Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - edice Orchidea

Zobrazuji údaje o edici Orchidea


 měsíc   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2002/111 F Sherryl Woodsová (Woods, Sherryl)Malé velké tajemstvíGeoložka Brianna je krásná, inteligentní a možná je to špiónka konkurenční naftařské společnosti! Jenže čím víc ji Jeb Delacourt "odhaluje", tím je mu jasnější, že její tajemství není pracovní. Z podezření se brzy stává osudová přitažlivost!
Neodolatelně svůdný Jeb proniká k Brianně příliš blízko, tak blízko, že by mohl odhalit, co ona před ním skrývá. Po několika letmých polibcích a půlnočních objetích se ale rozvedená Brianna musí ptát sama sebe, jestli nepřišel čas dát znovu život v sázku!
2002/122 F Barbara McMahonová (McMahon, Barbara)Na počátku byl polibekAbigail je už třicet a stále je osamělá a nezkušená. Smysl života vidí v lékařské profesi; možná proto jí kolegové říkají "myška". Až sblížení s chirurgem Gregem jí nabídne možnost na sobě začít pracovat jako na překrásné a žádoucí ženě, kterou ve skutečnosti je. Greg jí nabídne v její proměně pomoc. Avšak jediný polibek poznenáhlu promění vztah těchto dvou kolegů v něco jiného… Dokáží tak rozdílné povahy k sobě najít cestu? Může se polibek, který v obou dvou vyvolá bouři plnou zmatených citů, proměnit v ještě něco úžasnějšího a trvalejšího?
2003/13 F Nora Robertsová (Roberts, Nora)Hrdina ze sousedství"Můj soused je hrdina!" Přesně to si myslí Rad Wallace o novém sousedovi, Mitchi Dempseyovi, autorovi jeho oblíbených kreslených seriálů. Jeho matka, Hester, si o něm myslí něco docela jiného - "potrhlý chlap, který nedělá nic pořádného, vstává v jedenáct hodin a zřejmě neví co s penězi." Pravdu mají oba, Rad i Hester. Mitch o všem zase až tak moc nepřemýšlí. Podstatné je, že ta brunetka ze sousedství má neuvěřitelně dlouhé nohy a že je mu moc dobře, když může hlídat jejího syna. Anebo že by s ní mohl dělat i něco jiného?
2003/24 F Sherryl Woodsová (Woods, Sherryl)Manželství, nebo válkuCassie Collinsová utekla před deseti lety z rodného města, těhotná a svobodná, a teď se vrací na sraz s partou Calamity Janes, nejlepšími kamarádkami ze školy, s nimiž šla v pubertě z průšvihu do průšvihu. A potíže na sebe nedají dlouho čekat, tentokrát v podobě nebezpečně přitažlivého Colea Davise - otce jejího syna. Když Cole odhalí její tajemství, dá jí na vybranou. Buď se za něj provdá, nebo ji vlivná rodina Davisů o syna připraví. Čas neotupil Cassiin vztek na muže, který ji před lety zradil, ani nezchladil vášeň, která ji k němu přitahuje. Podaří se jí znovu rozdmýchat dávno ztracenou lásku a založit s Colem skutečnou a úplnou rodinu?
2003/35 F Nora Robertsová (Roberts, Nora)Vůně bazalkyJuliet Trentová se na tři týdny stává manažerkou Carla Franconiho, jenž právě vydává svou třetí kuchařku, a podnikne s ním propagační turné po Spojených státech. Během cesty se do ní Carlo, ověnčený pověstmi neodolatelného svůdníka, zamiluje, a ačkoli se Juliet zuby nehty brání, zanedlouho mu podlehne. Jak se ale podaří najít kompromis mezi praktickou Juliet a impulzivním Carlem, mezi zamženým New Yorkem a prosluněným Římem, mezi specialitami okořeněnými vůní bazalky na bílém porcelánu a hamburgery v umaštěném papíru?
2003/46 F Susan Malleryová (Mallery, Susan)Krásná šanceOsamělá Ashley s dcerkou přijímá nezištnou nabídku Jeffa Rittera, aby mu dělala hospodyni a současně tak získala střechu nad hlavou. Od počátku se oba hrdinové navzájem přitahují… Je tu ale problém - tvrdý voják Jeff nevěří, že by mu kdy v životě byla láska souzena, a Ashley si zase nedokáže bez lásky život představit!
2003/57 F Sherryl Woodsová (Woods, Sherryl)Příliš svůdný nepřítelCalamity Janes, bývalé spolužačky a přítelkyně Karen Hansonové, se ji snaží přesvědčit, aby prodala svůj zadlužený ranč a udělala to, o čem vždycky snila - cestovala. Jediným zájemcem o ranč je však tajemný Grady Blackhawk - největší nepřítel jejího zemřelého manžela. Jak by mohla prodat ranč právě jemu? A tak se Grady rozhodne dokázat, že není takový bídák, za jakého jej Karen považuje…
2003/68 F Nora Robertsová (Roberts, Nora)Sladké zákuskyJe možné, aby šéfkuchařka nejvyšší kvality zcela propadla kouzlu nezdravých jídel z rychlého občerstvení? Čím víc toho Blake Cocharan věděl o Summer Lyndonové, tím byl zmatenější a tím víc ji chtěl získat pro svůj hotel. A pochopitelně nejenom jako odbornici na hotelové kuchyně!
2003/79 F Joan Elliott Pickartová (Pickart, Joan Elliott)Svobodná s dvojčatyJednoho dne se u jejích dveří objevil cizí člověk. Tvrdil o sobě, že je její příbuzný - bratr muže, který jí kdysi zlomil srdce a pak ji opustil těhotnou s dvojčaty. Její dcery si strýčka Macka brzy oblíbily a Heather se díky němu po letech znovu začala cítit jako žena. Jenže zkušenost jí říkala, že láska je vrtkavá. Mack sice tvrdí, že s nimi chce být jedna rodina, ale co když jsou všichni Marshallové stejně nestálí?
2003/810 F Sherryl Woodsová (Woods, Sherryl)Chyťte zloděje!Ginin společník utekl se všemi penězi za hranice a provoz jejich restaurace je v ohrožení. Útěchu hledá Gina v rodném Winding Riveru. Jenže potíže ji pronásledují i tam. Obávaný newyorský advokát Rafe O'Donnell je jí stále v patách a nemá v úmyslu pustit svou hlavní podezřelou z dohledu. Tento případ však nečekaně prověřuje jeho pevnou vůli najít zloděje a zajistit průchod spravedlnosti. Gininy rty jsou příliš lákavé a polibky spalující. Zatímco má Rafe plnou hlavu pátrání po zloději, jeho srdce se ocitá v ohrožení.
2003/911 F Nora Robertsová (Roberts, Nora)Tenisová láskaAsher se ke špičkovému tenisu vrací po tříleté pauze, ke které byla donucena z osobních důvodů. Má za sebou těžké období a před sebou chvíle neméně těžké, o to těžší, že ví, že se znovu setká s Tyem, tenisovým šampionem, který jí v minulosti byl více než blízký. Podaří se dvojici profesionálních tenistů překonat to, co je rozdělilo, a nalézt to, co je může do budoucna spojovat?
2003/1012 F Christine Flynnová (Flynn, Christine)Na tenkém leděNaštěstí se nikdy neprovalilo, že to byla právě Amy, kvůli které se přede mnoha lety rozešel Nick s její sestrou Paige. A to doslova pár dnů před svatbou! Nikdo se také nedozvěděl, že v té době byla i Amy zamilovaná do Nicka. Všichni věděli jenom, že se Nick zamiloval do jiné ženy, a rozhodl se proto svatbu zrušit. Když se po deseti letech Nick a Amy znovu setkávají, opět v nich dlouho skrývané city ožívají. A to i přes zjevné - a pochopitelné - nepřátelství, které vůči Nickovi projevují rodiče obou sester i Paige…
2003/1113 F Sherryl Woodsová (Woods, Sherryl)Kdo myslíš, že jsi?Pro krotitele koní Wadea Owense byla Lauren Wintersová zpočátku jen pohledný vetřelec, který mu vnikl do rajónu. Jeho odměřenost Lauren provokovala a byla pro ni výzvou.Vrátila se do Wyomingu, unavená hvězdnou kariérou, aby se znovu sešla s dávnými kamarádkami - Calamity Janes - a začala nový život, inkognito, jako cvičitelka koní. Wade byl úplně jiný než smetánka, se kterou se až dosud stýkala - bral ji jako člověka se vším všudy. Dal jí při tom ovšem jasně najevo, jak pohrdá světem bohatých a mocných. Vydrží jejich vášnivá láska bouři, která vypukne, až Lauren odhalí svoji pravou tvář?
2003/1214 F Nora Robertsová (Roberts, Nora)Závěť a úkladyPandora a Michael se k sobě chovali už od dětství jako kočka a pes. Co teprve, když je prapodivná strýcova závěť přinutí, aby spolu strávili pod jednou střechou celých šest měsíců! Zbytek rodiny jim škodolibě prorokuje fiasko, ale když v poklidu uběhne několik týdnů, znervózní a rozhodnou se, že situaci napomůžou vlastními triky, neboť strýcův majetek je příliš lákavou kořistí. I pro Pandoru a Michaela je překvapením, že spolu dokážou vycházet bez větších konfliktů. Dokonce je k sobě přitahuje jakási zvědavost. Pandora ale ví, že víko tajemné zapovězené skříňky není radno otvírat...
2004/115 F Lindsay McKenna (McKenna, Lindsay)NevinnáJenny sní o dobrodružství a touží, aby ji její šéf Morgan poslal na skutečnou akci s tajným posláním. Až konečně nadejde její šťastný den - s agentem Mattem po boku! Během doby, kterou musí nevinná dívka prožít v Mattově blízkosti, zjistí, že muž vedle ní, navenek oděný do pevného brnění, má zraněné srdce. Srdce, které by ráda vyléčila!
2004/216 F Sherryl Woodsová (Woods, Sherryl)Samotář RyanJen zázrak by dokázal změnit život osamělého mrzouta Ryana Devaneyho. V dětství ho opustili rodiče a Ryan nemá důvod věřit, že pravá láska ještě existuje. V předvečer Díkůvzdání mu ale osud postaví do cesty Maggii. Tu záhadný a vyhýbavý majitel irské hospody neodolatelně přitahuje, ale i Ryan brzo zjistí, že se v něm probudila nečekaná touha mít opět někoho blízkého...
2004/317 F Nora Robertsová (Roberts, Nora)Umění podvádětKromě svého umění zvládají malíř Philip Fairchild, jeho dcera - sochařka Kirby - a další malíř, Adam Haines, jejich host, nejlépe umění podvádět. Podvádět sebe navzájem, podvádět své nejbližší, podvádět širokou veřejnost. Nemyslí to nikterak zle, je to už součástí jejich bohémských, excentrických povah. To, že láska žádný podvod nestrpí, zjistí ovšem Adam a Kirby velmi brzy...
2004/418 F Lindsay McKenna (McKenna, Lindsay)Láska v časech zkázyNa Nový rok postihne Kalifornii ničivé zemětřesení. Při zachraňování obětí, mezi troskami hořícího města, potká poručík Wes James nenápadného anděla: záchranářku Callii Evansovou, která s nasazením života doluje přeživší ze zřícených domů.
Z očí jí vyzařuje spásná naděje. Její nevinnost a statečnost rezervovaným vojákem pohnou a ona pod jeho pohledy doslova rozkvete. A Wes jí nemůže odolat. Už nechce udržovat předpisový odstup, chce ji i přesto, že jizva z minulosti na jeho srdci se ještě nezahojila.
2004/519 F Sherryl Woodsová (Woods, Sherryl)Hrdina SeanSean dobře ví, že láska nevydrží věčně a že je lepší se jí vyhnout. Když se ale setká s malým chlapcem a jeho matkou, kterým požár sebral všechno, co měli, něco se v něm zlomí. Ten chlapec bez otce mu někoho připomíná. Lituje jeho matku těžce se protloukající životem bez opory, bez rodiny. Nedá mu to a začne jim pomáhat. Když bojuje s ohněm, je hrdinou, ale když se jeho srdce ocitne v ohrožení, je zranitelný jako malé dítě...
2004/620 F Nora Robertsová (Roberts, Nora)Cit proti rozumuAurora Fieldsová je mladá úspěšná podnikatelka. Je však také oddaná dcera, která se snaží ochránit svou matku, nadanou nadpřirozenými schopnostmi, před neuváženým jednáním. Pak jí však přijde do cesty David Brady, jenž se stane jejím obchodním partnerem. Aurora zjistí, že nyní potřebuje ochranu sama. Její srdce je totiž ohroženo jeho okouzlujícím šarmem. Ubrání se?
2004/721 F ASusan Malleryová (Mallery, Susan)Prázdniny s MandyDům na plážiMandy Carterová a Cassie Brightwellová chtěly mít od všeho klid - trávit ničím nerušenou dovolenou v rozkošné haciendě u moře. Jenže Amor s nimi měl jiné plány…
Mandy a Rick Benson prožili před osmi lety divoký románek a bolestně krátké manželství. Když se teď Rick znovu vrací na scénu - a do její ostele… Bude se historie opakovat, nebo je k sobě nová vášeň připoutá navěky?
2004/721 F BTeresa Southwicková (Southwick, Teresa)Dovolená s CassandrouDům na plážiMandy Carterová a Cassie Brightwellová chtěly mít od všeho klid - trávit ničím nerušenou dovolenou v rozkošné haciendě u moře. Jenže Amor s nimi měl jiné plány…
Cassie Brightwellová žila v domnění, že Kylea Strattona, bratrova nejlepšího kamaráda, už dávno nemiluje. Až když se nečekaně stal jejím sousedem, uvědomila si, že její city dosud neochladly!
2004/822 F Sherryl Woodsová (Woods, Sherryl)Zamilovaný námořníkDrsný a nepřístupný. Nejhorší pacient, jakého si mohla Kelly vybrat! Kromě toho ale největší láska jejího dospívání. Když se po letech opět setkávají, musí Michael po těžkém zranění přehodnocovat celý svůj život. Kelly je první, kdo mu dodá naději. Uvěřit jí je ale těžší, než se na první pohled zdá. Vědomí, že jí nemůže nabídnout žádnou budoucnost, totiž Michaela nutí, aby se držel zpátky. Trpělivost a tvrdé cvičení však konečně přinášejí výsledky. A nejenom na Michaelově zdravotním stavu!
2004/923 F Karen Templetonová (Templeton, Karen)Jak se stát princeznouLuanne Evansová pracuje jako servírka, ačkoli málokdo, kdo bydlí v přívěsu, má knihovnu tak rozsáhlou jako ona... Když městem projíždí krásný Alek Hastings, sama ho vyzve k lásce na jednu noc. Teprve později zjistí, že muž, se kterým čeká dítě, je budoucí vládce knížectví Karpatia, Aleksander Vlastos. Může však Luanne po deseti letech uvěřit, že se k ní kníže vrací z lásky, když sama prožila tak dlouhou dobu v manželství z rozumu?
2004/1024 F Debra Lee Brownová (Brown, Debra Lee)Láska v tundřeUprostřed polární zimy přijíždí na ropný vrt na Aljašce geoložka Lauren. Předpokládá, že se bude jednat o rutinní práci, brzy se však ukáže, jak se zmýlila! Nejde jenom o to, že se zde schyluje k zločinu, těžkou hlavu má Lauren i z přitažlivého dělníka Setha, tak jiného, než je její nudný snoubenec čekající na ni v San Francisku! Podaří se Sethovi zachránit Lauren i celou ropnou společnost? A podaří se jemu a Lauren zachránit si svou vlastní lásku?
2004/1125 F Susan Malleryová (Mallery, Susan)Manžel k pohledáníKari, osm let poté, co v předvečer svých zásnub utekla z rodného města, znovu navštíví ospalé rodné městečko Possum Landing. Ví, že tu potká pohledného, bezúhonného muže zákona, šerifa Gage Reynoldse, jehož láska ji kdysi tolik vzrušovala a lekala její -náctileté srdce. Nečeká ale, že na něj natrefí při přestřelce… A už vůbec nepočítá s tím, že její láska opět vzplane jako vích!
2004/1226 F Dallas Schulzeová (Schulze, Dallas)Opravdové manželstvíKdyby se Brittany svěřila příteli, že s ním čeká dítě, mohlo být všechno jinak. Dan mohl žít a o ni a o dítě by bylo postaráno. Přestože právě existenční problémy teď trápí Brittany ze všeho nejvíce, zdráhá se přijmout nabídku sňatku Michaela Sinclaira, Danova nejlepšího přítele. Nakonec souhlasí, ale jen do té doby, než se dítě narodí a ona se bude moci postavit na vlastní nohy. Nečekaný zvrat osudu však podrobí pevnost jejich svazku rozhodující zkoušce a přiměje oba vyznat se ze svých opravdových citů.

Počet zobrazených záznamů: 27

Na seznam všech edic


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 5426
Denní počet: 2
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace