Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - svazek Láska ve hvězdách

Zobrazuji údaje o svazku Láska ve hvězdách


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2000/11BestSeller8 V AKelsey Robertsová (Roberts, Kelsey)Poradí hvězdy astroložce?Láska ve hvězdáchSkyler McMastersová má pěkně zamotanou hlavu! Zatímco si Sky láme hlavu, zda Derek, kterého jí předurčily hvězdy, je tím pravým, on naopak přemýšlí, jak co nejefektněji odhalit na veřejnosti, jaká je to podvodnice!
2000/11BestSeller8 V BJudy Christenberryová (Christenberry, Judy)Dokonalý partnerLáska ve hvězdáchAlison Carterová nemá v úmyslu opakovat chyby své matky. Budou mít ale hvězdy pravdu v tom, že právě Mac bude pro ni tím pravým?
2000/11BestSeller8 V CMargaret St. Georgeová (George, Margaret St.)Přátelská dohodaLáska ve hvězdáchStaří přátelé Michael a C. J. se rozhodnou zabít dvě mouchy jednou ranou. Stačí, když se vezmou a jejich problémy se vyřeší. Hvězdy jim však připravily jiný osud než pouhé přátelství!

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam všech svazků


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2742
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace