Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Vicki Lewis Thompsonová

Zobrazuji údaje o autorce Vicki Lewis Thompsonová - Thompson, Vicki Lewis


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1993/6Temptation5 R Kouzla láskyKdyž se Roxie seznámila se starým Charliem, tulákem přespávajícím v parku a přesto projevujícím udivující znalosti, netušila, že potkává svatého Valentina, patrona zamilovaných, osobně. Aspoň Charlie to tvrdí… a tvrdí i že dokáže Roxii najít muže na celý život…
1994/1Special5 G DValentinská receseValentinky 1994Mladá fotografka Jessie si umane, že musí nějak upoutat pozornost přitažlivého finančníka Reida Halsteada. Co takhle vyměnit fotografii býka, kterou si u ní Raid objednal, za něco mnohem pikantnějšího?
1994/1Temptation34 S Nezdařené přepadeníKyla Finneganová byla v nepravou chvíli na nepravém místě: stala se svědkyní vraždy. Je pronásledována policií a mafií a snad jen Pete Beckett ji dokáže zachránit… ale nezlomí ji přitom srdce?
1994/4Temptation48 U Slib mi láskuLáska na první pohled vzplane mezi rozvedenou kadeřnicí Nell Richardovou a úspěšným továrníkem Barry Jacksonem. Nellina dcera Mandy je však ostře proti tomu. Podaří se Harrymu přesvědčit ji?
1994/7Temptation59 T KompromisDiana Thatcherová, krásná vdova se dvěma dcerami, nutně potřebuje někoho, kdo by jí opravil kapající vodovod a tisíc dalších podobných maličkostí. Přijme proto nájemníka, který by tyhle nepříjemné věci vyřešil za ni. Jenže Zach Wainwright si umí poradit spíš s Dianinými dcerami než s nefungujícím ventilátorem. Proč mu vlastně Diana nedá výpověď?
1994/12Temptation78 S MilovníkKdyž Luke Bannister před lety odcházel z rodného města, byl jen darebákem bez střechy nad hlavou. Teď se vrací ověnčen slávou. Je hollywoodskou hvězdou a ženy mu leží u nohou... všechny kromě Meg O'Brianové, jeho dávné studentské lásky. Jenže Luke právě Meg celý život miloval…
1995/8Pokušení lásky2 W ASvatební píseňLetní pokušení 1995Judd Roarke, majitel velké nahrávací společnosti, má skutečně šťastnou ruku při objevování nových talentů. V městečku Eternity ho okouzlila mladá zpěvačka Kerry a smlouva s ní bude jistě přínosnem pro celou firmu. Jak ale oddělit profesionální vztahy od osobních - teď, když jde o ženu, ke které je neodolatelně a osudově přitahován...?!
1995/11Pokušení lásky5 W ANebezpečná pastPokušení lásky 1995Vše nasvědčuje tomu, že půvabná Dallas se může stát obětí násilníka. Detektiv Gabe Escalante, který ji chrání, však představuje mnohem větší nebezpečí... pro její srdce.
1996/10Temptation136 S ZelenáčCo může úspěšného neworského obchodníka přimět, aby koupil ranč v Arizoně? Navenek tučný zisk, v hloubi duše dávný romantický sen. Thomase čeká dlouhá cesta. A hned na jejím počátku stojí jistá dáma v džínách a odmítá ustoupit byť jen o jediný krok!
1996/11Temptation138 S Arizonské slunceAmandina rudá hříva připomíná arizonské slunce zapadající nad pouští: ona sama však s rančem a přírodou nemá společného nic. Je to křehká dívka z New Yorku a jen ironií osudu přijíždí do Arizony. S dítětem, které se nikdy nemělo narodit, do náruče muže, kterého už nikdy nechtěla spatřit…
1996/12Temptation140 S Tajemná ženaLeigh je žena mnoha tváří a mnoha tajemství. Jak poznat, na které straně stojí? Klidně to může být ona, kdo má prsty v drobných sabotážích na ranči. Joe se zmítá mezi důvěrou a podezřením. Jako bývalý policista je zvyklý nevěřit nikomu. Jenže když jde o Leigh, je těžké zůstat nestranný…
1997/6Pokušení lásky24 W AZa účelem sňatkuPokušení lásky 1997Devátý inzerát v devátém čísle časopisu Texas Men může změnit celý Doriin život – vždyť devítka je její šťastné číslo! A skutečně: když muž z inzerátu úderem deváté vstoupí do dveří, Dori cítí, že právě ztratila srdce…
1998/2Temptation167 R Pan ValentineJeště včera Krysta neměla ani tušení, že její dávný přítel Jack napsal milostný román - natož aby věděla, že je jeho tajnou hrdinkou! Jak se zdá, život přináší jen samá překvapení.
1998/5Láska a smích3 X Spiknutí matekMaureen je rozhodnutá stát se svobodnou matkou, Daniel se rozhodně nehodlá ženit - ti dva by spolu mohli docela dobře vyjít, kdyby se mezi ně pořád nemíchaly jejich matky!
1998/10Temptation184 S Skleněné objetíKdysi ji Mike Tremayne opustil za dramatických okolností a odešel z města. Teď když se po osmi letech vrátil, Beth si nešťastně uvědomuje, že na jejich poslední vášnivý polibek stále ještě nezapomněla.
1999/4Temptation195 R Jak ulovit muže v MontaněProfesionální fotografka Cleo Griffinová potřebuje muže. Jinak po práci se svými svalnatými mužskými modely stráví pod studenou sprchou víc času, než je záhodno. Na ranč Whispering Winds proto odjíždí nejen pracovně, ale zároveň i ulovit manžela. Do oka jí okamžitě padne majitel ranče Tom McBride, ten však nemá nejmenší chuť stát se jejím modelem, natož manželem.
2000/1Special29 G BMůj ctitelValentinky 2000 1Firma Amelie Townsendové, Ložnicové fantazie, slaví mimořádný úspěch, ale být šéfkou má rozhodně i svoje nevýhody. I když se ostýchá vyjevit svému řidiči, Willovi Murdochovi, osobní zájem, při pohledu na jeho svalnaté tělo se jí vždy zatočí hlava. A Will po ní chce, aby mu pomohla vymyslet plán jak získat srdce jiné ženy!
2000/5Special Na dovolenou5 I APřes palubuPerfektní létoAndi Lombardová má nepříjemné zkušenosti z každého setkání s Chancem Jeffersonem. A teď s ním má najednou strávit celý týden na jachtě, na kterou ji pozvala sestra s manželem!
2001/12Special Sexy1 SB ASvůdkyněOhnivé nociBelinda má celý život barvité erotické sny o Jonasovi, ale on ji vždy považoval spíše za přítelkyni, skoro sestru.... Nyní se Belindě naskytla nečekaná příležitost, aby ho svedla a přitom mu zatajila svoji totožnost!
2002/1Sexy!1 SE Špatná pověstKeely je zralá, nezávislá a hlavně krásná žena z velkého světa, Noe je přímočarý kovboj z maloměsta. Je toho mnoho, co by si mohli po letech, kdy se neviděli, říci... Mnohem více než rozhovory je ale láká něco jiného, něco, pro co potřebují temná a odlehlá místa, kam nikdo nevidí, skrytá zákoutí, kde by je nikdo nerušil... Nezkrotná vášeň, o níž ani nevěděli, že dokážou prožít, dostala konečně možnost se projevit v síle téměř zničující. Odolat není možné! A ani Keely, ani Noe ostatně odolávat nechtějí!
2002/10Sexy!19 SE Bez zábranTrudy Baxterová, děvče z kansaského maloměsta, hodlá vzít ztečí bájný New York! Všechno, co hledá po letech nudného života, je vzrušení, dobrodružství a nezávazný sex s přitažlivými muži. Žít si a užít… Osud přihrává do náruče atraktivní a přímočaré brunetky zámožného burzovního experta Linka Faulknera, který ještě nikdy v životě neprožil vše pohlcující lásku. Začínají newyorské noci, v nichž se nikdy nespí. Newyorské noci, plné absolutní sexuální svobody…
2005/3Special82 G ALéčba neklidemPoblázněni láskouLena se svými kamarádkami založila před lety aprílový kroužek, díky němuž a ztřeštěným úkolům si mají zvýšit sebevědomí a vyléčit své komplexy. Letos se mladé ženy rozhodly zlepšit milostný život - každá má pozvat konkrétního muže na bláznivé rande…
2007/2Special109 G AVoňavý pastZa červenými dveřmiJamii, spolumajitelku exkluzivních butiků Za červenými dveřmi, by nikdy nenapadlo, že by Dev, bratr její společnice a přítelkyně, o ni mohl stát. Tedy až do chvíle, kdy ji večer navštívil a choval se moc a moc podivně!
2007/2Desire Extra Valentinky4 S Lepší než před letyPo deseti letech od konce středoškolského románku je Erika plná očekávání, co jí přinese nečekaná návštěva velkého Dustina Ramseye. Ten si předem vyjednal obchodní schůzku, ale co kdyby měl i jiné úmysly? A skutečně, Dustin má sice jisté obchodní plány, ale zdá se, že hlavním důvodem jeho příjezdu je touha napravit si pošramocenou reputaci a dokázat, že je schopen milovat lépe, než jak to Erice kdysi předvedl na zadním sedadle svého automobilu…

Počet zobrazených záznamů: 24

Na seznam autorek začínajících na Th

Na seznam autorek od písmene T

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 6334
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace