonila těhotná šestnáctiletá dcera, netušil, že vnouček, nedospělá dcera a okouzlující chůva jsou dary, za něž jednou bude osudu nesmírně vděčný… Roky pro Wyatta znamenalo manželství past - ale teď to byla výhra, o kterou zoufale usiloval.
2016/11068 L AMaureen Childová (Child, Maureen)Muž z horPři čtení poslední vůle J.D. Lassitera je pro všechny velkým překvapením, že Colleen, krásná ošetřovatelka starého pána, zdědila tři miliony dolarů. Sage Lassiter se rozhodne zjistit, co za podivným dědictvím vězí. Když Colleen pozná blíž, pochopí, že peníze nejsou v životě to nejdůležitější…
2016/11068 L BElizabeth Laneová (Lane, Elizabeth)Kdesi v AfriceCal Jeffords rozhodně nečekal, že vypátrá oslnivou krásku Megan, vdovu po svém nejlepším příteli, ve východní Africe. Konečně od ní bude moci získat odpovědi na palčivé otázky ohledně zpronevěry peněz z jeho nadace! Meganino trauma z práce v uprchlickém táboře v Súdánu ji činí nesmírně zranitelnou a má pocit, že Cal je jediný člověk, o kterého se může opřít. Jejich setkání v Africe tak přeroste v zásadní okamžik jejich životů…
2016/11067 O AMerline Lovelaceová (Lovelace, Merline)Jen ty a jáKdyby se doktorka Anastazia St.Sebestianová nevydala ráno běhat na pláž, mohl být malý synovec miliardáře Mikea Brennana už mrtvý. Naštěstí pro chlapce nejen do moře skočila, ale také mu poskytla odbornou první pomoc. Mike byl naprosto okouzlený. Zia byla nejen mimořádně inteligentní a citlivá, ale také ho přitahovala svou exotickou krásou. Rozhodl se, že se s ní musí ještě vidět, nejen proto, aby jí poděkoval…
2016/11067 O BElizabeth Bevarlyová (Bevarly, Elizabeth)Učitelka etiketyNádherná, sobecká, povrchní a nafoukaná, tak se jevila Ava Peytonovi na střední škole. Princezna z nejvyšších kruhů, o které mohl tak leda snít… Po šestnácti letech se s železnou cílevědomostí vypracoval na muže, který byl co do bohatství Avě roven. To ovšem netušil, jak osud s Avou a její rodinou zatočil a jaká je to ironie, že ho bude učit etiketě, aby do "jejích" společenských kruhů bezchybně zapadl…
2016/21071 L AKristi Goldová (Gold, Kristi)Tajné dědictvíHannah se musela naučit otáčet, když ovdověla a zůstala sama na výchovu dcerky. Nečekaná zpráva, že zdědila několik milionů, ale že dědictví s sebou nese zvláštní podmínky, ji docela zaskočila. Že by její biologický otec chtěl odčinit, že se o ni nikdy nezajímal? Při jednání s pohledným právníkem Loganem Whitakerem jí došlo, že žádné peníze nenahradí fungující rodinu a dobré vztahy…
2016/21071 L BSamantha Hunterová (Hunter, Samantha)Její šampionAutomobilový závodník a šampion Brody Palmer si musí vylepšit image před veřejností, jinak ztratí podporu sponzorů. Hannah zase naopak potřebuje trochu svůj život okořenit. A tak se spolu domluvili: Hannah bude vystupovat jako Brodyho stabilní partnerka, zatímco Brody vnese do jejího života trochu toho postrádaného dobrodružství. Ten dokonalý plán by mohlo pokazit snad jen to, že by se do sebe zamilovali…
2016/21070 O AKat Cantrellová (Cantrell, Kat)Láska bez hranicLeo si o sobě nedělal žádné iluze. Věděl, že je workoholik, věděl, že práce pro něj bude vždy na prvním místě. Ovšem manželka by se mu hodila. Potřeboval někoho, kdo by se staral o jeho dům a domácnost, organizoval společenské akce, zajišťoval mu zázemí. Rád by měl manželku, která by ho brala takového, jaký je, ale neměl čas na nějaké seznamování. Proto vyhledal služby seznamovací kanceláře…
2016/21070 O BMaureen Childová (Child, Maureen)Rodinná tradiceBývalá policistka Marie si vytkla náročný cíl dopadnout zloděje diamantového náhrdelníku. Její pátrání ji zavedlo mezi zlodějskou elitu. V rodině Corettiových se zlodějské řemeslo dědilo už po několik generací. Marie doufala, že by jí mohl pomoci charizmatický Gianni, který se ale "rodinné tradice" již zřekl. Šperky už Gianni nekradl, ale Mariino srdce? To bylo něco jiného…
2016/31074 L AYvonne Lindsayová (Lindsay, Yvonne)Následky vášněPo třech měsících od jejich vášnivého setkání se Dylan Lassiter znenadání objevil v Jennině květinářství. Jenně se za ty tři měsíce obrátil svět vzhůru nohama. Zjistila totiž, že bude mít dítě, ale vzhledem k tomu, že se vždycky musela spoléhat sama na sebe, byla si jistá, že i tohle zvládne. Ovšem Dylanovi smysl pro zodpovědnost velel jednat…
2016/31074 L BJennifer Lewisová (Lewis, Jennifer)Škola sváděníÚčetní Constance má provést finanční audit kasina New Dawn. Majitele nečekaná kontrola znepokojila a John Fairweather dostal od svého strýce nečekaný pokyn, aby s nevinně vyhlížející účetní flirtoval, a když to bude třeba, tak aby ji i svedl. A John svádět umí… Kdo vyhraje hru, do které se spolu pustí?
2016/31073 O AKat Cantrellová (Cantrell, Kat)Středozemní romanceKdyž žena potká svého prince, je jedno, jestli sedí na koni nebo ve vrtulníku. Prostě mu dá své srdce a věří v pohádku? To se stalo i Juliet. Ale její princ ji zklamal. Rozhodla se tedy na něj zapomenout a využít služby seznamovací agentury, aby se pohnula dál. K jejímu zděšení jí jako ideálního partnera vybrali právě Finna, muže, který jí zlomil srdce a kterého nikdy nepřestala milovat…
2016/31073 O BKristi Goldová (Gold, Kristi)Šejkův závazekPiper se celý život snažila být vzorná a poslušná, zkrátka nudná. Pak na charitativní akci poznala muže, který ji naprosto okouzlil nejen svým přitažlivým zjevem, ale i vtipem a inteligencí. Až druhý den na cestě do exotického Bajulu zjistila, že ten, kterého málem svedla, byl králův syn šejk Adan…
2016/41077 L AKathie DeNoskyová (DeNosky, Kathie)Rodeo vášněCharles Lassiter se cítí dobře na koni, ale ne před kamerami. PR expertka z Los Angeles Felicity si však myslí, že by byl ztělesněním dokonalého mluvčího rodiny Lassiterových, který by navíc mohl pomoci zlepšit její pošramocenou pověst. Charles se nestačil divit, jak rychle a přirozeně zapadla krásná konzultantka do prostředí jeho ranče a dokonce i do jeho náruče. Jako kdyby tam odjakživa patřila?
2016/41077 L BSara Jane Stoneová (Stone, Sara Jane)Nejlepší přítelLetecký záchranář Mark Rhodes tu pro Amy, vdovu po svém nejlepším příteli, vždycky byl, ale v poslední době mezi nimi narůstá napětí? A když přijede domů, aby pomohl s otevřením jejího chovatelského střediska vojenských psů, jejich vzájemná přitažlivost je přímo magická. Je však Amy ochotná riskovat srdce kvůli dalšímu vojákovi, který se nemusí vrátit domů?
2016/41076 O AKat Cantrellová (Cantrell, Kat)Soupeř, nebo milenecMediální magnát Max uznává jen povrchní známosti a o nic trvalého nestojí. Když ho ale dohazovačka Elisa Arundelová připraví o nejlepšího přítele, protože mu dohodí podle Maxe pěknou zlatokopku, dostane vztek. Uzavře s Elisou sázku, aby dokázal, že něco takového jako spřízněná duše neexistuje. Max si přeje jednou provždy Elise ty její kouzla a čáry zatrhnout…
2016/41076 O BOlivia Gatesová (Gates, Olivia)Mstitel z RiaEliana se nikdy nesetkala s tak vlivným, zámožným a neodolatelným mužem, jako je Rafael Salazar. Mužem, jemuž nedokáže nic odepřít. Netuší ale pravý důvod jeho působení v Riu. Má se provdat za nastávajícího otce svého dítěte, nebo dopustit, aby nad láskou zvítězila dlouho připravovaná msta?
2016/51080 L ARobyn Gradyová (Grady, Robyn)Vlídná krotitelkaJen samotné jméno Jacka Reeda vzbuzuje hrůzu. Celý obchodní svět se před ním třese a firma, kterou se chystá převzít, Lassiter Media, rovněž. Ale Becca, ředitelka dobročinné nadace skupiny Lassiter, má pro strach uděláno. Přesvědčí Jacka, aby se podíval, jak nadace funguje a kolik dobrodiní vykonává. Nelítostný Jack to ovšem vidí jako příležitost, jak dostat Beccu do postele…
2016/51080 L BTanya Michaelsová (Michaels, Tanya)Prolhané dvojčeRealitní agentka Danica udělala všechno správně. Našla toho pravého muže, čekala vhodnou dobu na zasnoubení a naplánovala si pro sebe dokonalou svatbu. A pak se všechno pokazilo. Teď Dani zůstaly nepoužité svatební šaty, zrušená svatební cesta a spousta soucitu od kolegů a přátel. Než aby se utápěla v sebelítosti, rozhodne se být spontánní a třeba sbalit neznámého muže…
2016/51079 O AYvonne Lindsayová (Lindsay, Yvonne)Havajský flirtAli nebyla lehkomyslná a nepouštěla se do náhodných flirtů. Přesto na dovolené na Havaji udělala výjimku. Její milenec Ronin se zdál ideální… Až na to, že ráno se probudila bez vysvětlení sama. Dovolená skončila a Ali nemohlo čekat větší překvapení ? jejím prvním zákazníkem byl právě Ronin. Ronin jejich opětovné setkání uvítal jako dar osudu, avšak Ali jedno zklamání stačilo ažaž…
2016/51079 O BOlivia Gatesová (Gates, Olivia)Japonské dědictvíRaiden Kuroshiro se vypracoval od nuly a v devětadvaceti je z něj miliardář, jehož cesta vzhůru však zdaleka nekončí. Zbývá mu ještě poslední krok a všechny jeho plány se stanou skutečností. V cestě ho nesmí zastavit ani žena z jeho minulosti, na kterou reaguje snad každá buňka v jeho těle a k níž ho táhnou jeho neomylné instinkty…
2016/61083 L ABarbara Dunlopová (Dunlop, Barbara)Ironie osuduAngelica a Evan byli snoubenci, dokud si s nimi osud a otec Angelicy nezahráli ošklivou hru. Po náhlé smrti J.D. Lassitera sice Angelica získala rodinnou společnost, ale ztratila muže, kterého milovala. Ironií osudu jsou Angelica a Evan svedeni dohromady, když kvůli svatbě nejlepších přátel musejí předstírat, že jsou stále ještě pár.
2016/61083 L BAnne Marshová (Marsh, Anne)Hříšné tajnostiTag Johnson není typ na ženění ani na dlouhotrvající vztah. Navíc se zrovna přihlásil na další, snad už poslední, misi do Jižní Ameriky. Když se potká s Miou, rozezní se v celém jeho těle nádherné vzpomínky. Tahle panovačná a tvrdohlavá dívka si ho neustále čímsi získává. Ano, je skvělá v sexu, ale je v tom ještě mnohem víc…
2016/61082 O AJennifer Lewisová (Lewis, Jennifer)Země mužůDani se po letech strávených ve Spojených státech vrací do Ománu. Za sebou má nepovedené manželství.V knihkupectví se seznámí s mužem, vedle kterého má pocit, že znovu začíná žít. Quasarova pozornost, obdiv a touha jsou jako balzám pro Danino zraněné srdce. Může však pro Quasara být Dani něčím víc než jen rozptýlením během dovolené?
2016/61082 O BAndrea Laurenceová (Laurence, Andrea)Milenčino tajemstvíVýtvarnice Sabine má pocit, že žije jako zločinec na útěku. Tají totiž svému bývalému příteli, mocnému milionáři, že s ním otěhotněla a že vychovává jeho dvouletého syna. Jenže teď se to Gavin dozvěděl a stojí u jejích dveří, aby si vyžádal, co mu náleží. Chce se stýkat se synem a dokonce Sabine požádá o ruku, aby jejich dítě vyrůstalo v úplné rodině. Jenže Sabine dávno ví, že do Gavinova světa nepatří?
2016/71086 L AJanice Maynardová (Maynard, Janice)Milenci z vděčnostiMia Larinová se s miminkem v náručí neocitla v baru Silver Dollar náhodou. Ví, že majitelem je Dylan Kavanagh, a instinktivně hledá jeho pomoc. Ona mu pomohla ještě na střední škole, když byli hodně mladí, a Dylan chce udělat všechno, aby dluh splatil. Je pro něj snadné jí poskytnout střechu nad hlavou i práci. Těžší však je udržet všechno pouze na pracovní úrovni…
2016/71086 L BRed Garnierová (Garnier, Red)Síla osuduGarrett byl do Kate zamilovaný už od klukovských let. Byla ale pro něj nedotknutelná, vždyť se jí jeho rodina ujala, když osiřela! Ani v dospělosti Garrett netušil, že Kate jeho city opětovala, dokud je náhoda nesvedla opět dohromady. Roky potlačovaná přitažlivost je smetla silou tsunami. Přesto si Kate stále nebyla jistá, že mohou s Garrettem vytvořit rovnocenný pár…
2016/71085 O AMaureen Childová (Child, Maureen)Týden ve VegasJeden týden v Las Vegas jim převrátil život naruby. Zamilovali se, vzali se a do čtyřiadvaceti hodin rozvedli. Milionář Colton King předpokládal, že křehkou rudovlásku Penny už nikdy neuvidí. Skoro po dvou letech se však dozvěděl, že v tom bláznivém týdnu stihli zplodit ne jedno dítě, ale hned dvojčata…
2016/71085 O BSusanna Carrová (Carr, Susanna)Ať si mluví!Život na malém městečku, pod drobnohledem všetečných obyvatel, není jednoduchý. O tom se přesvědčila trojice kamarádek, které tak úplně nezapadaly do konzervativního maloměstského prostředí. Naštěstí je jejich soudržnost, humor a ochota experimentovat dokonce i v oblasti erotiky nakonec přivedly do náručí mužů, kteří jejich odvahu dokázali ocenit…
2016/81089 L ABarbara Dunlopová (Dunlop, Barbara)Bitva o dědictvíKdyž dojde k tragédii, aljašský pilot a spolumajitel místní letecké společnosti Cole Henderson se musí vydat do Atlanty, aby hájil zájmy svého mladšího nevlastního bratra Zacharyho. Nezbývá mu než se pustit do hořké bitvy o mnohomiliardové dědictví, o které nikdy nestál. Pokud si jako spojence udrží bratrovu opatrovnici, krásnou a energickou Amber, možná získá i něco důležitějšího než majetek…
2016/81089 L BLauren Cananová (Canan, Lauren)Líbánky s cizincemMladá a moderní rančerka Shea se podle složitého dodatku dávné nájemní smlouvy musí provdat za movitého majitele nemovitostí Aleca Morrestona, aby zachránila domov, kde její rodina už dvě stě let bydlí. Pokud by se neprovdala, Alec Morreston ranč rozprodá a postaví na něm zábavní park. Shea souhlasí, ale doufá, že jejich manželství bude čistě formální. Podcení ovšem svého nepřítele a manžela…
2016/81088 O AYvonne Lindsayová (Lindsay, Yvonne)Lodí za štěstímShanal se ocitla v přímo bezvýchodné situaci. Kvůli finančním problémům své rodiny je nucena vdát se za muže, ke kterému nic necítí. V poslední chvíli uteče z kostela a za pomoci dávného přítele, Raifa Masterse, se ukryje na hausbótu plujícím na řece Murray. Skrývaná náklonnost mezi nimi se změní v lásku, ale jejich krátké romantické dobrodružství brzy skončí. Najde Raif způsob, jak i podruhé Shanalinu svatbu překazit?
2016/81088 O BAndrea Laurenceová (Laurence, Andrea)Ve zkušební lhůtěTyler a Amelia, kteří byli nejen spolužáci, ale i nejlepší přátelé, si na konci střední školy slíbili, že když si do deseti let ani jeden z nich nikoho nenajde, tak se vezmou. Deset let uběhlo jako voda a oni - stále bez té pravé lásky - se vypravili do Las Vegas na třídní sraz. Snad za to mohlo to hříšné město, možná fotografie dětí spolužáků nebo tequila, té noci si v každém případě řekli své ano…
2016/91092 L AJules Bennettová (Bennett, Jules)Princovo přáníKdyž Darcy přišla na zkušební pohovor ke Colinu Alexanderovi, který potřeboval pro svou dcerku chůvu, netušila, co ji čeká. Neměla ponětí, že Colin je ve skutečnosti ovdovělý princ z malého království Galini. Viděla jen charismatického muže, který ji od počátku upoutal. A jeho dcerka Iris, ta byla doslova úžasná…
2016/91092 L BSilver Jamesová (James, Silver)Čas na odpuštěníKdyby byl Cord Romeo, Jolie by byla jeho Julií. Kdysi to tak skutečně bylo. Jejich láska připomínala legendární milence jak svojí silou, tak také tragičností a nepřízní osudu. Mezi jejich rodinami panovalo nepřekonatelné nepřátelství, a to byla jedna z věcí, které Corda a Jolii nakonec rozdělily. Najdou k sobě Jolie a Cord cestu zpátky? A jak se bude Cord tvářit, až zjistí, že má čtyřletého syna?
2016/91091 O AYvonne Lindsayová (Lindsay, Yvonne)Využijme šanceKdyž se Olivia dozvěděla o autonehodě svého manžela, s nímž už dva roky nežila, otřáslo jí to do hloubi duše. A co teprve, když se po ní Xander začal shánět… Ukázalo se, že po nehodě utrpěl ztrátu paměti a na jejich rozluku si nevzpomíná. Olivia stojí před dilematem: má využít šance na obnovu jejich vztahu manželství?
2016/91091 O BMaureen Childová (Child, Maureen)Irská milenkaMultimilionář Brady Finn, spolumajitel prosperující společnosti, která vyvíjí počítačové hry, netuší, že hlavní roli v jeho novém podnikatelském záměru sehraje odvážná irská dívka, která je pro něj výzvou po všech stránkách. Aine Donovanová, okouzlující manažerka hotelu ve starodávném zámku, který právě koupil, je ale odhodlaná bojovat za staré tradice se stejným nasazením, jako Brady Finn za to, aby ji dostal do postele…
2016/101095 L ACharlene Sandsová (Sands, Charlene)Adamova dceraMia před sebou měla nesmírně obtížný úkol. Sestra ji před svou smrtí požádala, aby vyhledala otce jejího dítěte. Ten ale o existenci malé Rose neměl ani ponětí. Mia se tedy rozhodne prověřit, co je Adam Chase, miliardář, geniální architekt a náruživý plavec žijící osaměle v nádherném domě na pláži ve skutečnosti za člověka. Jenže její plán se poněkud zkomplikuje, když zjistí, že Adam je ten nejkrásnější a nejpřitažlivější muž, jakého kdy potkala…
2016/101095 L BKaren Boothová (Booth, Karen)Sen na jednu nocMelanie, odbornice na vztahy s veřejností, prožila po rozchodu se svým snoubencem vztah na jedinou noc s úspěšným a bohatým podnikatelem Adamem Langfordem. Tehdy, jakmile usnul, se z jeho bytu vykradla a on ani neznal celé její jméno. Rok po té si ji Adamův otec najal, aby vedla jeho synovi PR kampaň. Adam se měl stát otcovým nástupcem v jeho telekomunikační společnosti a Melanie měla vylepšit jeho obraz před veřejností i ředitelskou radou…
2016/101094 O ATracy Wolffová (Wolff, Tracy)Polepšená zlodějkaIsabella Moreno je uznávaná profesorka a odbornice na diamanty. Nikdo netuší,že to není její pravé jméno a že je dcerou známého lupiče. Jen její bývalý přítel Marc dobře ví, že si na ni musí dávat pozor. Její otec jej okradl a ona mu lhala. Marc jí to nikdy neodpustil, ale ani na ni nezapomněl. Dokážou překonat vzájemnou nedůvěru a odpustit si?
2016/101094 O BRachel Baileyová (Bailey, Rachel)Rubínová láskaFaith se odhodlala k odvážnému a riskantnímu činu: na dobročinné aukci vydražila tři schůzky se svým šéfem Dylanem Hawkem, aby mu dokázala, že je skvělá floristka. Hned na první schůzce ale oba zjistí, že je k sobě něco neodolatelně přitahuje. Firemní pravidla však nedovolují vztahy mezi zaměstnanci a vedoucími, a těmi pravidly se musí řídit dokonce i majitel. Nebo nemusí?
2016/111098 L AKathie DeNoskyová (DeNosky, Kathie)Dvojitá výhraLane Donaldson je sice vystudovaný psycholog, ale živí se jako profesionální hráč pokeru. Ve svém oboru patří k nejlepším z nejlepších. Jednoho dne vyhraje místo peněz polovinu ranče U Šťastného esa a rozhodne se na ranč odstěhovat a začít na něm hospodařit. Jedinou překážkou je majitelka druhé poloviny ranče, krásná a vzrušující Taylor…
2016/111098 L BLinda Thomas-Sundstrom (Thomas-Sundstrom, Linda)Milostné manévryKim patří k nejlepším zaměstnancům reklamní agentury, a tudíž očekává povýšení. Její vytouženou funkci viceprezidentky ovšem obsadí nový šéf, Chaz Monroe, který je zároveň i novým majitelem celé agentury, což zpočátku tají. Chazovi dá hodně práce přesvědčit půvabnou Kim, aby s ním spolupracovala na důležité vánoční kampani, a pořádné úsilí ho stojí i získat si její důvěru a první polibek…
2016/111097 O ATracy Wolffová (Wolff, Tracy)Hlavně se nezamilovatDesi neustále čeká na svou velkou příležitost jako novinářka. Zatím ale musí obcházet plesy a sledovat smetánku losangeleské společnosti, aby měli její čtenáři každý týden zásobu nových drbů. Na jednom z takových plesů se setká s mužem, který otřese její bytostí do základů. A nejen to - vášnivě se s ním pomiluje přímo na balkoně před plesovým sálem. A to má své následky…
2016/111097 O BMaureen Childová (Child, Maureen)Jak rozdmýchat vášeňSam se po dvou letech vrací domů. S lyžařským areálem Snow Vista, který jeho rodina v horách ve státě Utah už několik desítek let provozuje, má velkolepé plány. Nejdříve ale bude muset svým rodičům, mladší sestře i manželce, již opustil a s níž se po svém náhlém odjezdu v nepřítomnosti a na dálku rozvedl, hodně věcí vysvětlit…
2016/121101 L AKat Cantrellová (Cantrell, Kat)Přes propast časuAntonio Cavallari, bývalý mistr bojového umění a multimilionář, se po roce vrací domů z Indonésie. Po havárii letadla ztratil paměť a vybavuje si pouze některé události. Ve svém domě nachází Caitlyn, náhradní matku jeho trojčat, ale Antonio je nezná? Čeká ho nejspíš nejtěžší boj: musí najít svou identitu a své místo na světě. Ještěže má po svém boku Caitlyn, která je mu tolik nápomocná…
2016/121101 L BDani Wadeová (Wade, Dani)Milionářův dědicPo dlouhé době spatřil jižanský milionář Jacob Blackstone svou bývalou milenku s miminkem v náruči. Jen na ně pohlédl a nebyl na pochybách: dítě je jeho. Ale proč mu KC Gatlinová tajila, že má syna? Nyní ji Jacob bude muset přesvědčit, že bude dobrým otcem. Dohodnou se, že si vyzkoušejí rodinný život nanečisto. Je však součástí té dohody také věrná láska?
2016/121100 O AAndrea Laurenceová (Laurence, Andrea)Náročné nevěstyFotografku Brianu nikdy nenapadlo, že by při focení zásnubních fotografií mohla narazit na svého bývalého přítele! A když udeřil blizard a ona s ním zůstala sama v odlehlé horské chatě, pochopila, že má problém. Nikdy na Iana Lawsona nezapomněla, ale důvody, proč se rozešli, se nezměnily. Stále je workholik. A teď navíc zasnoubený workholik!
2016/121100 O BElizabeth Laneová (Lane, Elizabeth)Šéf na zabitíTessa byla velká bojovnice. Když nespravedlivě přišla o práci a ocitla se se svými dvojčaty bez prostředků, nezbývalo jí nic jiného než soudní bitva. Rozhodla se, že jí za všechna příkoří její bývalý šéf a majitel společnosti zaplatí. Netušila, čeho všeho je Dragan Markovič schopný, aby ochránil pověst své firmy. Netušila ani, jak je těžké odolávat kouzlu jeho osobnosti?
2017/11104 L AMichelle Celmerová (Celmer, Michelle)Dům na jezeřeKdyž Holly nedlouho po smrti svého manžela otevře dveře a uvidí ho stát na prahu, omdlí. Není divu. Jason, jeho jednovaječné dvojče, je od zesnulého bratra téměř k nerozeznání. Překvapení, které on způsobil Holly, není ale nic proti tomu, když mu ona oznámí, že se s ní jeho bratr oženil a zplodil s ní dvojčata. Po počátečním šoku Jasonovi dojde, že je jeho povinností postarat se o ni i o své synovce…
2017/11104 L BJoss Woodová (Wood, Joss)Dokonalý scénářRyan Jackson nejdřív netušil, kdo je ta krásná a sexy blondýna, která ho objala a políbila, věděl jen to, že ji už někde viděl. Když pak zjistil, že jde o mladší sestru přítele a navíc jejich novou scénáristku, měl dojem, že se jeho život zakymácel v samotných základech. Jaciin vpád mu způsobil na všech frontách nemalé komplikace…
2017/11103 O ACharlene Sandsová (Sands, Charlene)Kalifornská romancePoté, co její snoubenec zrušil zasnoubení, nalezla Jessica útočiště v nádherném domě svého bývalého švagra Zanea na pláži v jižní Kalifornii. Pro oba je jejich pohodové přátelství léčivé. O to víc Jessiku překvapí, když se Zane zničehonic začne chovat jako žárlivý přítel. Co ho k tomu vede?
2017/11103 O BMaureen Childová (Child, Maureen)Se špionkou v posteliKdyž se miliardář Mike Ryan poprvé setkal s mladou grafičkou Jenny v hotelovém baru, ani jeden neměl tušení o totožnosti toho druhého. Přesto podlehli kouzlu okamžiku a skončili spolu v hotelovém pokoji. Až později zjistili, že může hrozit "střet zájmů". Mike se nemohl zbavit podezření, že je Jenny špionka, ale zároveň se nemohl zbavit ani touhy po jejích ladných křivkách…
2017/21107 L AMaureen Childová (Child, Maureen)Trojčení s trojčatyConnor King je miliardář, kapitán průmyslu a taky tatínek. Když zjistí, že je otcem trojčat, má pocit, že se jeho svět otřásl v základech. Ale vzápětí si uvědomí, že svou roli chce vzít vážně - nic mu nebude stát v cestě k tomu, aby rozvinul vztah se svými budoucími dědici: ani jejich zákonná opatrovnice, Dina Cortézová…
2017/21107 L BRachel Baileyová (Bailey, Rachel)Jednodenní manželAdam a Callie se v opilosti v Las Vegas vzali, ale hned druhý den ráno Adam navrhl, aby se rozvedli. Když však zjistí, že spolu budou pracovat, rozhodnou se, aby zabránili skandálu, předstírat, že se vzali z lásky. Dokáže vášeň, která je svedla dohromady, udržet jejich nepromyšlené manželství pohromadě?
2017/21106 O AFiona Brandová (Brand, Fiona)Úklady svatební nociEva je dědičkou pohádkového bohatství. Aby ho však opravdu zdědila, musí se vdát. Bohužel, každý potenciální nápadník ihned narazí na překážku, kterou jednoduše nedokáže překonat. Správcem dědictví je totiž nebezpečně přitažlivý bankéř Kyle Messena, a ten se rozhodl, že Evu získá buď on, nebo nikdo!
2017/21106 O BKristi Goldová (Gold, Kristi)Důvěrné hrySunny McAdamsová přijíždí do Bajulu, aby se vzpamatovala z nedávného traumatizujícího zážitku. Setkává se s pohledným a tajemným šejkem Rayadem Rostamem, který se v paláci zotavuje ze zranění. Prožijí spolu několik dnů plných milování na opuštěném místě uprostřed pouště, a přestože se velice sblíží, zdá se, že minulost jim nedovolí navázat trvalejší vztah…
2017/31110 L ASarah M. Andersonová (Anderson, Sarah M.)Počestné úmyslyNate Longmire je postavený před nutnost stát se otcem své osiřelé neteře, což dalece přesahuje jeho zkušenosti. Naštěstí pro něj se objevila Trish, pro kterou je mateřství přirozené jako dýchání. Nakonec souhlasí s tím, že se stane jeho dočasnou chůvou. Ale postupně se z dočasné chůvy stává i milenka…
2017/31110 L BKathie DeNoskyová (DeNosky, Kathie)Kráska ze sousedstvíKdyž se rančer T.J. Malloy seznámil se svou sousedkou Heather, nebyl z ní zrovna dvakrát nadšený. Ale pak ji a jejího synka objevil na zaplavené cestě a ani na okamžik nezaváhal, odvezl je na svůj ranč a získal tak cennou zkušenost, že věci nejsou vždy takové, jak se na první pohled zdají. Se stoupající vodou narůstala i jejich vášeň a T.J. si nepřál nic jiného, než aby u něj zůstali…
2017/31109 O AJoanne Rocková (Rock, Joanne)Zamilovaná do ničemyAdelaide s Dempseym vyrůstala a léta pro něj pracovala. Vždy však byli pouze přátelé, takže když fotbalový trenér oficiálně oznámil jejich zasnoubení, aby jí zabránil dát výpověď, byla to pro Adelaide rána pod pás. Právě když se chystala začít s vlastním podnikáním, uvízla v předstíraném vztahu! A jako kdyby to nestačilo, brzy si Adelaide uvědomila, že se do toho ničemy doopravdy zamilovala…
2017/31109 O BMaureen Childová (Child, Maureen)Jako oheň a ledOd prvního okamžiku Seana nezávislá Kate jak přitahovala, tak se navzájem nemohli vystát. Sean se těšil, až se bude moci vrátit ze zamrzlého Wyomingu do tepla Kalifornie. Avšak sněhová bouře tuto dvojici uvěznila v právě rekonstruovaném hotelu a oni se nečekaně sblížili natolik, že se Seanovi už ani odjíždět nechtělo…
2017/41113 L ALauren Cananová (Canan, Lauren)Dvakrát a dost!Kelly má na muže prostě smůlu. Ukázalo se, že i druhý muž, kterému dala své srdce, je ničema. Všechno by bylo jednodušší, kdyby s ním nepočala synka. Slavný hollywoodský herec Jace Compton však o dítěti neměl ani ponětí. Když se uchýlil na venkov, aby si odpočinul, netušil, že se zde potká nejen se svou bývalou milenkou, ale i s malým Henrym!
2017/41113 L BBrenda Jacksonová (Jackson, Brenda)Nevhodné vzplanutíJillian už od svých sedmnácti tajně miluje Aidana, který tak trochu patří do rodiny, protože její starší sestra si vzala jeho bratrance. Na oslavě Jillianiných jedenadvacátých narozenin to mezi ní a Aidanem zajiskří a jejich vzájemné city propuknou naplno. Jillian ale chce jejich vztah tajit, protože se obává reakce rodiny. Ukončit nevhodný vztah ji stojí všechny síly, avšak Aidan je rozhodnutý za jejich štěstí bojovat…
2017/41112 O ACatherine Mannová (Mann, Catherine)Jedna noc nestačíFiona je provdaná za miliardáře a hráče amerického fotbalu Henriho. Jejich zpočátku šťastné manželství prochází těžkými zkouškami. Fiona nemůže otěhotnět a při vyšetřeních se zjistí, že ji ohrožuje nemoc, která zabila už její matku, tetu i babičku. Po preventivní operaci se ale její vztah k manželovi změní. Henri ji však stále miluje a jediné, po čem touží, je získat svou ženu zpět.
2017/41112 O BCat Schieldová (Schield, Cat)Láska, nebo trůn?Při hledání nevěsty se princ Gabriel Alessandro neřídil srdcem, ale rozumem. Jeho volba padla na lady Olivii, kterou její urozený původ, krása a vybrané chování předurčovaly k tomu, aby se stala dokonalou královnou a matkou budoucího dědice trůnu. Svatební přípravy byly v plném proudu, když šokovaný princ zjistil, že už je otcem…
2017/51116 L AAnn Majorová (Major, Ann)Bratrovo tajemstvíNemilosrdný podnikatel Michael North dlouho považoval Bree jen za zištnou zlatokopku, která se pokusila zneužít jeho mladšího bratra Willa. Přesto se po Willově tragické smrti rozhodl, že se o těhotnou Bree postará. Netušil, že bratr měl nejedno tajemství, a s velkým zpožděním mu došlo, jaká Bree doopravdy je…
2017/51116 L BCatherine Mannová (Mann, Catherine)Co přinesl hurikánTornádo udeřilo na městečko Royal v Texasu s nečekanou silou a obrátilo vše vzhůru nohama. Také ředitelka zvířecího útulku Megan prožila chvíle děsu, když se vydala zpustošeným městem za svou čtyřletou dcerkou. V takové chvíli nemohla odmítnout pomoc muže, kterému se přes tři roky vyhýbala. Brzy poznala, že Whit má i své světlé stránky a je velmi příjemné mít ho po svém boku…
2017/51115 O AJules Bennettová (Bennett, Jules)Milenci na zapřenouMaka a Jennu to k sobě roky táhlo, ale shodli se na tom, že pro ně bude lepší, když zůstanou pouze přáteli. Čistá a sladká Jenna věřila na lásku navždy a Mac věděl, že její sen nemůže naplnit. Když se však ocitli jako svatební hosté na ostrově Bora Bora, najednou tu byli jako muž a žena, kteří po sobě touží, a je jim jedno, co bude zítra…
2017/51115 O BCharlene Sandsová (Sands, Charlene)Vysněný hrdinaO hollywoodském idolu Dylanovi snily tisíce fanynek. I nejlepší kamarádka jeho sestry Emma k němu vzhlížela už od dětských let. Když jim pak osud přichystal velké překvapení v podobě Emmina těhotenství, Dylan se zachoval jako opravdový vysněný hrdina a požádal Emmu o ruku. Nad jejich budoucností se však stáhlo hned několik mračen a Dylan i Emma se ocitli v ohrožení života…
2017/61119 L ABrenda Jacksonová (Jackson, Brenda)Nezávazný flirtPro Bailey bylo odjakživa pravidlem číslo jedna: nikdy se nezamilovat do muže, který by ji odvedl od její těsně spjaté rodiny. Tak proč se najednou vydává za rančerem Walkerem až na Aljašku? Bailey si namlouvá, že dluží tomu sexy samotáři omluvu a že je jen správné se chvíli zdržet a pomoct mu, když ji potřebuje… Krátce nato si uvědomí, že domov může být všude, kde si ho člověk vytvoří.
2017/61119 L BJules Bennettová (Bennett, Jules)Zapomenout na pravidlaPrinc Lucas Silva se ze všech sil snažil zapomenout na zrušené zásnuby, dokud nečekaná nehoda nezpůsobila, že zapomněl, kdo jeho snoubenkou vlastně byl! Teď je přesvědčený, že je zasnoubený se svou oddanou asistentkou, Kate. Hrát roli Lucovy snoubenky není pro Kate těžké; do svého šéfa je zamilovaná celá léta…
2017/61118 O AMichelle Celmerová (Celmer, Michelle)Lékařská záhadaCharismatický lékař Parker se vsadí, že získá lásku vrchní sestry Clare, která o něj ani o jiné muže nejeví zájem, protože v minulosti zažila velké zklamání. Sblíží je až strach o malou pacientku, která se na novorozenecké oddělení dostane ve velmi vážném stavu. Parker brzy zjistí, že Clare je ta jediná, se kterou se chce usadit a založit rodinu. Děsí ho ale okamžik, kdy se Clare dozví, že na počátku jejich vztahu stála sázka…
2017/61118 O BJoanne Rocková (Rock, Joanne)Hvězdný milenecJean-Pierre Reynaud je jeden z nejslavnějších hráčů amerického fotbalu a svět mu leží u nohou. Když se před desíti měsíci pomiloval s dcerou svého trenéra, svou studentskou láskou Tatianou, měl své důvody, proč od ní ráno odešel a prohlásil, že tuhle chybu už víckrát nezopakuje. Jenže teď za ním Tatiana přišla a oznámila mu, že před měsícem tajně porodila jejich syna…
2017/71122 L ABrenda Jacksonová (Jackson, Brenda)Těžké rozhodnutíHned po tajném sňatku Bane svou osmnáctiletou manželku Crystal opustil, protože věřil, že je to pro dobro jich obou. Bylo to nejtěžší rozhodnutí jeho života. Nastoupil do armády a netušil, že je čeká pět let odloučení. Teď však je zpátky a chce Crystal přesvědčit o své lásce a o tom, že jim dlouhé odloučení prospělo…
2017/71122 L BFiona Brandová (Brand, Fiona)Vládcovy nevěstyV osmadvaceti Sarah konečně pochopila, že s romantickými představami o sexu až po svatbě daleko nedojde. Dvě zrušená zasnoubení jí už stačila. Rozhodla se, že bude spontánní, a když na rautu zahirského konzulátu potkala charismatického Gabea, všechny dosavadní zábrany hodila za hlavu. Netušila, že se pomilovala s budoucím šejkem, který s ní strávil poslední svobodnou noc před podpisem svatební smlouvy…
2017/71121 O AKristi Goldová (Gold, Kristi)Zachráněné manželstvíPo deseti letech manželství stojí Nasira na křižovatce. Má se ještě snažit o záchranu vztahu se Sebastianem? Zdá se, že svému složitému manželovi nikdy neporozumí, ale nejvíce ji zraňují jeho chlad a neochota komunikovat. Pak se ale ocitnou na magickém místě v Texasu, na krásném ranči a její manžel se jí postupně otevírá. Mají ještě šanci vyřešit své problémy?
2017/71121 O BJoss Woodová (Wood, Joss)Hodně věcí ve hřeKdyž si kapitán vancouverského hokejového týmu Mac vážně poranil ruku, všichni ve vedení věděli, že jde o hodně. Ve hře byl možný prodej týmu, a tudíž šlo o budoucnost všech hráčů. Proto pro Maca chtěli toho nejlepšího fyzioterapeuta, kterým byla Rory Kyddová. Rory si ale nebyla jistá, že by měla o Maca pečovat. Před deseti lety chodil s její sestrou a Rory do něj byla zakoukaná. Teď už byli sice oba starší a zralejší, ale přesto to mezi nimi stále jiskřilo…
2017/81125 L AMaureen Childová (Child, Maureen)Manželství? Nikdy!Rozvodový právník Reed Hudson měl ve své vlastní rodině i ve své praxi tolik příkladů rozpadlých vztahů, že se stal zapřisáhlým odpůrcem manželství. Už se smířil s tím, že rodinu mít nikdy nebude, když mu do života vpadla a obrátila ho vzhůru nohama jeho čtyřměsíční osiřelá neteř. O malou Rosii ho učila pečovat její opatrovnice, krásná Lilah, která doufala, že Reeda naučí i lásce…
2017/81125 L BSara Orwigová (Orwig, Sara)Kouzlo polibkuZa sněhové kalamity nalezl Josh Calhoun útočiště v poklidném texaském hotýlku. Musel přerušit svůj hektický pracovní program, a to jej nečekaně sblížilo s majitelkou penzionu, Abby. Tajemnou přitažlivost umocnil jejich neplánovaný polibek za úplňku, který podle místní legendy zaručoval lásku na celý život. Navzdory pověsti ani jeden z nich o něco takového nestál…
2017/81124 O AAndrea Laurenceová (Laurence, Andrea)Perfektní asistentkaKdyž se Georgii podařilo najít skvělý pozemek v centru Chicaga na stavbu dětské nemocnice, její šéf Carson Newport se nechal radostí unést a spontánně ji políbil. Ten polibek mezi nimi změnil vše. Z kolegů se stali milenci a důvěrnými přáteli. Oba však byli zatíženi stíny minulosti, které ohrožovaly i jejich možnou společnou budoucnost…
2017/81124 O BBarbara Dunlopová (Dunlop, Barbara)Jak ukrást nevěstuSoukromý vyšetřovatel Jackson Rush nemohl pochopit, do čeho se to zapletl. Vždyť si byl jistý, že otci odpykávajícímu si trest ve vězení nemůže věřit ani slovo, natož nějakému jeho kamarádíčkovi. A teď má kvůli němu na krku únos nevěsty přímo z kostela a v patách je jim mocná chicagská rodina, která je známá svými nevybíravými manýry. Jedno ale Jackson věděl jistě: překrásnou Cristu musí před všemi podvodníky ochránit…
2017/91128 L AJanice Maynardová (Maynard, Janice)Kouzlo přitažlivostiKdyž se u nově zvoleného prezidenta Texaského dobytkářského klubu Casea Baxtera objevila majitelka úklidové firmy, rusovlasá Mellie, oba dva doufali, že jim jejich spolupráce usnadní život. Pro Mellii by práce pro nejbohatšího rančera byla dobrou reklamou a Case nutně potřeboval zvládnout chaos ve své domácnosti. Záhy se však ukázalo, že Case nedokáže být lhostejný k Melliiným půvabům…
2017/91128 L BKathie DeNoskyová (DeNosky, Kathie)Krásná švagrováCole se do Paige zamiloval už na střední škole, přesto si nakonec vzala jeho dvojče. Cole se s tím nikdy nesmířil a s bratrem přerušil všechny kontakty. Pak na Royal udeřilo tornádo a z jeho krásné švagrové byla vdova. Cole věděl, že by se jí měl vyhýbat, ale touha Paige chránit, objímat a milovat byla silnější…
2017/91127 O AJoss Woodová (Wood, Joss)Dívka plná rozporůKdyž se Brodie ráno v parku přidala k běžícímu sexy hokejistovi, netušila, že trocha toho sportování a flirtování se zvrtne v nebezpečnou hru, kdy jí půjde o všechno: o kariéru i o srdce. Zapřisáhlý starý mládenec Kade Webb se původně zdál být ideální na jednorázový románek, avšak osud si s nimi zlomyslně pohrál a jejich žhavý sex nezůstal bez následků…
2017/91127 O BKaren Boothová (Booth, Karen)Nečekané rozuzleníNew York je město plné lidí, ale mnoho z nich žije osaměle, protože se jim dosud nepodařilo najít životní lásku. Ashley má zvláštní poslání. Ve své televizní show s názvem Manhattanská dohazovačka lidi sbližuje a vytváří z nich páry. Sama ale žije rovněž osaměle. Změní její osud Marcus Chambers, britský podnikatel, který se i s malou dcerkou nastěhuje do sousedního bytu?
2017/101131 L AOlivia Gatesová (Gates, Olivia)Královské tajemstvíPo bouřlivém nezávazném vztahu princ Leonid Voronov zmizí a Kassandra zůstane sama se zlomeným srdcem a dvěma krásnými holčičkami - dvojčaty. Když se po pár letech princ znovu objeví, je rozhodnutý být otcem a králem. Od Kassandry si však zachovává odstup, protože nepřestala být jeho jedinou vášní i slabostí…
2017/101131 L BYvonne Lindsayová (Lindsay, Yvonne)Než bude pozděNolan se po několika letech vrací do rodného Texasu kvůli práci. Jeho návrat je hořkosladký, protože tu kdysi zažil hodně dobrého, ale také tu ztratil všechno, o co stál. Setkání s Rainou, majitelkou místního obchodu a svobodnou matkou, mu obrátí život naruby. Když si uvědomí své skutečné city, musí se rozhodnout co dál, než bude příliš pozdě.
2017/101130 O AJules Bennettová (Bennett, Jules)Mocní z ChicagaNějakou dobu si Eve a Graham mysleli, že jejich vášnivý románek je zcela nezávazný a že se jim ho podaří utajit před celým světem a především před jejich znepřátelenými rodinami. Situace se ale zkomplikovala ve chvíli, kdy Eve zjistila, že s Grahamem otěhotněla. Graham, který až dosud nikdy neváhal pomoci svým bratrům v úkladech proti Eveinu otci, náhle musí volit mezi věrností k vlastní rodině a citem k Eve.
2017/101130 O BAnna DePalo (DePalo, Anna)Svůdná učitelkaMarisa se po patnácti letech setkává se svou školní láskou Colem. Jejich rozchod byl tehdy poznamenán nepříjemnou událostí, po které si oba odnesli pocit zrady a křivdy. Nyní dostali příležitost vše si vyříkat a objasnit a brzy poznali, že vzájemná přitažlivost funguje i po letech…
2017/111134 L AJules Bennettová (Bennett, Jules)Irská hříšniceOsiřelého Rykera se rodina O?Sheaových ujala ve dvanácti letech a on jim oplácel bezmeznou oddaností. Jeho nevlastní sestra Laney vyrostla z batolete ve svůdnou krásku, ale Ryker věděl, že je pro něj vzhledem k jeho minulosti nedostupná. Smyslná Laney však cítila, že uzavřený Ryker je pro ni ten pravý, a tak se chopila iniciativy…
2017/111134 L BSilver Jamesová (James, Silver)Holka z OklahomyCassidy odjela z rodného ranče do Chicaga a celá léta byla přesvědčená, že právě toto je život pro ni. Po smrti otce zjistila, že kromě dluhů jí zanechal stádo, které musí prodat, aby ranč zachránila. V průběhu těchto převratných událostí si uvědomila, že ve svém srdci je stále holkou z Oklahomy, která se svého domova nevzdá. Svůj podíl na tom měl i jistý Chance…
2017/111133 O AYvonne Lindsayová (Lindsay, Yvonne)Král a kurtizánaKrál Rocco je muž, který si vždy bere, co chce. Tentokrát ale narazil na někoho, kdo je mu více než roven. Profesionální společnice Ottavia trvala na tom, že jí musí podepsat právně závazný kontrakt. Každé jiné ženě by se jednoduše vysmál, ale Ottavia chce víc, než si Rocco dokáže představit…
2017/111133 O BMichelle Celmerová (Celmer, Michelle)V objetí nepříteleRoman Slater toho s Gracií prožil už dost. Kdysi byli přáteli, pak spolu zažívali krásnou lásku a on to nakonec všechno pokazil? Když ho pak k sobě povolal Graciin otec v jisté diskrétní záležitosti, byl si Roman téměř jist, že se konečně zase s Gracií potká. Třeba se budou moci opět spřátelit, pokud bude ochotna mu odpustit…
2017/121137 L AMaureen Childová (Child, Maureen)Past na poustevníkaOsamělý rančer Jake Hunter si na vysoké hoře nad jezerem vychutnává svůj klid až do chvíle, kdy za ním jeho matka pošle svou asistentku Cassii, která vnese do jeho poustevnické říše chaos. Vrhnout se do víru vášně se Jakeovi líbí, ale o vztah nebo manželství nestojí, a tak dá raději přednost samotě. Netuší, že Cassie odjíždí těhotná…
2017/121137 L BSilver Jamesová (James, Silver)Senátorovo srdceTisková mluvčí senátora Claytona Barrona Georgie už pěknou řádku let svého šéfa tajně miluje. Při potyčce se senátorovými odpůrci se zraní, ale Clay ji jako rytíř zachrání. Bohužel se to vše odehraje před všudypřítomnými objektivy novinářských kamer a fotoaparátů. Spekulace novinářů o tom, co je mezi Georgií a Clayem jen uspíší nevyhnutelnost jejich sblížení…
2017/121136 O ATiffany Reiszová (Reisz, Tiffany)Železná ladyVeronica, zvaná Flash, má netradiční zaměstnání jako svářečka u stavební firmy, ale touží prosadit se jako umělkyně, protože už roky vytváří kovové plastiky. Inspirací se pro ni stane i bouřlivý vztah k šéfovi stavební firmy Ianovi. To, co zpočátku vypadalo jako čisté sexuální poblouznění, přeroste k jejich překvapení ve vážnou známost…
2017/121136 O BSara Orwigová (Orwig, Sara)Pouhá náhradnice?Ovdovělý podnikatel Aaron Nichols přijíždí do tornádem poničeného Royalu, aby pomohl s nápravou škod. Těší se na setkání se Stellou, s níž před časem strávil vášnivou noc. Když zjistí, že Stella otěhotněla, nachází znovu chuť do života a chce se s ní oženit. Stella ale odmítá, protože se chce vdát ze skutečné lásky a nechce být pro Aarona jen pouhou náhradnicí…
2018/11139 O ACharlene Sandsová (Sands, Charlene)Milostné překvapeníBrooks Newport konečně našel svého biologického otce a vydal se za ním na texaský venkov. Hned první večer se v místním hostinci seznámil s mexickou kráskou Ruby a strávil s ní noc plnou vášně. Oba si mysleli, že už se nikdy neuvidí, a netušili, že jejich životy jsou překvapivě propletené…
2018/11139 O BYvonne Lindsayová (Lindsay, Yvonne)Princezna a záletníkPrincezna Mila své království zachrání pouze sňatkem s příslušníkem sousední královské dynastie, kterého sotva zná. Svatba z rozumu však rozhodně neznamená, že by princi Thierrymu dovolila, aby svou romantickou pozornost věnoval i jiným ženám. Pokud si má prince vzít, musí patřit jen jí. I proto se převlékne za placenou společnici, kterou si princ pro své pobavení najal, a rozhodne se ho sama svést.
2018/21141 O AKatherine Garbera (Garbera, Katherine)Hledání důkazůPřed deseti lety byl profesionální hráč amerického fotbalu Hunter falešně obviněn z vraždy a teprve nyní se konečně dostává blíž k pravdě. Hledá důkazy a zdá se, že k nim nevede jiná cesta, než že svede dceru bývalého kouče Ferrin. Čím víc se ale s Ferrin sbližuje, tím je pro Huntera důležitější jejich vztah než dávná minulost…
2018/21141 O BJoss Woodová (Wood, Joss)O co vlastně jdeCal a Quinn vstoupili do formálního manželství, aby každý z nich vyřešil své problémy. To, co mělo být jednoduché, bezproblémové a bezpečné, se ale zvrtlo. Najednou nevěděli, co si počít s chtíčem a přitažlivostí, které zásadně ohrožovaly jejich přátelství. Přátelství, které bylo jejich nejdelším a nejdůležitějším vztahem!
2018/31143 O AMaureen Childová (Child, Maureen)Stalo se v TexasuTobby je úspěšný vynálezce a rančer. Má všechno, po čem kdy toužil, a navíc i nejlepší kamarádku Naomi. Jeho štěstí trvá přesně do okamžiku, kdy mu Naomi přednese svůj problém. Je těhotná a její milenec a životní omyl nechce ani ji, ani její dítě. Tobby Naomi navrhne sňatek z rozumu, ale brzy oba poznají, že to vůbec nebude tak jednoduché, jak si představovali…
2018/31143 O BLauren Cananová (Canan, Lauren)Milionář v přestrojeníOd víkendu v New Orleansu si zámožný realitní magnát Cole Masters sliboval jediné: únik z každodenního stereotypu a povyražení v náručí krásné ženy. Žádná jména, žádné závazky. Jaké bylo jeho překvapení, když se tatáž žena o pár měsíců později objevila na jeho prahu se soudním příkazem, který ji opravňoval k archeologickému výzkumu na jeho pozemcích. Nedůvěřivý Cole chtěl za každou cenu zjistit, o co té krásce doopravdy jde…
2018/41145 O AElizabeth Bevarlyová (Bevarly, Elizabeth)Tisíc chutí láskyKdyž Hogan zjistí, že se stal dědicem miliardového majetku po své biologické rodině, vidí to jako šanci, jak by mohl znovu získat svou lásku ze střední ? Anabel, od které ho odtrhl nerovný původ. Aby získal její pozornost, najme si kuchařku Chloe, která vaří pro bohaté a vysoce postavené osobnosti. Doufá, že tím k sobě Anabel připoutá, ale namísto toho se v něm začíná rodit láska k Chloe…
2018/41145 O BOlivia Gatesová (Gates, Olivia)Šokující plánNebezpečně přitažlivý šejk Numair uhrane princeznu Jenan na první pohled. Když ji navíc přesvědčí, že zná cestu, jak předejít domluvenému sňatku mezi ní a vládcem pouštního království, Jenan nemůže uvěřit svému štěstí. Šejk za svou službu však požaduje šokující cenu… dědice! I když Jenan rozum napovídá jeho návrh odmítnout, tělo a duše ji vedou opačným směrem.
2018/51147 O ACatherine Mannová (Mann, Catherine)V bouři vášněMilionář a vědec Easton Lourdes dával vždy přednost životu v divočině před jistotou rodinného krbu. Ale když uvízl se svou sekretářkou kvůli hurikánu kdesi daleko od civilizace, vymkly se z kontroly nejen živly… Teď je Portia těhotná, čeká Eastonovo dítě. Jak dlouho dokáže své tajemství udržet? Zvlášť když začíná být jasné, že Easton udělá vše pro to, aby Portii znovu dostal do své postele…
2018/51147 O BCat Schieldová (Schield, Cat)Sláva nestačíMia se ve stínu slavné sestry naučila být neviditelná. Všichni ji považovali za vhodnou jen k tomu, aby popové princezně dělala asistentku. To, že složila všechny její písničky, neměl svět vědět. Když na turné o Miu projevil zájem Nate Tucker, známý zpěvák, skladatel a producent, Mia byla v sedmém nebi, ale zároveň nevěřila v trvalost jeho citů. Copak se může tak úžasný muž zakoukat do takové šedé myšky, jako je ona?
2018/61149 O ASilver Jamesová (James, Silver)Ďábelská smlouvaJezdkyně rodea Savannah se nenachází zrovna v nejlepším období. Je bez peněz a její kůň si pohmoždil nohu, takže hrozí, že bude muset vzdát soutěžní sezónu. V Las Vegas se na ni ale usmálo štěstí, potkala muže, který jí nabídl, že ji bude během následujícího roku sponzorovat, když si ho ona na jeden rok vezme. Chase Barron totiž nutně potřebuje manželku!
2018/61149 O BKaren Boothová (Booth, Karen)Deset dní radostiStačil jeden pohled do modrých očí batolete a Aiden věděl, že jeho divoké a svobodné dny skončily. Potřeboval jen přimět Sarah, dočasnou opatrovnici svého syna, aby ho naučila něco o otcovství… Doufal, že tato kráska bude souhlasit a zůstane deset dní v jeho domě. Netušil jen, že bude tak těžké soustředit se na nové povinnosti a nezabývat se Sařinými nepřehlédnutelnými křivkami…
2018/71151 O ASilver Jamesová (James, Silver)Dvojí hraCash Barron byl vždycky dobrý syn, který chránil mnohamiliardové impérium svého otce, takže když hrozilo, že po jeho majetku jde rodina známých kriminálníků, Cash se zaměřil na femme fatale z jejich skupiny. Aby měl Roxanne Rowlandovou pěkně pod dohledem, nastěhoval si ji do svého luxusního bytu. A tam už to bylo jen pár kroků do jeho postele…
2018/71151 O BBarbara Dunlopová (Dunlop, Barbara)Skotský spojenecPři pátrání, zda je o její malou osiřelou neteř dobře postaráno, se Kate dozvěděla dost nepříjemných věcí. Zdálo se, že otec malé Annabelle nestojí jako rodič za mnoho a ke všemu má i problémy se zákonem. Naštěstí při své utajené misi našla nečekaného spojence v osobě sympatického Brodyho, který dokonce neváhal nasadit vlastní život, když byly Kate a Annabelle v nebezpečí…
2018/81153 O ASilver Jamesová (James, Silver)Budu vás hýčkatKaden Waite, předák na ranči Barronových, ví, že může přijít o všechno, když nepřijme podmínky poslední vůle miliardáře, o němž se současně dozvídá, že je jeho otcem. Aby zapomněl, hledá útěchu u své kamarádky Pippy. Zanedlouho však zjišťuje, že Pippa čeká jeho dítě. Kaden rozhodně trvá na tom, že dítě ponese jeho jméno a Pippa se za něj provdá. Pippa však nechce manželství bez lásky…
2018/81153 O BRachel Baileyová (Bailey, Rachel)Vstříc osuduPrávnička Harper se snaží vystupovat jako sebevědomá, nezávislá a samostatná žena. Pravdou ale je, že se bojí navázat bližší vztah.
Nick Tate předstírá navenek klid a rozvahu, přestože si životem nese trauma z válečných událostí. Jejich náhodné setkání nezůstane bez následků, a tak jsou nucení odložit masky a začít se vyrovnávat s nastalou situací…
2018/91155 O ASara Orwigová (Orwig, Sara)Pastorova dceraSierra se vzdala nadějné kariéry v oboru návrhů interiérů a všechnu svou energii a čas věnovala charitě. Když potkala přitažlivého milionáře Blakea Callahana, okamžitě to mezi nimi začalo jiskřit, přestože jejich pohled na svět nemohl být rozdílnější. Mohou cynický Blake a altruistická Sierra vytvořit vztah založený i na něčem hlubším než jen na vzájemné magické chemii?
2018/91155 O BDani Wadeová (Wade, Dani)Karneval snůPohledný miliardář Royce Brazier hodlá získat významného obchodního partnera, a tak si najme organizátorku akcí Jasmine, aby připravila velkolepý charitativní večer. Při vzájemné spolupráci Jasmine zjišťuje, že Royce se věnuje jen byznysu a nemá prakticky žádný soukromý život. Jelikož ji přitahuje, rozhodne se mu ukázat, co naplňuje radostí a štěstím ji…
2018/101157 O ASara Orwigová (Orwig, Sara)Chůva k pohledáníRančer Cade Callahan je v zoufalé situaci. Ze dne na den se stal poručníkem maličké neteře a je zcela bezradný. Rychle najmout velice schopnou a kvalifikovanou sestru svého přítele Erin jako chůvu mu připadá jako rozumný nápad. Cade se nehodlá oženit ani vázat. Erin je zranitelná kvůli nedávnému těžkému rozchodu, a proto Cade slíbí jejímu bratrovi, že se od ní bude držet dál. Jenže odolávat omračujícímu půvabu chůvy je čím dál těžší…
2018/101157 O BJanice Maynardová (Maynard, Janice)V zajetí něhyNathaniel Winston se zapřisáhl, že si nikdy nic nezačne se svou zaměstnankyní, ale když k němu nastoupila Dani, bylo to pro něj čiré utrpení. Přes den pracovali jako sehraný tým a v noci ji ve svých představách svlékal. Když se pak s Dani kvůli sněhové bouři ocitl jako v pasti celé Vánoce ve svém bytě, jeho žhavé fantazie mohly dojít naplnění. A bylo to ještě lepší, než si představoval! Bude se s ní schopen rozloučit, až všechen ten sníh roztaje?
2018/111159 O ABarbara Dunlopová (Dunlop, Barbara)Dívka s kurážíJules zdědila po dědečkovi starý domek a dávno zavřenou rybí restauraci v maličké osadě na břehu moře. Spolu se sestrou se rozhodly, že se do domku přestěhují a hospůdce znovu vdechnou život. Jenže se ukáže, že hned vedle právě staví vlastní luxusní podnik Caleb, do kterého byla Jules v patnácti bláznivě zamilovaná. Vzájemná přitažlivost funguje i po letech. Jenže teď jsou z nich najednou konkurenti v podnikání a jejich vztah je tedy značně napjatý…
2018/111159 O BMaureen Childová (Child, Maureen)Spisovatelova fantazieMicah Hunter, populární spisovatel hrůzostrašných románů, se dočasně usídlí v malebném americkém městečku Banner. Původně tu chtěl nasbírat materiál na novou knihu, jenomže v pronajatém viktoriánském domě se vůbec necítí ve své kůži, dokud ho rudovlasá majitelka domu Kelly neprobudí k životu. Spontánní a veselá Kelly ho naprosto okouzlí, nepodobá se žádné ženě z Micahovy minulosti. To, co spolu zažívají, překračuje všechnu spisovatelovu fantazii…
2018/121161 O AKaren Boothová (Booth, Karen)Nejlepší VánoceBez peněz a pod utajenou identitou Joy nečekala, že by mohla prožít nejlepší Vánoce svého života, když se jela ukrýt do luxusního horského sídla svých bývalých zaměstnavatelů. Ale po boku úžasného, galantního a neskutečně přitažlivého miliardáře Alexandera Townsenda, se kterým tu zůstali zapadaní pod sněhem, si Joy začne přát, aby mu o sobě mohla prozradit pravdu…
2018/121161 O BElizabeth Bevarlyová (Bevarly, Elizabeth)Šokující dědictvíDědeček, jehož nikdy nepoznala, zanechal Hannah obrovské jmění. Má to však háček. Chce-li ho získat, musí do šesti měsíců otěhotnět. Hannah prahne po bezpečí a stabilitě, takže je tak trochu ironií, že při hledání potenciálního otce padne její volba na divokého dobrodruha Yeagera Novaka. Ten je připraven jí pomoci pouze pod podmínkou, že dítě počnou starým, osvědčeným způsobem během vzrušující dobrodružné výpravy…
2019/11163 O AKat Cantrellová (Cantrell, Kat)Láska až po svatběPři přípravě na expanzi na australský trh byla pro Warrenovu firmu klíčovou pomocnicí marketingová expertka, Australanka Tilda. Stejně jako Warren i Tilda žila jen prací. Na vztahy ani jednomu nezbýval čas. Když Tildě vypršelo v USA vízum, Warren nezaváhal a rozhodl se, že si ji vezme, aby dostala zelenou kartu. Manželství naoko i společné bydlení jim však nachystalo nečekaná úskalí
2019/11163 O BKaren Boothová (Booth, Karen)Vánoční tajemstvíKrásná Charlotte se rozhodne, že už dále nesmí být černou ovcí rodiny. Chce se postavit na vlastní nohy a dokázat všem, včetně svého bývalého milence, že se o sebe i o dítě, které čeká, dokáže dobře postarat. Zatím o jejím tajemství nikdo neví. Přede dveřmi jsou ale Vánoce, kdy o zázraky není nouze
2019/21165 O AKaren Boothová (Booth, Karen)Prsten od TiffanyhoSourozenci Lockeovi byli v šoku. Připravovanou smlouvu s významným obchodním partnerem ohrozilo pohoršující video na internetu. Ukazovalo Noaha Lockea ve společnosti skandálního počtu žen. Verdikt jeho sourozenců byl jednoznačný: Noah bude důvěryhodný, když si pořídí snoubenku. Volba rodiny padla na jeho loajální asistentku Lily. Noah jí nasadil prsten od Tiffaniho a konečně se jí směl dotýkat a líbat ji, jak už o tom dlouho snil?
2019/21165 O BCat Schieldová (Schield, Cat)Odvaha milovatLáska mezi talentovanou písničkářkou Melody a charizmatickým Kylem vzplála nečekaně jako pochodeň. Pak však Melody odjela na tříměsíční turné a mezi milenci se objevily stíny. Ke všemu Melody zjistila, že je těhotná. Oba si přáli dobrý vztah a šťastnou rodinu, ale ani jeden nevěděl jak na to. Pomůže jim terapeut a jeho dlouhý seznam úkolů?
2019/31167 O AHelenKay Dimonová (Dimon, HelenKay)V hledáčku bulváruS Ellií se život nemazlil. Po smrti rodičů sama vychovávala problematického bratra a musela se pěkně ohánět. Nejvíce ze všeho toužila po klidu a bezpečí. Proč se tedy ocitla v hledáčku bulváru a byla spojována se jménem jednoho z nejžádanějších svobodných mládenců? Rozzlobená Ellie se rozhodla si to s tím zazobaným floutkem vyříkat, nečekala ale, že Derrick Jameson je tak přitažlivý a dominantní muž…
2019/31167 O BCatherine Mannová (Mann, Catherine)Dvojitá porce štěstíNaomi se vydala do aljašské pustiny, aby se setkala se samotářským vědcem Roycem Millerem. Až když mu stanula tváří v tvář, uvědomila si, že neví, jak ho má přesvědčit, že jeho výzkum nutně potřebuje právě její rodinná korporace. Všechno ještě zkomplikovala bouře, která je odřízla od okolního světa, a vzájemná touha…
2019/41169 O AJessica Lemmonová (Lemmon, Jessica)Osamělí milenciPenelopa znala jen práci, protože se snažila vybudovat si v Dallasu úspěšnou kariéru. Nejspíš to byl osud, kdo zavedl její kroky do jazzového klubu, kde se seznámila s pohledným zábavným mladým mužem. Oběma šlo o jediné: užít si, odreagovat se a nezavazovat se. O to větší pro ně bylo překvapení, když se pracovně znovu setkali a Pen zjistila, že Zach patří do miliardářské rodiny Fergusonových. Stále je to k sobě táhlo, ale Pen to nestačilo…
2019/41169 O BAndrea Laurenceová (Laurence, Andrea)Poznávací znameníMasopustní večírek hýřil barevnými maskami. Po divoké noci Emma nepočítala s tím, že by ještě někdy svého tajemného svůdníka potkala. Vášnivé chvíle jí připomínal jen pozitivní těhotenský test.
Ředitel softwarové firmy Jonah cítil k atraktivní auditorce Emmě zvláštní pouto. Vysvětlení přišlo ve chvíli, kdy zahlédl povědomé tetování…
2019/51171 O AYvonne Lindsayová (Lindsay, Yvonne)Tajemství, lži a chtíčPravda byla taková, že sex s úchvatným Kirkem po náhodném setkání v baru byl tou neúžasnější věcí, jakou Sally kdy zažila. Druhý den ji však realita zasáhla nečekaně tvrdě, když se dozvěděla, že Kirk má být jejím novým šéfem, což jí ve víru vášně zapomněl sdělit. Nemluvě o tom, že to místo mělo být původně její. Když po tom všem ještě zjistila, že je těhotná, její život byl rázem vzhůru nohama?
2019/51171 O BSheri WhiteFeatherová (WhiteFeather, Sheri)V roli manželkySpisovatelku Allison šokuje, když jí milionář Rand Gibson nabídne, aby si ho vzala. Rand potřebuje skoncovat se svou pověstí sukničkáře, a tak hledá ženu, se kterou by začal naoko usedle žít. Hezká Allison pochází z Irska a chtěla by zůstat v Americe, takže se jí manželství s Američanem hodí, jenže si současně uvědomuje, že hraje nebezpečnou hru. Rand v ní probudil hlubší city, ale pro něj je to celé jen obchodní dohoda!
2019/61173 O ADani Wadeová (Wade, Dani)Popelka odvedlePresley miluje koně a umí to s nimi jako málokdo, ale mezi lidmi se cítí nejistá a snaží se být neviditelná. Sebevědomí jí dodá až pozornost nejžádanějšího svobodného mládence v širém okolí, bohatého rančera Kanea. Ten se chce dostat se svým chovem koní mezi celostátní elitu, a v tom mu může pomoct právě Presley.
2019/61173 O BAndrea Laurenceová (Laurence, Andrea)Chudá milionářkaLucy byla v šoku stejně jako zámožná rodina Drakeových. Bylo těžké uvěřit, že jí stará paní Alice, o kterou se Lucy posledních pět let starala, odkázala veškerý svůj majetek. Získala tak nádherný byt na Manhattanu, sbírku umění a dost vlivných nepřátel, kteří se chystali vést o dědictví spor. Především Oliver Drake chtěl dokázat, že je Lucy podvodnice, ale čím víc ji poznával, tím více propadal jejímu kouzlu…
2019/71175 O AJoanne Rocková (Rock, Joanne)Problémy v rájiGabe McNeill si poklidně žil v karibském ráji na Martiniku. Byl bohatý a šťastný. Alespoň do okamžiku, než jeho žena dala přednost kariéře a opustila nejen jeho, ale i jejich jen pár týdnů starého synka. Po roce Gabe usoudil, že je na čase posunout se dál. Podařilo se mu přesvědčit svou nejlepší kamarádku Brianne, že sňatek z rozumu je pro oba tím nejlepším řešením…
2019/71175 O BJanice Maynardová (Maynard, Janice)Pod podmínkou, že…Duncan Stewart zanechal svůj starý život za sebou ve Skotsku a odstěhoval se do Severní Karolíny, aby tam pečoval o svou starou babičku, pomáhal jí s řízením velké firmy a spravováním obrovského majetku. V rámci tohoto úkolu se potkává s právničkou Abby. Okamžitě to mezi nimi zajiskří. Duncan má však podezření, že Abby má v celé této záležitosti ještě nějaký jiný utajený zájem. A všechno se komplikuje ještě víc…
2019/81177 O AYvonne Lindsayová (Lindsay, Yvonne)Partner na klíčYasmin, majitelka charterové letecké společnosti, kterou zdědila po dědečkovi, potřebuje pro firmu získat kontrakt, jehož podmínkou je, že musí být vdaná. Rozhodne se využít služeb seznamovací a svatební agentury Partner na klíč, která zájemcům najde dokonalého partnera. Toho však dotyčný uvidí poprvé až před oltářem…
2019/81177 O BJoss Woodová (Wood, Joss)Vášeň bez hranicKasey prožila vášnivou noc s Aaronem Phillipsem ještě předtím, než se stal jejím šéfem. Od té doby, co s ním podepsala pracovní smlouvu, v sobě úspěšně tlumila touhu po dalším žhavém milování. Texaský podnikatel jí ale přidává do výčtu povinností i výchovu neteře a trvá na tom, aby se k němu nastěhovala? Dokáže Aaronovi odolávat, když se s ním ocitne pod jednou střechou?
2019/91179 O AJanice Maynardová (Maynard, Janice)Přímočarý návrhDva nádherné týdny plné vášnivého sexu prožila Cate s Brodym Stewartem, mužem, kterého zrovna potkala a o němž předpokládala, že ho už nikdy neuvidí. Uplynuly však čtyři měsíce a ten přitažlivý Skot je zpět ve městě, a dokonce je připraven vyřešit Catino nečekané těhotenství sňatkem. Cate však má velké pochybnosti. Pokud se stane Brodyho ženou, nečekají ji jen léta bez lásky a manželství z povinnosti?
2019/91179 O BCatherine Mannová (Mann, Catherine)Najdu ti tátuNaftový magnát Broderick a Glenna spolu kdysi prožili utajený studentský románek. Dnes by si jejich znesvářené rodiny bojující o nadvládu nad aljašským těžařským průmyslem konečně po dlouhých bojích mohly podat ruku. A ve hře je mnohem víc. Především musejí zjistit, kdo je skutečným otcem odloženého dítěte? Dokáže jejich nově probuzená vášeň přežít pravdu?
2019/101181 O AHelenKay Dimonová (Dimon, HelenKay)Ve stínu podezřeníKdyž se Abby zamilovala do svého šéfa Spencera, bylo jí jasné, že pro jejich vztah nejsou ve firmě nejlepší podmínky. Přesto nečekala, že s příchodem prvních problémů ji její milenec opustí a zanechá ve stínu mnoha podezření. Pak je Spencer, který si uvědomil, že osudově chyboval, zpět, ale bude mu Abby schopná znovu důvěřovat?
2019/101181 O BJoanne Rocková (Rock, Joanne)Čas na dobrodružstvíJillian prodělala rakovinu. Po dvou letech úspěšné léčby se rozhodla žít naplno a postupně plnit bláznivé a dobrodružné věci ze svého seznamu přání. Díky své práci se ocitla na ranči v Cheyenne a souhrou omylů a podivných okolností se její život začal odvíjet směrem, jaký by si původně nikdy nenaplánovala…
2019/111183 O AHelenKay Dimonová (Dimon, HelenKay)V zajetí tajnostíCarter Jameson dostal od svého otce za úkol najít Hannu a předat jí obálku s neznámým obsahem. Hanna se však od prvního okamžiku chová nepřístupně a nepřátelsky a Carter nechápe proč. Postupně se před nimi odkrývají hrůzné věci z minulosti a oba zjistí, že v jejich životech je víc tajemství a problémů, než sami čekali… Podaří se jim překročit propast, která se mezi nimi rozevřela?
2019/111183 O BKatherine Garbera (Garbera, Katherine)Jiskra mezi nimiCrissanne byla pro Ethana deset let zakázaným ovocem. Chodila totiž s jeho nejlepším přítelem. Ale kdykoli byli spolu, Ethan cítil, jak mezi nimi přeskakuje jiskra. Teď je Crissanne opět volná a v nouzi se obrátila na jediného člověka, který jí zbyl. Ethan by jí s radostí nabídl veškerou útěchu světa, je ale možné, aby se jejich přátelství proměnilo v něco víc?
2019/121185 O AJoanne Rocková (Rock, Joanne)Námluvy na ManhattanuDelia žije na Martiniku a pracuje jako asistentka bohatého muže, který ji neodolatelně přitahuje. A ona jeho. Nakonec podlehnou touze, pomilují se spolu a Delia otěhotní. Okamžitě má jasno: i když je jí s Jagerem dobře, neprovdá se za něj. Chce totiž jedině svatbu z lásky. Změní její rozhodnutí výlet na Manhattan, kde ji Jager v romantické předvánoční atmosféře požádá podruhé o ruku…
2019/121185 O BJanice Maynardová (Maynard, Janice)Srdce nelžeOd svých šestnácti let nemůže Mazie zapomenout, jak jí zlomil srdce nejlepší kamarád jejího bratra Jackson. Tehdy ho milovala, ale během let se její láska změnila v nenávist. Po deseti letech se jejich cesty opět zkřížily a tentokrát nechá Mazie Jacksona, aby se před ní plazil… Jackson má ale štěstí, někdejší vášeň mezi nimi přece jen nevyhasla…
2020/11187 O ACat Schieldová (Schield, Cat)Nepravý ženichČlověk, kterého Will Sanders pokládal za přítele, mu ukradl identitu a pokusil se ho v Mexiku zabít. Vetřel se i do přízně Megan, která Willa zbožňovala už na střední škole. Teď je Will zpátky v Royalu a jen zírá, kolik škody jeho dvojník napáchal. Ovšem to, že si vzal Megan, pro něj má hořkosladký význam. Megan nosí jeho jméno a nepředstavitelně ho přitahuje. Není si však jistý, komu patří její srdce…
2020/11187 O BCatherine Mannová (Mann, Catherine)Dočasná záležitostFelicity je žena, kterou prostě musí mít. Ovšem pouze v posteli. Po žádném vážném vztahu miliardář Conrad Stelle rozhodně netouží a má k tomu své důvody. Již jednou ho jeho milá nechala samotného u oltáře a Conrad své chyby rozhodně neopakuje. Problém je, že svůdná a rozvedená kráska si své tělo i srdce pečlivě střeží a nemíní se o ně s nikým dělit…
2020/21189 O AAndrea Laurenceová (Laurence, Andrea)Na irské svatběKdyž Harper zjistí, že na velkolepé svatbě jedné z jejích nejlepších kamarádek bude i její bývalý přítel se svou snoubenkou, ví, že si musí zachovat tvář a najít si na tu slávu partnera! To, že v poslední chvíli čirou náhodou narazí na společensky neobratného, nicméně po čertech pohledného Sebastiana, musí být jednoduše osud. Dokáže však sympatického workoholika přemluvit, aby s ní jel do Irska?
2020/21189 O BMaureen Childová (Child, Maureen)Pokušení ve VegasCooper Hayes, jediný majitel celosvětového řetězce hotelů, se náhle dozví, že už není jediným majitelem. Jeho zemřelý partner měl dceru, které všechno odkázal, aniž o její existenci komukoli pověděl. Cooper je zoufalý - Co to bude za ženu? Přijede z Utahu do Las Vegas a začne mluvit do věcí, kterým nerozumí? To nepůjde. Musí se jí zbavit. Jenže pak Terri uviděl?
2020/31191 O AMaureen Childová (Child, Maureen)Život je změnaEthanu Hartovi se v jediném okamžiku změní život od základů, když se kvůli dávnému mladickému slibu stane náhradním rodičem půlroční holčičky. Uzavřený a chladný výrobce čokolády si v této situaci neví rady, a navíc mu téhož dne dá výpověď i jeho nenahraditelná asistentka Sadie. Vypadá to, že Ethana dostihly závažné změny, a přitom změna je něco, co ze všeho nejvíc nenávidí!
2020/31191 O BAndrea Laurenceová (Laurence, Andrea)Hledání odpovědíMiliardářka Violet Niarchosová měla nehodu a ztratila částečně paměť. Nedokázala si vzpomenout na události, které nehodě předcházely. Tušila, že prožila romantický vztah a že dítě, které čekala, neměla se svým snoubencem. Teprve když se shodou okolností setkala s Aidanem Murphym, pochopila, že pohledný barman pro ni není tak zcela neznámý muž…
2020/41193 O AYvonne Lindsayová (Lindsay, Yvonne)Dvakrát svojiImogene se chce v životě posunout dál, touží po dětech a rodině. Využije tedy služby seznamovací agentury Partner na klíč, která slibuje, že jí najde naprosto dokonalého manžela. Jednou z podmínek ale je, že jej uvidí až při svatebním obřadu. Těžko se dá popsat její překvapení, když se u oltáře setká s Valentinem, se kterým se před sedmi lety rozvedla…
2020/41193 O BJessica Lemmonová (Lemmon, Jessica)Skutečná vášeňAndreu děsí představa, že by se opět ukázala na svatbě jedné ze svých sester bez přítele. Proto se rozhodne k zoufalému kroku. Zkusí zaplatit cizímu muži, aby ji na svatbu doprovodil. Ale osud má smysl pro humor, a tak se z pohledného sympaťáka z baru vyklube Gage Fleming, který ji právě najal na dočasnou poradenskou práci ve firmě. Ovšem když se jejich předstírání změní ve skutečnou vášeň, musí se rozhodnout, zda všechno skončit, nebo pokračovat…
2020/51195 O AKaty Evansová (Evans, Katy)Probuzené cityNový šéf v práci, to nikdy nevěstí nic dobrého. A navíc když je to takový floutek, který se dosud jen bavil, a ještě snad ani den nepracoval. Vedoucí grafického oddělení Alex měla vůči Kitu Walkerovi spoustu oprávněných výhrad. Obávala se, že spolupráce s ním přinese jen problémy. Ale nejvíc ze všeho se bála, že Kit v ní probudí city, které ještě nikdy nezažila…
2020/51195 O BYvonne Lindsayová (Lindsay, Yvonne)V područí touhyPředem sjednané manželství s Galenem Horvathem byl první krok pomsty, kterou si Peyton chtěla vyrovnat staré účty s jeho rodinou. Galen vstoupil do manželství s nadějí, že se mu podaří vytvořit bezpečný domov pro malou dceru svých přátel, které se po jejich tragické smrti ujal. Peyton ovšem podcenila sílu přitažlivosti a touhy, kterou v ní Galen zažehl. Navzdory svému plánu na pomstu si začne představovat, jaké by to bylo, kdyby spolu zůstali navždy…
2020/61197 O ASusannah Erwinová (Erwin, Susannah)Konkurz na manželkuPersonalistku Danicu, která se ocitla bez práce, svedla dohromady s majitelem úspěšné firmy Lukem Dallasem náhoda. Luke jí nabídl zakázku: uspořádat konkurz na jeho manželku, za což jí vyplatí tři sta tisíc dolarů. Kdyby tak Danica tušila, že během hledání vhodných kandidátek na manželku se do svého klienta zamiluje!
2020/61197 O BCatherine Mannová (Mann, Catherine)Trystanova proměnaProtože rodinnému podniku hrozí zánik, Trystan neváhá podstoupit proměnu z drsného farmáře v reprezentativního ředitele. Konzultantka najatá k tomu, aby ho uhladila zevnitř i zvenčí, si ale nebezpečně pohrává s Trystanovým srdcem. Když ji během vášnivé noci přivede do jiného stavu, zbývá mu jedno jediné - požádat ji o ruku.
2020/71199 O ANaima Simoneová (Simone, Naima)Vdova po příteliKdyž celé Chicago ochromí mohutný výpadek elektrického proudu a město se ponoří do hluboké tmy, miliardář Darius King využije situace k příjemnému sblížení s neodolatelnou neznámou. Příchod dne však odhalí, že žena, s níž strávil noc, je ta, kterou z celého srdce nenávidí: vdova po jeho nejlepším příteli!
2020/71199 O BJanice Maynardová (Maynard, Janice)Osudová zkouškaJonathanu Tarletonovi zbývá půl roku života. Během té doby musí zajistit rodinné dědictví manželstvím naoko. Přesvědčí tedy svoji krásnou osobní asistentku Lisette, aby se za něj provdala, a sám sebe se snaží ubezpečit, že jeho návrh nemá nic společného se spalující touhou, kterou k Lisette pociťuje. A pak je jeho rozhodnutí podrobeno té nejtěžší zkoušce…
2020/81201 O AJessica Lemmonová (Lemmon, Jessica)Kráska na jednu nocDrew rozhodně nečekala, že na obchodní výstavě potká muže, kterého jako mladičká tajně milovala. A bratrův nejlepší přítel, Reid Singleton, netušil, s kým flirtuje. Po pár skleničkách si krásku odvedl na pokoj a prožil s ní vášnivou noc. Ráno, po prvotním šoku, si uvědomil, že tato komplikace jeho zájem spíše posílila a že mu jen jedna noc nebude stačit…
2020/81201 O BTessa Radleyová (Radley, Tessa)Popletené zásnubyGeorgia se po trpkém rozchodu se snoubencem rozhodla, že už o žádné vztahy nestojí. Smyslem jejího života se stala příprava na převzetí ředitelského místa rodinného podniku. Jaké bylo její rozčarování, když jí její manipulativní otec oznámil, že s ní ve vedení firmy nepočítá. Dokonce jí vybral vhodného manžela. Zdrcené Georgii poskytne rameno k vyplakání finanční analytik Jay, který ji už dva roky tajně miluje…
2020/91203 O AJules Bennettová (Bennett, Jules)Tajemný svůdceManažerka luxusního horského hotelu Stella si není jistá, kdo je ve skutečnosti onen tajuplný muž v nejluxusnějším apartmá. Ví jen to, že ji zachránil před velkou pohromou, a pak ji s opojnou lehkostí svedl. Nemá ani tušení, že Dane Michaels ji sem přijel okouzlit svým šarmem, vymámit z ní její tajemství a pak ji připravit nejen o hotel, ale též o vše, pro co poslední roky žila…
2020/91203 O BKaren Boothová (Booth, Karen)Sladké usmiřováníNeustálé konce a zase udobřování se Samem Blackwellem už Mindy nebaví. Takže když se s ní sestry vsadí, že s ním nedokáže přijít na svatbu, aniž by se do něj zase nezamilovala, Mindy sázku přijme. Může ale jeden mimořádný týden se Samem skutečně být dobou obratu v jejich vztahu a přinést jim štěstí?
2020/101205 O ACat Schieldová (Schield, Cat)Svůdné tajemstvíMilovaný dědeček Paula Wattse se po mrtvici začal skoro zázračně zotavovat, když za ním do nemocnice přivedli dobrovolnici Liu, aby ho trochu rozptýlila. Dědeček si totiž vzal do hlavy, že je to jeho dávno ztracená vnučka. Paul zpočátku Liu podezíral z nekalých úmyslů, ale postupem času si ho ta upřímná a bezprostřední kráska zcela získala…
2020/101205 O BCharlene Sandsová (Sands, Charlene)Sami v divočiněApril se dostala do prekérní situace. Její bývalý milenec se zranil a ztratil paměť. Myslí si, že April je jeho snoubenka. A navíc jsou spolu uprostřed divočiny v odlehlém srubu… April měla pro Riska Boonea už od střední školy velkou slabost. Rozhodla se tedy, že o něj bude přes noc pečovat a při té příležitosti se oddá vášni, kterou v ní odjakživa vzbuzoval. Až přijde ráno, poví mu pravdu…
2020/111207 O ACatherine Mannová (Mann, Catherine)Jak odolat vášni?Naomi a Royce skočili po hlavě do vášnivého románku, a vlastně se vůbec neznali. Až po nějaké době pochopili, jak odlišní jsou a jak protichůdné představy mají o budoucnosti. Po bolestném rozchodu se ovšem museli i nadále setkávat v práci a oběma postupně docházelo, že jejich vztah zdaleka neskončil…
2020/111207 O BReese Ryanová (Ryan, Reese)Milenci navzdory všemDvě rodiny, dva mocné klany, dvě bohaté společnosti a spousta zlé krve, která zabarvuje doruda vztahy mezi těmi hrdými Texasany už několik generací. Mladý právník Roarke přijíždí, aby očistil jméno svého otce, a hluboce ho zasáhne dobrota a velkorysost krásné Annabel. To však ještě netuší, že jde o dceru otcova úhlavního nepřítele!
2020/121209 O AKatherine Garbera (Garbera, Katherine)Noc na rozloučenouHadley se sejde na sestřině zásnubní oslavě se svým bývalým milencem Mauriciem Velasquezem a okamžitě v nich opět vzplane žádost. Z poslední divoké noci na rozloučenou se však vyklube druhá šance. Vydrží jejich vztah těhotenský poplach a mediální skandál? Budou spolu trávit všechny noci až do konce života?
2020/121209 O BJoanne Rocková (Rock, Joanne)Nepřítel milencem?Regina si našla práci v Montaně, aby se dostala blíž k k Devonovi Salazarovi, neboť potřebovala zjistit co nejvíc informací o knize, kterou vydal jeho již zemřelý otec. Ta kniha velmi neblaze zasáhla její rodinu a způsobila její rozpad. Regina toužila po pomstě, kterou teď chtěla přenést z otce na syna. Jenže netušila, že od nenávisti k lásce je jen krůček…
2021/11211 O AKaty Evansová (Evans, Katy)Chci tě zpátky!O miliardáři Williamu Walkerovi se povídá, že je arogantní a má srdce jako z kamene. Dělat mu osobní asistentku bylo pro Indiu nekonečnou noční můrou. Když se jí naskytla jiná pracovní příležitost, ani na chvíli neváhala a okamžitě po ní skočila. Už nikdy Williama nechtěla vidět, natož aby se vracela zpátky. Přesto nakonec souhlasí s tím, že na čtrnáct dní ještě jednou vstoupí do jámy lvové. Dva týdny a ani o den víc…
2021/11211 O BJoanne Rocková (Rock, Joanne)Zlatá střední cestaLily do Montany jela ráda i nerada. Na jedné straně ji těšilo, že si může udělat výlet na unikátní ekologicky řízený ranč, ale na druhé straně se s její cestou pojilo tolik nepříjemných povinností, že by si ji ráda odpustila. Nechtělo se jí především hrát prostředníka mezi dvěma tvrdohlavými a podezíravými bratry Salazarovými. Nečekala však, že se do jednoho z nich zamiluje…
2021/21213 O AJoanne Rocková (Rock, Joanne)Hráč bez pravidelMajitel proslulého ranče Weston Rivera se vydává do hor, aby ve sněhové bouři zachránil finanční expertku April. Nebezpečná akce má ještě riskantnější dohru. April totiž u nich v Mesa Falls pátrá po záhadě, jež je spjatá s jeho velkým tajemstvím. Vášeň, která mezi nimi vzplane, všechno pořádně zamotá. V sázce už není jen Westonův byznys a loajalita k přátelům, ale mnohem víc…
2021/21213 O BJessica Lemmonová (Lemmon, Jessica)Zakázaný polibekKdyž Taylor a Roycea svede bizarní situace do zamčeného kumbálu v hotelu, kde se zrovna koná valentýnský ples, odhodlá se Taylor naplnit své sny a Roycea políbí. Kdo by mohl tušit, že ten jediný polibek spustí kaskádu nečekaných událostí, které se budou nevyhnutelně valit kupředu, dokud nenarazí na Royceovu praktickou povahu rozeného účetního. Dokáže Royce překročit vlastní stín, odhodit opatrnost a otevřít své srdce?
2021/31215 O AJoss Woodová (Wood, Joss)Malá indiskrétnostManželství Carricka Murphyho skončilo ošklivým rozvodem, a tak si teď dával velký pozor na jakékoli závazky. Když ho začala přitahovat historička umění Sadie, kterou najal, aby určila pravost vzácného obrazu, nastaly mu krušné chvíle. Noc plná vášně, o které se se Sadií domnívali, že bude jedna jediná, měla nečekaný dlouhodobý následek, takže je čekala spousta důležitých rozhodnutí…
2021/31215 O BNaima Simoneová (Simone, Naima)Popelka v džínsechGrayson už nemohl vydržet na pompézním plese, kterého se musel zúčastnit, aby učinil zadost jedné z mnoha společenských povinností. Dusil se a musel zkrátka pryč. Na chodbě do něj vrazila tajemná neznámá, až málem upadl. Zkoušel o ní něco zjistit, zkoušel vypátrat, proč se ta kráska objevila na VIP akci v kožené bundě a odraných džínsech. Zkoušel to, ale pak je zastihla náhlá tma a oni byli jako v pasti…
2021/41217 O AMaureen Childová (Child, Maureen)Zůstane to v rodiněLuke Barrett už nemohl jinak než z rodinné firmy odejít. Neshody s dědečkem, který se stavěl zády k novým technologiím, už byly neúnosné. Založil si tedy vlastní společnost a věřil v úspěch své vize. Když mu náhodou v restauraci přistála na klíně překrásná mladá žena, netušil, že je schopen přestat myslet na práci. Okouzlující Fiona ho ale okamžitě uchvátila a zaujetí bylo oboustranné. Kdo ale Fionu za Lukeem poslal?
2021/41217 O BJules Bennettová (Bennett, Jules)Láska nelžeKdyž rodinné dědictví nečekaně připadne její nevlastní matce a hvězdě oblíbené reality show, Sophie se rozhodne vzít osud do svých rukou. Přijme místo osobní poradkyně mediálního magnáta Nigela Townshenda a doufá, že se dostane k pikantním informacím o své maceše. Sophie ale nedokáže charismatickému Angličanovi Nigelovi odolat, i když ví, že pokud její tajemství vypluje na povrch, ztratí úplně všechno…
2021/51219 O AYvonne Lindsayová (Lindsay, Yvonne)Vášeň a zločinPři vyšetřování vraždy v texaském městečku Royalu se policistka Zoe seznámí s nejlepším přítelem hlavního podezřelého, s rančerem Cordem Galiciou. Loajální Cord se pokusí svést Zoe ze stopy, ale záhy zjistí, že jeho snaha problém jenom prohlubuje. Do hry vstupuje vášeň, kterou nedokážou uhasit a která je staví před nelehkou volbu. Zvítězí láska, nebo povinnost?
2021/51219 O BRobyn Gradyová (Grady, Robyn)Konečně ta praváDarnelovi a Rawsonovi jsou odvěcí rivalové, kteří podnikají ve stejném odvětví: chovají dostihové plnokrevníky a snaží se jedni druhé porazit. Jejich potomci, Veda a Ajax, si k sobě našli cestu nejprve díky vášnivému sexu, ale pak i na hlubších úrovních porozumění. Podaří se jim přemoci zakořeněné předsudky, obavy a podezření, které jim od dětství byly přímo i nepřímo vštěpovány?
2021/61221 O AJoss Woodová (Wood, Joss)Pokušení nadosahJoa se vrátila do Bostonu, aby našla svůj smysl života a taky vyléčila si své zlomené srdce.
Zapřisáhla se, že už nikdy ani nepohlédne směrem k zadaným a jinak nedostupným mužům. Do cesty se jí ale připletl přitažlivý vdovec Ronan Murphy a jeho dva malí synové a ona opět ztratila hlavu i srdce… Dokáže Ronan Jou přesvědčit, že po zesnulé manželce nebude hrát jen druhé housle?
2021/61221 O BKatherine Garbera (Garbera, Katherine)Najatý milenecPozvání na svatbu dostalo Iris, guru životního stylu s úspěšnou reality show, do nepříjemné situace. Potřebovala na takovou okázalou společenskou akci reprezentativního partnera. Rada sestry, aby si zajistila placený doprovod, se jí moc nelíbila, když ale v baru uviděla Zaca, pohledného závodníka v jachtingu, který hledal sponzory pro svůj sportovní tým, udělala mu návrh, jaký se neodmítá…
2021/71223 O AJules Bennettová (Bennett, Jules)Lásku, nebo nicKdyž krásná a talentovaná architektka Silvia oznámí miliardáři Nicku Campbellovi, že s ním čeká dítě, je to pro něho šok. Vždyť spolu strávili pouze jednu jedinou noc! Nick však neskládá zbraně a rozhodne se uchopit svůj život opět pevně do svých rukou. Ze všeho nejdřív musí Silvii přesvědčit, aby si ho vzala. Silvia má však vlastní plány a sňatek z rozumu mezi ně opravdu nepatří. Chce buď skutečnou lásku, nebo nic!
2021/71223 O BNaima Simoneová (Simone, Naima)První hříchMilionář Joshua Lowell je vyhlášený svou ledovou odtažitostí a arogantní pýchou, takže je pochopitelné, že nechce dopustit, aby krásná, ale i neústupná novinářka Sophie vytahovala na světlo temnou minulost jeho rodiny. Joshuova pýcha se však sváří s vášnivou touhou po Sophii, po jediné ženě, která by ho mohla zničit… nebo zachránit před ním samotným.
2021/81225 O AJanice Maynardová (Maynard, Janice)Dvě ztracená srdceMezi Farellem a Ivy, dvěma osamělými bytostmi, vznikne silná přitažlivost. Neodolají pokušení a stanou se z nich milenci. Oba ale mají za sebou těžké životní zkušenosti, které je poznamenaly. Proto se navzájem bláhově ujišťují, že jim jde jen o čistě fyzický vztah. Teprve když Farell Ivy od sebe odežene, zjeví se jim před očima pravda…
2021/81225 O BKaren Boothová (Booth, Karen)Zapovězená touhaO tom, že Allison byla už od puberty tajně zakoukaná do Zanea, nejlepšího přítele svého bratra, věděly jen její deníčky. A pak se její představy začaly plnit, když se čirou náhodou ocitla se Zanem v ráji na romantickém ostrůvku na Bahamách. Najednou ten úchvatný rytíř jejích snů bydlel vedle ní v domku na pláži, kde kromě nich už nebyl vůbec nikdo…
2021/91227 O AYahrah St. Johnová (John, Yahrah St.)Sok na obzoruRyan Hathaway nechce připustit, aby si jeho kamarádka vzala toho nepravého. A už vůbec ne za situace, kdy tím pravým je on. Přesvědčit Jessii, že mohou být víc než pouzí přátelé, však rozhodně nebude snadné, a navíc tím může ohrozit své plány stát se generálním ředitelem významné investiční společnosti. Přestože po Jessii toužil už od školních let, vůbec netušil, jak krásné může být té touze podlehnout…
2021/91227 O BKira Sinclairová (Sinclair, Kira)Na křídlech svobodyAnderson Stone se vrátil po deseti letech z vězení za zabití muže, který se zachoval velmi podle k dívce, která byla Stoneovou nejlepší přítelkyní. Alespoň ji vždy za přítelkyni považoval. Teď, po deseti letech odloučení, se mezi ním a Piper objevují city, které si ani jeden z nich nechtěl v minulosti přiznat, ale proti kterým už nejsou schopni bojovat…
2021/101229 O AJanice Maynardová (Maynard, Janice)Co před ní tají?V rodinné firmě Zacha Stonea se děje cosi nekalého. Zach má podezření na špionáž, a aby měl v tomto ohledu jasno, najme uznávaného počítačového specialistu. Jak se ukáže, není jím nikdo jiný než Frances, dívka, která mu v mládí na střední připravila nejednu horkou chvíli. Teď, když mu dávno dospělá dlouhonohá kráska znovu vstoupila do života, představuje pro něj tvrdý oříšek. Ovšem stejně tak on pro ni…
2021/101229 O BKaren Boothová (Booth, Karen)Zakázané štěstíRealitní agentka Tara se chopí příležitosti začít novou kariéru, když zcela nečekaně zdědí podíl ve společnosti svého bývalého manžela. Ovšem zastávat místo, které jí právoplatně patří, znamená pracovat po boku Granta Singletona. Jejich léta potlačovaná vzájemná přitažlivost však komplikuje jak jejich případnou spolupráci, tak i jejich boj o vedení firmy. Zvítězí nakonec láska a touha po zakázaném štěstí?
2021/111231 O AKaren Boothová (Booth, Karen)Tajnosti vyvolenýchBývalá modelka Astrid Sterlingová nastoupila do práce ve firmě svého zesnulého manžela a konečně má pocit, že její život získal nový smysl. Jen kdyby se k ní hvězdný architekt Clay Morgan nechoval jako kus ledu. Clay, který sám vychovává dceru z neúspěšného prvního manželství, má problém komukoli věřit a rozhodně nemíní znovu vše riskovat pro pomíjivou vášeň. Proto také vypiloval svou dovednost, jak Astrid odolat, k dokonalosti.
2021/111231 O BKira Sinclairová (Sinclair, Kira)Odvaha riskovatHodně lidí považovalo miliardáře Graye Lockwooda za padoucha. Vždyť byl dokonce i ve vězení, ale pouze on ví, že zločin, z něhož byl obviněn, nikdy nespáchal. Nyní ovšem potřebuje, aby Blakely, ta atraktivní účetní, jejíž svědectví ho definitivně poslalo do vězení, znovu předstoupila před soud a očistila jeho jméno. Ovšem jeho vztah k Blakely je víc než komplikovaný a Gray se nesmí dopustit jediné chyby…
2021/121233 O AJoss Woodová (Wood, Joss)Vánoční flirtKdyž se miliardář Hunt Sheridan dostaví na samotný konec vánoční recepce, kterou Adie pořádá pro velmi bohaté klienty, aby si mohli na jednom místě a v poklidu nakoupit vánoční dárky, zjišťuje, že vlastně o nic materiálního nestojí. Jestli v něm ale něco dokáže vyvolat vášeň a touhu, je to Adie. Neznámá kráska ho přitahuje jako magnet a ani Adii není muž, jehož jméno zatím nezná, lhostejný…
2021/121233 O BCatherine Mannová (Mann, Catherine)Lásce neporučíšCharismatický Jesse Stevens si právě najal služby seznamovací agentury, aby mu pomohla vybrat vhodnou manželku na jeho odlehlý ranč. Ale když několik dní před Vánocemi při bleskové povodni zachrání z nebezpečí kousek od svého ranče houstonskou dědičku Esme Perryovou, je to znamení? Esme je krásná, chytrá, sexy? a do morku kostí velkoměstská dívka. Každý z nich si od života přeje něco dočista jiného. Tak proč je to k sobě tak neodolatelně přitahuje?
2022/11235 O AJanice Maynardová (Maynard, Janice)Oheň, který nepálíFinn DeLuca vychází z vězení s pevným odhodláním poznat svého syna a být v jeho životě přítomen. Také je zvědav na Genevieve, kterou viděl naposledy před třemi lety. Hned při prvním setkání mu vyrazí dech tím, jak dospěla a zkrásněla. Finn nepočítá s tím, že by něco ve svém životě dobrodruha, který krade kvůli adrenalinu, na němž je závislý, měnil. Ale kvůli Genevieve má pocit, že by to udělat měl…
2022/11235 O BKira Sinclairová (Sinclair, Kira)Ďábelský návrhHonor je zasnoubená s dědicem mocného rodinného impéria, avšak její pochybnosti o svatbě každým dnem narůstají. Stačí ale jediná noc plná vášně a z muže, kterého si měla vzít z povinnosti, se stane milenec snů. Háček je v tom, že se nemilovala se svým snoubencem, ale s jeho identickým a ztraceným dvojčetem Loganem. Loganův nečekaný návrat obrací všechny její plány naruby…
2022/21237 O ACharlene Sandsová (Sands, Charlene)Vůně ženyGracie už není ta chudá mladá dívka, která zdálky pozoruje bohatou rodinu Wingateových. Díky šťastné výhře v loterii získala víc peněz, než si kdy dokázala představit. Všechno ale není jen růžové. Po žhavé noci na maškarním plese otěhotněla s neznámým mužem, kterým není nikdo jiný než Sebastian Wingate. Ten se ji nyní snaží získat, ale Gracii trápí pochybnosti, zda ji Sebastian nesvádí jen proto, aby využil jejího bohatství.
2022/21237 O BSophia Singh Sassonová (Sasson, Sophia Singh)Únos nevěstyAmerický miliardář Ethan Connors se rozhodne, že zabrání svatbě své bývalé indické přítelkyně a přiměje ji, aby se k němu vrátila. Vtrhne ovšem na špatnou svatbu…
Divya je krásná, talentovaná, vášnivá… a pochází z tradiční, velice zámožné indické rodiny. Až díky nečekanému narušení své svatby si uvědomí, že chce od života víc než jen rodiči smluvený sňatek. Využije příležitosti a po Ethanově boku ze svatby uprchne, aby si splnila svůj tajný sen.
2022/31239 O AKatherine Garbera (Garbera, Katherine)Líc a rub láskyKrásná a nezávislá majitelka galerie Piper věnuje veškerou svou vášeň umění. Je přesvědčená, že jí nic nechybí, obzvláště ne vztahy s muži. Avšak na svatbě své neteře, při tanci a v náruči sexy právníka Briana najednou pocítí, jak se její tak dlouho zamrzlé ženství probouzí. Sama sebe přesvědčuje, že vztah s mladším partnerem nemá budoucnost… Dokáže se postavit svému strachu a navzdory překážkám darovat své srdce Brianovi?
2022/31239 O BMaisey Yatesová (Yates, Maisey)Sázka na jistotuJackson Cooper toužil po pozemcích své nezkušené sousedky Cricket, kterou znal už od dětství. A tak se rozhodl, že jí z první ruky ukáže, jak těžká je práce farmářky a jak se ona pro ni málo hodí. Po příchodu na její farmu se ale všechno začalo komplikovat, v první řadě jeho city ke Cricket. Musel ji obdivovat, s jakým odhodláním a nadšením se pustila nejen do farmaření, ale i do objevování milostného života…
2022/41241 O AJayci Lee (Lee, Jayci)Utajovaný poměrTalentovaná absolventka módního návrhářství Adelaide chce dokázat, že není jen rozmazlená dědička módního impéria. Má plán na uspořádání velké charitativní módní přehlídky, ale k tomu potřebuje pomoc pohledného Michaela Reynoldse, své dětské lásky a také bratrova nejlepšího přítele. Jenže když se její tajná láska přetaví v utajovaný milostný poměr, Adelaide si uvědomí, že celá ta situace může definitivně zhatit všechny její plány…
2022/41241 O BNaima Simoneová (Simone, Naima)Dcera vyděračeMiliardář Cain Farrell se na pohřbu svého otce setkal na zahradě svého domu s neznámou mladou ženou, která ho okouzlila svým vtipem, sebeironií a schopností vcítit se do jeho pocitů. O to větší pak bylo jeho zklamání, když se dozvěděl, že žena, o které se mu v noci zdávalo, je dcerou vyděrače, který se kvůli moci a penězům neštítí ničeho.
Dokáže Cain vidět Devon takovou, jaká doopravdy je? Nezahodí šanci na lásku a společné štěstí?
2022/51243 O ASheri WhiteFeatherová (WhiteFeather, Sheri)Jiskra mezi námiKariéra módní stylistky Alice má šanci se konečně pořádně rozjet díky zakázce pro Spencera Riggse, jednu z nejžádanějších hvězd country v Nashvillu. Jejich spolupráci poněkud komplikuje to, že před pěti lety byli milenci. Tehdy byla Alice ještě divoká holka a Spencer chudý a neznámý barman. Jak se zdá, jiskra, která tehdy mezi nimi přeskočila, nepřestává hořet…
2022/51243 O BCat Schieldová (Schield, Cat)Opravdová láskaVíkend plný vášně neskončil dobře. Charismatický lékař Grant Everett byl zděšen, když se dozvěděl, že jeho milenkou je čerstvá maturantka, osmnáctiletá Harley. Jeho příkré odmítnutí nakonec přimělo Harley, aby se vydala do dalekého Thajska, kde strávila činorodých pět let. Nyní je zpátky a není sama, má s sebou čtyřletého synka a chystá se ho seznámit s otcem!
2022/61245 O AFiona Brandová (Brand, Fiona)Jak odolat pokušeníTobias Hunt se musí v zájmu svého podnikání podřídit podmínkám závěti zesnulé příbuzné, to znamená bydlet v jednom domě s další dědičkou, bývalou milenkou Allegrou. Ona už prý má jiného a Tobias ji stejně nemiluje? Ale kdoví, možná si to jen nechce přiznat. Kde by se jinak brala jeho neodbytná touha? Jisté je, že v jejich vztahu nic není tak černobílé, jak se na první pohled zdá…
2022/61245 O BRobin Covingtonová (Covington, Robin)Tvrdohlavá kráskaÚspěšný podnikatel Justin Ling poznal v Las Vegas úžasnou ženu, se kterou strávil noc a v opilosti ji odvedl i k oltáři. Tím spustil lavinu katastrofických událostí, které by snad mohl napravit, kdyby se potají rozvedl. Když však poznal blíže půvabnou a tvrdohlavou Sarinu, svou utajovanou manželku, místo aby se rozvedl, ji začal svádět…
2022/71247 O AMaureen Childová (Child, Maureen)Tím to nekončíTessa milovala svou práci hlavně proto, že milovala svého šéfa. Nikdy se jí ale nepodařilo, aby ji Noah Graystone viděl jako ženu - vnímal ji za každých okolností jen a pouze jako svou loajální asistentku. Nakonec z čiré frustrace dala výpověď, ale souhlasila ještě s poslední pracovní cestou do Londýna. Rozhodla se, že tam uskuteční svůj sen a svého šéfa svede…
2022/71247 O BNadine Gonzalezová (Gonzalez, Nadine)Pokoj pro dvaKdyž se Nina rozhodne prozkoumat hotelové apartmá, které mělo být původně její, je přistižena jejím novým obyvatelem, hollywoodskou hvězdou, Julianem Knightem. Julian rychle připadne na trochu rebelské řešení: co kdyby se o apartmá podělili? Paparazzi v důsledku toho skočí po možném skandálním příběhu? a Julian si s Ninou vymění první polibek spalující jako miamské slunce.
2022/81249 O AKatherine Garbera (Garbera, Katherine)Hvězda internetuZach Benning, známý influencer, má pocit, že odskočit si do malého městečka Royal v Texasu je skvělý nápad. Jednak bude chvíli v závětří před posledním skandálem, a navíc ještě dostane tučný šek za propagaci místní akce. Krom toho nedokáže odolat a promění obyčejné děvče z Royalu v zářící hvězdu na internetu. Co ovšem ani v nejmenším nečeká, je, že se do nové podoby Lily zamiluje…
2022/81249 O BJoanne Rocková (Rock, Joanne)Nechtěná touhaSable přijíždí do New Yorku za svým snem proslavit se ve světě módy. Získá stáž ve slavném návrhářském studiu, zabydlí se v Brooklynu v domě pro začínající umělce, usilovně pracuje a úspěch má nadosah… než jí do cesty vstoupí Roman, sexy bratr majitele studia. Jedna vášnivá noc, na které se dohodli, obrátila oběma život naruby…
2022/91251 O AJules Bennettová (Bennett, Jules)Sny o lásceStanout po osmi letech tváří v tvář Lukeovi Sutherlandovi vyžadovalo od Cassandry pořádnou odvahu. Vždyť kdysi doufala, že Luke je ten pravý a jediný muž, který je jí souzený. Nyní ale už každý z nich žil svůj vlastní život a zdálo se, že si mohou být navzájem i užiteční. Situaci poněkud komplikovala sexuální chemie, která mezi nimi opět vzplála naplno. Oba ale věděli jedno: už nikdy nebudou riskovat zlomené srdce…
2022/91251 O BKaren Boothová (Booth, Karen)Ostrovní romanceLexi, dcera zámožného bankéře, potká na stavbě, kterou banka jejího otce sponzoruje, majitele stavební firmy Jacka Bowdena. Padnou si do oka, ale ani jeden se po špatných zkušenostech z předchozích vztahů nechce vázat. Nezávazné randění plné zábavy, humoru, vášně i sexu ale příliš brzy přeroste v něco vážnějšího, s čím především Lexi nepočítala. Dokáže se oprostit od minulosti a dá šanci něčemu novému?
2022/101253 O ACat Schieldová (Schield, Cat)Svádění po jižanskuUmělecká konzultantka Sienna přijela do Charlestonu podpořit svou adoptivní sestru, která se tam poprvé setkala se svou biologickou rodinou. Ani ve snu by ji nenapadlo, že ji naprosto okouzlí jeden ze sestřiných nových bratranců Ethan Watts. Jeho jižanskému šarmu Sienna nedokázala odolat. Avšak vzhledem k tomu, že oba vedly ke sblížení postranní úmysly, jejich výjimečné pouto tak čeká těžká zkouška…
2022/101253 O BAndrea Laurenceová (Laurence, Andrea)Playboyovy slibyFinn Steele přežil havárii letadla, a pořádně potlučeného v bezvědomí ho našla na své pláži plachá spisovatelka Willow. Kdo je ten muž, který vypadá jako padlý anděl a nepamatuje si nic ze své minulosti? Willow se rychle stává pro Finna jediným záchytným bodem, a i když ho vypátrají jeho příbuzní, Finnovi se vůbec nelíbí jeho plytká minulost miliardáře a playboye.
2022/111255 O AJoanne Rocková (Rock, Joanne)Láska, nebo zrada?Firmu Deschamps Cosmetics se nejspíše snaží někdo potopit. Syn majitelky Lucas je odhodlaný chránit rodinný podnik za každou cenu. Při hledání možného sabotéra se mu jako podezřelá jeví nově přijatá vizážistka Blair, ale její upřímná, soucitná povaha k jeho podezření neladí. Její polibky v něm navíc probudí vášeň, které nedokáže odolat ani podnikatel zvyklý mít vždy všechno pod kontrolou…
2022/111255 O BKaren Boothová (Booth, Karen)Snad tentokrát!Reputace Autumn, organizátorky svateb, je poté, co je sama opuštěna u oltáře, v troskách. Aby si zachovala zaměstnání, nezbývá jí nic jiného než přesvědčit nabručeného majitele resortu Greye Hollowaye, že romantika je něco skutečného a krásného, čemu se musí poddat… Autumn však své přesvědčování dotáhla do takové dokonalosti, že hrozí, že je romantické plameny sežehnou…
2022/121257 O AKaren Boothová (Booth, Karen)Budou Vánoce!Celé měsíce se Andrew Sterling soustředil na to, aby zničil podnikání svého bratra. Ale Jonathonova náhlá smrt všechno změnila, obzvlášť když Andrew zjistil, že vdova po jeho bratrovi je těhotná. Miranda Andrewa nečekaně okouzlila nejen svou krásou, ale i laskavou povahou. Čím více ji Andrew poznával, tím více musel bojovat se zakázanými city a pocity viny, že svým zlovolným plánem mohl ohrozit ji i její dítě…
2022/121257 O BMaisey Yatesová (Yates, Maisey)První objetíHoney na Jericha už od dětství prskala jako vzteklá kočka, ale sama sebe neklamala: byla jím dočista posedlá. Teď jí bylo dvaadvacet a rozhodla se, že se už konečně musí v životě posunout dál a zbavit své poblázněnosti, zbavit se i svého panenství… Na seznamce si našla muže, který jí slíbil práci a který by jí jistě rád vypomohl i se zasvěcením do sexu. Vydala se tedy za ním, ale po cestě zasáhl osud…
2023/11259 O ACharlene Sandsová (Sands, Charlene)Tajemství šéfkuchařkyTalentová šéfkuchařka Harper prchá po nezdařené účasti v reality show, aby unikla pozornosti médií a rozmyslela si co dál se svým životem. Její nejlepší kamarádka jí nabídne možnost úkrytu v luxusní horské chatě u jezera. Už jí ale neprozradí, že se o chatu bude muset podělit i s jejím sexy bratrem Cadem. Ani on netuší, že na chatě nebude sám a že ho čeká všechno jen ne klid, který mu lékař doporučil…
2023/11259 O BJessica Lemmonová (Lemmon, Jessica)Dvojčata v hlavní roliCesty dvojčat, bratrů Isaaca a Maxe se v dospělosti hodně liší. Isaac je ochoten navázat na kariéru dětského herce a chystá se na novou roli, jeho bratr Max se naopak uchýlil do ústraní hor, kde již nějakou dobu poustevničí. Isaacova agentka Kendall Maxe vyhledá, aby ho přiměla k natočení reklamy. Kvůli sněhové vánici však v Maxově chatě uvízne a oba zaskočí vzájemná přitažlivost…
2023/21261 O AJoss Woodová (Wood, Joss)Žena s tajemstvímÚspěšný podnikatel Mack Holloway přijel domů, aby se staral o svého adoptivního otce a zachránil jejich kdysi luxusní turistické středisko před krachem. Ale aby toho dosáhl, musí čelit své minulosti, tedy především ženě, kterou kdysi opustil bez jediného slova. Ani teď není připravený se jí svěřit…
2023/21261 O BNadine Gonzalezová (Gonzalez, Nadine)Rebel z RoyaluRafael Wentworth, černá ovce rodiny, krátce po návratu do Royalu zachránil v ošemetné situaci neznámou krásku. Následoval společně strávený večer i noc a Rafael si začínal neodbytně uvědomovat, že tentokrát chce od nově navázané známosti mnohem víc. Eve, která chce vypátrat otce svého synovce, však věčnému playboyovi příliš nevěří…
2023/31263 O ASilver Jamesová (James, Silver)Dvojité pokušeníMeteroložka Brittany měla pro strach uděláno, ale kdyby jí v té strašlivé bouři neposkytl Cooper Tate útočiště, nejspíš by nepřežila. Jejich setkání vyvolalo v Cooperově srdci bouři stejně silnou, jako byla ta, v níž se seznámili. Zdálo se však, že Brittany o něho nestojí, přestože jejich nečekané sblížení mělo za následek početí nového života…
2023/31263 O BNadine Gonzalezová (Gonzalez, Nadine)Stalo se v MiamiGaleristka Angel stojí nohama pevně na zemi, přesto ji setkání s hollywoodskou celebritou, hercem Alessandrem Cardenasem, přiměje k tomu, aby začala snít a přát si i něco pro sebe. Teď na ni soustředil pozornost neodolatelný muž a ona se rozhodla žít pro přítomný okamžik. Vždyť kdy jindy by mohla být tak odvážná a nespoutaná?
2023/41265 O ABarbara Dunlopová (Dunlop, Barbara)Sophiiny tajnostiSophie nečekaně zbohatla a najednou nevěděla, co si počít se životem. Rozhodla se, že zkusí nalézt pomocí testu DNA své příbuzné. Zjistila, že na Aljašce by měl žít její bratranec. Její příjezd způsobil v rodině Cambridgeových šok. Postupně začaly vycházet najevo další skutečnosti, ale to už Sophie podlehla drsnému kouzlu nejen Aljašky, ale i Nathaniela…
2023/41265 O BShannon McKenna (McKenna, Shannon)Pan NedosažitelnýAva má problémy: nejenže jí život ztrpčuje troll, který ji stíhá na internetu urážkami a výhrůžkami, ale ještě k tomu musela požádat o pomoc a řešení zrovna Zacka Austina, který je jejím dalším problémem… Do něj je zahleděná už celé roky, ale její temné stránky jí nedovolují mít s někým trvalý vztah? Teď má ale Zacka u sebe čtyřiadvacet hodin denně, protože se rozhodl, že ji bude chránit!
2023/51267 O AKatherine Garbera (Garbera, Katherine)Potíže s bývalýmTelevizní producentka Quinn dostane za úkol natočit pro svůj společenský magazín svatbu významné místní celebrity. Mezi smetánkou, která se na obřad v luxusním prázdninovém letovisku sejde, je i její bývalý milenec Logan Bisset. Romantická atmosféra noci na tropickém ostrově přispěje k tomu, že se oba milenci opět sblíží, a Quinn se již podruhé musí rozhodnout, co bude dál. Důležité je, zda se Logan změnil, zda už pochopil, že jsou důležitější věci než za každou cenu vyhrát…
2023/51267 O BYvonne Lindsayová (Lindsay, Yvonne)Nevinné flirtováníMajitelka butikového hotelu Stevie prožila několik let v manželství s mužem, který chtěl kontrolovat a ovládat každý její krok. Po jeho smrti přísahala, že už nikomu nedovolí, aby ji připravil o těžce získanou nezávislost. Všechno se ale zkomplikuje, když se jí do života náhodou připlete Fletcher Richmond, někdejší nejlepší kamarád jejího manžela. Jejich nevinné flirtování skončí vášnivým milováním, které ale nezůstane bez následků…
2023/61269 O ABarbara Dunlopová (Dunlop, Barbara)Partner pro život?Ctižádostivá architektka Adeline rozhodně neplánuje v nejbližší době vdavky. Když ale po jedné vášnivé noci s politikem Joem Breckenridgem nechtěně otěhotní, jejich příbuzní trvají na sňatku. Adeline však má pochybnosti. Přinese sloučení dvou vlivných rodů nakonec do jejího života jen hořkost a žal, nebo báječného životního partnera? Všichni tvrdí, že jsou dokonalý pár. Jenže skutečnost často bývá složitější, než se na první pohled zdá. A pravdu ale znají jen oni dva…
2023/61269 O BJoss Woodová (Wood, Joss)Štít ze špatné pověstiKinga pracuje v rodinném podniku a má na starosti přípravu velkolepého plesu, který se uskuteční u příležitosti oslav sta let založení společnosti. Její dědeček a hlava rodinného klanu trvá na tom, že hvězdou večera musí být slavný zpěvák Griff O´Hare, kterého ovšem předchází pověst nespolehlivého bouřliváka. Kinga je zásadně proti, ale postupem času, jak začíná Griffa poznávat, zjišťuje, že vůbec není takový, jak ho vykreslují média…
2023/71271 O AKatherine Garbera (Garbera, Katherine)Milenci, nebo konkurenti?Mladá absolventka právnické fakulty Danni se rozhodne jít za svým snem a místo právničiny se pustí do výroby šperků a drobných módních doplňků. K úspěchu však potřebuje víc než jen talent, potřebuje mentora, který by jí předal své zkušenosti. Její volba padne na ikonu tohoto oboru Lea Bisseta, s nímž se seznámí na svatbě své přítelkyně Adler. Danniin profesionální zájem však brzy ustupuje do pozadí, zastíněný kouzelnou nocí na Leově jachtě…
2023/71271 O BSheri WhiteFeatherová (WhiteFeather, Sheri)Kamarádi s výhodamiNa střední škole byli jen přátelé. Setkání absolventů po patnácti letech je pak zavede na taneční parket a… do postele. Z kdysi plaché holky, nyní scenáristky Bailey, a dřívějšího rebela, nyní miliardáře Wadea Butlera, se staly výrazné nezávislé osobnosti zcela oddané své práci a zájmům. Oba jsou přesvědčení, že k životu lásku nepotřebují. Vychází jim tedy jedině – kamarádství s výhodami. Jenže čím více jeden druhého poznávají, tím více touží po něčem víc než jen kamarádství…
2023/81273 O AJessica Lemmonová (Lemmon, Jessica)Otázka za milionNatočit pro svůj podcast rozhovor s bývalou dětskou hvězdou Isaakem Dunnem je pro Meghan splněný sen. Isaac souhlasí, ale má podmínku: nutně potřebuje mít z reklamních důvodů přítelkyni, která by pomohla propagovat pokračování jeho dávného seriálového hitu. A tak s Meghan uzavřou oboustranně výhodnou dohodu. Všechno se ovšem notně zkomplikuje, když se jim do dočasného, předstíraného vztahu začnou plést skutečné city a ještě skutečnější těhotenství…
2023/81273 O BCynthia St. Aubinová (Aubin, Cynthia St.)Promlčené polibkyDvojčata Samuel a Mason se povahou od sebe snad nemohou více lišit. Proto se pracovitý Samuel rozhodne vyšachovat floutka Masona z rodinné firmy. Nastraží svému bratrovi past v podobě přitažlivé dívky Arlie, které jistě bratr neodolá, a to ho bude stát místo ve firmě. Avšak podle přísloví: kdo jinému jámu kopá… je to Samuel, komu hrozí, že o vše přijde, když se mezi ním a Arlie rozhoří vášeň.
2023/91275 O AKatherine Garbera (Garbera, Katherine)Jak lapit senátoraMelody potřebovala získat pro svého šéfa, lobbistu, co nejvíce informací o známém senátorovi Dareu Bissetovi. Vetřela se tedy pod falešnou záminkou na svatbu senátorovy sestry, aby ho poznala osobně. Rozhodně nepočítala s tím, že by společně strávili nejen večer, ale i noc! Oba věděli, že nic víc chtít nemohou. Když se však opět setkali ve Washingtonu, nedokázali odolat vzájemné přitažlivosti, i když oba tajným vztahem riskovali své kariéry…
2023/91275 O BJoss Woodová (Wood, Joss)Co odhalí DNAJules má spoustu problémů: její nejlepší přítelkyni hrozí, že přijde o střechu nad hlavou, dohání ji démoni dětství, je panna, a ještě ke všemu se objeví v jejím životě Garrett Kaye, který ji vyvádí z míry tak, jak se to ještě nikdy nikomu nepodařilo. Po dětství s násilnickým otcem je však extrémně opatrná. Garrett bude mít co dělat, aby ji přesvědčil o tom, že spolu mohou mít nějakou budoucnost…
2023/101277 O AKaren Boothová (Booth, Karen)Jednoduchý požadavekTo, že Alexandra zrušila svou svatbu za milion dolarů, ji samozřejmě nechvalně proslavilo. Jediný způsob, jak se vyhnout tomu, aby šla na svatbu své přítelkyně sama a aby zamezila zlovolným pomluvám bulváru, bylo vzít si s sebou falešný doprovod. Pro tuto roli byl téměř jako stvořený architekt Ryder Carson, nejlepší přítel jejího bratra. A tou jednoduchou prosbou tři dny předstírej, že mě máš rád, to vše začalo…
2023/101277 O BShannon McKenna (McKenna, Shannon)Mandát k manželstvíDědičce Maddie hrozí, že se bude muset vdát, jinak přijde o rodinnou firmu. Rozhodne se, že vyřeší situaci poněkud netradičním způsobem. Naoko si vybere za manžela Jacka Dalyho, muže, kterého by její despotická babička v žádném případě nepřijala. Tohoto bratrova bývalého obchodního partnera všichni považují za zloděje a zrádce, a tak si je Maddie jistá, že ji babička zaručeně přestane nutit do vdávání…
2023/111279 O ACynthia St. Aubinová (Aubin, Cynthia St.)Jejich druhé životyMason Kane a Charlotte mají něco společného: oba dělají ve svém volném čase věci, o nichž jejich okolí nemá tušení. Zatímco se však Mason zabývá svým koníčkem, Charlotte dělá mnohem méně zábavné věci: stará se o svou nemocnou matku. O něco lepší je, že také píše knihu, ale na to nemá příliš mnoho času. Svou inspiraci pro romantiku dobíjí pohledy, které tajně vrhá na Masona, jehož denně vídá v práci. A sní o něm…
2023/111279 O BJules Bennettová (Bennett, Jules)Zasněžená tajemstvíSara, spolumajitelka destilerie Andělská pečeť, prožije vášnivou noc s neznámým mužem. Když se dva dny poté do destilerie dostaví slavný novinář Ian Ford, aby o podniku napsal článek do prestižního časopisu, je to šok jak pro ni, tak pro něho. Oné noci se totiž poznali až příliš důvěrně. Udržet věci na přísně profesionální úrovni se stává nemožným zvláště poté, kdy spolu uvíznou během sněhové vánice v Sařině domě…
2023/121281 O AShannon McKenna (McKenna, Shannon)Svatba ve VegasVeronica, populární vědkyně, se musí do půlnoci vdát, aby kontrolu nad rodinnou firmou nezískal její zatrpklý otec. Její snoubenec však ze svatby v Las Vegas na poslední chvíli vycouval.
Vše se zdá být ztraceno, avšak na scéně se nečekaně objeví tajemný Wes Brody, který jí nabídne, že ji zachrání a vezme si ji. Veronica neodolá jeho šarmu a zdánlivě velkorysé nabídce a svolí. Netuší však, že jejich rodiny jsou propojeny temným tajemstvím…
2023/121281 O BJules Bennettová (Bennett, Jules)Co se stane za měsíc?Morgan zjistila nemyslitelné – je v jiném stavu. A ještě k tomu s Ryanem Carterem, s mužem, se kterým měla ten nejvýbušnější vztah ze všech lidí. Skoro by se dalo říct, že jsou nepřátelé. Ale pak, na maškarním plese u příležitosti Halloweenu, se tohle nepřátelství lusknutím prstu změnilo ve vášeň. A teď je na cestě jejich dítě…
2024/11283 O AYvonne Lindsayová (Lindsay, Yvonne)NedotknutelnáDrummond Keyes dlouhá léta dodržoval slib, že si nic nezačne s Hyacinth, sestrou svého nejlepšího přítele. Kdysi chlapec z chudé čtvrti, který si o nedosažitelné Cin mohl pouze nechat zdát, se však stal úspěšným podnikatelem. Pak se ale po létech Cin vrací domů, bez peněz, bez přátel. Jediný, kdo jí může pomoci, je Drum. O pomoc pro sestru ho žádá právě jeho nejlepší přítel. Drum neodolá pokušení a dá Cin práci a navzdory starému slibu jí nabídne i své srdce…
2024/11283 O BJoss Woodová (Wood, Joss)Každý má tajemstvíSuttona Marchanta dali jeho biologičtí rodiče k adopci. Dostal se do skvělé rodiny, takže nikdy neměl zájem o to, aby zjistil, kdo byli a proč se tak zachovali. Až do chvíle, kdy se stal dědicem obrovského množství peněz, které by zajistilo na dlouhá léta chod nadace jeho adoptivních rodičů, již zemřeli při nehodě. Aby se ovšem k těm penězům dostal, musí splnit dvě podmínky: navštívit valentýnský ples pořádaný nadací Ryder–Whiteových a strávit dva měsíce v malém hotýlku kdesi v Maine…
2024/21285 O AJoanne Rocková (Rock, Joanne)Jedna zrada stačíRančer Levi Kingsley potřebuje krizovou manažerku Kendru, aby zachránila jeho rodinný podnik. Spolkne tedy svou hrdost a najme ji, přestože se mu Kendra už roky vyhýbá. Netuší totiž, že je přesvědčená, že ji před lety zradil. Čím víc ale spolu pracují, tím víc je zřejmé, že dávná chemie mezi nimi nezmizela. Dokážou odolat? A podaří se jim vyjasnit si síť propletených nedorozumění?
2024/21285 O BStacey Kennedyová (Kennedy, Stacey)Nespoutaná vášeňNora se chystá odstěhovat do Paříže. Už poněkolikáté má zlomené srdce, a teď je navíc bez dolaru. Než ale odjede, chce zajistit své nejlepší přítelkyni Adeline dokonalou svatbu. Proto se musí vydat za ženichovým svědkem, Beau Wardem, aby vše domluvila. Také ale chce zjistit, zda se jí to nezdálo, že již při prvním telefonátu mezi nimi proudila výbušná sexuální chemie. Nora si s tím nemíní lámat hlavu. Vždyť nejde o lásku! Bude to přece jen skvělý sex před cestou do Paříže!
2024/31287 O ACynthia St. Aubinová (Aubin, Cynthia St.)Dívka s modrou krvíŽivotní příběh drsného spolumajitele palírny Remyho Renauda by mohl nastartovat kariéru osudem stíhané televizní producentky Cosimy. Zbývá jen jediné, podepsat smlouvu a začít s natáčením. Tak jednoduché to ale nebude. Remy tuší, že mu Cosima něco tají, a Cosima zase ví, že se spolu již setkali, přestože si na ni Remy nepamatuje. Pro ni to však byla noc, která jí navždy změnila život…
2024/31287 O BJules Bennettová (Bennett, Jules)Když neplatí pravidlaPlus size modelka Mila získala smlouvu na focení pro prestižní časopis, zaměřený na představování nových talentů. Mohl by to být start její budoucí hvězdné kariéry. Má to však jeden háček: charismatického majitele časopisu Cruze Westbrooka, v jehož sídle daleko od civilizace se má fotografování konat. Mila dorazí do Cruzova sídla během bouře, která je odřízne od okolního světa. Zůstanou spolu a bojují proti neodolatelné vzájemné přitažlivosti. Je možné mít pracovní a zároveň soukromý vztah?

Počet zobrazených záznamů: 714

Na seznam všech edic


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 21409
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 31.03.2024, 22:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace