Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Renee Roszelová

Zobrazuji údaje o autorce Renee Roszelová - Roszel, Renee


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1993/10Romance50 B Nevěsta pro RansomaCo přivádí Sáru Ellerovou na vzdálený aljašský ostrov? Starost o mladší sestru, která se má stát nevěstou na inzerát příliš pohledného Ransoma Sheparda. Ale po příjezdu na ostrov Sára zjistí, že Ransom o žádnou ženu nestojí a že z této pustiny není tak snadné odjet. Za dva týdny čekání na letadlo se stane mnoho věcí, které zcela změní jejich dosavadní život. Nevěsta nehledala manžela. Ženich nehledal manželku. Přesto je láska dostihla i na vzdáleném severu.
1995/2Temptation86 S Sex, lži a kouzlaDo krásného a tajemného Irska přijíždí Laura Toddová, která je pověřena pátráním po ztraceném dědici velkého majetku. Seznámí se zde s velice přitažlivým Devlinem, jenž jí při hledání pomáhá. Sympatie, které Laura k Devlinovi cítí, se postupně mění ve vášnivou lásku.
1995/4Temptation95 T Tajemné poselstvíAlice Woodsová nenávidí Dominika Falcona, protože ji pomluvil a překazil jí sňatek. Ale naštěstí má i svého zachránce – mužného a přitažlivého Nicka, který jí v nouzi našel práci u majitelky opuštěného zámku. Ve starobylých zámeckých zdech ji čeká jedno otřesné odhalení, ale také velká životní láska. Jaké poselství se jí snaží sdělit tajemná zámecká paní?
1995/8Romance137 A Nebezpečný polibekDusty Dare je rozhodnutý na svého bývalého správce Stevena zavolat policii pro krádež vzácné řezby. Ale Stevenova sestra Anna je odhodlána udělat i nemožné, aby tomu zabránila. Není to jednoduché, ale Anna se nevzdává!
1998/2Romance260 D Jak ulovit dámuAmy je pevně rozhodnutá stát se tou nejlepší farmářovou ženou v celém Wyomingu. Sněhová bouře a sexy kovboj Beau Diablo jí však překříží plány...
1999/3Romance309 A Omylem vdanáKdyž její bývalý snoubenec přijíždí do města se svou novou nastávající, chce Lucy prchnout někam hodně daleko. Její okouzlující nevlastní bratr Jack ji však přesvědčí, aby zůstala a sehrála divadlo. A tak se stanou naoko milenci, naoko se zasnoubí a naoko se vezmou a pak naoko odjíždějí na svatební cestu. Je to ale doopravdy všechno jen naoko?
1999/11Láska a smích12 X Živý dárečekHallie St. Johnová to s malými dětmi umí, vždyť pomáhala vychovávat tři malé nevlastní sestry, ale když najde miminko pod vánočním stromečkem, vyrazí jí to dech. Brzy přijde na to, že nezvyklý vánoční dárek patří jejímu sousedu Natu Hawksmoorovi, který ví o malých dětech leda to, jak se dělají. Takže je na Hallii, aby ho zasvětila do otcovských povinností. Ovšem brzy jí začíná být jasné, že se to neobejde bez problémů...
2000/2Sladká romance65 F Jak zapomenout na HarryhoSnoubenec Harry jí uteče od oltáře s její vlastní sestrou, a tak Emily dělá všechno možné, aby na něj zapomněla. A romantický "Ostrov hříchu" se všemi svými plážemi a skrytými zátočinami, kam ji zavleče její kamarádka Meg, je jí v tom velmi nápomocen. Stejně jako hříšně svůdný a mužný majitel ostrova Lyon Gallant...
2000/6Romance369 A Manželství na týdenIsabel má dojem, že svoji osobnost vedle svého šarmantního šéfa Gabriela Parishe potlačovala už dost dlouho. Teď se z výkonné asistentky hodlá proměnit v živoucí a hlavně svůdnou ženu z masa a kostí. Zvlášť když ji její šéf proti jejímu přesvědčení přinutil, aby na týden předstírala jeho manželku...
2002/1To nejsladší26 J Svatba po ŘeckuKrásný a bohatý podnikatel Niko a architektka Kalli si byli rozhodnutím svých dědečků, řeckých přistěhovalců, předurčeni již v dětství. Den před svatbou ovšem Kalliin dědeček zemřel, takže starou smlouvu už Kalli nemusela dodržet. Pro Nika, který již měl sezvány svatební hosty, to znamenalo urážku a rozhodl se pomstít. Jeho pomsta ale dopadla zcela jinak, než původně zamýšlel!
2002/5Romance491 C Vysněné líbánkyBudoucí manželka Jacka Merita jistě bude mít bezstarostný život v bohatství, ale nikdy nebude mít jeho lásku ani srdce, které patří jeho dávno zemřelé snoubence. Tak proč by Susan O'Connerová měla souhlasit s jeho návrhem, aby se za něj provdala? Protože ho již dlouho tajně obdivuje a miluje, moc dobře ví, jakou bolest by jí takové manželství přineslo. Jack je však přesvědčen, že jejich svazek je tím nejsprávnějším, co v dané chvíli může pro svůj život udělat!
2002/6Romance496 C Svatba v rodném městěKdyž Mimi Baptistová narazí v mlze se svým katamaránem do lodi doktora Marca Merita, netuší, čím vším bude muset ještě projít. Protože nemá peníze na opravu lodi, musí si ji odpracovat v Marcově ordinaci jako jeho asistentka. Oba si moc dobře uvědomují vzájemnou přitažlivost, ale zuby nehty se jí brání - jejich životní cíle jsou totiž naprosto rozdílné. Je tento cit natolik silný, že budou následovat hlas svého srdce, nebo uposlechnou rozum?
2002/7Romance501 C Náhodná snoubenkaZachary Merit při parašutistické akce zachrání život mladé Olivii, dceři senátora. Od té doby jsou oba pronásledováni novináři, a tak se ukryjí na rodinném ostrově rodiny Meritů. Během pobytu mezi nimi vznikne silný citový vztah, ale oba se mu úporně brání. Uvědomují si, že patří každý do jiného světa...
2002/8Romance504 A Najatý manželSally Johnsonová je těhotná a se svými prarodiči nevychází zrovna dobře. A tak když k ní přijedou na návštěvu, najme si muže, který předstírá, že je jejím manželem. Netuší však, že návštěva se protáhne na týden a Sally nezbývá nic jiného, než si hrát na šťastnou manželku dál. Zdá se jí však, že Noaha čím dál tím víc přitahuje. Mohou být jeho city k ní skutečné, nebo jsou také pouze součástí jejich hry?
2003/5Romance Duo550 D ASvůdný podnikatelMitchell Rath se stal noční můrou pro Elaine Stubenovou, protože odkoupil její krachující firmu a dokonce jí sebral i střechu nad hlavou. Ale nabídl jí obchod: když zprostředkuje Mitchovi setkání se svým tchánem, ponechá jí dům… Elaine však brzy pochopí, že pod chladnou maskou se skrývá velmi citlivý a něžný muž!
2003/12Romance581 D Ženich přede dveřmiJennifer Sancroftová si už skoro vybrala vhodného manžela, kterého potřebovala, aby dosáhla životně důležitého povýšení v zaměstnání. Ale když potkala Colea Barringera, všichni potenciální kandidáti zbledli ve srovnání s tímto sexy starým mládencem. Řešení bylo nasnadě...
Cole zaujal k Jenninu nedomyšlenému plánu na uzavření manželství velmi chladné stanovisko. Vdát se proto, že je to výhodné, ne z lásky - to ne! Jak se tedy stalo, že k oltáři nakonec kráčela právě s Coleem...?
2006/1Romance706 D Advokát a láskaTaggart Lancaster jen neochotně souhlasil, že zastoupí svého přítele. Jeho převlek je tak dokonalý, že jsou všichni přesvědčeni, že je to vážně ten playboy s nepěknou pověstí. Mary O´Marová s ním nechce mít nic společného, opovrhuje jím.
Jak ho ale Mary začíná poznávat, je stále zmatenější. Nechce se smířit s tím, že ten pěkný, upřímný muž je takový, jak se o něm povídá. Je na nejlepší cestě mu podlehnout - ale přežije jejich vztah, když vyjde pravda najevo?
2007/1Romance765 C Nevěsta na prázdninyTrisha Augustová se rozhodne být nezávislá a splnit si svůj sen, ale nemá dostatek financí, aby založila psí salon. Nevěří svému štěstí, když jí bohatý podnikatel Lassiter Dragan nabídne výhodnou půjčku. Ta má však jeden malý háček – Trisha se musí stát po dobu vánočních svátků Lassiterovou ženou!
2007/8Romance800 C Konečně svojiKimberly Albertová má ve své matce, která celý život střídala manžele, odstrašující příklad. A proto o manželství a lásce nechce ani slyšet. Jax Gideon je Kimberlyiným přítelem už od dětství a je mužem, k němuž se Kim uchyluje ve svých slabých chvilkách, aby se mu vyplakala na rameni. Netuší však, že Jax už dál nechce být jen jejím kamarádem, ale že usiluje i o její srdce…
2012/7Special na přání195 G BKonečně svojiKimberly nechce o lásce a manželství ani slyšet, protože měla odstrašující příklad ve své matce, která byla několikrát vdaná. Ještě že se může Kimberly vyplakat na rameni svého nejlepšího kamaráda Jaxe. Netuší však, že Jax už nechce být jen jejím přítelem, ale že usiluje o její srdce…
2013/4Special na přání213 G ASvatba v rodném městěKdyž Mimi Baptistová narazí v mlze se svým katamaránem do lodi doktora Marca Merita, netuší, čím vším bude muset ještě projít. Protože nemá peníze na opravu lodi, musí si ji odpracovat v Marcově ordinaci jako jeho asistentka. Oba si moc dobře uvědomují vzájemnou přitažlivost, ale zuby nehty se jí brání - jejich životní cíle jsou totiž naprosto rozdílné!
2015/6Special na přání266 H BNevěsta na prázdninyTrisha se rozhodne být nezávislá a splnit si svůj sen, ale nemá dostatek financí, aby založila psí salon. Nevěří svému štěstí, když jí bohatý podnikatel Lassiter Dragan nabídne výhodnou půjčku. Ta má však jeden malý háček - Trisha se musí stát po dobu vánočních svátků Lassiterovou ženou!

Počet zobrazených záznamů: 22

Na seznam autorek začínajících na Ro

Na seznam autorek od písmene R

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 5409
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace