Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Carol Devineová

Zobrazuji údaje o autorce Carol Devineová - Devine, Carol


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1994/10Desire100 N Kráska a netvorKdyž se Amanda nechala přemluvit, aby se šla podívat do arény na profesionální zápas, netušila ještě, jak nudný večer skončí. Zápasník zvaný Krotitel, ten netvor v lidské kůži, ji ponížil tak, že na to do smrti nezapomene. Ale ona si to rozhodně nenechá líbit!
1995/12Pokušení lásky6 W AMuž a půdaPokušení lásky 1995Sára je vším, co Zach kdy hledal a co se bál nalézt. Do jeho života vnesla světlo, z jeho rozpadajícího se ranče udělala domov - a také ho donutila pohlédnout do tváře minulosti. Dokáže si Zach přiznat, že ji miluje?
2000/5Desire368 N Peníze nejsou všechnoŽádná žena na zemi nedokázala odolat kouzlu Jacka Tarkentona, nejžádanějšího starého mládence ve Státech. Ani elegantní kráska Meg Mastersonová. Po víkendovém románku jí však zůstalo víc než pouhé vzpomínky na vášnivou noc!
2001/4Desire417 M Svatba na prodejLinc Monroe nemohl uvěřit vlastním očím, když viděl, že se na místním tržišti, draží osmadvacetiletá dívka. Záhadnou dražbu organizovalo společenství lidí žijících podle vlastních pravidel stranou od civilizace. Linc se rozhodl, že dá dívce svobodu, ona ale měla jiný nápad...

Počet zobrazených záznamů: 4

Na seznam autorek začínajících na De

Na seznam autorek od písmene D

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2894
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace