Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Deborah Haleová

Zobrazuji údaje o autorce Deborah Haleová - Hale, Deborah


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2003/9Historická romance91 W SázkaLeonora Freemantleová pevně věří tomu, že muž se stane skutečným džentlmenem díky svému vzdělání, nikoliv jen urozeným původem. V tom smyslu uzavře sázku se svým zámožným strýcem a předmětem jejího "vzdělávání" se stane seržant Morse Archer. Zatímco ona ho však vyučuje latině, dějinám a literatuře, sama se ráda a dobrovolně brzy stává pilnou studentkou v záhadách lásky...
2006/7Historická romance159 W Láska, nebo pomsta?Ewan Geddes kdysi dávno okouzlil Claiřino srdce. Od té doby oba dospěli, a Ewan dokonce prožil několik let za mořem v Americe. Vypracoval se tam na bohatého muže a Claire po smrti svého otce stanula v čele velké loďařské společnosti. Jak ale zjistí, když se Ewan po létech vrací do Anglie, její city k němu nezeslábly, spíš naopak. Co je jí to ale platné, když Ewan odjakživa miloval její krásnou sestru a teď se vrátil jenom proto, aby se s ní oženil?
Claire ale vymyslí plán, jak mu ji vyhnat z hlavy. K tomu ale spolu musí podniknout romantickou cestu do Ewanova rodného kraje ve Skotsku.
2007/3Historická romance175 W Poslední hrdinaDominie De Montfordová je rozhodnuta udělat pro záchranu svých lidí, které ohrožují nelítostné nájezdy bandy lapků, i nemožné. Vydá se proto do kláštera pro svého bývalého snoubence Armanda Flambarda, který se rozhodl pro život v ústraní a bez násilí. Třebaže jí Armand odmítá pomoci, opat kláštera ho přinutí, aby s Dominií odešel a splnil její přání. Bude ale Dominii stačit, když jí pomůže ochránit její lidi a jejich majetek, nebo od něj bude žádat víc? On sám ji milovat nepřestal, ale nese na svých bedrech velkou vinu, kterou by mu Dominie nikdy neodpustila…
2007/9Historická romance192 W Loď plná nevěstLoď plná ženských může způsobit jenom samé potíže, tím si byl guvernér Robert Kerr naprosto jistý. Obzvlášť když se zblízka podíval na jejich gardedámu, která je na jejich cestě do kolonie Nové Skotsko doprovázela. Třebaže o sobě prohlásila, že je vdova, Jocelyn Finchová byla ještě mladá a půvabná žena, která se hned tak něčeho nezalekla.
Guvernérovo obvinění, že její svěřenky jsou snad lehké ženy, ji natolik pobouřilo, že Jeho Excelenci vyzvala na souboj. A i když šlo nakonec jen o souboj v partii šachů, dokázala v ní zvítězit. Přesvědčit guvernéra, že dívky přinesou osadníkům jen prospěch, bude zřejmě mnohem těžší oříšek…
2008/10Historická romance232 Z Láska a baronAngela Lacewoodová je sirotek a žije se svým bratrem u příbuzných. Má jen malé touhy a smyslem jejího života je postarat se o svého bratra a o všechny, kteří potřebují její pomoc.
Jaké je její překvapení, když se u ní zastaví vnuk starého hraběte, žijícího v sousedství, který se stal jejím dobrým přítelem. Lucius Daventry nemá na rozdíl od svého dědečka žádné přátele a opřádají ho strašidelné pověsti, kvůli nimž dostal přezdívku lord Lucifer. A tenhle člověk k ní přichází s nečekanou nabídkou – aby se stala jeho snoubenkou!
2008/11Special131 G BDarované štěstíUloupené polibkyOvdovělá Christabel se už dávno smířila s nepřízní osudu. Nečeká od něj žádné dary, ráda by jen zajistila spokojený a příjemný život svému malému synkovi. Právě o Vánocích se ale štěstěna konečně rozhodla vynahradit jí prožité strádání a zahrnout ji teplem, pohodou, radostí – a možná i láskou!
2015/10Historická romance422 W Hraběnčin skandálBennett Maitland, hrabě ze Sterlingu, je svědkem skandálu, kdy společnost přistihne jeho krásnou manželku Caroline v náruči jeho úhlavního nepřítele. Odešle ji za trest na odlehlý ostrůvek, kam jezdíval jako malý chlapec.
Caroline chápe, že definitivně přichází o svého chladného manžela, ale synka se vzdát nedokáže. Odveze ho tedy tajně s sebou, ale Bennett si pro něj brzy přijede. Dokážou k sobě manželé, které k sobě kdysi poutala vášeň, díky společné lásce k dítěti opět najít cestu?

Počet zobrazených záznamů: 7

Na seznam autorek začínajících na Ha

Na seznam autorek od písmene H

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3176
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace