Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - B. J. Jamesová

Zobrazuji údaje o autorce B. J. Jamesová - James, B.J.


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1993/12Romance60 D Muž s půlnočníma očimaMladá nadaná výtvarnice Jacinda Talbotová se rozhodla zcela změnit svůj život. Splní se věštba, že ve svém novém působišti potká muže s půlnočníma očima, který se stane jejím osudem?
1993/12Temptation31 T Pýcha a slibyZdá se, že Antonia, krásná, pyšná a nepřístupná holywoodská filmová hvězda ani netouží připoutat se k jedinému muži a žít klidným rodinným životem… Ale stačí několik dní osamělosti uprostřed divočiny a boj o záchranu holého života, a všechno vypadá úplně jinak.
1995/7Temptation105 R Ruka andělaO klavíristovi Jamiem McLachlanovi kritici prohlašovali, že má ruce anděla. A Brett s tím souhlasí: vždyť jediný jeho dotyk v ní probudil žár, jaký nikdy předtím nepoznala. Na osamělém ostrově jménem Eden objevuje kouzlo lásky – a také druhou, temnější tvář Jamieho McLachlana…
1995/11Desire149 K Nový začátekTenkrát byli příliš mladí. On plný ideálů a neochotný dělat kompromisy. Ona rozmazlená a nesamostatná. Krátké manželství skončilo rozchodem. Po deseti letech se Mac a Jennifer opět setkávají. A zjišťují, že si vůbec nejsou lhostejní.
1996/12Desire203 M Se srdcem lovceKdysi byli nerozluční přátelé Jeb, Tony a jeho sestra Nicole. Z Tonyho se stal masový vrah a z Jebá policista, který po něm pátrá. A Nicole, která nic netuší, je Jebova jediná stopa.
1997/1Desire na přání3 T Muž z Bourbonské uliceMálokdo znal uličky a temná zákoutí New Orleans jako Mitch Ryan. Pro Mitche návrat do tohoto města znamená oživení temné minulosti, na kterou chtěl zapomenout. Když ho však o pomoc požádá krásná a vznešená Katherine, je mu jasné, že nemůže odmítnout…
1997/5Desire224 N Vlk v pouštiPatience je přepadena motorkářským gangem. Před nejhorším ji zachrání záhadný cizinec, přezdívaný Indián, když ji prohlásí za svůj majetek. Navenek drsný, ale přitom něžný a pozorný Indián si postupně získává Patiencinu lásku. Odkud pochází a kdo je tento muž?
1998/7Desire na přání29 O Šepot ve tměRafe má před sebou nebezpečný úkol musí zachránit unesené dítě. Jeho nečekaným pomocníkem je krásná Valentina. Ale i ona potřebuje pomoc...
1998/10Desire290 L Na konci cestyMerrill by rozhodně nevěřila, že právě samotář Tynan ji dokáže zbavit tragických stínů její minulostí a otevřít její srdce lásce.
2001/6Desire431 O Nebezpečný návratPo letech se Adams Cade vrací na Belle Terre, aby zachránil rodinné plantáže, avšak po shledání s Eden Claibourneovou musí znovu bojovat se svou dávno pohřbenou touhou po ženě, na kterou nikdy nezapomněl.
Svůdná divoška se zatím proměnila ve smyslnou bohyni, jakou vždy toužil vlákat do své ložnice. Avšak Eden si zaslouží víc než muže, který by jí mohl nabídnout jen žhavou, ale rychle pomíjející vášeň. Přesvědčí první dráždivé milencovy polibky tuto rezervovanou samotářku, aby změnila svůj odmítavý postoj k manželství?
2001/12Vánoční desire14 LV Čekání na štěstíVrátit se po osmnácti letech do rodného jižanského městečka, které ji kdysi vyštvalo, to chce odvahu. A Maria Elena Delacroixová ji má. Nyní je velmi známou novinářkou a všichni se tváří, že si už nepamatují, kolik ústrků a příkoří musela zažít jako dítě pro svůj nemanželský původ. Co je však nejdůležitější - její životní láska Jericho Rivers zůstal svobodný. Že by na ni čekal? A že by stejně jako ona toužil už konečně založit rodinu?
2002/11Desire522 N Vypůjčený synPřed šesti lety se Lincoln Cade ke své životní lásce Linsey Blairové nepřiznal. Naopak, nechal ji, aby se vdala za jeho nejlepšího přítele. Nyní se setkává s ovdovělou Linsey a cítí, že jeho city za tu dobu neubraly na intenzitě… co ho však naprosto vyvedlo z míry, bylo setkání s jejím pětiletým synkem, v jehož tvářičce našel své vlastní rysy!
2002/12Desire524 K Křižovatky životaJackson Cade žije na své farmě River Trace a věnuje se jen práci a koním. Jeho život se úplně mění s příjezdem mladé veterinářky Haley Garrettové. Odmítá si připustit lásku, kterou k ní cítí, a vší silou se snaží vytlačit ji ze své mysli. Ani to, že Haley s nasazením vlastního zdraví zachránila jeho koně, ho nepřiměje změnit svůj postoj. A tak přijdou na řadu drobné lsti a intriky…
2003/1Desire531 M Zapomenout nelzeJsou tomu již čtyři roky, kdy spolu Jefferson Cade a Marissa sdíleli okamžiky plné lásky a vášně. Marissa však byla zaslíbena jinému, a když z Belle Terre odešla, vzala si s sebou i Jeffersonovo srdce. Nyní je však jediná žena, kterou kdy miloval, v nebezpečí a Jefferson musí opustit svou samotu a splnit svůj slib…

Počet zobrazených záznamů: 14

Na seznam autorek začínajících na Ja

Na seznam autorek od písmene J

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 6034
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace