Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - svazek Láska v repríze

Zobrazuji údaje o svazku Láska v repríze


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2011/4Special na přání165 G ABarbara McMahonová (McMahon, Barbara)Návrat manželkyLáska v reprízeHeather se usilovně snaží zapomenout, že před deseti lety byla milující manželkou. Nepřízeň osudu ji však postavila před krutou volbu mezi vlastní rodinou a mužem. Tehdy obětovala šťastné manželství.
A nyní je Hunter zpátky v jejím životě!
2011/4Special na přání165 G BCatherine Georgeová (George, Catherine)Slečna na útěkuLáska v reprízePo návratu domů na venkov Kate doufá, že začne žít klidně a bezstarostně. Ale na scéně se objevuje její bývalý snoubenec, milionář Jack Logan. A Kate zjišťuje, že je stále tím úžasným mužem, do kterého se kdysi bezhlavě zamilovala – a on do ní! Bylo by tak snadné nechat se Jackem znovu svést…
2011/4Special na přání165 G CTrish Wylieová (Wylie, Trish)Znovu objevená láskaLáska v reprízeAbbey si vybudovala kariéru a teď stojí před rozhodnutím, zda přijme nabídku k sňatku od svého kolegy. Jenže již osm let tají, že je provdaná za Američana Ethana Wyatta, který ji opustil hned druhý den po svatbě, a Abbey ani neví proč.

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam všech svazků


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1670
Denní počet: 2
Počítáno od: 23.04.2011

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace