Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - svazek Sladká Paříž pro dva

Zobrazuji údaje o svazku Sladká Paříž pro dva


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2006/5Special99 G AKate Hoffmannová (Hoffmann, Kate)RoxanneSladká Paříž pro dvaKrásná sladká Paříž plná kavárniček, Paříž plná lásky, místo, kde se sny mohou stát realitou… A také místo, kam zamíří vítězka soutěže o Matku roku, kterou pořádá časopis Family Voyager.
Stane se jí Roxanne, matka čtyř dětí, kterou opustil manžel?
2006/5Special99 G BJacqueline Diamondová (Diamond, Jacqueline)Táta se zpožděnímSladká Paříž pro dvaKrásná sladká Paříž plná kavárniček, Paříž plná lásky, místo, kde se sny mohou stát realitou… A také místo, kam zamíří vítězka soutěže o Matku roku, kterou pořádá časopis Family Voyager.
Nebo jí bude Jody, farmářka s dvojčaty, která před všemi úzkostlivě tají jméno otce svých dětí?
2006/5Special99 G CJill Shalvisová (Shalvis, Jill)Ve vzduchu je láskaSladká Paříž pro dvaKrásná sladká Paříž plná kavárniček, Paříž plná lásky, místo, kde se sny mohou stát realitou… A také místo, kam zamíří vítězka soutěže o Matku roku, kterou pořádá časopis Family Voyager.
Nebo se štěstí usměje na Daisy, matku věčně přepracované Kylie, která odmítá myslet na osobní život, protože má plnou hlavu svého milovaného soukromého letiště?

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam všech svazků


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2379
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace