Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Shirley Rogersová

Zobrazuji údaje o autorce Shirley Rogersová - Rogers, Shirley


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1999/4Desire na přání43 O Nejcennější slibRyderovi McCallovi ještě nikdy žádná žena neodolala. Proto když se rozhodne vzít si za manželku Ashley, vůbec nepočítá s tím, že by ho mohla odmítnout, když navíc čeká jeho dítě. Dokáže sebejistý kovboj přimět Ashley, aby změnila své rezolutní "ne" v poslušné "ano"?
2000/8Desire380 N Výhodná nabídkaTracey Ashfordová byla vždycky nejlepší přítelkyní Granta Dennisona, a tak jí po rozchodu s manželkou svěřuje své dvě malé holčičky. To, co se zpočátku jeví jako výhodná nabídka, se náhle mění v něco, čemu nedokáže ani jeden odolat!
2001/10Desire452 L Když prší láskaPřed Jakem McCallem se otevřela propast minulosti, když pohlédl do tváře chlapci, který mu tvrdil - Jste můj táta. Setkání se synem, o jehož existenci neměl dvanáct let ani tušení, mu způsobilo šok, obrovskou radost a zároveň i spoustu problémů. Se synem se v Jakeově životě objevila totiž i jeho studentská láska Catherine...
2002/12Desire Duo528 O BReparát z láskyJustina Bonda čeká v krátké době několik návratů - tím prvním je návrat do rodiny Fortuneových a k matce Mirandě, kterou poznal až ve své dospělosti. Tím druhým a obtížnějším je návrat k manželce Heather, kterou i po roce odluky stále miluje. Netuší ale, že Heather před ním něco tají…
2003/6Desire Duo553 M BV moci vášněAby uchránil čest mladičké Lynn McCallové, slíbil Russ Logan její rodině, že se s ní ožení. Ani jeden z nich to neplánoval a dosud u nich byly na prvním místě svoboda a nezávislost. Teď se cítí jako v pasti, zaskočeni nečekanou mocí vášně. To ale pro manželství nestačí!
2004/1Desire586 M Opojné polibkyŘíká se tomu vztah, když tě žena připraví o zdravý rozum? Když zavřeš oči a sníš o zelenooké krásce? Když po ní tak toužíš, že cítíš pronikavou bolest v celém těle?, ptal se sám sebe Deke McCall. Proč pro něj bylo čím dál tím těžší opouštět rudovlasou Mary Beth a hnát se za trofejemi v rodeu? Vždyť rodeo pro něj bylo dosud vším!
2006/1Desire704 K Farmářova schovanka"Musíš mi slíbit, že se postaráš o Tanyu." To bylo poslední přání Davidova otce, než zemřel. A David mu na to dal své slovo a hodlal ho dodržet. Jenže postarat se o někoho a toužit po něm, to jsou dvě rozdílné věci a David stále neměl jasno, jak s krásnou otcovou schovankou a se svými city k ní naložit. Kdyby jim alespoň nekomplikovala život tajemstvím zastřená Tanyina minulost!
2006/12Desire Duo741 O AAukce láskyPopustit uzdu své vášni a touze a pomilovat se se svým sexy šéfem Alexem, tak o tom Jennifer jen snila. Nikdy nepředpokládala, že by se její sen mohl uskutečnit. A přece k tomu došlo, a co víc, Jennifer se splnilo ještě jedno přání: otěhotněla. To ovšem musí před Alexem utajit…
2007/1Desire Duo744 O BNepřiznaná láskaMelisa a Logan se před deseti lety chtěli vzít, ale zlá intrika jim v tom zabránila. Přesto na sebe nedokázali zapomenout. Co může vyplynout na povrch při setkání dávných milenců - nenávist, hořkost, potlačená touha nebo snad láska?
2015/2Special na přání258 H BNepřiznaná láskaMelisa a Logan se před deseti lety chtěli vzít, ale zlá intrika jim v tom zabránila. Přesto na sebe nedokázali zapomenout. Co může vyplynout na povrch při setkání dávných milenců - nenávist, hořkost, potlačená touha nebo snad láska?

Počet zobrazených záznamů: 10

Na seznam autorek začínajících na Ro

Na seznam autorek od písmene R

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3438
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace