Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Dallas Schulzeová

Zobrazuji údaje o autorce Dallas Schulzeová - Schulze, Dallas


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1996/4Special14 G CPrázdná náručMájové lásky 1996Cullen se náhle stane poručníkem šestiměsíční neteře Angie. Do své nové opatrovnické role se vžije rychle, jeho přítelkyně Darci se však malé Angie vyhýba jak může. Cullen žačíná tušit za jejím podivným chováním trauma z minulosti. Jediným lékem, který může Darcy nabídnout je jeho láska.
2004/12Orchidea26 F Opravdové manželstvíKdyby se Brittany svěřila příteli, že s ním čeká dítě, mohlo být všechno jinak. Dan mohl žít a o ni a o dítě by bylo postaráno. Přestože právě existenční problémy teď trápí Brittany ze všeho nejvíce, zdráhá se přijmout nabídku sňatku Michaela Sinclaira, Danova nejlepšího přítele. Nakonec souhlasí, ale jen do té doby, než se dítě narodí a ona se bude moci postavit na vlastní nohy. Nečekaný zvrat osudu však podrobí pevnost jejich svazku rozhodující zkoušce a přiměje oba vyznat se ze svých opravdových citů.

Počet zobrazených záznamů: 2

Na seznam autorek začínajících na Sc

Na seznam autorek od písmene S

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2917
Denní počet: 1
Počítáno od: 31.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace