Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - svazek Pokušení lásky 1995

Zobrazuji údaje o svazku Pokušení lásky 1995


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
1995/9Pokušení lásky3 W AKathleen O'Brienová (O'Brien, Kathleen)Ztráta pamětiPokušení lásky 1995Na podivuhodný a strašidelný dům Winterwolk se po letech vrací Laura Nolenová, aby konečně vypátrala, co je příčinou jejích nočních můr. O pomoc požádá svého bývalého snoubence Drewa Townsenda. Drew doufá, že spleřně s Lauřinými ztracenými vzpomínkami najde také svoji ztracenou lásku.
1995/9Pokušení lásky3 W BHillary Hunterová (Hunter, Hillary)Polibky ve stínuPokušení lásky 1995"Tenhle ptáček dozpíval, vykvetla mu černý květ. I ty vdechneš vůni smtri, na to vezmi jed!" Výhrůžné telefonáty a dopisy, mrtvý pták za dveřmi... Půvabnou Ashley Jamiesonovou pronásleduje neznámý psychopat. A Ashley je natolik vyděšená, že přijme pomoc od novináře a detektiva Jeda Coopera - muže, kterému kdysi rozhodně a definitivně řekla své NE…
1995/10Pokušení lásky4 W AJackie Merrittová (Merritt, Jackie)Podzimní svatbaPokušení lásky 1995Blair si na pouti nechala předpovědět budoucnost a dozvěděla se strašné věci! Přestože je její snoubenec blondýn, vezme si prý černovlasého cizince. A i když se chtěla vdávat v létě, podle slov věštkyně jí čeká svatba na podzim. Ne, to rozhodně nedopustí!
1995/10Pokušení lásky4 W BMetsy Hingleová (Hingle, Metsy)SváděníPokušení lásky 1995Michael Grayson je poručníkem své osiřelé neteře, které velice chybí maminka. Krásná a přitažlivá psycholožka Amanda Bennettová by ideálně doplnila jejich malou rodinu... až na to, že Michaelovi ani trochu nevěří. Asi mu nezbude než ji svést!
1995/11Pokušení lásky5 W AVicki Lewis Thompsonová (Thompson, Vicki Lewis)Nebezpečná pastPokušení lásky 1995Vše nasvědčuje tomu, že půvabná Dallas se může stát obětí násilníka. Detektiv Gabe Escalante, který ji chrání, však představuje mnohem větší nebezpečí... pro její srdce.
1995/11Pokušení lásky5 W BRaye Morganová (Morgan, Raye)Srdce ze zlataPokušení lásky 1995Čím jen si Britt vysloužila tak nemožného souseda? Vypadá jako playboy, nějaká jeho opuštěná milenka mu na práh položila dvě plačící děti - a on se ani trochu nestydí!
1995/12Pokušení lásky6 W ACarol Devineová (Devine, Carol)Muž a půdaPokušení lásky 1995Sára je vším, co Zach kdy hledal a co se bál nalézt. Do jeho života vnesla světlo, z jeho rozpadajícího se ranče udělala domov - a také ho donutila pohlédnout do tváře minulosti. Dokáže si Zach přiznat, že ji miluje?
1995/12Pokušení lásky6 W BMadeline Harperová (Harper, Madeline)Intimní detailyPokušení lásky 1995Jessika udělala chybu, když přijala pozvání do televizní show. Moderátor Luke si s ní pohrával jako kočka s myší. Jessika chystá pomstu - ale jen do chvíle, než zjistí, že Luke je vřelý, vtipný, laskavý... a jako milenec naprosto bezkonkurenční!

Počet zobrazených záznamů: 8

Na seznam všech svazků


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2986
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace