Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Lynn Ericksonová

Zobrazuji údaje o autorce Lynn Ericksonová - Erickson, Lynn


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1994/4Superromance11 X Nebezpečné citySnoubenec Daphne Farwayové je mrtev a zanechává jí tíživé tajemství. Někdo z jeho kolegů, agentů Tajné služby, je zrádce. Jeho přítel Weston dokáže vraha vypátrat, zároveň však nachází cestu k Daphninu srdci.
1996/2Superromance33 X Návrat z temnotDějí se divné věci. Karen nechápe, proč je Miguel Rivera, kterého celým srdcem miluje, netečný k jejím půvabům. Příčina Miguelova chování je hrůznější než ten nejdivočejší sen. Podaří se Karen vysvobodit Miguela z prokletí?
1998/8Mira10 Q Šepoty v nociPronásledování a výhružné telefonáty psychopata změnily celý Annin život. Je donucena k tomu, co by jinak nepřipustila, sdílet byt se svým tělesným strážcem Markem Righterem. Ale může ochránit její srdce před láskou a vášní...?
2002/3Černá růže7 Q V hodině dvanáctéJack Devlin je úspěšný architekt, jemuž se náhle zřítí do trosek celý život. Je obžalován z vraždy své krásné a bohaté manželky a najednou nemá žádnou budoucnost. Je odsouzen k trestu smrti a jeho obhájce ještě ke všemu postihne infarkt.
V této zoufalé situaci se případu ujímá veřejná obhájkyně Eve Marchandová, která svou kariéru zasvětila boji proti trestu smrti. Třebaže tím ohrožuje svůj osobní život, je rozhodnuta udělat pro svého klienta všechno, jen aby dokázala jeho nevinu. Pohání ji ale jenom její profesionální ctižádost, nebo mezi ní a Jackem existuje cosi silnějšího...?
2002/4Černá růže8 Q Tiché vodyProces s Robbiem Childressem, který zabil svoji ženu Andii, skončil jeho osvobozením a znamenal šok pro celou společnost a naprosto zničil Andiiny rodiče i sestru Tess. Pár měsíců po osvobozujícím verdiktu je Robbie zastřelen uprostřed davu na festivalu vína v Aspenu a z jeho vraždy je obžalován Andiin otec Lawrence Bergen.
Tess jediná má v ruce důkaz, který může jeho otce poslat na smrt, nebo mu naopak může pomoci na svobodu. Je na Danu Hadleyovi, aby z ní její tajemství dostal a napravil tak to, co pokazil v procesu s obžalovaným Robbiem. Podaří se mu to? A podaří se mu přesvědčit Tess i o svých skutečných citech?

Počet zobrazených záznamů: 5

Na seznam autorek začínajících na Er

Na seznam autorek od písmene E

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3773
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace