Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Shawna Delacorteová

Zobrazuji údaje o autorce Shawna Delacorteová - Delacorte, Shawna


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1994/2Desire67 M Potřebuji muže!Dcerkám z bohatých rodin přece nic v životě nechybí. Vždyť za peníze lze koupit všechno! Ale něha a láska, kterou Katherine Fairchildová tolik postrádá, se koupit nedá. Ani dokonalý Scott Blake není na prodej, i když souhlasí s účastí v aukci, ve které se vydražuje jeden víkend s úspěšným mužem jako je on.
1995/3Desire118 L Neříkej mi sbohem!Bohatý advokát Trent Nicholson si potřebuje odpočinout od práce, a tak vyrazí na své jachtě na cestu podél amerického pobřeží. Na své pouti se zastaví na jednom z ostrůvků, aby pro svého přítele získal informace o klientovi. Zatímco se snaží vyřídit své poslání, doslova mu spadne do náručí krásná Cassie. Trent se do ní zamiluje. Problém je však v tom, že Cassie nesnáší advokáty. Co se stane, až Trent prozradí své inkognito?
1997/1Desire207 M Zázrak životaRance i Darvi mají za sebou bolest a zklamání. Nyní jim jejich vztah a jejich láska může být tolik potřebným lékem. Je ale těžké někomu důvěřovat…
1997/8Desire236 N Kovbojské sněníKdyž se Melanie vrátila na coloradský ranč, kde vyrostla, nečekala, že se octne s Codym Chandlerem v malé horské chatě, odříznutá bouřkou od světa. Drsný předák a ochodní manažer ranče je odpovědí na všechny její tajné sny, které kdy Melanie měla o silných, sexy kovbojích.
1998/12Desire300 N Dobrovolně uvězněná?Může za to sněhová bouře, že se Samantha ocitla na neznámém ranči ve Wyomingu. Nikdy by se nenadála, že bude zvažovat, zda by se dokázala zříct pohodlného městského života a žít s člověkem jako je Jace mezi honáky, koňmi, slepicemi a stády krav.
1999/11Desire na přání57 O Zakázaná touhaStačil jediný pohled do zářivě modrých očí Wyatta Edwardse, a Vicki se znovu rozechvěla touhou po muži, s kterým před patnácti lety prožila neuvěřitelně vášnivou noc a který ji brzy nato opustil. A teď je zpátky a chce začít znovu, aniž by tušil, že je otcem dospívajícího syna, který nenese jeho jméno!
1999/12Vánoční desire8 LV Polibek o VánocíchChance Fowler je bohatý syn průmyslového magnáta. Díky tomu, že na veřejnosti vystupuje jako playboy, jsou mu neustále v patách novináři. Jednoho dne na útěku před fotografem na ulici obejme a políbí Marcii Roperovou. Nikdo z nich nedokáže na polibek zapomenout, a protože Marcie při polibku ztratila balíček s účtem, Chance jí balíček vrátí. Je tak vytrvalý, že si nakonec získá Marciinu lásku.
2000/8Desire378 L Nalezený tátaLexi Parkerová se po smrti své sestry stane poručnicí malého synovce, jehož otec se ho údajně zřekl. Lexi se s tím ale nemůže smířit a vydává se za Nickem Claytonem, aby ho donutila alespoň finančně přispět na výchovu syna. Na ranči, který Nick vede, ji však čeká nejedno překvapení.
2001/10Desire451 K Schůzka s minulostíJedné dusné půlnoci se doktor Shane Fortune střetl tváří v tvář se svojí minulostí, se ženou, kterou kdysi miloval, ale nesmyslně ji zapudil. Důvody, proč se teď Cynthia se svým synem zdráhá být hostem v jeho domě, nejsou žádným tajemstvím. Ale Shane cítí, že Cynthia před ním nějaké tajemství skrývá. Je to něco, co se týká jejího syna... který je mu zvláštním způsobem podobný.
2002/1Desire Duo473 O BZkrocený playboyJessicu a Dylana přivedla do opuštěného horského srubu stejná touha najít samotu, klid a ztracenou životní rovnováhu. Ani jeden z nich netoužil po společnosti toho druhého. Byla to náhoda, nebo osudové znamení, že jejich neplánovaným setkáním se spustila lavina událostí, které jim nepřinesla ani trochu klidu, ale něco mnohem cennějšího?
2003/7Desire Duo558 N BNepřítel k pomilováníPaige Bradfordová nastoupila jako osobní asistentka u Brycea Lexingtona, aby ho usvědčila z nemorálního podnikání. Je přesvědčena, že má na svědomí krach firmy jejího otce. Čím více ho však poznávala, tím více odhalovala jeho milou a pozornou povahu. Co si má počít s tím nepřítelem k pomilování?
2004/4Desire Duo603 O BZrádná blízkostÚspěšný podnikatel Jared Stevens brzy poznal, že Kim byla nejen nádherná žena, po které toužil přímo bláznivě, ale pod nepřístupnou slupkou objevil také starostlivou a laskavou ženu, která oslovila jeho city stejně jako fyzickou touhu. Připadalo mu, že konečně procitl.

Počet zobrazených záznamů: 12

Na seznam autorek začínajících na De

Na seznam autorek od písmene D

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3781
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace