Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Lindsay McKenna

Zobrazuji údaje o autorce Lindsay McKenna - McKenna, Lindsay


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1995/11Special12 G CStále a vždyAdventinky 1995Když Kyle poprvé uviděl Gale, strašně se mu líbila. Mělo to však jeden háček, Gale byla ženou jeho nejlepšího přítele Mika… Když Mika sestřelili nad Vietnamem a byl několik roků nezvěstný, Kyle svými dopisy pomáhal Gale přežít nejistotu. Po tragické zprávě o Mikově smrti však najednou Kyle váhá - co může Gale nabídnout?
2004/1Orchidea15 F NevinnáJenny sní o dobrodružství a touží, aby ji její šéf Morgan poslal na skutečnou akci s tajným posláním. Až konečně nadejde její šťastný den - s agentem Mattem po boku! Během doby, kterou musí nevinná dívka prožít v Mattově blízkosti, zjistí, že muž vedle ní, navenek oděný do pevného brnění, má zraněné srdce. Srdce, které by ráda vyléčila!
2004/3Special66 G Bojovník s něžným srdcemAkiva, pilotka bitevního vrtulníku, musí urazit velký kus cesty, než začne být schopná spolupráce s muži. A tak je to malý zázrak, když začne důvěřovat svému kolegovi Joeovi a s každým jeho dotekem cítí, jak se její srdce víc a víc otevírá. Joe se stal jejím paprskem světla v temnotách, který jako by zahříval její duši, jež až dosud mrzla v nekonečné noci zraněného srdce.
2004/4Orchidea18 F Láska v časech zkázyNa Nový rok postihne Kalifornii ničivé zemětřesení. Při zachraňování obětí, mezi troskami hořícího města, potká poručík Wes James nenápadného anděla: záchranářku Callii Evansovou, která s nasazením života doluje přeživší ze zřícených domů.
Z očí jí vyzařuje spásná naděje. Její nevinnost a statečnost rezervovaným vojákem pohnou a ona pod jeho pohledy doslova rozkvete. A Wes jí nemůže odolat. Už nechce udržovat předpisový odstup, chce ji i přesto, že jizva z minulosti na jeho srdci se ještě nezahojila.
2004/5Desire606 M Lásky jedné černovláskyPoručíku Nolanu Galwayovi zemřela před dvěma lety manželka a on je přesvědčený, že ji žádná žena nedokáže nahradit. Jeho neradostnou existenci prosvětlí až krásná a odvážná Rhona McGregorová, která ho přes jeho počáteční odpor znovu naučí oceňovat krásy života.
2004/6Romance610 C Testament láskyPacientky doktora Greye Thundera se vydaly na lov - a on má být jejich kořistí! Přitažlivý domorodý Američan už toho má dost a proto navrhne své zdravotní sestře Lori, aby se za něj provdala. Ta ale váhá, neboť má za sebou jedno nepovedené manželství a navíc právě zjistila, že je těhotná... Pomůže jim oběma tento domluvený sňatek vyrovnat se s tíživou minulostí?

Počet zobrazených záznamů: 6

Na seznam autorek začínajících na Mc

Na seznam autorek od písmene M

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3574
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 30.12.2020, 16:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace