Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Linda Lael Millerová

Zobrazuji údaje o autorce Linda Lael Millerová - Miller, Linda Lael


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1994/6Special7 G CLeopardova ženaLetní lásky 1994Při svém výletu do Mexika byla Olivia Stillwellová unesena. Estaban Ramirez tvrdí, že ji vykoupil ze zajetí, nechce ji však propustit domů. Olivie se velice zlobí – pak však přijde na to, že Estaban je velice přitažlivý a svůdný muž.
2010/2Hvězdy romance3 F Máš mé srdceKrásná Mallory získala větší roli v telenovele a její herecká kariéra stoupala. Jejího manžela Nathana McKendricka zbožňovaly davy rockových fanoušků po celém světě. Toto hvězdné manželství jim už šest let přinášelo spoustu lásky a vášně, ale v poslední době začaly Mallory trápit pochybnosti o Nathanově věrnosti a oddanosti. Přestávala věřit, že on je ten pravý, se kterým by si mohla splnit sen o vlastních dětech a šťastné rodině.
Podaří se Nathanovi Mallory přesvědčit, že jeho srdce patří jen jí?
2010/6Hvězdy romance7 F Věční milenciSharon Harrisonová a Tony Morelli bývali manželé. Teď se ovšem vídají pouze při předávání dětí v domě, kde spolu dříve bydleli všichni pohromadě. Pár dní se stará Sharon, potom zase Tony.
Třebaže vášeň mezi nimi přetrvává, nedokážou se shodnout na ničem jiném. Sharon chce být nezávislá a vést svůj obchůdek s prádlem a Tony zase i se svou početnou italskou rodinou příliš často vzpomíná na svoji první manželku, která brzy po svatbě zahynula.
Dokážou se tito věční milenci nakonec dohodnout?
2010/11Hvězdy romance12 F Horká zimaGlory Parsonsová se po osmi letech vrací do rodného města, z něhož musela odjet a opustit svou první lásku. A Jesse Bainbridge se nikdy nedozvěděl, jak bolestnou cenu musela zaplatit za jejich násilný rozchod – natož o dítěti narozeném z jejich vášnivého vztahu. Jesse kdysi po Glory toužil celou svou duší – dokud od něj neodešla. Nyní se však vrací s překvapujícími zprávami, které změní jeho život navždy. Může však věřit ženě, která jej zradila – jediné ženě, kterou kdy miloval?
2011/3Hvězdy romance16 F Duha nosí štěstíShay Kendallová je dcerou slavné herečky, z jejíž slávy zbyly pouze dluhy. Žije sama s malým synem, a tak je ráda, když se podaří prodat poslední z domů, které vlastnila její matka – bude mít alespoň čím splatit matčiny dluhy.
Mitch Prescott je úspěšný novinář a dům bývalé slavné filmové hvězdy se mu na první pohled zalíbí. A nejenom dům; její dcera je ta nejkrásnější žena, jakou kdy poznal. Je zřejmé, že i on je jí sympatický. Kdyby ovšem Mitch nedostal od svého agenta za úkol napsat knihu o skandálním životě Shayiny matky…

Počet zobrazených záznamů: 5

Na seznam autorek začínajících na Mi

Na seznam autorek od písmene M

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3826
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace