Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - svazek Uloupené polibky

Zobrazuji údaje o svazku Uloupené polibky


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2008/11Special131 G AElizabeth Rollsová (Rolls, Elizabeth)Neposlušný vikomtUloupené polibkyPohodu Vánoc v sídle lorda z Alderley kalí skutečnost, že se pán domu odmítá podřídit náležitým společenským zvyklostem. Nechce se mu do zásnub s bohatou dědičkou, kdežto kolem skromné a tiché Philippy se točí víc a víc …
2008/11Special131 G BDeborah Haleová (Hale, Deborah)Darované štěstíUloupené polibkyOvdovělá Christabel se už dávno smířila s nepřízní osudu. Nečeká od něj žádné dary, ráda by jen zajistila spokojený a příjemný život svému malému synkovi. Právě o Vánocích se ale štěstěna konečně rozhodla vynahradit jí prožité strádání a zahrnout ji teplem, pohodou, radostí – a možná i láskou!
2008/11Special131 G CDiane Gastonová (Gaston, Diane)Tříkrálová nocUloupené polibkyJediná impulzivní noc lásky, následovaná odloučením, změnila život Elizabeth i Zachovi. Jenže co se stane, když do hry zasáhne náhoda a znovu svede bývalé milence pod jednu střechu?

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam všech svazků


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2244
Denní počet: 1
Počítáno od: 13.11.2008

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace