Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - svazek Když padá sníh

Zobrazuji údaje o svazku Když padá sníh


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2010/12Special na přání157 G AJoan Elliott Pickartová (Pickart, Joan Elliott)Nejhezčí VánoceKdyž padá sníhMaggie ví, že se nikdy nebude moci vdát, protože její rodina je prokletá, a  kam až paměť sahá, každé manželství u nich skončilo rozvodem. Luke na pověry nevěřil. Teď je na něm, aby o tom přesvědčil i Maggii!
2010/12Special na přání157 G BJessica Hartová (Hart, Jessica)Snoubenka na zkouškuKdyž padá sníhThea vyrazila na dovolenou na Krétu s jediným cílem: pořádně si odpočinout a  vzpamatovat se z nepovedeného vztahu se svým snoubencem. Rozhodně nečekala, že skončí jako falešná snoubenka Rhyse Kingsforda!
2010/12Special na přání157 G CCarole Mortimerová (Mortimer, Carole)Vánoční dárečekKdyž padá sníhPoprvé se herečka Molly a bytový architekt Gideon viděli před třemi lety. On si o ní myslel, že je milenkou jeho bratra, ona ho považovala za arogantního snoba. Když se znovu setkají o Vánocích, Mollyina přítelkyně se rozhodne udělat z nich pár – i když se nesnášejí!

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam všech svazků


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1946
Denní počet: 1
Počítáno od: 06.12.2010

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace