Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - edice BestSeller

Zobrazuji údaje o edici BestSeller


 měsíc   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
1997/91 V APenny Jordanová (Jordan, Penny)Šance pro láskuRomanceKate zažije šok. Muž, kterého kdysi milovala a který ji zradil, se znenadání objeví na svatbě její dcery a prohlásí: "Sophy je mé dítě". Přišel jen kvůli dceři, kterou nevychoval, nebo má jiné důvody?
1997/91 V BPenny Jordanová (Jordan, Penny)Nezapomenutelný mužRomanceSetkání ve tmě se záhadným mužem bylo pro Courage osudné. I po letech nemohla zapomenout na jeho vášnivé polibky. Když potká Gideona, váhá - je on tím pravým?
1998/93 CH Sharon Schulzeová (Schulze, Sharon)Dračí srdceBritánie ve 13. století je zemí rytířských soubojů a žhavých vášní. Tak to prožívá i osamělá Lily, kterou ochrání statečný rytíř Ian.
1998/92 V ABarbara Brettonová (Bretton, Barbara)Ano, ano!Sázka na láskuPrvní tři příběhy hovoří o láskách na druhý pokus. V posledním příběhu se naopak Shelly provdá, díky svatebním šatům od tety Milly, za prvního muže, kterého potká.
1998/92 V BRita Clay Estrada (Estrada, Rita Clay)Nevěsta na útěkuSázka na láskuPrvní tři příběhy hovoří o láskách na druhý pokus. V posledním příběhu se naopak Shelly provdá, díky svatebním šatům od tety Milly, za prvního muže, kterého potká.
1998/92 V CSandra Jamesová (James, Sandra)Ženich s otazníkemSázka na láskuPrvní tři příběhy hovoří o láskách na druhý pokus. V posledním příběhu se naopak Shelly provdá, díky svatebním šatům od tety Milly, za prvního muže, kterého potká.
1998/92 V DDebbie Macomberová (Macomber, Debbie)První mužSázka na láskuPrvní tři příběhy hovoří o láskách na druhý pokus. V posledním příběhu se naopak Shelly provdá, díky svatebním šatům od tety Milly, za prvního muže, kterého potká.
1999/94 V Jackie Merrittová (Merritt, Jackie)Tajemná dceraPřed více jak dvaceti lety dala Blythe Benningová souhlas k adopci svého dítěte, od té doby však nebylo dne, kdy by toho nelitovala. Nyní se ale nečekaně v jejím životě objevil otec dítěte, který o ničem nemá ani tušení. A Blythe si najednou uvědomuje, že ho nikdy nepřestala milovat a že mu bude muset své strašné tajemství svěřit. A pak bude muset udělat všechno, aby svou dceru našla....
2000/35 V APenny Jordanová (Jordan, Penny)Setkání v PrazeLásky z ČechBeth Russelová, majitelka obchodu se sklem, přijíždí do Prahy, aby si tu vybrala zboží pro vánoční trh. Jako tlumočník se jí nabídne Čechoangličan Alex Andrews, jehož Beth hned v první chvíli okouzlí. Ta se však jeho romantickému svádění brání, neboť se obává, že mu jde jen o to, aby získal zakázku skla pro svoji rodinu.
2000/35 V BJessica Steeleová (Steele, Jessica)Falešná novinářkaLásky z ČechFabia Kingsdaleová přijíždí do Čech namísto své sestry, aby udělala rozhovor se slavným českým spisovatelem Vendelínem Gajduškem. Fabia je ale ještě mladá a neprůbojná a s muži nemá dost zkušeností, takže se zdá, že neuspěje a místo rozhovoru si přiveze zpátky do Anglie jen bolavé srdce...
2000/56 V APenny Jordanová (Jordan, Penny)Tři do počtuJménem láskyKdysi se rozhodla pro profesionální kariéru - a teď chce rodinu. Ale podaří se Verity po všech těch letech přesvědčit Silase, že i když ho kdysi opustila, bude nyní tou nejlepší matkou pro jeho dcerku a tou nejbáječnější ženou pro něj?
2000/56 V BLeigh Michaelsová (Michaels, Leigh)Jasná volbaJménem láskyMolly potřebuje získat místo u význačné firmy stůj co stůj! Ani ve snu ji však nenapadne, že jejím nadřízeným bude Lucas. Jak dlouho bude trvat, než tenhle přitažlivý elegán odhalí, že když před lety Molly opustil, zanechal ji se zlomeným srdcem, pod kterým nosila jeho dítě!
2000/87 V ASusan Napierová (Napier, Susan)Opojné vítězstvíSladká odvetaVivian přijíždí na pustý ostrov místo své sestry, aby ji ochránila před odplatou Nicka Thornea. Sama se však záhy chytí do důmyslně nastražené pasti...
2000/87 V BRosalie Ashová (Ash, Rosalie)Pronásledovaná nevěstaSladká odvetaKdyž Beth znenadání přeruší Rafaelovu svatbu, ještě netuší, že Rafe bude chtít, aby mu nahradila původní nevěstu!
2000/87 V CNatalie Foxová (Fox, Natalie)Proradná touhaSladká odvetaJejich vztah byl tím nejlepším, co Sarah v životě potkalo - dokud ji Matt nezradil. Jeho polibky teď sice byly stejně spalující jako dřív, ale šlo mu po jedenácti letech o to, aby ji znovu získal, nebo se chtěl jen mstít?
2000/87 V DMargaret Mayo (Mayo, Margaret)Bláznivá láskaSladká odvetaTannice na svou první lásku nikdy nezapomněla, i když Benedict tehdy toužil víc po penězích a moci než po ní. Proto když se s ním nenadále znovu setká, nemá v hlavě nic jiného než pomstu!
2000/118 V AKelsey Robertsová (Roberts, Kelsey)Poradí hvězdy astroložce?Láska ve hvězdáchSkyler McMastersová má pěkně zamotanou hlavu! Zatímco si Sky láme hlavu, zda Derek, kterého jí předurčily hvězdy, je tím pravým, on naopak přemýšlí, jak co nejefektněji odhalit na veřejnosti, jaká je to podvodnice!
2000/118 V BJudy Christenberryová (Christenberry, Judy)Dokonalý partnerLáska ve hvězdáchAlison Carterová nemá v úmyslu opakovat chyby své matky. Budou mít ale hvězdy pravdu v tom, že právě Mac bude pro ni tím pravým?
2000/118 V CMargaret St. Georgeová (George, Margaret St.)Přátelská dohodaLáska ve hvězdáchStaří přátelé Michael a C. J. se rozhodnou zabít dvě mouchy jednou ranou. Stačí, když se vezmou a jejich problémy se vyřeší. Hvězdy jim však připravily jiný osud než pouhé přátelství!

Počet zobrazených záznamů: 19

Na seznam všech edic


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 7087
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace