Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - svazek Pod Vánočním nebem

Zobrazuji údaje o svazku Pod Vánočním nebem


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2006/10Special104 G AAnnette Broadricková (Broadrick, Annette)Na skok v rájiPod Vánočním nebemVánoční prázdniny jsou pro Kaylu Parkerovou příležitostí strávit po letech několik dní s nejlepší přítelkyní. Místo ní se ale v luxusním rekreačním středisku na břehu tropického moře setká s jejím pohledným bratrem, do nějž byla kdysi bláznivě zamilovaná. Nebo že by snad byla zamilovaná dodnes?
2006/10Special104 G BStella Bagwellová (Bagwell, Stella)Nevzpomínej a žijPod Vánočním nebemGreta Barstowová měla z návštěvy u rodičů svého zemřelého manžela trochu strach. Ubrání se všichni smutku při vzpomínkách na Douglase, právě teď, o Vánocích? A ještě ke všemu se její čtyřletá Lilly zhlédla ve strýčkovi Brodiem a přeje si pod stromeček nového tatínka!
2006/10Special104 G CKathie DeNoskyová (DeNosky, Kathie)Co se stalo pod jmelímPod Vánočním nebemMegan Benettová nečekala od svátků nic víc než pár klidných dní, strávených daleko od lidí a vánočního shonu. Ani ve snu by ji nenapadlo, že bude zdobit stromeček, péct perníčky a vyrábět věnec, a to všechno jen kvůli neodbytnému a neodolatelnému Lucasi McCabeovi…

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam všech svazků


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2570
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace