Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Sherryl Woodsová

Zobrazuji údaje o autorce Sherryl Woodsová - Woods, Sherryl


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1992/10Desire4 N V osm ne, miláčkuBarrie je producentkou televizních seriálu v Hollywoodu. Kariéru budovala dlouho a těžce - a vždy si dávala záležet na tom, aby její vztahy s muži byly povrchní, bez rizika citové závislosti. Když se ale setkává s Michaelem…
1992/12Desire10 L Země mého srdceNevděčná věc, tohle farmaření! Namáháte se celé roky, splácíte úvěr - a pak přijde jediné tornádo a je po nadějích. Právě tohle potkalo Laru. Málem by propadla zoufalství, kdyby jí Steven včas nepřipomněl, že člověk muže ztratit hodně, ale nesmí ztratit lásku.
1993/6Desire35 M Jenny, jsi krásnáKdyž je člověk uměleckým řezbářem a při požáru si těžce poraní ruce, jako se to stalo Frankovi, je to důvod k zoufalství. Frank má ale štěstí v neštěstí - v tom, že potká Jenny.
2002/11Orchidea1 F Malé velké tajemstvíGeoložka Brianna je krásná, inteligentní a možná je to špiónka konkurenční naftařské společnosti! Jenže čím víc ji Jeb Delacourt "odhaluje", tím je mu jasnější, že její tajemství není pracovní. Z podezření se brzy stává osudová přitažlivost!
Neodolatelně svůdný Jeb proniká k Brianně příliš blízko, tak blízko, že by mohl odhalit, co ona před ním skrývá. Po několika letmých polibcích a půlnočních objetích se ale rozvedená Brianna musí ptát sama sebe, jestli nepřišel čas dát znovu život v sázku!
2003/2Orchidea4 F Manželství, nebo válkuCassie Collinsová utekla před deseti lety z rodného města, těhotná a svobodná, a teď se vrací na sraz s partou Calamity Janes, nejlepšími kamarádkami ze školy, s nimiž šla v pubertě z průšvihu do průšvihu. A potíže na sebe nedají dlouho čekat, tentokrát v podobě nebezpečně přitažlivého Colea Davise - otce jejího syna. Když Cole odhalí její tajemství, dá jí na vybranou. Buď se za něj provdá, nebo ji vlivná rodina Davisů o syna připraví. Čas neotupil Cassiin vztek na muže, který ji před lety zradil, ani nezchladil vášeň, která ji k němu přitahuje. Podaří se jí znovu rozdmýchat dávno ztracenou lásku a založit s Colem skutečnou a úplnou rodinu?
2003/5Orchidea7 F Příliš svůdný nepřítelCalamity Janes, bývalé spolužačky a přítelkyně Karen Hansonové, se ji snaží přesvědčit, aby prodala svůj zadlužený ranč a udělala to, o čem vždycky snila - cestovala. Jediným zájemcem o ranč je však tajemný Grady Blackhawk - největší nepřítel jejího zemřelého manžela. Jak by mohla prodat ranč právě jemu? A tak se Grady rozhodne dokázat, že není takový bídák, za jakého jej Karen považuje…
2003/8Orchidea10 F Chyťte zloděje!Ginin společník utekl se všemi penězi za hranice a provoz jejich restaurace je v ohrožení. Útěchu hledá Gina v rodném Winding Riveru. Jenže potíže ji pronásledují i tam. Obávaný newyorský advokát Rafe O'Donnell je jí stále v patách a nemá v úmyslu pustit svou hlavní podezřelou z dohledu. Tento případ však nečekaně prověřuje jeho pevnou vůli najít zloděje a zajistit průchod spravedlnosti. Gininy rty jsou příliš lákavé a polibky spalující. Zatímco má Rafe plnou hlavu pátrání po zloději, jeho srdce se ocitá v ohrožení.
2003/10Special61 G Láska versus kariéraKdyž o tom Ford Hamilton přemýšlel, uvědomil si, že snad nikdy nepotkal tak zajímavou a tak osamělou ženu, jako je Emma Rogersová. Nejzvláštnější na tom bylo, že Emma o tom vůbec nevěděla. Měla totiž tolik práce, že ani nepostřehla, jak smutné je usínat každý večer sama v obrovské posteli. Teprve návštěva rodného městečka a setkání se spolužáky na třídním srazu a především s děvčaty z party Calamity Janes donutilo Emmu, aby se nad svým dosavadním životem zamyslela. Je opravdu kariéra v životě to nejdůležitější?
2003/11Orchidea13 F Kdo myslíš, že jsi?Pro krotitele koní Wadea Owense byla Lauren Wintersová zpočátku jen pohledný vetřelec, který mu vnikl do rajónu. Jeho odměřenost Lauren provokovala a byla pro ni výzvou.Vrátila se do Wyomingu, unavená hvězdnou kariérou, aby se znovu sešla s dávnými kamarádkami - Calamity Janes - a začala nový život, inkognito, jako cvičitelka koní. Wade byl úplně jiný než smetánka, se kterou se až dosud stýkala - bral ji jako člověka se vším všudy. Dal jí při tom ovšem jasně najevo, jak pohrdá světem bohatých a mocných. Vydrží jejich vášnivá láska bouři, která vypukne, až Lauren odhalí svoji pravou tvář?
2004/2Orchidea16 F Samotář RyanJen zázrak by dokázal změnit život osamělého mrzouta Ryana Devaneyho. V dětství ho opustili rodiče a Ryan nemá důvod věřit, že pravá láska ještě existuje. V předvečer Díkůvzdání mu ale osud postaví do cesty Maggii. Tu záhadný a vyhýbavý majitel irské hospody neodolatelně přitahuje, ale i Ryan brzo zjistí, že se v něm probudila nečekaná touha mít opět někoho blízkého...
2004/5Orchidea19 F Hrdina SeanSean dobře ví, že láska nevydrží věčně a že je lepší se jí vyhnout. Když se ale setká s malým chlapcem a jeho matkou, kterým požár sebral všechno, co měli, něco se v něm zlomí. Ten chlapec bez otce mu někoho připomíná. Lituje jeho matku těžce se protloukající životem bez opory, bez rodiny. Nedá mu to a začne jim pomáhat. Když bojuje s ohněm, je hrdinou, ale když se jeho srdce ocitne v ohrožení, je zranitelný jako malé dítě...
2004/8Orchidea22 F Zamilovaný námořníkDrsný a nepřístupný. Nejhorší pacient, jakého si mohla Kelly vybrat! Kromě toho ale největší láska jejího dospívání. Když se po letech opět setkávají, musí Michael po těžkém zranění přehodnocovat celý svůj život. Kelly je první, kdo mu dodá naději. Uvěřit jí je ale těžší, než se na první pohled zdá. Vědomí, že jí nemůže nabídnout žádnou budoucnost, totiž Michaela nutí, aby se držel zpátky. Trpělivost a tvrdé cvičení však konečně přinášejí výsledky. A nejenom na Michaelově zdravotním stavu!
2005/12Special93 G ANejkrásnější dárekKouzlo bílých VánocKdyž se Savannah Holidayová ujímala zděděného penzionu Horské zátiší, netušila, že tím vánoční překvapení zdaleka nekončí. Zesnulá teta Mae připravila milované neteři ty nejkrásnější Vánoce ze všech.
2007/11Special118 G APolibek od Santa ClauseŠtědrý večer na dosahKdyž se synáček Amy Rileyové ztratí v nákupním centru, na pomoc přijde sám Santa Claus. To se ví, že to není samo sebou: vždyť v kostýmu se skrývá policejní detektiv Nick DiCaprio. A pak že pohádkové bytosti nemohou být sexy!

Počet zobrazených záznamů: 14

Na seznam autorek začínajících na Wo

Na seznam autorek od písmene W

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 7006
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace