Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - svazek V opojení šampaňským

Zobrazuji údaje o svazku V opojení šampaňským


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2011/6Special na přání169 G ACaroline Andersonová (Anderson, Caroline)Odhalení totožnostiV opojení šampaňskýmAnnie žije v přesvědčení, že Etienne Duprés, její osudová láska, zemřel před devíti lety. Nemá ani tušení, že ve skutečnosti byl přinucen přijmout falešnou identitu… Nyní, když nebezpečí pominulo a Etienne může opět začít žít svůj pravý život, netouží po ničem jiném, než aby mohl odhalit svou skutečnou totožnost milované ženě!
2011/6Special na přání169 G BRebecca Wintersová (Winters, Rebecca)Poslechni své srdceV opojení šampaňskýmAndrea se svěří svému šéfovi, že musí podstoupit operaci, po níž by už nikdy nemusela mít děti. Je velice překvapena, když jí Gabe navrhne, aby se za něj provdala! Může tak bláznivý nápad vyjít?

Počet zobrazených záznamů: 2

Na seznam všech svazků


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1377
Denní počet: 1
Počítáno od: 20.06.2011

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace