Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - edice Pokušení lásky

Zobrazuji údaje o edici Pokušení lásky


 měsíc   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
1995/71 W ARoseanne Williamsová (Williams, Roseanne)Láska ve starém doměLetní pokušení 1995Teta Samantha ještě nemůže opustit tento svět! Před smrtí totiž zapomněla říct své neteři Tomasině, že láska je nejdůležitější věc na světě. Tomasina si to zatím neuvědomuje, protože tu pravou lásku ještě nepoznala. Když se však pohledný policista Brogue rozhodne koupit starý dům ve kterém straší duchové, Tomasina má pořádnou šanci zjistit, jak je láska nádherná!
1995/71 W BKristine Rolofsonová (Rolofson, Kristine)Vzrušující prázdninyLetní pokušení 1995Jane Plainfieldová stojí pevně na vlastních nohou. Je rozhodnutá od nikoho nic zadarmo nechtít a nikomu nic zadarmo nedat. Ale když v tombole vyhraje luxusní člun a v jejím životě se objeví Peter Johnson, který ji chce učit rybařit, zjistí, že život může být daleko zábavnější, než myslela!
1995/82 W AVicki Lewis Thompsonová (Thompson, Vicki Lewis)Svatební píseňLetní pokušení 1995Judd Roarke, majitel velké nahrávací společnosti, má skutečně šťastnou ruku při objevování nových talentů. V městečku Eternity ho okouzlila mladá zpěvačka Kerry a smlouva s ní bude jistě přínosnem pro celou firmu. Jak ale oddělit profesionální vztahy od osobních - teď, když jde o ženu, ke které je neodolatelně a osudově přitahován...?!
1995/82 W BPaula Detmer Riggsová (Riggs, Paula Detmer)Riskantní volbaLetní pokušení 1995S očima upřenýma na něho otočila klíčem od ložnice. Pak se usmála a její ruce přejely po jeho napjatých svalnatých pažích. "Cairne, miluj se se mnou." Ve světle svíček byla nádherná a tajemně krásná…
1995/93 W AKathleen O'Brienová (O'Brien, Kathleen)Ztráta pamětiPokušení lásky 1995Na podivuhodný a strašidelný dům Winterwolk se po letech vrací Laura Nolenová, aby konečně vypátrala, co je příčinou jejích nočních můr. O pomoc požádá svého bývalého snoubence Drewa Townsenda. Drew doufá, že spleřně s Lauřinými ztracenými vzpomínkami najde také svoji ztracenou lásku.
1995/93 W BHillary Hunterová (Hunter, Hillary)Polibky ve stínuPokušení lásky 1995"Tenhle ptáček dozpíval, vykvetla mu černý květ. I ty vdechneš vůni smtri, na to vezmi jed!" Výhrůžné telefonáty a dopisy, mrtvý pták za dveřmi... Půvabnou Ashley Jamiesonovou pronásleduje neznámý psychopat. A Ashley je natolik vyděšená, že přijme pomoc od novináře a detektiva Jeda Coopera - muže, kterému kdysi rozhodně a definitivně řekla své NE…
1995/104 W AJackie Merrittová (Merritt, Jackie)Podzimní svatbaPokušení lásky 1995Blair si na pouti nechala předpovědět budoucnost a dozvěděla se strašné věci! Přestože je její snoubenec blondýn, vezme si prý černovlasého cizince. A i když se chtěla vdávat v létě, podle slov věštkyně jí čeká svatba na podzim. Ne, to rozhodně nedopustí!
1995/104 W BMetsy Hingleová (Hingle, Metsy)SváděníPokušení lásky 1995Michael Grayson je poručníkem své osiřelé neteře, které velice chybí maminka. Krásná a přitažlivá psycholožka Amanda Bennettová by ideálně doplnila jejich malou rodinu... až na to, že Michaelovi ani trochu nevěří. Asi mu nezbude než ji svést!
1995/115 W AVicki Lewis Thompsonová (Thompson, Vicki Lewis)Nebezpečná pastPokušení lásky 1995Vše nasvědčuje tomu, že půvabná Dallas se může stát obětí násilníka. Detektiv Gabe Escalante, který ji chrání, však představuje mnohem větší nebezpečí... pro její srdce.
1995/115 W BRaye Morganová (Morgan, Raye)Srdce ze zlataPokušení lásky 1995Čím jen si Britt vysloužila tak nemožného souseda? Vypadá jako playboy, nějaká jeho opuštěná milenka mu na práh položila dvě plačící děti - a on se ani trochu nestydí!
1995/126 W ACarol Devineová (Devine, Carol)Muž a půdaPokušení lásky 1995Sára je vším, co Zach kdy hledal a co se bál nalézt. Do jeho života vnesla světlo, z jeho rozpadajícího se ranče udělala domov - a také ho donutila pohlédnout do tváře minulosti. Dokáže si Zach přiznat, že ji miluje?
1995/126 W BMadeline Harperová (Harper, Madeline)Intimní detailyPokušení lásky 1995Jessika udělala chybu, když přijala pozvání do televizní show. Moderátor Luke si s ní pohrával jako kočka s myší. Jessika chystá pomstu - ale jen do chvíle, než zjistí, že Luke je vřelý, vtipný, laskavý... a jako milenec naprosto bezkonkurenční!
1996/17 W AJoAnn Rossová (Ross, JoAnn)SkandályPokušení lásky 1996Dani milovala Ryana. Ten však tragicky zahynul. Nyní je tu jeho bratr Bren, úplně jiný nežli Ryan, ale přesto přitažlivý. Najde Dani v jeho náruči útěchu?
1996/17 W BGina Wilkinsová (Wilkins, Gina)V jiném světlePokušení lásky 1996Když se do domu v chudinské čtvrti přestěhuje těhotná Dallas a její manžel Sam, nikdo netuší, že to jsou policisté v přestrojení, kteří jsou na stopě bandě překupníků dětí. Pro Dallas i Sama je tahle hra na manželství tvrdý oříšek. Příliš se podobá tomu, co by si v hloubi duše přál…
1996/28 W ADebra Carrollová (Carroll, Debra)Posedlost láskouPokušení lásky 1996Za vysokými zdmi a železnou branou se skrývá Ema Jordanová - výstřední spisovatelka, která nikdy neopouští své tajemné sídlo. Režisér a herec Sam Cooper, který touží napsat scénář podle její knihy, vstoupil do bran domu - a nyní neúprosně míří i k branám jejího srdce…
1996/28 W BNancy Martinová (Martin, Nancy)Vepsáno ve hvězdáchPokušení lásky 1996Astrnom Jack Patterson je vědec každým coulem. Věstkyně Christie Starrová je podle jeho názoru obyčejná podvodnice. Přesto ho však nejspíš uhranula nebo očarovala - jak jinak si má vysvětlit, že na ni nedokáže zapomenout... ?
1996/39 W ADixie Browningová (Browning, Dixie)Ostrov osamělých srdcíPokušení lásky 1996Frances se snaží vzpamatovat z životního zklamání na pustém ostrově v chatě svého strýčka. Ostrov však už jednoho obyvatele má – bývalého pilota Brace, který dělá všechno pro to, aby nezvanou návštěvnici vypudil. Najdou ti dva k sobě cestu?
1996/39 W BElizabeth Bevarlyová (Bevarly, Elizabeth)Vzrušující mužPokušení lásky 1996Daniel je úžasný, mužný, vzrušující – jenže zkrátka není Oliviin typ. Vždy ji přitahovali muži mnohem drsnější. Daniel by se nikdy neodvážil vášnivě ji pomilovat na kulečníkovém stole – nebo snad ano...?!
1996/410 W ABeverly Bartonová (Barton, Beverly)Guvernérova láskaPokušení lásky 1996Tallie věčně strká nos do věcí, do kterých jí nic není, a snaží se bojovat proti veškerému bezpráví na světě. Nejrůznější problémy doslova přitahuje. Mužný Peyton Rand se ji snaží chránit ze všech sil; sám sebe však před jejím kouzlem ochránit nedokáže.
1996/410 W BHeather MacAllisterová (MacAllister, Heather)Ženich na útěkuPokušení lásky 1996Nikki má důvodné podezření, že krásná Dee Ann si chce vzít Cartera Beldena jen pro peníze – ale copak si to Carter nechá vysvětlit? Pokud chce Nikki zabránit katastrofě, má jen jedinou možnost: unést Cartera přímo od oltáře!
1996/511 W ACarolyn Andrewsová (Andrews, Carolyn)Služby s úsměvemPokušení lásky 1996Sunny Caldwellová, majitelka firmy Služby s úsměvem, má dvě zásady. Za prvé – práce je přednější než zábava. A za druhé – nikdy se nezapleť s klientem. Než potkala Chasea Monroe, bylo snadné taková pravidla dodržet. Kvůli němu je však porušila... a dokonce obě najednou!
1996/511 W BLynn Michaelsová (Michaels, Lynn)Démon nociPokušení lásky 1996Muž jménem Raven – Havran – má kolem sebe auru tajemna a temné moci. Willow Evansová nedokáže odolat jeho hypnotizujícímu pohledu. Je to muž, který vystoupil ze stínů, aby uloupil její srdce: napůl člověk – a napůl nestvůra z nejtemnějších snů…
1996/612 W AJayne Ann Krentzová (Krentz, Jayne Ann)Muž s minulostíPokušení lásky 1996Co strašného skrývá Cole Stockton – muž, který utíká před světem za třímetrové zdi své pevnosti? Kelsey je rozhodnuta buď odhalit jeho tajemství, nebo se s ním definitivně rozejít. Netuší, že už je pozdě: že ten muž navždy ovládl její srdce, vůli, mysl i budoucnost …
1996/612 W BRegan Forestová (Forest, Regan)Svět snůPokušení lásky 1996Je ironií osudu, že pro Ellen Montrosovou je na cestě za slávou největší překážkou přítel: Cody Laird, muž, který má naprosté pochopení pro všechny její sny. Kde má vzít sílu Codyho opustit, když ho miluje z celého srdce?
1996/713 W ASheryl Dansonová (Danson, Sheryl)Vůně kovbojePokušení lásky 1996Od prvního okamžiku, kdy ho uviděla, věděla reklamní manažerka Julie Adamsová, že Chance Paladin je ten pravý - pro její reklamu na novou pánskou voňavku Vůně kovboje. Postupem doby však Julie přichází na to, že Chance je dobrý i na jiné věci - a už se od něho nedokáže odpoutat!
1996/713 W BMadeline Harperová (Harper, Madeline)DvojčataPokušení lásky 1996Cal Markham si potřebuje před akcionáři firmy svého otce vylepšit reputaci, aby se mohl ujmout nástupnictví. Zdá se, že Annie Valentinova je tou pravou osobou, která to dokáže zvládnout. Ovšem zkrotit Gala není nic lehkého - zvlášť když se na scéně objeví dvě miminka, která se k Galovi hlásí!
1996/814 W APatricia Ryanová (Ryan, Patricia)Černá ovcePokušení lásky 1996Když Harley v noci překvapí neznámý vetřelec, začnou jí problémy. Tucker, který se po letech vrací domů, také nečekal, že se tam setká s krásnou dívkou, která ho nemilosrdně srazí k zemi. Tucker v životě hodně zkusil, ale stále je to dravec, před kterým by se Harley měla mít na pozoru. Její vlastní tělo ji však zrazuje…
1996/814 W BLeandra Loganová (Logan, Leandra)Šťastné narozeninyPokušení lásky 1996Karen je šokovaná, když se dozví, že dítě, které se jí narodilo v šestnácti letech, žije. Musí svou dceru vidět! V cestě jí však stojí muž, který si myslí, že Wendy je jeho dcera – bohatý, atraktivní a mužný Ross. Mezi ním a Karen to od počátku jiskří, do jejich vztahu má ale co říci i bývalá Rossova žena…
1996/915 W ABarbara McCauleyová (McCauley, Barbara)Horké létoPokušení lásky 1996Když se kovboj Jaké Stone vydá hledat svou nevlastní sestřičku, netuší ještě, že kromě dítěte najde i to, o co vůbec nestál ženu, která mu jediným úsměvem může zlomit srdce…
1996/915 W BBarbara McCauleyová (McCauley, Barbara)Dáma z TexasuPokušení lásky 1996Jessica Stoneova má svou hrdost. Když se jednou rozhodla bydlet uprostřed divočiny, nenechá si to rozmluvit. Ani muž tak přitažlivý jako Dylan Grant ji nezviklá. Je to právě naopak: Jessica přesvědčila jeho, aby s ní začal sdílet její sny…
1996/1016 W AKate Hoffmannová (Hoffmann, Kate)Polibek kovbojePokušení lásky 1996Život na ranči, to není nic pro princezny. Ani pro hvězdy lední show, které jsou zvyklé na slávu a potlesk. Ale Jossie slávu klidně oželí, protože předstírání sladkých úsměvů a tylových princeznovských sukní už má plné zuby. Než tohle, raději se vrhne do náruče toho nejhoršího kovboje v Arizoně.
1996/1016 W BJennifer Crusieová (Crusie, Jennifer)Jak si dáma přejePokušení lásky 1996Někdo ukradl strýčkův deník! Mae musí rychle něco podniknout. Pokud má zloděje vyplašit, musí rozšířit fámu, že strýček byl zavražděn – a k tomu potřebuje toho nejschopnějšího detektiva v celém Riverbendu. Takový Mitch je přesně takový.
1996/1117 W AJoAnn Rossová (Ross, JoAnn)Utajené vášněPokušení lásky 1996Všechno nasvědčuje tomu, že Roman Falconer je násilník a vrah. Desire se snadno může stát jeho další obětí. Její bývalý milenec Michael se ji snaží chránit, ale je těžké uchránit tak tvrdohlavou ženu. Naštěstí ta žena naslouchá hlasu svého srdce…
1996/1117 W BLyn Ellisová (Ellis, Lyn)Navzdory konvencímPokušení lásky 1996Žít pod jednou střechou s přitažlivým mužem je pravé peklo, když žena ví, že nesmí podlehnout. Ale začít si něco s Willem, tím sexy tulákem a svůdcem, je nejjistější způsob, jak si nechat zlomit srdce. Carolině je jasné, že takový vztah nemá budoucnost. Tím spíš, že Will je mladší než ona.
1996/1218 W ADebra Carrollová (Carroll, Debra)Muž pod jmelímPokušení lásky 1996Když se stane nějaký průšvih, Sabrina u toho nemůže chybět. Nešťastné náhody doslova přitahuje. Obvinit z krádeže šperků nového šéfa, to už je skutečně velká smůla. A zamilovat se do něj na první pohled? To se může stát jen Sabrině!
1996/1218 W BGlenda Sandersová (Sanders, Glenda)Ve vlčím rouchuPokušení lásky 1996Může být láska silnější než smrt? Silnější než zapomnění? Při automobilové nehodě Craig ztratil paměť. Ocitl se v neznámém městě a na nic si nevzpomíná. Ze všech lidí mu jedině Holly připadá povědomá. Je to jen shoda náhod, nebo ho k ní přivedla věčná a nepomíjející láska...?
1997/119 W AHelen Bianchinová (Bianchin, Helen)Vášeň v pouštiPokušení lásky 1997Jediný muž, který dokáže Kristi pomoci zachránit jejího bratra, je šejk Al-Sayed. Když ho však o to Kristi požádá, netuší ještě, v jakém ohrožení se ocitne její srdce. Noci vášně uprostřed žhavé pouště totiž rozhodně součástí dohody nebyly!
1997/119 W BLeandra Loganová (Logan, Leandra)Andělské dítěPokušení lásky 1997Jak to zařídit, aby se Maggie a Ryan konečně dali dohromady? Přestože jsou si souzeni a dokonce mají kanceláře v téže budově, pro samou práci jeden druhého nevidí. Maggiin strážný anděl však nezahálí. Má vskutku rafinovaný plán…
1997/220 W ACaroline Crossová (Cross, Caroline)Raffertyho andělPokušení lásky 1997Maggie má všechny důvody Chase Raffertyho nenávidět – a přesto ho zachránila tím, že u soudu svědčila v jeho prospěch. Nyní se setkávají znovu. A jak se zdá, i tentokrát Maggie Chase zachrání. Kdo však ochrání ji před Chaseovou přitažlivostí?
1997/220 W BRita Clay Estrada (Estrada, Rita Clay)Hurikán láskyPokušení lásky 1997Hurricane Mitchell vpadl do Bernadettina života jako smršť, ale podle všeho stejně rychle zase zmizí. Je to vlk samotář, který se žene z jednoho nebezpečí do druhého. Je v silách jedné slabé a osamělé ženy změnit ho natolik, aby dal před dobrodružstvím přednost rodinnému krbu?
1997/321 W ARebecca Kingová (King, Rebecca)Stříbrný příbojPokušení lásky 1997Matt si o Sorrel myslí jen to nejhorší: že je to bezcharakterní, amorální žena, kterou zajímají jen peníze. Je těžké mu jeho názor vyvrátit... a ještě těžší ubránit se nesmírné přitažlivosti, která Sorrel k tomu muži vábí..
1997/321 W BRuth Jean Daleová (Dale, Ruth Jean)Velké spiknutíPokušení lásky 1997Maggie potřebuje nějaké rozptýlení - na tom se shoduje celá rodina Cameronů. Chase zase potřebuje domácí učitelku pro svou vzpurnou dceru Blair, což se Cameronům přesně hodí. Pokud tohle velké spiknutí vyjde, Maggie a Chase se snad konečně dají dohromady!
1997/422 W ARoseanne Williamsová (Williams, Roseanne)NáhradnicePokušení lásky 1997Brynn dobře ví, že ji Flint nikdy nemiloval. Ve skutečnosti toužil po její sestře Laurel – a když ta ho odmítla, spokojil se s náhradnicí. Tak proč se teď Flint chová, jako by mu na Brynn skutečně záleželo? Je to jen hra, pomsta... nebo láska?
1997/422 W BElda Mingerová (Minger, Elda)Duha pro štěstíPokušení lásky 1997Rozchod je oba poznamenal. A přestože se z Jakea stal úspěšný režisér a také Christy má svůj život, na tu krásnou lásku s trpkým koncem nedovedou zapomenout. Jediná možnost je znovu se sejít a uzavřít tu záležitost jednou provždy. To setkání je však plné překvapení…
1997/523 W APatricia Ryanová (Ryan, Patricia)Žhavé dotekyPokušení lásky 1997Tajemní India Cooková je na stopě žháři, který terorizuje městečko Mansfield. Sama však v srdci detektiva Keegana zažehla mnohem ničivější požár - požár vášně, který ho spaluje dnem i nocí…
1997/523 W BKate Hoffmannová (Hoffmann, Kate)Tajemný hostPokušení lásky 1997Hallie Tylerová na upíry nevěří! Všichni ti šílenci z okultistických spolků, kteří se nastěhovali do jejího penzionu a snaží se přijít na kloub staré upírské iegendě, jí pěkně pijí krev, A záhadný Tris je ze všech nejhorší!
1997/624 W AVicki Lewis Thompsonová (Thompson, Vicki Lewis)Za účelem sňatkuPokušení lásky 1997Devátý inzerát v devátém čísle časopisu Texas Men může změnit celý Doriin život – vždyť devítka je její šťastné číslo! A skutečně: když muž z inzerátu úderem deváté vstoupí do dveří, Dori cítí, že právě ztratila srdce…
1997/624 W BCandace Schulerová (Schuler, Candace)Šťastná trefaPokušení lásky 1997Travis se může vztekat a nadávat Gusovi, jak chce – neštěstí už je hotov. Gus poslal jeho jménem do časopisu Texas Men inzerát s nabídkou k sňatku a nějaká neznámá žena je právě na cestě sem! Ale kdo ví, třeba to bude šťastná trefa…
1997/725 W ADebra Carrollová (Carroll, Debra)Nevinná ležPokušení lásky 1997Joannina matka je po nemoci ještě příliš slabá, než aby se mohla dovědět pravdu: že manželství její dcery a Reida 0'Connora se rozpadlo. Joanně a Reidovi nezbývá než předstírat, že k rozvodu nikdy nedošlo. Je však těžké té iluzi nepodlehnout…
1997/725 W BKathy Marksová (Marks, Kathy)Zvláštní případPokušení lásky 1997Zdá se, že první případ Georgiiny detektivní kariéry bude pěkné fiasko. A to ještě ke vší smůle musela narazit na člověka, jako je Murdock -muže, který je přesvědčen, že povolání soukromého detektiva není nic pro ženy!
1997/826 W AMadeline Harperová (Harper, Madeline)Manželská zkouškaPokušení lásky 1997Manželství Seana a Andi se hroutí už po několika měsících. Sean to ale ještě nevzdává. Upřímně svou ženu miluje a rád podstupuje i náročný test manželského soužití na pustém ostrově, který pro něj Andi připravila…
1997/826 W BPatricia Keelynová (Keelyn, Patricia)Rytíř v plné zbrojiPokušení lásky 1997Kam zmizela Jessiina sestra Nicole? Sam Cooper, soukromý detektiv, kterého si Jessie najala, nemá zrovna moc chuti se do pátrání pouštět. Brzy ho však zaujme nejen zapeklitý kriminální případ, ale i Jessie samotná!

Počet zobrazených záznamů: 52

Na seznam všech edic


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 7077
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace