Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - svazek Pokušení lásky 1996

Zobrazuji údaje o svazku Pokušení lásky 1996


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
1996/1Pokušení lásky7 W AJoAnn Rossová (Ross, JoAnn)SkandályPokušení lásky 1996Dani milovala Ryana. Ten však tragicky zahynul. Nyní je tu jeho bratr Bren, úplně jiný nežli Ryan, ale přesto přitažlivý. Najde Dani v jeho náruči útěchu?
1996/1Pokušení lásky7 W BGina Wilkinsová (Wilkins, Gina)V jiném světlePokušení lásky 1996Když se do domu v chudinské čtvrti přestěhuje těhotná Dallas a její manžel Sam, nikdo netuší, že to jsou policisté v přestrojení, kteří jsou na stopě bandě překupníků dětí. Pro Dallas i Sama je tahle hra na manželství tvrdý oříšek. Příliš se podobá tomu, co by si v hloubi duše přál…
1996/2Pokušení lásky8 W ADebra Carrollová (Carroll, Debra)Posedlost láskouPokušení lásky 1996Za vysokými zdmi a železnou branou se skrývá Ema Jordanová - výstřední spisovatelka, která nikdy neopouští své tajemné sídlo. Režisér a herec Sam Cooper, který touží napsat scénář podle její knihy, vstoupil do bran domu - a nyní neúprosně míří i k branám jejího srdce…
1996/2Pokušení lásky8 W BNancy Martinová (Martin, Nancy)Vepsáno ve hvězdáchPokušení lásky 1996Astrnom Jack Patterson je vědec každým coulem. Věstkyně Christie Starrová je podle jeho názoru obyčejná podvodnice. Přesto ho však nejspíš uhranula nebo očarovala - jak jinak si má vysvětlit, že na ni nedokáže zapomenout... ?
1996/3Pokušení lásky9 W ADixie Browningová (Browning, Dixie)Ostrov osamělých srdcíPokušení lásky 1996Frances se snaží vzpamatovat z životního zklamání na pustém ostrově v chatě svého strýčka. Ostrov však už jednoho obyvatele má – bývalého pilota Brace, který dělá všechno pro to, aby nezvanou návštěvnici vypudil. Najdou ti dva k sobě cestu?
1996/3Pokušení lásky9 W BElizabeth Bevarlyová (Bevarly, Elizabeth)Vzrušující mužPokušení lásky 1996Daniel je úžasný, mužný, vzrušující – jenže zkrátka není Oliviin typ. Vždy ji přitahovali muži mnohem drsnější. Daniel by se nikdy neodvážil vášnivě ji pomilovat na kulečníkovém stole – nebo snad ano...?!
1996/4Pokušení lásky10 W ABeverly Bartonová (Barton, Beverly)Guvernérova láskaPokušení lásky 1996Tallie věčně strká nos do věcí, do kterých jí nic není, a snaží se bojovat proti veškerému bezpráví na světě. Nejrůznější problémy doslova přitahuje. Mužný Peyton Rand se ji snaží chránit ze všech sil; sám sebe však před jejím kouzlem ochránit nedokáže.
1996/4Pokušení lásky10 W BHeather MacAllisterová (MacAllister, Heather)Ženich na útěkuPokušení lásky 1996Nikki má důvodné podezření, že krásná Dee Ann si chce vzít Cartera Beldena jen pro peníze – ale copak si to Carter nechá vysvětlit? Pokud chce Nikki zabránit katastrofě, má jen jedinou možnost: unést Cartera přímo od oltáře!
1996/5Pokušení lásky11 W ACarolyn Andrewsová (Andrews, Carolyn)Služby s úsměvemPokušení lásky 1996Sunny Caldwellová, majitelka firmy Služby s úsměvem, má dvě zásady. Za prvé – práce je přednější než zábava. A za druhé – nikdy se nezapleť s klientem. Než potkala Chasea Monroe, bylo snadné taková pravidla dodržet. Kvůli němu je však porušila... a dokonce obě najednou!
1996/5Pokušení lásky11 W BLynn Michaelsová (Michaels, Lynn)Démon nociPokušení lásky 1996Muž jménem Raven – Havran – má kolem sebe auru tajemna a temné moci. Willow Evansová nedokáže odolat jeho hypnotizujícímu pohledu. Je to muž, který vystoupil ze stínů, aby uloupil její srdce: napůl člověk – a napůl nestvůra z nejtemnějších snů…
1996/6Pokušení lásky12 W AJayne Ann Krentzová (Krentz, Jayne Ann)Muž s minulostíPokušení lásky 1996Co strašného skrývá Cole Stockton – muž, který utíká před světem za třímetrové zdi své pevnosti? Kelsey je rozhodnuta buď odhalit jeho tajemství, nebo se s ním definitivně rozejít. Netuší, že už je pozdě: že ten muž navždy ovládl její srdce, vůli, mysl i budoucnost …
1996/6Pokušení lásky12 W BRegan Forestová (Forest, Regan)Svět snůPokušení lásky 1996Je ironií osudu, že pro Ellen Montrosovou je na cestě za slávou největší překážkou přítel: Cody Laird, muž, který má naprosté pochopení pro všechny její sny. Kde má vzít sílu Codyho opustit, když ho miluje z celého srdce?
1996/7Pokušení lásky13 W ASheryl Dansonová (Danson, Sheryl)Vůně kovbojePokušení lásky 1996Od prvního okamžiku, kdy ho uviděla, věděla reklamní manažerka Julie Adamsová, že Chance Paladin je ten pravý - pro její reklamu na novou pánskou voňavku Vůně kovboje. Postupem doby však Julie přichází na to, že Chance je dobrý i na jiné věci - a už se od něho nedokáže odpoutat!
1996/7Pokušení lásky13 W BMadeline Harperová (Harper, Madeline)DvojčataPokušení lásky 1996Cal Markham si potřebuje před akcionáři firmy svého otce vylepšit reputaci, aby se mohl ujmout nástupnictví. Zdá se, že Annie Valentinova je tou pravou osobou, která to dokáže zvládnout. Ovšem zkrotit Gala není nic lehkého - zvlášť když se na scéně objeví dvě miminka, která se k Galovi hlásí!
1996/8Pokušení lásky14 W APatricia Ryanová (Ryan, Patricia)Černá ovcePokušení lásky 1996Když Harley v noci překvapí neznámý vetřelec, začnou jí problémy. Tucker, který se po letech vrací domů, také nečekal, že se tam setká s krásnou dívkou, která ho nemilosrdně srazí k zemi. Tucker v životě hodně zkusil, ale stále je to dravec, před kterým by se Harley měla mít na pozoru. Její vlastní tělo ji však zrazuje…
1996/8Pokušení lásky14 W BLeandra Loganová (Logan, Leandra)Šťastné narozeninyPokušení lásky 1996Karen je šokovaná, když se dozví, že dítě, které se jí narodilo v šestnácti letech, žije. Musí svou dceru vidět! V cestě jí však stojí muž, který si myslí, že Wendy je jeho dcera – bohatý, atraktivní a mužný Ross. Mezi ním a Karen to od počátku jiskří, do jejich vztahu má ale co říci i bývalá Rossova žena…
1996/9Pokušení lásky15 W ABarbara McCauleyová (McCauley, Barbara)Horké létoPokušení lásky 1996Když se kovboj Jaké Stone vydá hledat svou nevlastní sestřičku, netuší ještě, že kromě dítěte najde i to, o co vůbec nestál ženu, která mu jediným úsměvem může zlomit srdce…
1996/9Pokušení lásky15 W BBarbara McCauleyová (McCauley, Barbara)Dáma z TexasuPokušení lásky 1996Jessica Stoneova má svou hrdost. Když se jednou rozhodla bydlet uprostřed divočiny, nenechá si to rozmluvit. Ani muž tak přitažlivý jako Dylan Grant ji nezviklá. Je to právě naopak: Jessica přesvědčila jeho, aby s ní začal sdílet její sny…
1996/10Pokušení lásky16 W AKate Hoffmannová (Hoffmann, Kate)Polibek kovbojePokušení lásky 1996Život na ranči, to není nic pro princezny. Ani pro hvězdy lední show, které jsou zvyklé na slávu a potlesk. Ale Jossie slávu klidně oželí, protože předstírání sladkých úsměvů a tylových princeznovských sukní už má plné zuby. Než tohle, raději se vrhne do náruče toho nejhoršího kovboje v Arizoně.
1996/10Pokušení lásky16 W BJennifer Crusieová (Crusie, Jennifer)Jak si dáma přejePokušení lásky 1996Někdo ukradl strýčkův deník! Mae musí rychle něco podniknout. Pokud má zloděje vyplašit, musí rozšířit fámu, že strýček byl zavražděn – a k tomu potřebuje toho nejschopnějšího detektiva v celém Riverbendu. Takový Mitch je přesně takový.
1996/11Pokušení lásky17 W AJoAnn Rossová (Ross, JoAnn)Utajené vášněPokušení lásky 1996Všechno nasvědčuje tomu, že Roman Falconer je násilník a vrah. Desire se snadno může stát jeho další obětí. Její bývalý milenec Michael se ji snaží chránit, ale je těžké uchránit tak tvrdohlavou ženu. Naštěstí ta žena naslouchá hlasu svého srdce…
1996/11Pokušení lásky17 W BLyn Ellisová (Ellis, Lyn)Navzdory konvencímPokušení lásky 1996Žít pod jednou střechou s přitažlivým mužem je pravé peklo, když žena ví, že nesmí podlehnout. Ale začít si něco s Willem, tím sexy tulákem a svůdcem, je nejjistější způsob, jak si nechat zlomit srdce. Carolině je jasné, že takový vztah nemá budoucnost. Tím spíš, že Will je mladší než ona.
1996/12Pokušení lásky18 W ADebra Carrollová (Carroll, Debra)Muž pod jmelímPokušení lásky 1996Když se stane nějaký průšvih, Sabrina u toho nemůže chybět. Nešťastné náhody doslova přitahuje. Obvinit z krádeže šperků nového šéfa, to už je skutečně velká smůla. A zamilovat se do něj na první pohled? To se může stát jen Sabrině!
1996/12Pokušení lásky18 W BGlenda Sandersová (Sanders, Glenda)Ve vlčím rouchuPokušení lásky 1996Může být láska silnější než smrt? Silnější než zapomnění? Při automobilové nehodě Craig ztratil paměť. Ocitl se v neznámém městě a na nic si nevzpomíná. Ze všech lidí mu jedině Holly připadá povědomá. Je to jen shoda náhod, nebo ho k ní přivedla věčná a nepomíjející láska...?

Počet zobrazených záznamů: 24

Na seznam všech svazků


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 5180
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace