Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - edice Láska a smích

Zobrazuji údaje o edici Láska a smích


 měsíc   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
1998/11 X Jennifer Crusieová (Crusie, Jennifer)Chci jen tebe!Nina už od života nic nechce - jen nejlepšího přítele člověka. Její pes jí ovšem připraví nečekané seznámení, když vleze do postele Alexovi.
1998/32 X Bonnie Tuckerová (Tucker, Bonnie)Jedinečná šanceKdyž krásná a roztomile upovídaná cukrářka Hana, kterou miluje celé městečko, spatří podmanivého Chance McCoye, srdce jí poskočí. Chance však jako tvrdý muž, tajný protidrogový agent pátrající po překupnících heroinu, nesmí jejím půvabům podlehnout. Jenže na Hanu je krátký...
1998/53 X Vicki Lewis Thompsonová (Thompson, Vicki Lewis)Spiknutí matekMaureen je rozhodnutá stát se svobodnou matkou, Daniel se rozhodně nehodlá ženit - ti dva by spolu mohli docela dobře vyjít, kdyby se mezi ně pořád nemíchaly jejich matky!
1998/74 X Gwen Pembertonová (Pemberton, Gwen)Líbánky s WandouWanda Rockmanová chce zpátky svého manžela, jaký byl, když se brali a když jí věnoval plnou pozornost. A tak mu připraví spoustu překvapení... Johnovi z toho jde hlava kolem!!
1998/95 X Judy Griffith Gillová (Gill, Judy Griffith)Dáma má navrchJakmile si Ali Kozinská uvědomí, že příliš zabředla do stereotypu, přihlásí se do kursu asertivity a uloží si několik úkolů. Ten nejdůležitější zní: svést Keitha Devona!
1998/116 X Cheryl Anne Porterová (Porter, Cheryl Anne)Muž k nakousnutíKam až je její matka schopna zajít ve snaze dostat ji pod čepec? To Julie Cochranová raději ani nechce zjistit. Jenže jednoho dne jí matka až domů přivede nádherného dvouletého chlapečka. A po jejím boku stojí ... ten nejúžasnější muž, jakého kdy viděla.
1999/17 X Sharon Stewartová (Stewart, Sharon)Láska na prodejNa lásku věří jenom hlupáci, myslí si Matthew Kent, když vstupuje do obchůdku s romantikou, který vede a z poloviny i vlastní krásná Rachel McCarthyová. Podle závěti bláznivé tety musí Matthew zůstat šest týdnů, a druhá půlka obchodu bude jeho. Jenže být v blízkosti Rachel a nepropadnout lásce, to je úkol téměř nemožný.
1999/38 X Stephanie Bondová (Bond, Stephanie)Neodolatelná?Ellie Sutherlandová je na pokraji zoufalství. Už čtrnáct měsíců, pět dní a dvě hodiny neměla nic s mužským, a ještě ke všemu přišla o práci! Když se jí naskytne příležitost testovat za honorář pilulky, které přitahují druhé pohlaví, bez váhání souhlasí. A ejhle! Okamžitě se za ní začínají otáčet muži, a s tím nejsvůdnějším si Ellie začne pletky. Co se ale stane potom, až přestane ty zázračné pilulky užívat?
1999/59 X Ruth Jean Daleová (Dale, Ruth Jean)Princezna z farmyMalcolmova pedantická šéfová je zároveň matkou půvabné Sabriny. A zatímco se svými podřízenými dokáže pěkně zamávat, Sabrina si dělá, co chce, a rozhodně nehodlá vzít na milost matčiny nápadníky. Malcolm jako poslušný tajemník odjíždí za Sabrinou, aby ji přesvědčil, že matka chce jen její dobro. Když se tito dva setkají, plány matinky Lucretie dostávají vážné trhliny.
1999/710 X Cathie Linzová (Linz, Cathie)Zmrzlinový senAnastazie Knightová je knihovnice obdařená velkou dávkou fantazie, humoru a smyslu pro životní sny. Proč by tedy nepomohla své o mnoho let starší přítelkyni Claire se splněním jejího velkého snu mít starosvětsky zařízenou cukrárnu s tou nejlepší zmrzlinou na světě? Claiřin vnuk David, pohledný a šikovný mladík, na nějaké snění ale nevěří. A tak Claire požádá Anastázii, aby jí ho pomohla trochu převychovat.
1999/911 X Kate Hoffmannová (Hoffmann, Kate)Sladká odplataTess Ryanová je praktická mladá žena, která si ví rady se všemi nástrahami lásky, zvlášť když se týkají její sestry. Když však v pasti lásky uvízne ona sama, je s radami v koncích a skončí tak jako její stále nešťastná sestra v úkrytu pod postelí. To však Andrew Wyatt, předmět její nešťastné lásky, nemůže dopustit, i když on sám je jen nebohá oběť nepředstavitelně bláznivých nápadů Tessiny sestry.
1999/1112 X Renee Roszelová (Roszel, Renee)Živý dárečekHallie St. Johnová to s malými dětmi umí, vždyť pomáhala vychovávat tři malé nevlastní sestry, ale když najde miminko pod vánočním stromečkem, vyrazí jí to dech. Brzy přijde na to, že nezvyklý vánoční dárek patří jejímu sousedu Natu Hawksmoorovi, který ví o malých dětech leda to, jak se dělají. Takže je na Hallii, aby ho zasvětila do otcovských povinností. Ovšem brzy jí začíná být jasné, že se to neobejde bez problémů...
2000/113 X Julie Kistlerová (Kistler, Julie)Myška, nebo tygřice?Redaktorka Mabel Iveyová se uchází o zaměstnání ve známém časopise pro ženy a je přijata s podmínkou, že napíše článek o tom, jak se stát z průměrné, šedé myšky neodolatelnou sexbombou. To by jí nemělo dělat potíže, ale co si počne s nebezpečně přitažlivým fotografem Tracem Cameronem, kterého jí šéfredaktorka přidělila, aby krok po kroku tuto proměnu zaznamenával?
Tou budoucí svůdnou tygřicí se má stát totiž sama Mabel!
2000/214 X Kristin Gabrielová (Gabriel, Kristin)Valentýna neslavímRachel Grantová je terapeutkou v městečku Love, kam se na svátek Valentýnek sjíždějí zamilovaní z celé země. Z vlastní zkušenosti dobře ví, že pokud právě člověk nemá partnera, mohou v něm bouřlivé oslavy vyvolat trpké pocity. Rozhodne se proto se svými pacienty vyhlásit valentýnským oslavám bojkot.
Místní podnikatelé se rozhodnou pro jediné řešení: Ten nesmyslný bojkot může Rachel překazit jedině rázný starosta Drew Lavery!
2000/315 X Lois Greimanová (Greiman, Lois)Sázky a láskaCo může dcerušku bohatého tatíčka udržet na ranči v nehostinné Severní Dakotě? Strach z gangstera, který se prý mstí, a sympatie k mladému rančeru Tyrelu Foxovi, který se nad ní slituje. Allissa Cliftonová-Vandegardová alias Hannah Nelsonová umí sedět v sedle, jako by se v něm narodila, ale poprvé v životě okusí jízdu bez sedla ve dvou...
2000/416 X Kristine Rolofsonová (Rolofson, Kristine)Falešný hraběZdědit zámek a stát se lady Elizabeth Longfordovou s sebou může přinést i spoustu starostí, jak takovou velkou a pomalu chátrající budovu udržovat. To Sam Martin, který doprovází matku na dovolené v Anglii, dobře chápe. Čemu ale nerozumí, je náhlá nevolnost jeho jinak velice svěží matky, která je donutí strávit na zámku Longley celý víkend a z něho udělá hraběte Longforda.
2000/517 X Stephanie Bondová (Bond, Stephanie)Líbánky pro jednohoManželství je pro mě od této chvíle tabu, řekl si Alan Parish, když ho doslova před oltářem zradila dívka, kterou si měl brát. A když už má letenky a zamluvený hotel na Floridě, proč by si tam nezaletěl? Pamela Kaminská je přítelkyní jeho bývalé snoubenky, a když se mu připlete cestou na letiště do cesty, nabídne jí, ať letí s ním. Užijí si spolu krásný týden a spoustu legrace. Jenže za týden, kdy se spolu loučí, Alanovi už moc do smíchu není...
2000/618 X Kimberly Rayeová (Raye, Kimberly)Taxíkem za štěstímLucky Myersová je taxíkářka. A zatraceně dobrá a poctivá taxíkářka. Proto jede až za hranice státu, aby vrátila peněženku naditou penězi a kreditními kartami původnímu majiteli. Najde ho ráchat se nahého v potoce a jistá část jeho těla jí naprosto učaruje. Když ji pak majitel svůdného pozadí Tyler Grant požádá, aby u něj zůstala jako guvernantka jeho dcery, Lucky neví, co ji láká víc - vidina rychle vydělaných peněz, nebo sám Tyler?
2000/719 X Lori Copelandová (Copeland, Lori)Sladký psí životJenny McNeillová je úspěšnou majitelkou obchůdku s báječným nugátem a malé pudlice Princess. Když se vedle ní nastěhuje pohledný Dave Kasada s buldokem Jakem, Jenny je odhodlaná věnovat se jen rozšíření svého obchodu a na muže nemyslet. Její fenka Princess je však jiného názoru a svůj zájem o statného Jakea neskrývá...
2000/820 X Lois Greimanová (Greiman, Lois)Tělesná strážCelý život si Brenna O´Shayová přála být policistkou, a tak se chopí první vhodné příležitosti, aby svému okolí dokázala, jak je schopná. Slavný country zpěvák Nathan Fox sice o tělesnou stráž nestojí, ale co má dělat, když ho k tomu jeho kolega přinutí? Vybere si tedy malou rezavou Brennu, která je mu rozhodně sympatičtější než urostlí bodyguardi.
Jak má ale Nathan Brennu přesvědčit, že ji potřebuje nejen na jedno turné, ale na celý život?
2000/921 X Valerie Kirkwoodová (Kirkwood, Valerie)Přítel na půjčkuSarina Mannová ztratila víru v lásku, když ji o svatební noci opustil novomanžel s její nejlepší kamarádkou. Psycholožka jí poradí, ať si najme profesionálního přítele, a Sarina ji poslechne. Netuší ovšem nic o sázce, kterou uzavřel Max, pohledný majitel agentury nabízející osamělým lidem "přátele", se svým švagrem. A tak Sarina žije v domnění, že Maxovi ženy nic neříkají...
2000/1022 X Jacqueline Diamondová (Diamond, Jacqueline)Nevěsta v teniskáchManželská poradkyně Krista Lundová nevěří v předpovědi a vidění, zvlášť když se týkají jejího svůdného nájemce kanceláře, Connora Fallona, a jí samé, oblečené za nevěstu s červenými teniskami na nohou!
Aby si dokázala, jak jsou takové předpovědi nesmyslné, podlehne Connorově nabídce, ať mu pomůže vyřešit jeden případ a odjede s ním do Las Vegas. Jakpak to s ním ale celý víkend vydrží, když je to takový neurvalec a nezodpovědný chlap?
2000/1123 X Stephanie Bondová (Bond, Stephanie)Děti jsou zkrátka andílciPohledné a emancipované Josephině Montgomeryové děti celkem nevadí - jenom po žádných netouží. Když však zjistí, že dostala důležitou zakázku právě jen díky třem povedeným dětičkám, vyrazí jí to dech. A v okamžiku, když spatří jejich otce, vdovce Johna Sterlinga, její potíže s dechem ještě zesílí...
2000/1224 X Lori Copelandová (Copeland, Lori)Drobečky z perníkuBeth Davisová má jediné vánoční přání: aby se zbavila starostí o starou popletenou tetičku a mohla cestovat po celém světě. To se jí nečekaně splní, když vyhraje v loterii, a tak hned odlétá do Londýna, do Paříže i do Říma. Vysněné štěstí tam ale nenalézá. Teď, když se Russ Foster vrátil do jejich městečka, Beth začíná měnit názor: nejhezčím dárkem pod stromeček by byl on...

Počet zobrazených záznamů: 24

Na seznam všech edic


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 6231
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace