Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Caroline Andersonová

Zobrazuji údaje o autorce Caroline Andersonová - Anderson, Caroline


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1995/4Romance124 D Střípky štěstíOrtopéd Nick Davidson potkává mladou Casii Blakeovou, ke které se cítí neodolatelně přitahován. Přitažlivost je vzájemná, ale Nick, ani Cassie si nejsou jisti, zdali nejde jen o tělesnou žádost. Nakonec neodolají. Jejich milování nezůstane bez následků… Cassie žije s Nickem v manželství, ale trápí se, protože se domnívá, že Nick více miluje očekávané dítě než ji. Špatně snáší první týdny těhotenství a o dítě přichází. Nick Casii opouští, ale nakonec se střípky štěstí a vzájemné lásky znovu poskládají do pestrobarevné mozaiky života.
1995/8Romance140 D Láska na rozcestíZdravotní sestra Jennifer Davidsonová je zprvu překvapená, když ji pediatr Andrew Barrett pozve i s jejím sedmiletým synem na společný víkend na chatu. Zdá se, že jejich přátelství má šanci přerůst v cosi hlubšího. Na kliniku však nastoupí její bývalý manžel, ortopéd Nick, a žádá o druhou šanci…
1996/11Romance200 D Nebezpečná blízkostKdyž se zdravotní sestra Beth rozhodne pracovat na venkově, ještě netuší, že jejím nadřízeným bude přitažlivý a sympatický doktor Gideon Pendragon a že mu ke všemu bude muset pomáhat s výchovou jeho tří dětí, které touží po nové mamince!
1997/9Romance240 D Něžný otecJamie přichází na malebný skotský venkov odpočinout si od městského ruchu. A také pomoci doktoru Buchananovi, jenž hledá na inzerát dalšího lékaře do své ordinace. K srdci jí však nepřiroste jen zdejěí krásný kraj... ale i její nový šéf!
1997/10Romance244 D Nekonečná láskaKdyž sestra Anna uvidí poprvé nového doktora Patricka, upoutá ji jeho nakažlivý smích. A brzy začíná zjišťovat, že ji přitahuje nejen jeho smích, ale i pohledy, doteky a…..
1999/12Romance346 B Zvláštní přáníÚspěšný a oblíbený lékař a ovdovělý otec dvou dětí Hugh a osamělá máma Judith se do sebe zamilují od prvního okamžiku, ani jeden to však nemá jednoduché. Největší překážkou jejich lásky se brzy stane Hughův syn Martin. Chlapec se nechce o svého otce s nikým dělit a vybíjí si zlost i na Judithině postiženém synovi Edwardovi. A Vánoce se blíží a s nimi i rozuzlení milostného příběhu...
2000/9Romance384 D S dětmi se počítáJack a Molly si padnou do oka od prvního okamžiku. Jenže která žena by chtěla muže se čtyřmi dětmi, zvlášť když sama má už dvě vlastní? Jejich děti si však uvědomí něco, co jejich rodičům nedochází - že pět plus tři dělá dohromady dokonalou rodinu!
2001/5Lékařská romance10 S Nejistá odpověďDoktor Ben Lazaar je rozčarovaný. Ať se snaží sebevíc, Natashu Franklinovou nechávají jeho horoucí city zcela chladnou! Teprve nešťastná událost donutí Natashu dívat se na Bena jinýma očima...
2001/8Romance444 U Stačí říct anoMatthew Fraser se zamiloval do Georgie hned, jak ji poprvé uviděl ve vlaku. Georgie však poté, co ji opustil manžel a zanechal jí dvě děti a spoustu dluhů, mužům nevěří a do manželství se nehrne. I když je Matthew okouzlující muž a děti si ho oblíbily, trvá Georgia na své nezávislosti. Matthew však moc dobře ví, že trpělivost růže přináší!
2001/10Lékařská romance19 R Rodinný lékařMark Jarvis a Allie Bakerová se potkali před pěti lety v ordinaci Alliina otce a od té chvíle Allie věděla, že Marka miluje. Pak se ale jejich životní cesty rozdělily. Teď se znovu setkávají v nemocnici jako lékař a zdravotní sestra a Allie má pocit, že dostala druhou šanci. Jen kdyby si Mark nechtěl otevřít soukromou ordinaci na venkově, protože Allie se kdysi zařekla, že takového muže si nikdy nevezme!
2002/2Lékařská romance27 R Lékařova záchranaPraktický lékař Will Ryan má dohlížet na půlroční praxi doktorky Lucie Comptonové, avšak před jejím příjezdem dojde k nehodě a Will se zraní. Lucii pak nezbývá nic jiného, než se postarat nejen o jeho pacienty, ale i o Willa samotného. Není to však tak jednoduché, jak to na první pohled vypadá: Will je totiž velmi hrdý a sebevědomý a ztráta soběstačnosti ho velmi rozčiluje a dává to Lucii znát při každé příležitosti. Zvláště proto, že je to velmi půvabná, milá a schopná dívka. Lucie se během své praxe do Willa zamiluje a snaží se ho zachránit před osamělostí. Zdá se však, že to pro bude nadlidský úkol!
2002/3Romance479 A Skutečné přátelstvíBen Warriner a Liv Kensingtonová se neviděli dlouhá tři léta. Jednoho dne se Liv objeví se svými dvěma dětmi, opuštěná a uplakaná na prahu dveří Benova domu...
V Benovi stále dřímají city, které k Liv choval v době dospívání, a nabídne jí střechu nad hlavou. Navzdory chaosu, který Liv a její dvě děti vnesly do jeho domu i života, Benovi se teplo rodinného krbu po létech staromládeneckého života začíná líbit. A tak se domnívá, že jediným správným východiskem z celé situace je - manželství!
2002/3Lékařská romance29 R Dokonalá mámaAdam Bradbury nastoupil jako dětský chirurg do nemocnice v Audley po tom, co ho opustila manželka a zanechala mu na starost tři malé děti. Pohledná sestřička Anna si hned při prvním pohledu do jeho očí uvědomí, že on je pro ni tím pravým mužem. Adama sice Anna také přitahuje, ale do svého rodinného života ji nechce pustit... Když ho však opustí chůva jeho dětí, Anna mu nabídne pomoc a Adamovi nezbývá nic jiného, než ji přijmout. Jeho srdce začíná pomalu roztávat, ale bude mít Anna dostatek trpělivosti, aby ho přesvědčila, že stojí za to o rodinu bojovat?
2002/9Romance512 D Zbrklá nevěstaKdyž Lydie vklouzla do svatebních šatů, uvědomila si, že musí svatbu zastavit. Jakeova nabídka k sňatku přišla náhle a byla vzrušující, ale neřekl to, po čem nejvíc toužila - že ji miluje. O rok později stojí znovu s Jakeem u oltáře - jako svědek a družička na svatbě své sestry. Ale Jake je pro Lydii stále tím jediným. Dokážou se nakonec domluvit? Přiměje Jake zbrklou Lydii, aby konečně řekla ano?
2003/6Romance Duo553 C BProblémový vztahKdyž si Laurie brala Roba Fergusona, byla jejich láska viditelná na první pohled. Dnes však Laurie tráví celé dny sama, zatímco Rob usilovně pracuje. Proto se rozhodne na čas odejít, aby si ujasnila, co vlastně od života očekává…
2003/11Lékařská romance duo53 R BNáhodná aféraAnnie pracuje jako lékařka a stará se o svou dcerku Alice. Jaké je její překvapení, když se dozví, že jejím novým nadřízeným je Max Williamson, s nímž před více jak rokem strávila jedno krásné odpoledne! Bude mu někdy moci přiznat to, že Alice je jeho dcerou?
2005/5Romance666 D Kdo je pravým otcem?Jednoho dne zazvoní v kanceláři Patricka Camerona telefon. V recepci na něj čeká mladá žena s dítětem v náručí. Tvrdí, že dítě je jeho… Od toho dne se rozeběhne neuvěřitelný kolotoč událostí, který Patrickovi převrátí život vzhůru nohama. Tedy až do chvíle, kdy v poslední zásuvce psacího stolu najde zmačkaný dopis …
2005/7Romance Duo677 T ACena za úspěchIsabella Brooková má všechno, o čem se ostatním lidem může jenom zdát. Všechno kromě lásky. Po letech se setkává se svým dávným milencem Willem Thompsonem, který ji kdysi bolestně zradil. A znovu se v ní probouzí touha naplnit svůj život láskou…
2005/7Lékařská romance duo73 R BZáhadné početíMaisie v poslední době trpí neobvyklými zdravotními problémy, a tak se vydá k lékaři - svému novému, přitažlivému sousedovi Jamesovi. Ten však pro ni má velké překvapení - Maisie je v pátém měsíci těhotenství! Ona však ví, že to nemůže být možné, přestože testy vycházejí pozitivně. Ještě že má Jamese, který jí vydatně pomáhá… a dělá pro ni mnohem víc, než by musel!
2005/9Romance Duo687 T ANečekané vzplanutíChirurg Sam a zdravotní sestra Molly pracují ve stejné nemocnici. Spojuje je ještě další věc: Molly porodila Samovi a jeho manželce dítě - jako náhradní matka. Byl to obchod. Ale něco po něm zůstalo: vzájemná přitažlivost a láska k malému Jackovi.
2005/12Lékařská romance duo78 R BDoktorova nabídkaTom Whittaker zvládá vychovávat čtyři děti a ještě pracovat na plný úvazek jako doktor. Zdravotní sestra Fliss ho obdivuje a sní o tom, že stráví Vánoce společně. Jejich vzájemná láska se pomalu rozhořívá, přesto však Fliss odmítá Tomovu nabídku manželství. Přesvědčí ji Tom, že vánoční sny se někdy plní?
2006/10Lékařská romance duo88 R BUmění odpouštětPřed pěti lety byl Ben Maguire vynikajícím anesteziologem, teď je průvodcem televizního seriálu o lidech různých povolání. V dalším dílu má sledovat práci zdravotní sestry Meg Fraserové. Není pro něho snadné vrátit se do prostředí nemocnice, vypořádat se s minulostí a začít nový život.
2007/3Romance775 C Odhalení totožnostiAnnie Shawová žije v přesvědčení, že Etienne Duprés, její osudová láska, zemřel před devíti lety. Nemá ani tušení, že ve skutečnosti byl přinucen přijmout falešnou identitu… Nyní, když nebezpečí pominulo a on může opět začít žít svůj život, Etienne netouží po ničem jiném, než aby mohl odhalit svou pravou totožnost ženě, kterou vždy miloval, a dítěti, které nikdy nepoznalo svého otce.
2007/8Lékařská romance duo98 R AZa hlasem srdceKdyby Eva Spicerová hledala muže, primář porodnického oddělení Hugh Douglas by byl naprosto dokonalou volbou. Ale Eva nikoho nehledá! Nejprve si musí vybudovat kariéru a dosáhnout cílů, které si vytyčila. To Evě napovídá rozum. Avšak její srdce, tělo – a každičký instinkt – jsou jiného názoru…
2008/9Romance Duo849 T ADům na pobřežíKdyž schopný a pohledný Nick najal architektku Georgie, aby pro něj pracovala, dá jí něco za to: léčí její zlomené srdce. A pak, zrovna když si Georgie začíná myslet, že konečně našla životní štěstí… Nick zmizí!
Když se vrátí, má s sebou dva malé chlapce a miminko. A Georgie nedokáže jejich kouzlu vzdorovat.
2008/12Zátoka zamilovaných1 CH Vánoční štěstíNick Tremayne a jeho dcera Lucy jsou zcela oddáni své lékařské profesi v moderní nemocnici v rázovitém městečku Penhally na malebném cornwallském pobřeží. Když se Lucy sblíží s doktorem Benem ze sousedního města, ví, že bude zle a že jí to jen tak lehce neprojde. Její otec Bena přímo nenávidí, protože ho obviňuje z tragické smrti své manželky. A teď chce Ben připravit Nicka i o dceru! Co má ale Lucy dělat, když čeká s Benem dítě? Skloní Nick hlavu před osudem a dopřeje své dceři právo na šťastný život po boku milovaného muže?
2009/8Zátoka zamilovaných9 CH Štěstí na dosahKdyž láska dojde naplnění …
Fran prožívala šťastné období života. Provdala se za Mikea, těšila se z návštěv nevlastní dcerky, měla v Penhally krásný domov a spoustu přátel. Přesto i ona měla své trápení, před nímž nedokázala utéct: moc by si přála mít s Mikem vlastní dítě. Po třech letech marného snažení si stres začal vybírat daň i na jejich manželství. Nehoda, při níž Mike utrpěl zranění a zůstal zcela odkázaný na Fran, se nakonec ukázala jako očistný zlom v jejich vztahu. Uvědomili si, že ze všeho nejdůležitější je jejich vzájemná láska. A s uzdravením Mikea přišla i nová naděje…
2010/3Romance Duo903 T BNevídaná nabídkaIona je těhotná a hledá místo, které by se stalo pro ni domovem. Život se s ní v poslední době nemazlil, a tak je ráda, že jí bohatý architekt Daniel Hamilton nabídne práci hospodyně. Když Iona vstoupí do jeho domu, připadá si jako Popelka…
2011/6Special na přání169 G AOdhalení totožnostiV opojení šampaňskýmAnnie žije v přesvědčení, že Etienne Duprés, její osudová láska, zemřel před devíti lety. Nemá ani tušení, že ve skutečnosti byl přinucen přijmout falešnou identitu… Nyní, když nebezpečí pominulo a Etienne může opět začít žít svůj pravý život, netouží po ničem jiném, než aby mohl odhalit svou skutečnou totožnost milované ženě!
2011/12Romance Duo952 T ANeuvěřitelný zázrakKdyž Jake odjížděl na vánoční svátky na hory, netušil, co všechno se může stát. Nejenže ho málem smetla lavina a on se musel předčasně vrátit domů, ale navíc ve svém domě našel neznámou ženu se třemi dětmi! Amelia má však zvláštní kouzlo, které Jakea přitahuje… Podaří se jí ho přesvědčit, aby u něj mohla zůstat alespoň do Nového roku?
2012/6Romance Duo964 T BSvatba na hraděMaisie a Rob mají před sebou úkol: vystrojit na rodinném panství ve Skotsku svatbu své dceři. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby nežili už dlouhá léta odděleně. Nenávist je dávno tatam a zbyly jen vzpomínky … krásné vzpomínky na společně strávená léta. Využijí druhé šance na štěstí, která se jim právě teď naskytla?
2013/8Special na přání221 G AZbrklá nevěstaKdyž Lydie vklouzla do svatebních šatů, uvědomila si, že musí svatbu zastavit. Jakeova nabídka přišla náhle a byla vzrušující, ale neřekl to, po čem nejvíc toužila - že ji miluje. O rok později stojí Lydie znovu s Jakeem před oltářem - jako svědek a družička. Ale Jake je pro ni stále tím jediným. Přiměje Jake zbrklou Lydii, aby konečně řekla ano?
2016/6Special na přání289 G BDům na pobřežíNěkdy musíme o svou lásku bojovat do posledních sil…

Když schopný a pohledný Nick najímal architektku Georgie, aby pro něj pracovala, netušil, že se do ní zamiluje. Jenže stačilo pár společných týdnů… a Nick už dál nemohl předstírat, že pro něj takhle kráska nic neznamená. A pak, zrovna když si Georgie začínala myslet, že konečně našla to pravé štěstí… Nick zmizí!

Počet zobrazených záznamů: 33

Na seznam autorek začínajících na An

Na seznam autorek od písmene A

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 6399
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace