Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - edice Lékařská romance duo

Zobrazuji údaje o edici Lékařská romance duo


 měsíc   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2002/737 R AMeredith Webberová (Webber, Meredith)Láska na povelHarry Graham dostal úkol zachránit městečko Murrawarra před povodní. Jedinou překážkou, která se objevila, je mladá doktorka Kirsten McPhersonová, která odmítá evakuovat několik pacientů z nemocnice. A tak nezbývá nic jiného, než spolupracovat při záchraně lidí ze zatopených oblastí.
2002/737 R BJoanna Neilová (Neil, Joanna)Partneři v ordinaciRoss Buchanan zůstal v ordinaci na malém australském ostrůvku sám a má práce až nad hlavu. Jenna, která má za několik týdnů nastoupit na nové pracoviště na pevnině, se rozhodne, že Rossovi vypomůže, dokud si nenajde nového společníka. Tato zdánlivě jednoduchá dohoda se však zkomplikuje, když si Jenna uvědomí, že její city k Rossovi jsou stále silnější...
2002/838 R AGill Sandersonová (Sanderson, Gill)Dilema ošetřovatelkyKate Wildeová má ráda změnu, neustále cestuje a nevydrží dlouho na jednom místě. Do Anglie se vrací pouze na svatbu sestry. Avšak ze svatby na poslední chvíli sejde a Kate se rozhodne zůstat o něco déle, aby sestru utěšila. V tom jí pomáhá přitažlivý a milý doktor Steve Russell, který si brzy získá Kateinu náklonnost. Ani jeden z nich se však nehodlá natrvalo vázat...
2002/838 R BLaura MacDonaldová (MacDonald, Laura)Takhle to má býtLindsay Hendersonová přijíždí jako lékařka do malé velšské vesnice na praxi. Navíc uniká z Londýna, aby zapomněla na svého bývalého snoubence. Ale její nadřízený doktor Aidan Lennox je nekompromisní muž a zdá se, že ho všechno na Lindsay jen rozčiluje... Lindsay je přesvědčena, že je to pouhý nadutý a arogantní vesnický doktor. Proč je však pro ni tak důležité, co si o ní myslí?
2002/939 R AGill Sandersonová (Sanderson, Gill)Úspěšná terapieJo Wildeová právě teď potřebuje pomoc a přítele. Zrovna se totiž zotavuje po nehodě a rozchodu se snoubencem. Její ošetřující lékař Ben Franklin s ní tráví svůj volný čas, aby jí pomohl překonat těžké období. Jak Jo Bena přesvědčí, že její láska k němu není jen pouhým okamžikem?
2002/939 R BJennifer Taylorová (Taylor, Jennifer)Dotek andělaHojivý dotek milosrdné Meg přináší naději mnoha lidem, ale ona si sama zoufá, že stále nedokáže najít cestu k srdci doktora Jacka Trenta. Snaží se ho tedy alespoň přesvědčit, že se dokáže se svou prací vypořádat. Jackovi však Meg velmi připomíná bývalou ženu a svým citům k ní se brání.
2002/1040 R AJosie Metcalfeová (Metcalfe, Josie)Hra osuduCassie tajně miluje doktora Lukea Thorntona, ale aby udržela dobré vztahy na pracovišti, musí své city pečlivě skrývat. Luke je vdovec a teď mu hrozí, že mu rodiče jeho zemřelé manželky seberou malou Jenny. Luke se však jen tak lehce nevzdává a řešení, jak získat svou dceru zpět, vyrazí Cassie dech!
2002/1040 R BMaggie Kingsleyová (Kingsley, Maggie)Láska a smrtDoktor Robert Cunningham není zrovna nadšený z toho, že má dělat chůvu mladé novopečené absolventce lékařské fakulty. Hned při prvním pohledu na ni mu je jasné, že na jeho oddělení dlouho nevydrží. Hannah stojí před nelehkým úkolem: musí sobě i svému nadřízenému dokázat, že obstojí v prostředí, kde si úrazy a smrt podávají ruku. A navíc se zavázala, že v Robertovi probudí víru v člověka a lásku, která v něm po smrti manželky jakoby navždycky odumřela. Dokáže to? Není to na křehkou a půvabnou dívku nadlidský úkol?
2002/1141 R ARebecca Langová (Lang, Rebecca)Na správné cestěClay Sotheby je chirurgem a věnuje se pouze práci a kariéře, na osobní vztahy nemá čas. Na dobročinném večírku však vyhraje schůzku naslepo s jednou z nemocničních sester. Jeho partnerkou je sálová sestra Sophie Dunhillová, která se sama stará o malou dcerku. Clay si postupně uvědomuje, že ho Sophie nezvykle přitahuje a že více než po místě primáře touží po manželce a rodinném životě!
2002/1141 R BHelen Sheltonová (Shelton, Helen)SpolubydlícíPo lékaři Joshi Allardovi touží nejméně polovina sestřiček v nemocnici, ale on zůstává zatvrzelým starým mládencem. Až jednou se znovu v Londýně objeví Paige, bývalá přítelkyně jeho kolegy. A protože hledá odpočinek, Josh jí nabídne, aby s ním bydlela... Teď už jen zbývá, aby se pověstná jiskra vášně naplno rozhořela!
2002/1242 R AMeredith Webberová (Webber, Meredith)Zkouška ohněmJenna přijela do Kareely jenom proto, aby zajistila natáčení dokumentárního pořadu o malé nemocnici. Nejen že musí přežít primitivní podmínky ubytování, ale hlavně arogantní chování doktora Noaha Blacklocka! Brzy však pozná, že za jeho nepříjemným vystupováním není nic jiného než odmítání jakéhokoli citového vztahu.
2002/1242 R BJennifer Taylorová (Taylor, Jennifer)Prozrazené tajemstvíOšetřovatelka Anna Clemencová se při přijímacím pohovoru nepřiznala, že je těhotná, protože velmi nutně potřebovala práci. Avšak doktor Ben Cole je velmi vnímavý a brzy její tajemství odhalí. Navíc se jí začne dvořit a Anna si není jistá, zda jsou jeho city stejné i vůči dítěti, které nosí pod srdcem.
2003/143 R AJosie Metcalfeová (Metcalfe, Josie)Návrat ztracené láskyVíc než pět let toužila být Sam zpátky v Danielově náruči. Věřila, že tenkrát zemřel, a utěšovala se tím, že jí po něm zůstal syn. Když se však teď vrátila domů, najednou se před ní zjevil živý a zdravý a stejně okouzlující jako dřív. Tak co se to vlastně tenkrát stalo?
2003/143 R BJennifer Taylorová (Taylor, Jennifer)Láska v přímém přenosuKaždodenní koloběh malých i velkých dramatických událostí úrazového a pohotovostního oddělení dokáže lékařce Michelle Robertsové dostatečně vynahradit její citový život. Až příchod Dominika Walshe ji nutí k zamyšlení, zda pro ni práce skutečně znamená vše, co pro život potřebuje...
2003/244 R AMeredith Webberová (Webber, Meredith)Záhadné zmizeníRowena se zamilovala do svého přitažlivého šéfa, doktora Davida Wrighta. Problém je v tom, že jeho žena před třemi lety záhadně zmizela a David byl podezřelým z vraždy. Teď se na ostrově objevila její sestra-dvojče a znovu otevřela případ zmizení! David své city k Roweně pečlivě tají a nechce ji do případu zatáhnout…
2003/244 R BGill Sandersonová (Sanderson, Gill)Manželství a mateřstvíAngel pracuje na novorozeneckém oddělení a jakoby zázrakem se jim podaří zachránit novorozeně ženy, která nepřežila autohavárii. Pro Angel je však ohromným překvapením, že strýcem malé Suzanne je kardiolog Mike Gilmour, její bývalý manžel! Mike i Angel o ni společně pečují a pomalu zjišťují, že jejich city nejsou tak vyhaslé, jak si oba mysleli.
2003/345 R AJosie Metcalfeová (Metcalfe, Josie)Tíživé tajemstvíLáska na první pohled - tak by se dal charakterizovat cit, který Nicka Johnsona zaplavil, jakmile pohlédl do očí doktorky Frances Longové. Minulé vztahy je však oba naučily, že se srdcem se zahrávat nedá, protože bolest je potom k nevydržení…
2003/345 R BAbigail Gordonová (Gordon, Abigail)Návrat ztracené dceryPro Jemimu Penroseovou je návrat do Cornwallu velmi těžký a jen stěží se dokáže vyrovnat se ztrátou, kterou tu před dvěma lety zažila. V tom jí však ochotně napomáhá její kolega Jack Trelawney, i když se zpočátku zdá, že si zrovna nepadli do oka.
2003/446 R AMeredith Webberová (Webber, Meredith)Žena, která stojí za toI po šesti letech je Ginny půvabnou a pozornou ženou a pečlivou lékařkou, jak si ji Max pamatuje. V jejích očích se stále zrcadlí touha, ale nedokáže zapomenout, že ji tenkrát tak chladnokrevně opustil. Je na Maxovi, aby ji přesvědčil, že její bezpečí a štěstí leží v jeho náruči!
2003/446 R BAbigail Gordonová (Gordon, Abigail)ZáchranářiVůči svému novému šéfovi, který jí zachránil syna, cítí Selina Sandersonová okamžité sympatie. Co má ale její šéf proti ženám? Kane si nepřeje nic jiného, než se stát součástí života Seliny. Jestli se ale dozví o tajemství jeho minulosti, určitě mu už nikdy nebude věřit…
2003/547 R AJosie Metcalfeová (Metcalfe, Josie)Nevinné tajemstvíJoe Faraday je lékař, který nerad dává své city najevo. Netuší však, že srdce Vicky Lawrencové hoří jen pro něj… Vicky tuší, že za jeho chladným postojem stojí nějaká špatná zkušenost z minulosti, ale jaká? Věci se dávají nepředvídatelně do pohybu, až když je ohroženo Vickyino bezpečí!
2003/547 R BSarah Morganová (Morgan, Sarah)Playboy v ordinaciDoktorka Joanna Westonová nezná nic jiného než tvrdou práci ve venkovské ordinaci. Proto je nemile překvapena, když k ní jako výpomoc nastoupí doktor Sebastian Macaulay, kterého zná ze studií jako frivolního playboye. Pomalu však docházejí k závěru, že se vlastně oba ve svém hodnocení velmi mýlili…
2003/648 R ALucy Clarková (Clark, Lucy)Doktor v nouziDoktorka Jessica Yeomanová a její nový šéf doktor Thomas Bryant si hned při prvním setkání nepadnou zrovna do oka. Přesto však oba cítí, že je k sobě něco přitahuje... Ani jeden z nich to v životě neměl jednoduché a tak není divu, že si velmi pevně střeží své soukromí!
2003/648 R BLaura MacDonaldová (MacDonald, Laura)Policejní doktorDoktorka Adele Brooksová není zrovna potěšena, když se dozví, že jejím novým školitelem bude doktor, kterému všichni říkají Casey. Během praxe však zjistí, že není tak arogantní, jak se jí zpočátku zdál, ale že je to velmi citlivý a tvrdě pracující muž...
2003/749 R AMeredith Webberová (Webber, Meredith)Hra o manželstvíDoktor Mike Trent vlastní několik poliklinik, ale na práci lékaře nemá vůbec čas. Je natolik vtažen do obchodních aktivit, že ani neví, kdo pod ním pracuje. A tak není divu, že se doktorka Jacinta Fordová marně snaží k němu probojovat, aby s ním prodiskutovala zcela pracovní záležitost...
2003/749 R BLilian Darcyová (Darcy, Lilian)Doktorova milenkaDoktor Byron Black před několika lety ovdověl a stará se o malou dcerku. Zatím si však nedovede představit, že by jeho srdce mohla zaujmout jiná žena. Setkání s Hayley Kennettovou ho pomalu, ale jistě přesvědčuje o opaku... Bude jejich cit natolik hluboký, aby se Byron odhodlal Hayley nabídnout manželství?
2003/850 R AAlison Robertsová (Roberts, Alison)Rivalové v bílém pláštiV malebném novozélandském městečku Arakoa žije lékařka Jennifer Tremainová s dětmi své zesnulé sestry. Zimní bouře jí přivede do cesty někdejšího spolužáka ze studií a především věčného soupeře na poli lékařství Andrea Stephensona…
2003/850 R BCarol Woodová (Wood, Carol)Léto s nepřítelemDoktorka Abbie Scottová se vrací ze své lékařské stáže v Americe do rodného města, aby vyřídila pozůstalost po svém otci. V rodném domě však bydlí otcův kolega, mladý lékař Caspar Darke. Navíc Abbie zjišťuje, že mu otec prodal část rodinného majetku…
2003/951 R ALucy Clarková (Clark, Lucy)Třetí šanceLékařka Susie Monahanová nemá vůbec chuť navazovat nějaký vztah s profesorem chirurgie Jackem Myersem, který přednáší v nemocnici. Za prvé se v minulosti již ve vztahu s mužem spálila, za druhé je Jack na pouhé týdenní návštěvě a za třetí je Susie přesvědčena, že je ženatý
2003/951 R BJosie Metcalfeová (Metcalfe, Josie)Víc než jen starostLauren Scottová se ve svých osmadvaceti letech ještě nezamilovala a věří, že láska se jí na hony vyhýbá. Ale jen do té doby, než potká Marca Fletchera. Marc však její náklonnost odmítá…
2003/1052 R AMargaret Barkerová (Barker, Margaret)Sestra v rájiZdravotní sestra Demelza Tregarronová nastupuje na malém řeckém ostrůvku a jejím nadřízeným je neodolatelný a přitažlivý řecký lékař Nick Capodistrias. Teprve v jeho náruči nalézá klid, který tak dlouho hledala…
2003/1052 R BMarion Lennoxová (Lennox, Marion)Kdo se ujme Robyho?Doktorka Emily Mainwaringová je svou prací natolik zaneprázdněna, že jí nezbývá ani čas, aby se mohla zamilovat. Přesto by ráda adoptovala malého Robbyho, který osiřel při autonehodě a léčí se s těžkými popáleninami. A jako na zavolanou se v její ordinaci objevuje lékař Jonas Lunn!
2003/1153 R AJennifer Taylorová (Taylor, Jennifer)Bratrův synDoktor Felipe Valdez věří, že Rebecca Williamsová podvedla jeho bratra a toužila jen po jeho penězích. Navíc ho v tom utvrdí i zjištění, že se stará o bratrova malého synka! Při setkání s ní však pozná, že není taková. Co ale před ním Rebecca skrývá?
2003/1153 R BCaroline Andersonová (Anderson, Caroline)Náhodná aféraAnnie pracuje jako lékařka a stará se o svou dcerku Alice. Jaké je její překvapení, když se dozví, že jejím novým nadřízeným je Max Williamson, s nímž před více jak rokem strávila jedno krásné odpoledne! Bude mu někdy moci přiznat to, že Alice je jeho dcerou?
2003/1254 R AJosie Metcalfeová (Metcalfe, Josie)Dar nade všePřed osmi měsíci se Laurel seznámila s doktorem Dimitrijem a zamilovala se do něj. Přesto ho musela z rodinných důvodů opustit, aniž by mu vysvětlila proč! Teď uvízla s autem ve sněhové bouři a netuší, že ji Dimitrij celých osm měsíců hledá...
2003/1254 R BMargaret Barkerová (Barker, Margaret)Vánoce v PařížiKdyž se doktorka Alyssa Fergusonová vrátila na kliniku v Paříži, nevěřila svým očím: stála tváří v tvář svému bývalému milenci, doktoru Pierrovi Dupontovi, který je teď navíc jejím šéfem! Dokázala se již Alyssa vyrovnat se svou minulostí, aby mu konečně vysvětlila, proč ho před osmi lety opustila?
2004/155 R AMeredith Webberová (Webber, Meredith)Druhá šance pro manželstvíGábi je mladá lékařka, která se rozhodne změnit svůj život. Nový vzhled, nové oblečení, nová předsevzetí. Jediná věc, která jí chybí, je nový muž! Do jejího života se ale nečekaně vrátí její bývalý manžel Alex a Gábi pochopí, že jedině on může být tím pravým. Je tu však jedna překážka...
2004/155 R BAbigail Gordonová (Gordon, Abigail)Oheň a láskaZáchranářka Zoey Lawrencová se nechá přeložit z požární stanice ve velkoměstě do hasičského sboru na malém městečku. Její nový velitel Alex Carradine je velmi přitažlivý muž, ale právě se vzpamatovává z rozvodu, a tak se brání jakémukoli vztahu. A Zoeyina láska k němu zřejmě nemá příliš velkou naději...
2004/256 R AMeredith Webberová (Webber, Meredith)Zásnuby narubyKirsten touží po vážném vztahu, což je jediné, co jí kolega, přitažlivý pediatr Josh Phillips, nedokáže dát. Navíc se pro něj ani nehodí, protože budoucí Joshova manželka bude muset být důstojná a uvážlivá, a ne nějaká horká hlava jako Kirsten. Tak co na tom, že jí Josh zlomil srdce? S ním už přece skončila!
2004/256 R BJudy Campbellová (Campbell, Judy)Návrat doktora CarteraDoktor Matt Carter se vrací z Afriky a nastupuje na oddělení pohotovosti v malé anglické nemocnici. Zde potkává svou dávnou známost, doktorku Ionu Bellamyovou. I když jejich přátelství skončilo před třemi roky, stále to mezi nimi jiskří! Ale ani jeden už nemá odvahu se do nového vztahu pustit znovu...
2004/357 R AMeredith Webberová (Webber, Meredith)Doktorův osudZdravotní sestra Alana Wrightová nemá zrovna v oblibě nového lékaře Roryho Forrestera, protože má pocit, že se nad všechny příliš povyšuje. Je to však velmi přitažlivý muž, který ji brzy okouzlí a přesvědčí o své pravdě...
2004/357 R BJudy Campbellová (Campbell, Judy)Unáhlená diagnózaJoe Petersen je zkušený neurochirurg, který se po dlouholeté stáži vrací na Nový Zéland, aby se staral o svou dcerku. Hned při první cestě za ní se stane svědkem úrazu, který prověří jeho znalosti. A k tomu mu asistuje pohledná a neznámá žena...
2004/458 R AMeredith Webberová (Webber, Meredith)Láska na čtvrtý pokusDoktor Julian Austin nevěří na lásku, ale přesto touží po dítěti. Zdá se, že psycholožka Daisy Rutherfordová je přesně tou ženou, kterou hledá... Je ale manželství bez lásky skutečně tím nejlepším řešením?
2004/458 R BBarbara Hartová (Hart, Barbara)Specialista na první pomocLékařce Anně Cravenové se práce na ambulantním a úrazovém oddělení velké nemocnice líbí. A když se blíže seznámí s novým členem chirurgického týmu, ovdovělým Jackem Harveyem, vypadá to, že po jeho boku najde štěstí i v osobním životě…
2004/559 R AGill Sandersonová (Sanderson, Gill)Rodičem na zkouškuSestra Jane Hallové a bratr Cala Mitchella zemřou při autonehodě a zůstane po nich tříletá dcera Helen. Adoptovat ji chtějí Jane i Cal, jen se nemohou dohodnout, který z nich bude lepším rodičem a který by ji měl získat. Jane pracuje jako zdravotní sestra s toulavými botami a jezdí za prací po celém světě, Cal je doktor, před čtyřmi lety se rozvedl a nevěří na lásku ani na manželství...
2004/559 R BCarol Marinelliová (Marinelli, Carol)Nepolapitelný konzultantZdravotní sestra Tessa Hardyová je šokována zjištěním, že doktor Max Slater odchází z pohotovosti a stěhuje se do Anglie, ale svou snoubenku zanechává v Austrálii. Maxe totiž miluje, ale své city mu nemůže dát najevo! Po jedné ze záchranných akcí Max Tessu nečekaně políbí, a jí se obrátí život vzhůru nohama. Jaká ale může být jejich budoucnost, když Max zanedlouho odjíždí?
2004/660 R AGill Sandersonová (Sanderson, Gill)Mateřská touhayn Pierceová je velmi zaneprázdněná porodní asistentka na klinice v Keldale. Jakmile se tu však objeví na praxi doktor Adam Fletcher, v Lyn se probudí city, o kterých si myslela, že jsou už dávno pohřbené hluboko v jejím srdci...
2004/660 R BMarion Lennoxová (Lennox, Marion)Je to dcera, doktore!Doktor Nate Ethan má všechno, co potřebuje: malou venkovskou praxi a volnost starého mládence. Ale jen do té doby, než se u jeho dveří objeví mladá žena s miminkem v náručí a malým chlapcem po svém boku!
2004/761 R AGill Sandersonová (Sanderson, Gill)Přízraky nad horamiLékařka Erin Hunterová přijíždí do rodného Keldale, aby skoncovala s nočními můrami, které ji pronásledují. Dříve oblíbená dívka se najednou bojí nejen hor, ale i lidí. Naštěstí se setkává s bývalým spolužákem Joshem, jehož city kní dosud neochladly. Je to právě on, kdo se jí snaží vrátit radost ze života!
2004/761 R BMeredith Webberová (Webber, Meredith)Šance pro doktoraKdysi byli nerozlučná trojka, Stephanie, Martin a Harry, bezstarostní studenti medicíny. Uplynulo pár let a ze Stephanie je vdova po Martinovi s malou dcerkou, o kterou musí bojovat s jeho rodiči. Navíc je Harry zpátky ve městě. Podaří se mu získat zpět Stephinu důvěru, kterou kdysi zradil?
Podaří se mu získat zpět její lásku, o kterou ho kdysi připravil Martin?
2004/862 R AMargaret Barkerová (Barker, Margaret)Doktorovo tajemstvíDo nemocnice na malém řeckém ostrůvku uprostřed jiskřivých modrých vod přijíždí zdravotní sestra Sara Metcalfeová, aby vypomohla doktoru Michaelisi Stangosovi. Od chvíle, kdy spatřila jeho atletické tělo nořící se do vody při záchraně lidského života, zahořelo její srdce láskou…
2004/862 R BLeah Martynová (Martyn, Leah)Lékařka z venkovaVěhlasný chirurg Nick Tonnelli je na dovolené v malém australském městečku uprostřed buše. Setkání s tamější lékařkou Abbey Jonesovou změní nejen jeho názor na malá zdravotnická zařízení, ale i na jeho staromládenecký život!
2004/963 R AMargaret Barkerová (Barker, Margaret)Řecká svatbaPřed osmi lety prožili Demetrius a Chloe milostný románek, ale jejich vášnivý vztah se po třech měsících rozpadá. Chloe se vrací z řeckého ostrova do Anglie a na Demetria jí zůstanou jen vzpomínky. Později se nečekaně znovu setkávají a oběma připadá, jako by se zastavil čas a oni se nikdy nerozešli..
2004/963 R BAlison Robertsová (Roberts, Alison)Očima láskyMezi zdravotní sestrou Polly Martinovou a chirurgem Mattem Saundersem zahořela láska. Polly brzy zjistí, že otěhotněla, ale co když není Matt připravený na to, aby se stal otcem? Dokáže Polly přesvědčit Matta, že mohou vytvořit šťastnou rodinu?
2004/1064 R AMargaret Barkerová (Barker, Margaret)Sluncem zalitý rájFrancesca je tou nejpřitažlivější ženou, kterou kdy doktor Sotiris Popadopoulos viděl. Setkává se s ní denně jako s kolegyní v nemocnici, ale rád by ji poznal blíže. Francesca si však místo rodinného života vybrala svou kariéru dětské lékařky a nebude zrovna jednoduché ji přesvědčit, že život bez dětí nic neznamená…
2004/1064 R BLucy Clarková (Clark, Lucy)Vstříc osuduDoktorka Dannyella Thompsonová pracuje na australském venkově a nutně potřebuje odbornou výpomoc. Na anglického lékaře Sebastiana, který sem přijíždí z Londýna, hledí zpočátku s nedůvěrou. Ale stačí čtrnáct dní, aby to u ní pohledný Angličan vyhrál na celé čáře. Danyella tak stojí na životní křižovatce: její duše patří na australský venkov, ale její srdce zase Sebastianovi, který se bude muset vrátit do Evropy…
2004/1165 R AMarion Lennoxová (Lennox, Marion)Hlavní je láskaJoss Braden, chirurg z australského města Sydney, má po přívalem vody strženém mostě odříznutou cestu a uvízne v malém městečku Iluce. Nezbývá mu nic jiného, než se uchýlit do sanatoria pro seniory, které vede Amy Freyeová. A Joss poznává kouzlo nejen lékařské praxe na venkově, ale i kouzlo Amy...
2004/1165 R BMeredith Webberová (Webber, Meredith)Australské zásnubyVeterinář Tom Fleming má problémy se ženami... vdavekchtivé dámy ho pronásledují na každém kroku. Zachrání ho až nová lékařka Anna Talbotová, jež souhlasí s tím, že bude naoko jeho snoubenkou. Oba však brzy poznají, že jejich srdce zahořela láskou!
2004/1266 R ALeah Martynová (Martyn, Leah)Vánoce v bušiDoktor Liam Donovan není zrovna dvakrát nadšený, že k němu má nastoupit jako druhý lékař jeho bývalá žena. Od jejich rozvodu uplynulo už šest let a, přestože Liam nikdy na Nikki nezapomněl, je si jistý, že jejich vztah bude čistě pracovní... Od první chvíle však oba vědí, že jejich láska opět vzplanula!
2004/1266 R BAlison Robertsová (Roberts, Alison)Láska v ohroženíNeil nepředpokládal, že Kelly ještě někdy uvidí. Opustila ho v nejhorších chvílích jeho života - a on jí nikdy nedokázal odpustit… ani na ni zapomenout. Při společné práci na záchraně životů musí Kelly a Fletch konfrontovat pravdu o minulosti… a znovu se mezi nimi rozhoří vášeň, jíž žádný z nich nedokáže odolat!
2005/167 R AMeredith Webberová (Webber, Meredith)Odmítnuté manželstvíBlythe stačilo, když musela na svatbě své nevlastní sestry sedět vedle nerudného, ale nebezpečně přitažlivého Cala. Natož pak, když jejich letadlo nouzově přistálo v divočině a musela v jeho přítomnosti strávit celou noc! A teď navíc ji Cal požádal, zda by mu vypomohla v jeho soukromé ordinaci uprostřed nehostinné a pusté buše...
2005/167 R BAlison Robertsová (Roberts, Alison)Zachráněná láskaŽádné manželství, žádné děti a svobodným matkám se vyhýbat na sto honů, to byly životní zásady záchranáře Joea. A v případě Jessicy, pohledné zdravotní sestry, nehodlal dělat výjimku. Dokáže Jessica za bezelstné pomoci svého syna změnit jeho pravidla?
2005/268 R AAlison Robertsová (Roberts, Alison)Láska na konci světaRoss a Wendy se seznámí v záchranářském kurzu a hned se do sebe zamilují. Jejich štěstí však netrvá dlouho, protože při jedné záchranné akci je Ross velmi vážně zraněn. A ve své hrdosti Wendy oznámí, že jejich společný život není možný a že se s ní rozchází...
2005/268 R BMeredith Webberová (Webber, Meredith)Setkání v AustráliiCaitlin odjíždí do malého městečka Turally uprostřed australské buše, aby zde pokračovala ve své výzkumné práci. Potkává zde doktora Connora Clarka, který ji na první pohled okouzlí. Tuší však, že Connor před ní skrývá nějaké tajemství!
2005/369 R AMeredith Webberová (Webber, Meredith)Lékaři na křídlechDoktorka Hillary Greenová nikdy netoužila po práci na australském venkově. Jenomže ji poslali k porodníkům a gynekologům, kteří přelétají z jedné venkovské nemocnice do druhé. Jak může Hillary uplatnit svůj ženský šarm, když se mačká v malém letadle s anesteziologem, který nesnáší létání, a se šéfem, který nemá rád ženy-praktikantky?
2005/369 R BMaggie Kingsleyová (Kingsley, Maggie)Láska v bílém pláštiLékař Seth Hardcastle není příliš nadšený, že jeho novou šéfovou na oddělení pohotovosti se má stát žena. S Olivií Mackenzieovou nevychází téměř v ničem. Jak je tedy možné, že si najednou začíná uvědomovat, že právě Olivie je žena, která v jeho životě vyplnila prázdnotu?
2005/470 R AGill Sandersonová (Sanderson, Gill)Kdo zachrání doktora?Jane Wilsonová se už vzdala svého snu, že jednou bude mít velkou rodinu a kupu dětí. Ale doktor Chris Fielding a jeho malý syn James si záhy získají její srdce a Jane si uvědomí, že pro lásku je nutné někdy i trochu riskovat…
2005/470 R BLaura MacDonaldová (MacDonald, Laura)Výjimečný chirurgKate se stará o své dospívající děti sama a při tom vede novorozenecké oddělení. Avšak přitažlivý chirurg Tom Fielding ji pomalu přesvědčuje o tom, že život jí může nabídnout mnohem víc - lásku a milujícího manžela!
2005/571 R AGill Sandersonová (Sanderson, Gill)Nečekaná událostDoktor Dominik Tate se nečekaně dozvídá, že se stal otcem. Malá Eleanor je výsledkem jediné noci strávené s Petrou Morganovou. Věčný odpůrce závazků Dominik teď musí čelit situaci, v níž se nikdy nechtěl ocitnout. Ale stačí první pohled na Petru s dítětem v náručí a Dominikovo srdce je v ohrožení!
2005/571 R BLaura MacDonaldová (MacDonald, Laura)Báječný pan doktorLékařka Sandie Rawlingsová je po návratu ze stáže na své původní místo postavena tváří v tvář novému primáři. Omar Nahum je charismatický, neodolatelný a velice přitažlivý muž. Sandie je však rozhodnuta jeho šarmu a svádění odolat a nepropadnout lásce. Je to ale čím dál tím těžší…
2005/672 R ALilian Darcyová (Darcy, Lilian)Úžasný doktorPro porodní asistentku Kit McConnellovou je dost těžké celé dny pomáhat dětem na svět, když ví, že sama vlastní mít nemůže. Navíc na první schůzce s úžasným doktorem Gianem Di Luziem zjistí, že on si přeje mít děti - a tak přece musí celý románek ukončit, ještě než vůbec začne… Dokáže jejich láska překonat nepřízeň osudu?
2005/672 R BGill Sandersonová (Sanderson, Gill)Jako blesk z bebeKdyž přijede doktorka Kim Hunterová na své nové pracoviště do nemocnice v Denhamu, čeká ji překvapení. Přeřadili ji na jiné oddělení, než bylo původně domluveno, a navíc musí pracovat s novým kolegou, který ji od prvního okamžiku, a navzdory všem jejím předsevzetím, velmi přitahuje. Ale ten je rozhodnutý zůstat starým mládencem!
2005/773 R ALilian Darcyová (Darcy, Lilian)Poctivá sestřičkaLékaře Petea a porodní asistentku Emmu to k sobě neodolatelně přitahuje. V cestě jim však stojí bývalá Peteova žena a ve hře jsou jejich malá dvojčata. I když to Emmě láme srdce, musí se smířit s tím, že budoucnost těchto malých holčiček je důležitější než její. Ale Pete se nevzdává myšlenky, že s Emmou spojí svůj život…
2005/773 R BCaroline Andersonová (Anderson, Caroline)Záhadné početíMaisie v poslední době trpí neobvyklými zdravotními problémy, a tak se vydá k lékaři - svému novému, přitažlivému sousedovi Jamesovi. Ten však pro ni má velké překvapení - Maisie je v pátém měsíci těhotenství! Ona však ví, že to nemůže být možné, přestože testy vycházejí pozitivně. Ještě že má Jamese, který jí vydatně pomáhá… a dělá pro ni mnohem víc, než by musel!
2005/874 R ALilian Darcyová (Darcy, Lilian)Milostná terapieLaborantka v nemocnici Caroline Archerová sama vychovává jedenáctiletého syna. Přestože se rozhodla, že s muži už nechce mít nic společného, její nový kolega doktor Declan McCulloch ji stále víc a víc přitahuje. Ani ona jemu není lhostejná, a tak Declan stojí před rozhodnutím, zda se vrátit do Anglie, nebo zůstat v Austrálii a požádat Caroline o ruku…
2005/874 R BJosie Metcalfeová (Metcalfe, Josie)Jaký doktor, takový synPo více než šestnácti letech se doktor Quinn Jamison opět setkává se svou dávnou láskou Faith, která mu kdysi bez jediného slova zcela náhle a nečekaně zmizela ze života. Co ji k tomu vedlo? Nalézt odpověď však není tak jednoduché. A to Quinn netuší, že to není jediné tajemství, které před ním Faith ukrývá…
2005/975 R ALilian Darcyová (Darcy, Lilian)Lékařské tajemstvíV osmnácti byla Nell donucena vzdát se své první lásky Brena. Teď, po sedmnácti letech, se na kliniku, kde Nell pracuje, vrací jako chirurg i Bren.
Nell má pověst ledové královny, ale jakmile mezi bývalými milenci přeskočí jiskra, zjistí Bren, že pod chladným povrchem se skrývá tatáž vášnivá žena, na kterou nikdy nezapomněl…
2005/975 R BJosie Metcalfeová (Metcalfe, Josie)Odvážný doktorPráce v malé novozélandské nemocnici je pro doktora Huga Pattersona vším. Ale jen do té doby, než mu do života vtrhne Maggie a obrátí ho zcela naruby. Přestože Hugo zná Maggie celý svůj život, zoufale se brání citům, které v něm probouzí. Maggie se však jen tak lehce nevzdává a za svou dávnou lásku bojuje!
2005/1076 R ALucy Clarková (Clark, Lucy)V srdci AustrálieDoktorka Elizabeth Smithová odjede do Austrálie, aby si rozmyslela, co bude dál dělat se svým životem. Ale když ji nečekaně políbí přitažlivý neznámý muž, její myšlenky se začnou ubírat zcela jiným směrem. A což teprve když zjistí, že oním cizincem je její nový nadřízený Mitch O´Neill!
2005/1076 R BJessica Matthewsová (Matthews, Jessica)Záchrana doktoraSousedka Jareda Tremainea způsobuje jen samé problémy! Zdravotnice Annie McCallová je sice velmi atraktivní a vstřícná, ale potřebuje někoho, kdo by na ni dával pozor.
Poté co Jared utrpí během havárie vrtulníku vážné zranění, Annie mu přispěchá na pomoc. Vzájemná blízkost má neuvěřitelné účinky!
2005/1177 R AMarion Lennoxová (Lennox, Marion)V doktorově péčiDoktorka Lizzie Darlingová na cestě do nového zaměstnání porazí autem neznámého muže a způsobí mu těžké zranění nohy.
Když zjistí, že jde o jejího šéfa Harryho McKaye, nezbývá jí nic jiného než se o něj starat a zastoupit ho v nemocnici. Přitom pomalu, ale jistě shledává, že její srdce patří jen a jen nebezpečně přitažlivému Harrymu …
2005/1177 R BJessica Matthewsová (Matthews, Jessica)Zachráněný životPřed rokem doktor Galen Stafford zlomil srdce a pošlapal sny Nikki Lawrencové, která ho milovala a milovat nepřestala. Teď se znovu setkávají a okolnostmi jsou přinuceni společně se starat o tříměsíční miminko, které kdosi odložil na pohotovosti. A během péče o novorozeně mezi nimi vznikne pouto, kterému ani jeden nemůže odolat!
2005/1278 R AMeredith Webberová (Webber, Meredith)Šance na usmířeníDoktorka Esther Shawová přilétá do hurikánem zničeného Jamestownu, aby tam zabránila vypuknutí epidemie, a shodou okolností se tu potkává se svým bývalým manželem Billem Jacksonem. Stále je to k sobě přitahuje, ale podaří se jim vyjasnit problémy z minulosti?
2005/1278 R BCaroline Andersonová (Anderson, Caroline)Doktorova nabídkaTom Whittaker zvládá vychovávat čtyři děti a ještě pracovat na plný úvazek jako doktor. Zdravotní sestra Fliss ho obdivuje a sní o tom, že stráví Vánoce společně. Jejich vzájemná láska se pomalu rozhořívá, přesto však Fliss odmítá Tomovu nabídku manželství. Přesvědčí ji Tom, že vánoční sny se někdy plní?
2006/179 R AMeredith Webberová (Webber, Meredith)Zázračný lékAlex Attwood, věhlasný dětský kardiochirurg, věnuje veškerou svou lásku malým pacientům a o ženy se příliš nezajímá. Kromě jedné neznámé blondýnky, kterou potkal před pěti lety a která mu záhadně zmizela. Annie Talbotová na něj působí od prvního okamžiku stejně, ale vypadá jinak… Je možné, že právě ona je tou tajemnou kráskou, kterou Alex stále hledá?
2006/179 R BJessica Matthewsová (Matthews, Jessica)Dárek k ValentýnuLékařka Dixie Albrightová se dostává do praxe doktora Marka Camerona, aby našla stopu po svém zmizelém bratranci. A protože Mark zůstal na své pacienty zcela sám, nabízí mu Dixie svou pomoc. Mark jí příliš nevěří, ale přesto ho k ní cosi silně přitahuje. Jediný polibek způsobí, že jejich srdce, ač se tomu oba brání, zahoří vzájemnou láskou…
2006/280 R ADianne Drakeová (Drake, Dianne)Jiskřička nadějeAnna Wellsová pracovala na klinice jako vrchní sestra a její práce pro ni byla vším. Pak v jediném okamžiku se její role drasticky změnila a ona sama se stala pacientkou na vozíčku. V této zoufalé situaci jí osud seslal lékaře, který nedovolil, aby v ní pohasla jiskřička naděje, že se její stav zlepší. Mitch Durant dokázal zázraky nejen s jejím nemocným tělem, ale i srdcem…
2006/280 R BMeredith Webberová (Webber, Meredith)Žádost o rukuDětský kardiolog Phil Park nehledal vážnou známost a cele se věnoval svým dětským pacientům. To měli s anestezioložkou Maggií Walshovou společné. Co se však nedalo přehlédnout, byla jejich vzájemná sexuální přitažlivost, kterou se bláhově domnívali zvládnout "jako přátelé". Prubířským kamenem jejich vztahu se ukázalo být nečekané Maggiino těhotenství.
2006/381 R AFiona McArthurová (McArthur, Fiona)Nebezpečné posláníLékařka Jacinta už v životě leccos zažila, ale to, s čím se setkala v misijní nemocnici na ostrově Nová Guinea, doopravdy nečekala. Věděla předem, že se jedná o nebezpečnou oblast, a také se dostala do situace, kdy se už připravovala na smrt… Co však netušila, bylo to, že nejohroženější bude její srdce, které uchvátil drsně krásný kolega lékař Jonah!
2006/381 R BMeredith Webberová (Webber, Meredith)Lékař srdcíŠpičková sálová sestra Ráchel si až ve velmi kritické situaci uvědomila, že už hodně dlouho byla odtržená od života, od každodenních radostí a bolestí. Teprve nový chirurg v jejich týmu Luca jí připomněl, jak může být život krásný, když člověk nemá strach a skutečně žije. Ráchel zjišťuje, že bez Luca si už svoji budoucnost nedokáže představit.
2006/482 R AOlivia Gatesová (Gates, Olivia)Zase spoluSavannah Richardsonová byla jediná žena, která kdy měla nad doktorem Javierem Sandovalem převahu. Před třemi lety od ní odešel, když se vysmála jeho žádosti o ruku. Nyní za ním přijela do jeho rodné Kolumbie a měla by se účastnit jeho projektu pojízdné chirurgické jednotky. Javier se obává, že Savannah představuje hrozbu jak pro jeho projekt, tak pro jeho srdce!
2006/482 R BJosie Metcalfeová (Metcalfe, Josie)Nový šéfDoktorka Leah Dawsonová pomohla mnoha rodičům vyplnit jejich sen o štěstí, když pomáhala na svět jejich potomkům. Ten její však byl zakrytý temnou clonou. Jejím životem se stala práce. Jaké však prožila zklamání, když na místo vedoucího oddělení nejmenovali ji, ale jakéhosi Davida Frenche až odkudsi z opačného konce světa…
2006/583 R AKate Hardyová (Hardy, Kate)Milenci z PatagonieRowena Thompsonová, lékařka z anglického Manchesteru, se vypraví do daleké Patagonie, aby alespoň na chvíli zapomněla na bolest v srdci ze ztráty blízké bytosti. Potkává tam podobně postiženého kolegu Lukea Mackenzie a od prvopočátku si oba uvědomují mimořádnou vzájemnou přitažlivost. Možná mohou být jeden druhému tím pravým lékem…
2006/583 R BJosie Metcalfeová (Metcalfe, Josie)Sen o štěstíSnad proto, že byla jedináček, vysnila si lékařka Maggie Stoddardová pro svou šťastnou budoucnost sen o velké rodině se spoustou dětí a milujícím manželem. Byla už jen krůček od tohoto snu, ale pak přišlo obrovské zklamání a Maggie den před svatbou zrušila zásnuby. Útěchu v krušných chvílích jí poskytl její nejlepší přítel Jake, kterého kdysi platonicky milovala…
2006/684 R AMelanie Milburneová (Milburne, Melanie)Drama na pohotovostiDetektiv Liam Darcy přijíždí do zapadlého australského městečka vyšetřit podivná úmrtí v místní nemocnici. Od počátku se zaměří na krásnou lékařku z pohotovosti Keivu Truscottovou. Je přesvědčen, že má s případem něco společného, a táhne ho k ní nejen instinkt vyšetřovatele, ale i muže?
2006/684 R BMarion Lennoxová (Lennox, Marion)Krásná EmmaDoktor Devlin O?Halloran si žil ne zrovna spokojeně, ale alespoň poklidně, než do jeho života vpadla neuvěřitelná, jiskřivá bytost ? lékařka Emma O?Halloranová, vdova po jeho bratrovi. Emma byla obdařena mimořádnými vlastnostmi: byla statečná, citlivá, měla smysl pro humor a také byla těhotná? Během několika dnů si ji zamilovalo celé městečko Karington a i Devlin. Najde dost odvahy se ke své lásce přiznat?
2006/785 R AOlivia Gatesová (Gates, Olivia)Krizová situaceKrásná Gulnar se snaží zapomenout na svou minulost a jako zdravotní sestra obětavě slouží tam, kde je potřeba. S chirurgem Dantem společně zachrání stovky lidí z bezvýchodné situace. Dante se přesto nepovažuje za hrdinu, připadá mu snadné riskovat život, když člověk nemá co ztratit. Potom se sblíží s Gulnar a oba zjistí, jak nádherná a důležitá může být láska.
2006/785 R BAlison Robertsová (Roberts, Alison)Doktor z horNávrat z pracovní konference připomíná doktorce Jennifer Allenové noční můru. Havárii malého letadla v horách Nového Zélandu přežili snad jen zázrakem dva – ona a doktor Guy Knihgt. Zdá se, že neexistují dva odlišnější lidé. Guy v horách žije a patří tam a Jennifer považuje za městskou slečinku. Teprve strastiplná cesta za záchranou prověří jejich kvality a umožní nečekané sblížení …
2006/886 R ALucy Clarková (Clark, Lucy)Poctivé lžiAgentka a doktorka Kim Masonová opravdu nečekala, že by ji při plnění tajného úkolu mohla potkat taková komplikace. Koho by napadlo, že se při vyšetřování vraždy zamiluje do jednoho z podezřelých, do charismatického šéfa chirurgického oddělení Harryho Buchanana!
2006/886 R BLaura MacDonaldová (MacDonald, Laura)Doktorovo dítěByly to už čtyři roky, co se doktorka Ellie Renshawová sblížila s kolegou Lukem Baronem. Prožili spolu krásný milenecký vztah, a pak Luke odjel za kariérou do Ameriky. I kdyby Ellie na něj chtěla zapomenout, nemohla. Zbyla jí totiž jeho živá připomínka v podobě synka, ale nečekala, že by se kdy s otcem svého dítěte ještě někdy potkala…
2006/987 R ACarol Marinelliová (Marinelli, Carol)Rozdávat štěstíBelle se zdálo, že by mohla rozdávat štěstí plnými hrstmi. Ale nebylo tomu tak vždy. I ona měla za sebou období, kdy si myslela, že už ji v životě nepotká žádná radost ani štěstí. To bylo před tím, než se seznámila se sexy lékařem Heathem Jamesonem…
2006/987 R BAlison Robertsová (Roberts, Alison)Sestra v akciTori si dlouho myslela, že svůj vztah k pohlednému a po všech stránkách skvělému záchranáři Mattovi udrží v mezích přátelství. Když však s ním začala pracovat v záchranném týmu, měla možnost poznat ho ještě lépe a ještě více se s ním sblížit. Oba si uvědomili, že touží po něčem víc, než je jen přátelství.
2006/1088 R AGill Sandersonová (Sanderson, Gill)Chci jen Tebe!Zdálo se, že láska Mikea a Jenny nemá chybu. Pak se život v jediném okamžiku změnil. Jenny se ocitla na vozíku a budoucnost byla velmi nejistá. Mike si však jedním byl naprosto jistý: chtěl být s ní. A na celý život. Dokáže ji o tom přesvědčit?
2006/1088 R BCaroline Andersonová (Anderson, Caroline)Umění odpouštětPřed pěti lety byl Ben Maguire vynikajícím anesteziologem, teď je průvodcem televizního seriálu o lidech různých povolání. V dalším dílu má sledovat práci zdravotní sestry Meg Fraserové. Není pro něho snadné vrátit se do prostředí nemocnice, vypořádat se s minulostí a začít nový život.
2006/1189 R AGill Sandersonová (Sanderson, Gill)Nalezená rodinaPorodní asistentka Marie Wyattová i její nový pohledný šéf, doktor Tom Ramsey mají ve své minulosti bolest ze ztráty blízké osoby, se kterou se dosud zcela nevypořádali. A co je horší, oba ovládá strach z toho, že by zase mohli něco podobného prožít. Podaří se jim toho strachu zbavit a znovu se otevřít lásce?
2006/1189 R BAlison Robertsová (Roberts, Alison)Dávné tajemstvíKdo by řekl, že se o jedné dovolené toho může tolik stát… Sarah Mitchellová si myslela, že bude jen odpočívat, lenošit na písku a koupat se v moři. Ani ve snu ji nenapadlo, že potká muže, na kterého nebude moci zapomenout. Muže, za kterým se rozhodne na tropický ostrov vrátit…
2006/1290 R AGill Sandersonová (Sanderson, Gill)Doktor aristokratKdyž se jejich oči poprvé setkaly, porodní asistentka Lucy Stephensová si okamžitě byla jistá, že on je ten pravý! Doktor Marc Duvallier však není jen obyčejný lékař – je to také hrabě z Montrevalu a má závazky k oblasti, v níž má žít. Pochopí Marc, že láska je v životě důležitější než zděděné panství?
2006/1290 R BMeredith Webberová (Webber, Meredith)Kurážná doktorkaEla Marsdenová věří, že si přes všechny překážky v rodném Edenvale vybuduje pevnou pozici jako praktická lékařka. Starosti jí dělá Nash McLaren, který je také doktor a působí na ni stále stejnou silou přitažlivosti, jako když jí bylo patnáct
2007/191 R ADianne Drakeová (Drake, Dianne)Čas léčíSolainu a Davida svedl osud dohromady za velmi dramatických okolností. Při cestě do odlehlé chaty našla Solaina Davida úplně vyčerpaného, zraněného a na pokraji života. Ujala se ho, ošetřovala jej, a přestože blouznil, mnohokrát jí opakoval, že je nejkrásnější žena na světě, žena jeho snů…
2007/191 R BLaura Idingová (Iding, Laura)Báječný tátaPředstavy o životě anestezioložky Morii chirurga Blakea nemohly být odlišnější. Moria snila o velké harmonické rodině, Blake zasvětil svůj život pouze práci. To, že je to k sobě přitahovalo, se Blake snažil ignorovat, aby Moria mohla najít toho pravého milujícího muže a tátu pro adoptované děti. Dojde mu, že láska není otázkou logiky?
2007/292 R AMeredith Webberová (Webber, Meredith)Šejk chirurgemPřed čtrnácti lety se doktorka Nell Warrenová bláznivě zamilovala do šejka Khalila al Kalady, přestože věděla, že jejich láska nemůže mít budoucnost. Teď ho musí vyhledat, neboť pouze on může zachránit život jejího syna, ne proto že je vynikajícím chirurgem, ale protože je jeho otec.
2007/292 R BDianne Drakeová (Drake, Dianne)Další pokusKdyž doktor Paul Killian navštíví v horách kliniku Solange Léandrové, je jí uchvácen. Nechce od života nic jiného než pracovat po boku této úžasné ženy a stát se součástí rodiny, kterou si tady vytvořila. Podaří se mu dokázat, že své rozhodnutí myslí vážně?
2007/393 R ALaura MacDonaldová (MacDonald, Laura)Nebezpečné tajnostiNa svatbě přítelkyně se lékařka Chrissie seznámila s okouzlujícím ženichovým bratrem Seanem. Strávili spolu nezapomenutelný vášnivý víkend, a pak se jejich cesty rozešly. Pro Chrisii to byl šok, když po čase nastoupil Sean na jejich oddělení jako její nový šéf. Sean totiž netušil, že bude otcem jejího dítěte!
2007/393 R BMarion Lennoxová (Lennox, Marion)Nepoznané cityCal Jamieson se v životě řídil jednoduchým pravidlem – nikdy nesmí být na nikom závislý. Jedině Gině se jeho obranný val téměř podařilo prorazit, pak však bez vysvětlení zmizela. Po pěti letech stanuli tváří v tvář a Gina držela za ruku chlapečka, který jako by mu z oka vypadl…
2007/494 R ASarah Morganová (Morgan, Sarah)Krása velehorDoktorka Juliet, specialistka v oboru vysokohorské medicíny, se rozhodla čelit největší výzvě svého života – zdolat Mount Everest. To ještě netušila, že ji kromě nepředstavitelného fyzického nasazení čeká i obrovské emocionální vypětí, protože se k jejich výpravě přidá i osudový muž jejího života doktor Finn.
2007/494 R BAlison Robertsová (Roberts, Alison)Dítě štěstěnyDoktorka Emily se vzdala naděje na lásku. Jedna trpká zkušenost jí stačí. Jenže Emily neví, že záchranář a pilot helikoptéry, její nejlepší kamarád Michael Poulos už dlouho čeká na vhodnou příležitost, aby jí řekl, jak moc mu na ní záleží…
2007/595 R ALeah Martynová (Martyn, Leah)Adamův návratAdam Westerman, úspěšný chirurg ze Sydney, se vrací do svého rodného městečka, aby našel svou bývalou manželku Liv, na kterou nedokáže zapomenout. Adam a Liv zjistí, že to mezi nimi pořád žhavě jiskří. Liv začíná doufat, že by spolu mohli znovu žít. Najdou k sobě cestu?
2007/595 R BLilian Darcyová (Darcy, Lilian)Jeho dítěChristina a Joe jsou již dva roky kolegové a víc než to – týden v měsíci spolu žijí. Pak se Joe vrací na Nový Zéland k životu, o kterém Christina nic neví. Jenže Christině to nestačí, chce mít Joea napořád a navždy!
2007/696 R AAmy Andrewsová (Andrews, Amy)Láska si nevybíráKdyž Richard hleděl na Holly, připadala mu až neskutečně mladá, svěží a nevinná jako motýlek. Nechtěl se svou temnou minulostí setřít pel z jejích křídel, a tak se s ní rozešel. Osud ale rozhodl, že je dá dohromady, tentokrát za nebezpečných okolností na nepokoji zmítaném ostrově Tanrami…
2007/696 R BMeredith Webberová (Webber, Meredith)Pošetilé srdceSestřička Kate přijala nové místo, aby zapomněla na zradu svého snoubence a aby si dala život zase do pořádku. Přesto její pošetilé srdce hned od prvního dne vzplálo pro neodolatelného Skota, Hamishe McGregora. Ale tento talentovaný doktor se měl za tři týdny vracet do Skotska. Co si Kate počne?
2007/797 R AGill Sandersonová (Sanderson, Gill)Setkání pod hladinouKdyž se krásná doktorka Abbey Fraserová rozhodne pro nový život, ještě netuší, jaký bude mít spád. Při práci s potápěči, v prostředí, které miluje, potká pozoruhodného muže, a jiskru přitažlivosti mezi nimi neuhasí ani všechna moře světa …
2007/797 R BJosie Metcalfeová (Metcalfe, Josie)Vytoužená rodinaDoktor Nick Howell nevěřil svým očím, když zjistil, že k nim jako nová kolegyně nastoupila Libby. Byla stejně krásná jako za studií na medicíně, ale Nick jí neodpustil, že ho tehdy opustila bez slůvka vysvětlení. Postupně vyšlo najevo, že Libby utrpěla nehodu a kvůli ztrátě paměti nemá jedinou vzpomínku na nejkrásnější období svého života …
2007/898 R ACaroline Andersonová (Anderson, Caroline)Za hlasem srdceKdyby Eva Spicerová hledala muže, primář porodnického oddělení Hugh Douglas by byl naprosto dokonalou volbou. Ale Eva nikoho nehledá! Nejprve si musí vybudovat kariéru a dosáhnout cílů, které si vytyčila. To Evě napovídá rozum. Avšak její srdce, tělo – a každičký instinkt – jsou jiného názoru…
2007/898 R BMarion Lennoxová (Lennox, Marion)Požádání o rukuKdyž se doktorka Kirsty McMahonová vypravila se svou ovdovělou, těhotnou sestrou do Austrálie, netušila, jaká všechna překvapení a dobrodružství je tam očekávají. A hlavně by ji ani ve snu nenapadlo, že tam potká svou životní lásku, kolegu Jakea Camerona…
2007/999 R AMeredith Webberová (Webber, Meredith)Je to láska?Vrchní sestra Megan Ansteyová má za sebou nelehké životní zkušenosti a před sebou pečlivě vypracovaný plán, jak se stát lékařkou. Do něj ale vůbec nezapadá sblížení s přítelem z dětství, s okouzlujícím a nebezpečným Samem Agostinim. Co to v nich roky přetrvalo a táhne je k sobě? Je to láska?
2007/999 R BDianne Drakeová (Drake, Dianne)V lůně divočinyDoktor Michael Morse při cestě za svou matkou na Aljašku potkává uprostřed divočiny krásnou a znepokojivou ženu, doktorku Alexandru Sokolovovou. Měl by ji znát… Jenže jeho minulost je temná a zamlžená. Pomůže mu Alexandra najít z ní cestu ven?
2007/10100 R AMelanie Milburneová (Milburne, Melanie)Horoskop na štěstíDoktorka Holly Saxbyová přijala místo praktické lékařky v malém městečku na pobřeží. Očekávala klid a pohodu, ale opak byl pravdou. K tomu všemu ji její nový kolega, pohledný doktor Cameron McCarrick, neustále vyváděl z míry…
2007/10100 R BJennifer Taylorová (Taylor, Jennifer)Nezapomenutelná službaV rozbouřeném Severním moři narazil tanker do vrtné plošiny. Traumatologický tým vedený Sebem Bridgesem musí zvládnout situaci nejvyššího ohrožení. V tomto krizovém okamžiku se v nemocnici objevuje Sebova manželka Libby, aby ho požádala o rozvod. A tak před Sebem leží dva základní úkoly: zachraňovat životy raněných a zachránit i své manželství.
2007/11101 R ALaura MacDonaldová (MacDonald, Laura)Krásná pediatričkaKardiologa Nathana Carringtona zaujala krásná pediatrička Olivie na první pohled. Rád by prozkoumal, co ho k ní táhne a čím ho tak fascinuje. Zdá se mu, že nastal čas zase začít žít. Je však už pro nový vztah připravená i Olivie?
2007/11101 R BMarion Lennoxová (Lennox, Marion)Lék na láskuŠpičkový chirurg Fergus Reynard opouští Sydney a přijímá místo praktického lékaře v malém městečku u jezera v Cradle Lake s nadějí, že tu vyléčí své zlomené srdce. A skutečně ano – lék mu nabídne svým smíchem, nadšením a starostlivou povahou lékařka Ginny Vientalová.
2007/12102 R AMeredith Webberová (Webber, Meredith)Sophiina tajemstvíNeonatoložka Sophie při nástupu na nové pracoviště netušila, kolik změn ji ještě čeká. Ve srovnání s magnetickou přitažlivostí, kterou pocítila ke svému novému šéfovi Gibovi, se jí ostatní starosti jako hledání bydlení a chůvy zdály být zanedbatelné. Co to jen na Gibovi bylo, že jí v jeho přítomnosti měkla kolena a po těle běhal mráz?
2007/12102 R BAlison Robertsová (Roberts, Alison)Zachránce životůBezpečným útočištěm lékařky Felicity se mělo stát malé městečko Morriston na Novém Zélandu. Po několika poklidných měsících se však ona i obyvatelé městečka dostali do obležení gangu narkomafie a Felicity se modlila, aby jim přišel na pomoc muž, před kterým utekla – záchranář Angus.
2008/1103 R AAbigail Gordonová (Gordon, Abigail)Vytoužená manželkaLékařka Sally toužila po dítěti, ale zdálo se, že ho s milovaným manželem nebude moci mít. Zoufalý Steve chtěl dát manželce možnost, aby si našla někoho, kdo jí děti dát může, a proto odešel. Po třech letech se Steve vrátil, začal spolu se Sally opět pracovat jako vesnický lékař a doufal, že svým odchodem nenapáchal nenapravitelné škody…
2008/1103 R BMelanie Milburneová (Milburne, Melanie)Pomáhat a milovatDoktor Joel si předsevzal, že z jednotky intenzivní péče a traumatologie vytvoří nejlepší zařízení toho druhu v zemi! Ale kontroverzní postupy krásné anestezioložky Allegry jeho pověst ohrožují… Allegra je odhodlaná svému novému šéfovi dokázat, že se ve svých konzervativních názorech mýlí!
2008/2104 R AMarion Lennoxová (Lennox, Marion)Opravdový rájLékař australské jednotky zvláštního určení Ben je povolán na exotický pacifický ostrov. S ohromením zjišťuje, že místní lékařka a jeho dávná studentská láska Lily jsou jedna a tatáž osoba. Tím však překvapení zdaleka nekončí. Lily má totiž šestiletého syna, který je doktoru Benovi neuvěřitelně podobný…
2008/2104 R BJosie Metcalfeová (Metcalfe, Josie)Vynikající lékMladá vdova, doktorka Kat, sama vede celou ordinaci, pracuje za dva a ještě se stará o dva syny. Je ráda, že se jí na výpomoc přihlásil doktor Ben, který je ochoten u ní pracovat. Kat tuší, že Ben skrývá tajemství, ale ani ve snu by ji nenapadlo, že původně není ani praktickým lékařem…
2008/3105 R AAlison Robertsová (Roberts, Alison)Nejlepší tátaTom Gardiner nikdy netoužil po rodině. Když ale zachránil život svobodné matce Emmě a jejímu synovi, ukázalo se, že i jeho vlastní život se tím navždy změnil. Podaří se mu ale přesvědčit Emmu, že by mohl být skvělým otcem a manželem? A uvěří mu Emma, že minulost patří minulosti, zatímco budoucnost mohou mít společnou?
2008/3105 R BAmy Andrewsová (Andrews, Amy)Terapie láskouPraktická lékařka Madeline má opodstatněné výhrady k alternativní medicíně. Když si v sousedství otevře ordinaci homeopat doktor Marcus Hunt, hodlá co nejrazantněji zasáhnout a praxi mu zavřít. Nepočítá však s tím, že Marcus je nejen vynikají lékař, ale i okouzlující muž…

Počet zobrazených záznamů: 138

Na seznam všech edic


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 7813
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace