Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - edice Svatby de Wilde

Zobrazuji údaje o edici Svatby de Wilde


 měsíc   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
1998/11 W Jasmine Cresswellová (Cresswell, Jasmine)Porušené slibyDeWilde, celosvětová úspěšná firma specializovaná na "svatby na klíč", se otřásá v základech: Manželství DeWildeových se po dvaatřiceti letech rozpadá...
1998/22 W Janis Floresová (Flores, Janis)Váhavá nevěstaRitě se splnil dávný sen: stala se osobní asistentkou Grace DeWildeové a pomáhá jí vybudovat obchod v San Francisku. To ovšem ještě netuší, že ji obchodní povinnosti svedou dohromady s Erickem, mužem, kterého nikdy nepřestala milovat.
1998/33 W Kate Hoffmannová (Hoffmann, Kate)Tajemství láskyOn - šarmantní majitel slavného obchodního domu. Ona - jeho krásná a talentovaná generální ředitelka. - Přitahují se od prvního okamžiku, ale každý z nich má svoje tajemství...
1998/44 W Daphne Clairová (Clair, Daphne)Hra s ohněmUž od prvního okamžiku televizní reportérka Natasha Pallasová projevuje až podezřele živý zájem o rozsáhlou sbírku klenotů rodiny DeWildeů. Je tu však ještě Ryder Blake, který má oči všude!
1998/55 W Leandra Loganová (Logan, Leandra)Nevěsta pro tátuNekonformní a krásná návrhářka Tessa Montiefioriová se vrací inkognito do Londýna. Nikdy předtím by ji nenapadlo, jak jí mohou zkomplikovat život dvě malé děti a jeden nepřístupný, zato přitažlivý muž...
1998/66 W Margaret St. Georgeová (George, Margaret St.)Milovat zlodějeSeznámili se za neobvyklých okolností - při krádeží Rubensova obrazu. Jenže Allison je bezpečnostní expertka, což tajemný romantický zloděj, přezdívaný Duch, netuší.
1998/77 W Judith Arnoldová (Arnold, Judith)Tajemný cizinecNeteř Grace DeWildeové, Mallory, vzplanula k tajemnému muži a je s ním těhotná. Jak to teď vysvětlit, když všichni očekávají, že si vezme svého snoubence?
1998/88 W Kate Hoffmannová (Hoffmann, Kate)Podmínky příměříKouzelná Megan DeWildeová má svůj životní sen, získat dům na pařížské ulici Rue de la Paix a předvést se tak rodině. Jenže je tu ještě syn úhlavního nepřítele DeWildeů, Phillip Villeneuve, který se snaží získat nejen tentýž dům, ale i srdce překrásné Megan...
1998/99 W Margaret St. Georgeová (George, Margaret St.)Tajemství rodinyDeníky prababičky a jejího manžela otevírají Grace DeWildeové oči! Odhalené tajemství mělo šokující důsledky pro její děti i pro jejího manžela, kterého nikdy nepřestala milovat.
1998/1010 W Daphne Clairová (Clair, Daphne)Muž z divočinyÚspěšná právnička Maxine Sterlingová je od začátku ochotna udělat pro ochranu práv obchodní značky DeWildeů všechno. Netuší však, že jejím protivníkem je dost neotesaný Dev Cutter...!
1998/1111 W Janis Floresová (Flores, Janis)Se srdcem na dlaniNick Santos je už tak blízko vyřešení záhady zmizení šperků rodiny DeWildeů - ale kouzelná doktorka Kate mu pěkně zamotala hlavu! Má se vzdát svého životního případu ve prospěch osudové životní lásky?!
1998/1212 W Jasmine Cresswellová (Cresswell, Jasmine)Šperky pro láskuZáhada zmizení šperků rodiny DeWildeů je vyřešena. Poslední vypátrané šperky doručuje Grace DeWildeová Jeffreymu DeWildeovi a Jeffery si s konečnou platností uvědomuje, že svou ženu nikdy nepřestal milovat.

Počet zobrazených záznamů: 12

Na seznam všech edic


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 5014
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace