Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - svazek Léto v Savannah

Zobrazuji údaje o svazku Léto v Savannah


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2007/7Special114 G ABarbara McCauleyová (McCauley, Barbara)Pod pláštěm nociLéto v SavannahStačil jeden krok do setmělé uličky a z manažerky nočního klubu Sophie Alexanderové se stal psanec na útěku. A to ještě netušila, co jí přinesou následující dny po boku pohledného policisty – a že jí změní celý život!
2007/7Special114 G BMaureen Childová (Child, Maureen)Zralí pro láskuLéto v SavannahSetkat se po letech s bývalým snoubencem, který před svatbou práskl do bot, je těžké sousto i pro klidnější povahy, než je Kelly O’Sheaová. A ten příšerný chlap si ještě troufne ji začít znovu svádět! Naštěstí má Kelly v záloze rafinovaný plán…
2007/7Special114 G CSheri WhiteFeatherová (WhiteFeather, Sheri)Skandál s dobrým koncemLéto v SavannahMěsto Savannah má o čem mluvit: krásná a kultivovaná Katrina Beaumontová, jejíž rodina patří k místní společenské smetánce, prožívá žhavý románek s majitelem nočního klubu Steam! Nikdo včetně obou aktérů ovšem nečeká, že by se z milostné aférky mohlo vyklubat něco mnohem vážnějšího.

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam všech svazků


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2804
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace