Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Ann Majorová

Zobrazuji údaje o autorce Ann Majorová - Major, Ann


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1992/10Desire2 L Muž se špatnou pověstíO Jenny si celé městecko myslí, že je vzorem ctnostné ženy - a ona přitom tají dávný hřích. Ještě před svatbou s Deanem měla poměr s jeho nevlastním bratrem Bladem, který nemá nejlepší pověst... Teď, když Dean zemřel, se Blade vrací pro to, co mu patří. A nemyslí tím jen svůj podíl na Zacheryho ranci…
1992/11Desire7 M V každé cizí tvářiPustit dceru na koncert rockového idolu? Co je to za otázku - v dnešní době! Jenže Gini to má těžší. Ten "idol" je její bývalý muž, před nímž před lety utekla, ačkoli ho stále miluje. A otec její dcery, která nic netuší.
1993/2Desire20 N Víc než láskaDinah získala vše, po čem může dívka toužit. Přepych, slávu, úspěch, obdiv mužů... Všichni ji znají jako sebevědomou, oslnivou ženu. Nikdo netuší, že v její minulosti se cosi skrývá. A Morgan přijíždí právě proto, aby jí to připomenul.
1993/5Desire30 L Provdaná za nepříteleStormy ve svém životě nepoznala příliš mnoho mužů. Pak se objevil jeden, který jí zachránil život a do kterého se vášnivě zamilovala. Je šťastná, že si ho muže vzít za muže. Má ji však také rád? Nebo se ji pokouší připravit o život?
1994/6Special7 G ABosá kouzelniceLetní lásky 1994Slavná herečka Tamara Howardová odmítá věřit na strašidla. Přesto ji při natáčení na skotském hradě zachrání život duch pána hradu, který zemřel roku 1587. Anebo to je jeho žijící potomek…
1994/11Desire101 K Žena s ďáblem v těleJoshua Cameron přísahal, že se Wyattovi pomstí! Zničí ho, připraví ho o majetek i čest – a vzdorovitá Wyatttova dcera se krutě mýlí, když si myslí, že mu v tom dokáže zabránit! Problém je jen v tom, že setkání s ní obrátilo celý Joshuův svět vzhůru nohama. Dokáže snad láska skutečně zvítězit nad nenávistí.
1995/10Desire145 K Muž s ďáblem v těleKde je ta nádherná školní láska Johnnyho a Lacy? Johnny je bohatý a úspěšný, ale osamělý – a Lacy je provdaná za jiného. Léta plynou a Johnny ví, že jí nikdy nedokáže odpustit její zradu. Tak proč má nesmyslný pocit, že ji musí chránit a bojovat o ni?
1995/11Special12 G ASanta Claus dělá zázrakyAdventinky 1995Noreenin syn si od Santa Clause nepřeje jiný dárek než tatínka. V této chvíli se u nich nečekaně objeví bratr jejího bývalého muže, který Noreen vždy silně přitahoval. Jak se Noreen vypořádá s tak zamotanou situací?
1996/4Special14 G BSmlouva s ďáblemMájové lásky 1996Keith Jones přišel o všechno, co má. Kate Karlingtonová, ta dračice bez srdce, ho připravila o majetek i domov. Není divu, že ji Keith trpce nenávidí. Ještě totiž netuší, co se stane, až se s tou vášnivou a osamělou ženou setká.
1996/6Special15 G BMuž pro FancyLetní lásky 1996Fancy má všechno, o čem v dětství snila: dosáhla oslnivého úspěchu, u nohou jí leží New York i Paříž. Tak proč v hloubi duše cítí takovou prázdnotu a stesk? A proč jí pouhý hlas v telefonu – hlas muže, na něhož se celá roky snažila zapomenout - tak divoce rozbouřil krev…?
1996/10Desire195 M Nevhodný ženichRafe Steele udělal osudovou chybu. Zamiloval se do ženy, kterou měl chránit. Za svoji lásku teď musí pykat.
1996/12Desire204 N Vánoční kovbojLeader a Heddy se narodili ve stejný den pod vánoční hvězdou. Jejich cesty byly dlouho společné, nyní se však rozdělily a zdá se, že není návratu. Ale na Vánoce se někdy mohou stávat zázraky…
1997/6Desire226 L Žralok a vážkaLucas a Chandra jsou v příkrém protikladu, on bezohledný žralok a ona křehká vážka. Ale přesto, když se za dramatických okolností potkají, oba mají pocit, že se už kdysi znali a milovali, že nedokáží jeden bez druhého žít.
2000/3Desire na přání66 P Čí je to dítě?Milionář Cutter Lord se svérázným způsobem pokusí neúspěšně překazit svatbu svého mladšího bratra s Cheyenne Roseovou, která pro něj podle jeho názoru není dost dobrá. O sedm let později zoufalá Cheyenne po smrti svého manžela nemá jinou možnost než požádat svého krutého švagra o pomoc...
2000/5Desire na přání70 P Miluj mě doopravdyJoey Fasano má všechno - slávu, peníze, úspěch. Ale jeho srdce patří navždy Heather Wadeové, jejíž rodina ho před lety odmítla. Přesto se Joey rozhodne získat její lásku zpět!
2001/6Desire428 L Muž snůClaire, dívka z dobré rodiny, vzdělaná a kultivovaná, má před svatbou a zdá se, že ji čeká ta nejrůžovější budoucnost po boku hezkého a velmi bohatého manžela. Přesto se však utíká ke snům o mužném nespoutaném pirátovi, který by ji unesl na svou loď. Dá se ale skloubit sen a realita?
2001/7Special Na dovolenou7 I BDvojí nadějeLáska na dovolenouFelicity přijíždí na venkov, aby zde nalezla duševní klid a vypořádala se s nelehkou životní situací. Ani ve snu by ji nenapadlo, že zda najde v jedné osobě skvělého manžela a starostlivého otce pro své dítě.
2002/4Special43 G APrvní vnučkaVelká studentská láska Gabea a Samanthy skončila rozchodem. Ona se chtěla vdávat, on však řekl ne! Nyní se po letech opět setkávají, ale zatímco Gabe zůstal svobodný, ovdovělá Samantha se stala adoptivní matkou čtyř děvčátek. Situace se však obrátila: je to Samantha, kdo na nabídku k sňatku říká ne!
2002/5Desire492 N Divoké snyNorth Black, kterému na jeho ranči přezdívají Král, je zvyklý, že jeho příkazy a rozhodnutí jsou vždy beze zbytku plněny. Zdá se, že to neplatí jen pro jediného člověka, pro tu divokou a vášnivou osůbku, tu čarodějku Melody Woodsovou, která se zmocnila jeho srdce a bez ohledu na jeho sílu a vůli si s ním ošklivě zahrává. Avšak North je pevně odhodlán ubránit svou nezávislost i za cenu bezútěšné samoty. Najdou v sobě odvahu a dost sil vzájemně si přiznat hloubku svých citů?
2003/8Special60 G BPrincezna z rančeDebutantkyFrankie Mooreová je alergická na to, když ji nazývají princeznou. Ona je přeci děvče z ranče, které je v sedle jako doma. Jen o tom musí přesvědčit svou lásku - Matta Dixona
2004/5Desire Duo608 O BPravý džentlmenJedno zbrklé zhodnocení situace následované ještě zbrklejším činem a život Zoe se tak neuvěřitelně zamotal, že musela opustit rodné městečko i svou životní lásku Tonyho. Oba prožili neradostných devět let a nyní stojí opět tváří v tvář. Je jasné, že před tím, co k sobě doopravdy cítí, už neutečou.
2004/9Desire626 M Samota ve dvouCeleste má už od dětství jediný velký sen. Chce se stát hvězdou country. Její cestu za slávou zkříží Phillip Westin, neodolatelný námořník, v jehož náruči se Celeste poprvé v životě cítí jako doma. Přesto se na sedm dlouhých let odloučí, a když se opět setkají, oba trápí stejná otázka: podaří se jim najít společnou cestu?
2005/4Desire662 N Mexická VenušeBohatý a světově proslulý architekt Cash McRay po smrti manželky již na lásku nevěří. Přesto už nechce být sám a domnívá se, že když vše dobře zváží a vybere si "vhodnou" partnerku, bude mu s ní jistě celkem dobře. Všechny jeho plány ale v jediném okamžiku padnou, když v Mexiku potká svou osudovou ženu, která by svým půvabem zastínila i Botticelliho Venuši…
2009/4Desire Duo825 O BVyvolená knížetePrávnička Regina byla celý život rozumná, zodpovědná a dodržovala pravidla. Pak však jedna dovolená v Itálii všechno změnila. Poznala muže, jemuž v žilách kolovala krev válečníků, kteří dobývali cizí území a přivlastňovali si všechno, po čem zatoužili, včetně žen …
2009/11Desire Duo846 O BRendez-vous v PařížiByl Štědrý večer v Paříži. Jejich pohledy se setkaly a Josie měla pocit, že na tento romantický okamžik čekala celý život. Netušila ale, že setkání s Adamem Ryderem nebylo vůbec náhodné. Vášnivá noc přišla jako blesk z čistého nebe, ale náhlé štěstí bylo záhy zakaleno…
2009/12Zlatá dynastie13 CH Pozor na lásku!Steve Fortune měl prosperující ranč, byl spokojený se svou nezávislostí a nemínil na tom nic měnit. Když však v baru pohlédl do krásných očí Amy, ve kterých se snoubil smutek a utajovaná vášeň, něco ho k ní neodolatelně táhlo. Strávili spolu vášnivou noc a k Amyinu velkému překvapení a zděšení se hned druhý den ukázalo, že spolu budou zajišťovat slavnost na počest patriarchy rodu Ryana Fortunea, Steveova vzdáleného příbuzného. Amy tak bude muset nejen čelit stínům minulosti, ale i najít odvahu ke vztahu se Stevem.
2010/5Desire Duo864 O BMilenkou na měsícJako malé vyprávěla Amy maminka pohádku, že z ní jednou bude princezna. Amy vyrostla v nádhernou, ale plachou dívku, a žila úplně obyčejně, dokud ji nezastihla zpráva, že po tetě zdědila zámek ve Francii. Nebezpečně šarmantní hrabě Remy byl odhodlaný udělat cokoli, aby od ní zámek odkoupil, a Amy měla určitou podmínku…
2010/12Desire Duo885 L ASvůdce v pastiLogan Claiborne to měl pěkně nalinkované. Dokončí fúzi s firmou bohaté dědičky a pak si ji vezme za ženu. Pěkně tím umocní již tak obrovské bohatství své rodiny. Osud mu však přichystal překvapení. Do jeho života se vrátila Cici, dívka, která jako jediná dokázala pohnout jeho srdcem, a Logana nějaká fúze přestala zajímat…
2011/7Desire Duo905 O AOheň láskyPo jediné divoké noci, kterou strávila s Leem, Abby zjistila, že je těhotná. Leo ji požádal o ruku a život se najednou zdál báječný. Abbyino štěstí ale trvalo jenom do chvíle, než zjistila, že před ní Leo něco skrývá. A že to, co před ní tají, má kořeny v její minulosti…
2012/9Desire Duo947 O BHry osuduJake ani Alicia z toho šťastní nebyli. Uzavřeli manželství bez lásky, jen kvůli dítěti, které Alicia čekala. Jinak je spojovala už jenom fyzická touha a oba byli přesvědčeni, že to pro dobré manželství nestačí. V cestě jejich vztahu stálo tolik překážek!
2013/7Special na přání220 H AMexická VenušeBohatý a světově proslulý architekt Cash McRay již na lásku nevěří. Přesto nechce být sám a domnívá se, že když vše dobře zváží a vybere si vhodnou partnerku, bude mu s ní celkem dobře. Všechny jeho plány ale v jediném okamžiku padnou, když v Mexiku potká osudovou ženu, která by svým půvabem zastínila i Botticelliho Venuši…
2014/2Desire Duo999 L ASvatba naslepoHnací silou mladého miliardáře Quinna Sullivana byla touha pomstít předčasnou smrt svého otce, za kterou vinil Earla Murraye, bývalého otcova obchodního společníka. Součástí jeho plánu bylo nejen převzetí Earlovy naftařské společnosti, ale i sňatek s mladší z jeho dvou dcer. Setkání se starší dcerou Kirou však zhatilo všechny jeho plány.
2014/5Desire Duo1007 O ACesta za slávouKdyž se v devatenácti Zach bezhlavě zamiloval do mladičké Summer, nemohlo z toho vzejít nic dobrého. Zach málem skončil ve vězení a Summer z jejich malého města zmizela bez ohlédnutí. Po patnácti letech slavila Summer úspěchy na Broadwayi i před filmovými kamerami, ale osamělá se cítila skoro stejně jako v šestnácti po rozchodu se Zachem. Ze Zacha se stal úspěšný byznysmen, ale i jeho city byly vyhaslé. Co vzejde z jejich setkání?
2016/1Special na přání279 G BSvůdce v pastiLogan to měl přesně nalinkované. Dokončí fúzi s firmou bohaté dědičky a pak si ji vezme za ženu. Pěkně tím umocní již tak obrovské bohatství své rodiny. Osud mu však přichystal překvapení. Do jeho života se vrátila Cici, dívka, která jako jediná dokázala pohnout jeho srdcem. A Logana nějaká fúze přestala zajímat…
2017/5Desire Duo1116 L ABratrovo tajemstvíNemilosrdný podnikatel Michael North dlouho považoval Bree jen za zištnou zlatokopku, která se pokusila zneužít jeho mladšího bratra Willa. Přesto se po Willově tragické smrti rozhodl, že se o těhotnou Bree postará. Netušil, že bratr měl nejedno tajemství, a s velkým zpožděním mu došlo, jaká Bree doopravdy je…
2018/5Special na přání335 G BMilenkou na měsícJako malé vyprávěla Amy maminka pohádku, že z ní jednou bude princezna. Amy vyrostla v nádhernou, ale plachou dívku, a žila úplně obyčejně, dokud ji nezastihla zpráva, že po tetě zdědila zámek ve Francii. Nebezpečně šarmantní hrabě Remy byl odhodlaný udělat cokoli, aby od ní zámek odkoupil. Ale Amy měla určitou podmínku…
2019/10Special na přání370 H AVyvolená knížetePrávnička Regina byla celý život rozumná, zodpovědná a dodržovala pravidla. Pak však jedna dovolená v Itálii všechno změnila. Poznala muže, jemuž v žilách kolovala krev válečníků, kteří dobývali cizí území a přivlastňovali si všechno, po čem zatoužili, včetně žen…
2023/10Special na přání466 H AOheň láskyPo jediné divoké noci, kterou strávila s Leem, Abby zjistila, že je těhotná. Leo ji požádal o ruku a život se najednou zdál báječný. Abbyino štěstí ale trvalo jenom do chvíle, než zjistila, že před ní Leo něco skrývá. A že to, co před ní tají, má kořeny v její minulosti…

Počet zobrazených záznamů: 38

Na seznam autorek začínajících na Ma

Na seznam autorek od písmene M

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 8177
Denní počet: 2
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 03.12.2023, 13:30:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace