Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - edice Special Sexy

Zobrazuji údaje o edici Special Sexy


 měsíc   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2001/121 SB AVicki Lewis Thompsonová (Thompson, Vicki Lewis)SvůdkyněOhnivé nociBelinda má celý život barvité erotické sny o Jonasovi, ale on ji vždy považoval spíše za přítelkyni, skoro sestru.... Nyní se Belindě naskytla nečekaná příležitost, aby ho svedla a přitom mu zatajila svoji totožnost!
2001/121 SB BStephanie Bondová (Bond, Stephanie)Hodiny potéOhnivé nociMajitelku obchodu s maškarními kostýmy Rebeku opustil snoubenec týden před svatbou. A ona se začne oddávat smyslným představám o tom, že je někdo jiný... s někým jiným. Tím je nic netušící Michael, který Rebeku náhodou přistihne, jak se mění v nezkrotnou a touhou planoucí dračici!
2001/121 SB CKimberly Rayeová (Raye, Kimberly)Divoké snyOhnivé nociPři odchodu z rozverného nočního večírku najde Dallas náhodou útržek zmačkaného papíru. A z něj se dozví, že on se noc co noc zjevuje v těch nejdivočejších představách spořádané dívky Laney. Co jiného může udělat, než ukázat jí, jak chutnají erotické sny ve dne

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam všech edic


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 4617
Denní počet: 1
Počítáno od: 30.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace