Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Margaret St. Georgeová

Zobrazuji údaje o autorce Margaret St. Georgeová - George, Margaret St.


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1998/6Svatby de Wilde6 W Milovat zlodějeSeznámili se za neobvyklých okolností - při krádeží Rubensova obrazu. Jenže Allison je bezpečnostní expertka, což tajemný romantický zloděj, přezdívaný Duch, netuší.
1998/9Svatby de Wilde9 W Tajemství rodinyDeníky prababičky a jejího manžela otevírají Grace DeWildeové oči! Odhalené tajemství mělo šokující důsledky pro její děti i pro jejího manžela, kterého nikdy nepřestala milovat.
1999/1Special25 G CMilá Darcy...Valentinky 1999 1Čínská restaurace Dům osudu je proslulá tím, že se věštby z jejích "koláčků štěstí" vždy splní.
Že "Klam přináší žal" si Darcy trpce připomene ve chvíli, kdy se po dlouhém dopisování prostřednictvím elektronické pošty s Tomem rozhodnou, že se konečně setkají. Jak mu ale vysvětlí, že není zrzka, nemá zelené oči a už vůbec není modelka, jak napsala? Ale zdá se, že i Tom má svá tajemství...
2000/11BestSeller8 V CPřátelská dohodaLáska ve hvězdáchStaří přátelé Michael a C. J. se rozhodnou zabít dvě mouchy jednou ranou. Stačí, když se vezmou a jejich problémy se vyřeší. Hvězdy jim však připravily jiný osud než pouhé přátelství!

Počet zobrazených záznamů: 4

Na seznam autorek začínajících na Ge

Na seznam autorek od písmene G

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3011
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace