Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - edice To nejsladší

Zobrazuji údaje o edici To nejsladší


 měsíc   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2001/11 F Catherine Georgeová (George, Catherine)Skrytá žárlivostZdá se, že všichni v Penningtonu ví, že Ben Fletcher poznal v Kate Harkerové svou vyvolenou a konečně se chce usadit. Jen Kate sama to nevidí. Je přesvědčena, že Ben může být jen jejím nejlepším přítelem, ale nikdy ne manželem!
2001/12 J Linda Lewisová (Lewis, Linda)Roztomilá nevěstaTravis Rule je nejbohatším mužem v Texasu, ale stojí před rozhodnutím, zda splní matčino přání - každý muž v rodině Ruleů se totiž ožení do svých pětatřicátých narozenin, nebo zůstane starým mládencem. A kde jinde by měl tak rychle hledat nevěstu než ve svém vlastním domě?
2001/23 F Christie Ridgwayová (Ridgway, Christie)Spolehlivá partnerkaCarly Carrothersová ví, že když se zamiluje do svého nového neodolatelného nadřízeného, bude mít jenom samé problémy. A proto si každý den ráno opakuje zaklínadlo: nechci se vdát za svého šéfa! Ale to ji samozřejmě neodradí od toho, aby se s Mackenzie Jamesem sblížila...
2001/24 J Kelly Jamisonová (Jamison, Kelly)Napravená podvodniceMari Lamottová se jeví jako sladká a nevinná dívka, ale každou chvilku má něco nekalého za lubem. A Patrick Keegan má za úkol ji napravit i za cenu toho, že s ní bude muset strávit každou minutu dne i noci. Mari je obviněna z podvodu... ale některé věci by měly raději zůstat důvěrné!
2001/35 F Arlene Jamesová (James, Arlene)Začátek bez konceZnělo to jako v pohádce... Okouzlující a odvážný Zach požádal nešťastnou Jillian o ruku. Ale jeho nabídka byla ve skutečnosti pouhou formalitou!
2001/36 J Donna Claytonová (Clayton, Donna)Splněná přáníPřání Hannah Cavanaughové bylo naprosto jednoduché: zaopatřit dům zemřelého otce a vrátit se zpátky ke svému způsobu života. Jakmile se však vrátila do svého rodného městečka, pomalu zjišťuje, že potřebuje mnohem víc. Zvlášť když se podívá do očí přitažlivého Adama Rotha...
2001/47 F Martha Shieldsová (Shields, Martha)Dočasné manželstvíAby dostála rodinné tradici provdat se do pětadvaceti let, uzavře princezna Joséphene Francoeur z Montclaire předem domluvené dočasné manželství s krásným kovbojem Buckem. Ale tuto jejich dohodu najednou zkomplikuje... láska!
2001/48 J Karen Rose Smithová (Smith, Karen Rose)Znovu nalezená láskaJenny po havárii ztrácí paměť a musí se s Christopherem pokusit znovu nalézt již téměř ztracenou lásku a zachránit manželství. Christopher se navíc domnívá, že do Jennyina života vstoupil jiný muž...
2001/59 F Karen Rose Smithová (Smith, Karen Rose)Láska a čestDala mu své panenství, Jud Whitmore však nepředpokládal, že by ji ještě někdy v životě uviděl, teď se ale Mariah objevila na ranči s jeho dítětem pod srdcem. Jud věří v čest, v povinnost a je ochoten Mariah si vzít a dát dítěti své jméno, nevěří však v opravdové city. Promění se u něj snaha zachovat si čest v lásku?
2001/510 J Rosemary Gibsonová (Gibson, Rosemary)Nevěstina dceraKdyž bylo Tamsin devatenáct let, do Jordana Kestona se zamilovala. O čtyři roky později si namlouvá, že ho nenávidí. Vše ještě komplikuje skutečnost, že ji neustále přitahuje, jeho ovdovělý otec si za manželku bere její rozvedenou matku a sám Jordan se stává jejím šéfem. Tamsin se nedokáže vypořádat se svými pocity, nerozumí sama sobě, a především nerozumí Jordanovi. Podaří se jí najít východisko?
2001/611 F Karen Rose Smithová (Smith, Karen Rose)Popelčino štěstíSvobodná matka Becca si chce postavit restauraci s přispěním peněz nadace bohatého stavitele Luka. Tento pohledný milionář se rozhodne o ni ucházet, aniž by jí prozradil svou pravou totožnost. Když se Becca dozví, kdo Luke ve skutečnosti je, zdá se, že jejich láska skončí dříve, než doopravdy začne!
2001/612 J Carolyn Zaneová (Zane, Carolyn)Ženich k pronajmutíPatsy Brubakerová nedosáhla úspěchu, který jí na střední škole všichni předpovídali. Pracuje jako recepční na ranči pro opuštěné děti, který vede její bratr. Když dostane pozvánku na sraz své třídy ze střední školy, vymyslí si do dotazníku skvělou kariéru, manžela - plastického chirurga a dvě nadané a talentované děti. Podaří se jí sehrát úspěšně komedii před bývalými spolužáky?
2001/713 F Stella Bagwellová (Bagwell, Stella)Manželství na papířeNicole a Logan se zrovna dvakrát v lásce nemají. Podle poslední vůle rodičů však musí spolu žit pod jednou střechou, jinak přijdou o dědictví: usedlost i s plantáží. Nečekaně je však zaskočí city. Jejich nucené spojenectví se rychle začíná měnit v něco mnohem hlubšího.
2001/714 J Arlene Jamesová (James, Arlene)Jak získat manželkuChanning Hawkins by se chtěl podělit o své bohatství s tou pravou ženou, ale kde ji najít? Vše má totiž v sobě ukrytý jeden malý háček - Channing nesnáší romantiku... To má společné s elegantní podnikatelkou Jolie Wintersovou. Při jejich prvním setkání to mezi nimi zajiskří; Channing se rozhodne, že si Jolie vezme za manželku, zbývá mu pouze vyřešit drobný problém - přesvědčit ji o tom!
2001/815 F Elizabeth Harbisonová (Harbison, Elizabeth)Emma a hraběBrice Palliser si dopisuje s americkou zahradnicí a botaničkou Emmou Lawrencovou pod jménem svého přítele Johna Turnhilla. Když má Emma přijet do Londýna, bojí se, že s ním, jako s bohatým hrabětem, nic nebude chtít mít, a proto se nadále vydává za Johna. Když Emma zjistí, že chudý John je ve skutečnosti bohatý Brice, je skutečně zklamaná, přestože se do tohoto muže stihla již zamilovat...
2001/816 J Sharon Kendricková (Kendrick, Sharon)Ursuliny svatební šatyUrsula O'Neilová si toho pravého našla již před léty - svého šéfa. City ale skrývala, protože věděla, že Ross je ženatý a má rozkošnou dcerku Katy.
Pak Rosse opustila manželka a stal se z něj osamělý otec, který zoufale potřeboval pomoc. A protože Ursula malou Katy upřímně milovala, ráda se pro ni stala náhradní maminkou. Pomáhala jí naděje, že se možná stane nepostradatelnou i pro jejího otce...
2001/917 F Laura Anthonyová (Anthony, Laura)Milenec a manželKael Carmody se těšil pozornosti všech žen v městečku a o obdivovatelky neměl nikdy nouzi. Jedinou výjimkou byla Daisy - nezávislá, tvrdohlavá a půvabná dívka, která neshledávala jediný důvod, proč by se o něj měla zajímat!
2001/918 J Robin Wellsová (Wells, Robin)Znovu ve dvouTelevizní moderátorka Jamie by očekávala všechno možné, jen ne to, že novým odborným konzultantem, který nastoupí do studia, bude její bývalý manžel Stone. A navíc to vypadá, že se po několika letech vzájemného odloučení v mnohém změnil - a k lepšímu!
2001/1019 F Susan Meierová (Meier, Susan)Zůstali jsme manželéSvého času nechal Nick své mladé manželce Grace ve schránce vzkaz, že byli na svatbu příliš mladí, on že odjíždí a o rozvod se postará... Od té doby o Nickovi dalších deset let neslyšela. Grace si vytvořila vlastní život a chce ho žít naplno, potřebuje proto svobodu, kterou jí Nick slíbil, ale neposkytl. Potřebuje ale svobodu, nebo chce raději zpátky Nicka?
2001/1020 J Leanna Wilsonová (Wilson, Leanna)Hledá se tatínekKdyž kovboj a jezdec rodea Flint Thomas opustil svou manželku Marty a syna Codyho, byla Marty pevně přesvědčená, že na žádného muže, který spojil svůj život s koňmi, už nikdy ani koutkem oka nepohlédne. Trvalo to ale jenom do té doby, než potkala dalšího kovboje - Joea, muže ochotného nahradit Codymu ztraceného tatínka a jí manžela...
2001/1121 F Robin Wellsová (Wells, Robin)Manželkou na měsícTmavooký, mužný a také i bohatý Richard Chandler byl vše, o čem kdy Kate McCormicková snila. Ale její šéf na ni nikdy jako na ženu ani nepomyslel. Až jednoho dne jí rovnou nabídl manželství - ale manželství jen na oko, aby si mohl splnit svůj dávný sen z dětství a koupit hotel.
2001/1122 J Elizabeth Harbisonová (Harbison, Elizabeth)Dva bratři a nevěstaDo bezstarostného života Joleen vstoupili náhle dva muži - bratři Carl a Jake Landonovi. A ona tak musí řešit dilema:který z nich je ten pravý? Jeden jí nabízí manželství, jistotu a pohodlný život, ten druhý má pověst dobrodruha. A právě o něm začíná Joleen snít... a nejsou to ani zdaleka nevinné sny. Rozhodnout se, zda dát přednost rozumu, nebo citům, není zdaleka tak jednoduché, jak se Joleen zpočátku zdálo!
2001/1223 F Day Leclaireová (Leclaire, Day)Dlouho ztracená nevěstaJe to maškarní ples pro Popelku, který se koná jenom jednou za rok... Všichni jeho účastníci zůstávají po celou dobu v maskách a hledají zde zábavu, přátelství, lásku... Jsou zde také bývalí manželé Shayne Beaumontová a Chaz McIntyre; před devíti lety se na podobném plese seznámili, zamilovali, vzali... a o pár dnů později rozvedli. Oba ale pevně věří v to, že již nikdy nepotkají nikoho, koho by mohli milovat tak jako svého bývalého partnera.
2001/1224 J Carole Mortimerová (Mortimer, Carole)Svatba o VánocíchLilli si z noci, kterou prožila s milionářem Patrickem, mnoho nepamatovala - večer předtím totiž vypila příliš mnoho šampaňského... Pokud si ale myslela, že vše skončí u jedné jediné noci, mýlila se. Patrick se totiž ukázal být mnohem tvrdohlavějším a neústupnějším, než si Lilli dokázala představit. Takže ta teď musí čelit jeho pevnému rozhodnutí, že se za něj provdá... To se jí ale ani trochu nelíbí, přestože je krásný Patrick nejlepší partií v celém Londýně. Ale má to háček, jenom Patrickovy peníze mohou zachránit Lilliina otce!
2002/125 F Robin Nicholasová (Nicholas, Robin)Závoj citůMariah se chystá napsat co nejlepší a nejpůsobivější článek o obětech tornáda. Pomoci jí může podivínský fotograf Stormy Taylor, jehož manželka kdysi při jednom tornádu zahynula. Háček je ale v tom, že mluvit o této události je to poslední, co se Stormymu chce... I když si Mariah okamžitě získá srdce jeho dcery Sunny, přesvědčit Stormyho jí dá mnohem více práce!
2002/126 J Renee Roszelová (Roszel, Renee)Svatba po ŘeckuKrásný a bohatý podnikatel Niko a architektka Kalli si byli rozhodnutím svých dědečků, řeckých přistěhovalců, předurčeni již v dětství. Den před svatbou ovšem Kalliin dědeček zemřel, takže starou smlouvu už Kalli nemusela dodržet. Pro Nika, který již měl sezvány svatební hosty, to znamenalo urážku a rozhodl se pomstít. Jeho pomsta ale dopadla zcela jinak, než původně zamýšlel!
2002/227 F Judy Christenberryová (Christenberry, Judy)Vypůjčený ženichRob Hanson a Melissa Kennedyová jsou lidé, kteří mají svoje sny a snaží se je uskutečňovat. Zklamání, jež v životě zažili, je ale naučila být nedůvěřivými a opatrnými. Zároveň oba vědí, co je to odpovědnost, protože Rob vychovává svoji dceru a Melissa se stará o dvě opuštěná děvčátka. Děti postupně začínají lámat jejich vzájemnou nedůvěru... Dokáže rodící se láska mezi Robem a Melissou překonat i další překážky, které jim do cesty staví nepříznivý osud?
2002/228 J Janelle Denisonová (Denison, Janelle)Dívka s minulostíEva Chandlerová se s Johnem MacLarenem zná od svých sedmnácti let. V té době pracoval na ranči jejího dědečka. Už tehdy se jí zdálo nepatřičné, jak na něj její tělo reagovalo a jak ji přitahoval. To bylo před osmi lety. Teď se situace obrátila, z Johna je bohatý rančer a Eva ho žádá o místo hospodyně a chůvy. Jediné, co se nezměnilo, je ta silná, nepřiznaná vzájemná přitažlivost.
2002/329 F Judy Christenberryová (Christenberry, Judy)Nikdy tě neopustím!Jed se zatraceně dobře vyznal v drsných chlapech a koních, o ženách toho však věděl pramálo. Měl za sebou těžký život nemanželského dítěte, které se vždy muselo protloukat životem na vlastní pěst a které nikdy nemělo ani tušení, co to znamená mít domov a rodinu… Osud mu však znenadání do cesty přivedl bohatou a okouzlující Beth Kennedyovou, k níž pocítil něco, s čím se dosud ještě nesetkal. S tím si ale rady nevěděl. Sice byl pevně rozhodnut udržet si od ní profesionální odstup, souhlasil ale, že z ní udělá šampionku v rodeu… Jenže kromě citu, který doposud nepoznal, náhle našel i místo, jež by mohl nazývat domovem!
2002/330 J Jessica Steeleová (Steele, Jessica)Zatoulaná kočičkaMerren nikdy nepředpokládala, že by se mohla dostat do takových potíží! Její bratr Robert přišel o práci a když mu došly všechny úspory, musel se s rodinou přestěhovat do domu k Merren. Ta, aby mu pomohla, dokonce prodala i diamantový prsten, dědictví po matce a babičce. Potíže ovšem zdaleka ještě neskončily - Merren přepadli chuligáni a ukradli jí kabelku i s penězi za prsten. Naštěstí se objevil Piers, který ji vzal domů ke svému bratru Jaradovi, jenž se nabídl, že Merren pomůže... Na oplátku chce ovšem úplnou "maličkost" - potřebuje totiž dívku, která by před jeho matkou předstírala, že s ním má vážnou známost...
2002/431 F Judy Christenberryová (Christenberry, Judy)Rančerská rapsodiePoté, co jeho bratři převzali po otci vedení ranče, cítí se Logan doma nevyužitý, a proto se uchází o místo předáka na ranči K v kruhu. Jeho majitelkou je Abby Kennedyová, tvrdá rančerka, pyšná na svou nezávislost a schopnost ve všem se vyrovnat mužům. Přijme Logana na měsíční zkušební lhůtu, ale netuší, co všechno se během toho měsíce změní. Do Logana se totiž zamiluje a pomalu se učí přenechat na něm starost o ranč. Neví, jak moc mladého kovboje přitahuje ona sama. Jediný problém je v tom, že Logan se nechce oženit s vlastní šéfovou.
2002/432 J Carol Graceová (Grace, Carol)Muž mého srdceDítě už Suzy má; teď si z celého srdce přeje ještě najít manžela. Ale nejdříve musí dát výpověď u přitažlivého šerifa a najít si novou práci. Jak může totiž svobodná maminka najít sympatického muže v okresním vězení - zvlášť když ji její oslnivý zaměstnavatel, Brady Wilson, stále drží pod zámkem? On sám nemá nic proti tomu, když se Suzy snaží najít tátu pro svého malého chlapečka. A přestože se jako zapřísáhlý starý mládenec nepovažuje za možného kandidáta na manžela a tatínka, musí udělat něco pro to, aby byla jeho asistentka šťastná...
2002/533 F Carla Cassidyová (Cassidy, Carla)Ztracený králJe to zvláštní dvojice - důstojník Adam Sinclair a princezna z Edenbourgu Isabela Stanburyová -, kterou osud a povinnost svede dohromady. On chce očistit svého otce, neprávem označeného za vlastizrádce, ona touží nalézt otce svého, který byl před třemi měsíci unesen. Jedinou možností pro ně je vydat se do společnosti velmi pochybných lidí a vydávat se před nimi za manželé Wilcoxovy. Podaří se Adamovi a Isabele splnit úkol, který si vytýčili? Očistí Adam jméno svého otce a nalezne Isabela uneseného krále Michala? A jak dopadne jejich fingované manželství?
2002/534 J Lilian Darcyová (Darcy, Lilian)Sestřino dítěMeg se ještě nevzpamatovala z objevu, že její zesnulá sestra měla dítě, a už musí připravit proti otci své neteře žalobu o opatrovnictví. Ale Adam Callahan ještě nevyložil všechny karty na stůl - to, co se chystá Meg říct, ji šokuje ještě víc než fakt, že tenhle švarný doktor, pro kterého měla dřív jen opovržení, ji začíná nevysvětlitelně přitahovat... Adam rozhodně nehodlá boj o svou dceru vzdát. Aby malou Amy zachránil, v zoufalství se obrací na tu jedinou ženu, která jí může pomoci. Uvědomuje si, že vpustit Meg sobě a Amy do života může být nebezpečné - jenže v tuhle chvíli by bylo mnohem nebezpečnější to neudělat...
2002/635 F AStella Bagwellová (Bagwell, Stella)Čekající princeznaOtec princezny Dominiky ze Stanbury zmizel a byl považován za mrtvého. Ona musela zůstat silná a neotřesená kvůli svým nejbližším. Jediným, na koho se mohla obrátit, byl Marcus Kent, osobní rádce jejího otce. Pak mu jednou Dominika odhalila své nejskrytější tajemství - dítě, které jí rostlo pod srdcem. Vždy počestný Marcus ji požádal o ruku. Byla však jeho nabídka způsobena oddaností ke králi... nebo láskou k jeho krásné dceři?
2002/635 F BMartha Shieldsová (Shields, Martha)Ranč na prodejRančer Hank Eden neměl ponětí, že vůně vanilky v sobě může skrývat sexy náboj. Kulinářský um Alexandry Milerové však jeho pozornost upoutal okamžitě. Alexa čaruje nejenom v kuchyni, ale dokáže okouzlit i srdce kovboje. Problém je v tom, že za dva měsíce odjíždí Alexa do Kalifornie, zatímco Hank se nemůže dočkat, až se vrátí k rodeu...
2002/736 F AMartha Shieldsová (Shields, Martha)Nevěsta podezřelého princeRowena Wildeová se dostala k edenbourskému dvoru jako dvorní dáma. Sní o tom, že si pro ni přijde princ, a zároveň se toho po jedné své trpké zkušenosti bojí. Nakonec ji do náruče jednoho prince doslova zažene její zaměstnavatelka, princezna Isabel. Jake Stanbury je totiž podezřelý z účasti na únosu jejího otce, krále Michaela. A kdo ho bude hlídat lépe než oddaná dvorní dáma?
2002/736 F BElizabeth Dukeová (Duke, Elizabeth)Zkouška věrnostiNa Roxy toho dopladlo najednou příliš mnoho: při návratu z archeologické výpravy se zranila, onemocněla záhadnou tropickou virózou a ještě ji navíc čeká setkání s Camem, bratrem sestřina manžela, mužem, při setkání s nímž se chvěje touhou... A nejhorší je důvodm proč se s ním má setkat - její sestra s manželem totiž tragicky zahynuli a ona musí s Camem bojovat o právo starat se o jejich osiřelou dceru Emmu!
2002/837 F AValerie Parvová (Parv, Valerie)Krycí jméno: PrincJe možné, aby si někdo spletl prince Nicholase s jeho bratrancem Benjaminem Lockhartem? Je možné, aby Bena unesli, a on pocítil hluboké sympatie i mnohem hlubší cit k Meagan Moorové, pravděpodobné společnici v pokusu svrhnout královský trůn v Edenbourgu? A může se stát, že ona mu nakonec dopomůže k útěku a postaví se dokonce proti svému bratrovi?
2002/837 F BLaura Anthonyová (Anthony, Laura)V lásce se podvádět nemáDeannie Hollisová už dlouhé roky netouží po ničem jiném, než aby získala zpět bývalý rodinný majetek. Konečně má svůj sen na dosah. Stačí, aby řekla své ano Brodiemu Truebloodovi. Nebyl by to žádný problém, kdyby se nechytila do vlastní pasti a bláznivě se do něj nezamilovala. V lásce se totiž podvádět nedá...
2002/938 F ACarolyn Zaneová (Zane, Carolyn)Babiččino tajemstvíVšechno to začalo, když Charlotte zdědila po babičce Dorothy prasátko, které měla vychovat, aby si zajistila zbytek dědictví. Tex, který se zabývá chovem zvířat, souhlasí s výchovou prasátka, přestože neví, co si má počít s nádhernou dědičkou, která mu tak nečekaně vstoupila do života. Starý mládenec Tex ví, že by se měl mít na pozoru, aby toho Charlotte Beauchampové neslíbil víc, než sám původně chtěl...
2002/938 F BAlice Sharpeová (Sharpe, Alice)Sezona mláďátekRoxanne se na cestě za splněním přání své babičky dostává až na dno svých sil. Její auto se rozbilo uprostřed kalifornské pouště! Mobilnímu telefonu došla baterie! Ona sama umírá žízní! Dokud ji nezachrání sexy rančer a místní lékař Jack Wheeler...
2002/1039 F ANatalie Patricková (Patrick, Natalie)Jeho, její, … naše?Shelley Harrimanová nikdy neriskuje, zvlášť ne ve věcech srdce. Ale když ji práce svede dohromady s mužným Waynem Perrym, z jehož modrých očí koukají všichni čerti, jejím světem to notně otřese. A zanedlouho tahle ledová královna začne pod jeho obdivnými pohledy roztávat. Odváží se snít o svatbě a kolébce...? Waynea náramně baví narušovat Shelley její upjatý život. A když musí spolu hlídat děti svých přátel, pochopí, že svůj právě probuzený otcovský pud chce sdílet s ní. Dokáže tuhle puntičkářskou sekretářku přimět, aby se stala krásnou princeznou a sama ho začala vábit k oltáři?
2002/1039 F BDonna Claytonová (Clayton, Donna)O lásce se nepřemýšlíBlake se po smrti obou Cassiiných rodičů stane jejím zákonným opatrovníkem. Ví, že by udělal všechno proto, aby ochránil křehkou nevinnost své mladé a krásné svěřenkyně. Jenže když mu Cassie oznámí, že si vezme prvního muže, kterého potká, Blake ji okamžitě sám požádá o ruku… Cassie netuší, že jeho nabídka byla jen formalitou, která ji měla ochránit před ukvapenými rozhodnutími. Blake nebere své rozhodnutí vážně do chvíle, kdy se zadívá do Cassiiných zářících očí a zpečetí slib polibkem. Tehdy si uvědomí, že se již stačil do své nevěsty nadobro zamilovat…

Počet zobrazených záznamů: 44

Na seznam všech edic


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 5889
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace