Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Diane Gastonová

Zobrazuji údaje o autorce Diane Gastonová - Gaston, Diane


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2008/9Historická romance230 E Neřest a nevinnostJameson Flynn má svůj cíl a neochvějně jde za ním. Alespoň si to myslí, dokud mu jedna žena a jedna píseň nepřipomenou svět, který pro své ambice opustil…
Mladičká Rose O´Keefeová zpívá o letních večerech v zábavním parku Vauxhall Gardens irské lidové písně a ráda by jednou zpívala v opeře. Pánské publikum však okouzluje nejen hlasem, ale i půvabem. Kdo z nich ji získá? Ten, který splní její sen a může ji zahrnout bohatstvím, nebo ten, který jí dá svoji lásku?
2008/11Special131 G CTříkrálová nocUloupené polibkyJediná impulzivní noc lásky, následovaná odloučením, změnila život Elizabeth i Zachovi. Jenže co se stane, když do hry zasáhne náhoda a znovu svede bývalé milence pod jednu střechu?
2010/6Historická romance293 E Skandál mezi smetánkouKdo je otcem jejího dítěte?
Lady Wexinovou, kdysi nejúžasnější krásku celé smetánky, opustila rodina i přátelé a pronásledují ji věřitelé. Po skandální smrti svého zločinného manžela zůstala na mizině, a když vyjde najevo, že je těhotná, noviny začnou spekulovat a šířit bujné klepy. Kdo je otcem?
Ví to jen jediný muž: Adrian Pomroy, vikomt Cavanley. Vybudoval si pověst hejska, ale v srdci touží dělat něco užitečného. Drobná kráska Lydia Wexinová může představovat zajímavou - a podnětnou - výzvu…
2010/7Historická romance295 Z Miss AnglieMladičká Madeleine musí pracovat v hráčském doupěti lorda Farleyho, který ji nabízí jako výhru svým zákazníkům. Tam se jednoho dne setká s lordem Devlinem Steelem. Když se znovu za několik let sejdou, Devlinovi se naskytne příležitost, jak Medeleine zachránit - výměnou za výhru si ji odveze i s její dcerkou do svého bytu.
Třebaže ji miluje, je mu jasné, že vzít si ji za manželku nemůže. Jeho bratr spravuje Devlinovo dědictví a ke sňatku s Maddy by svolení nikdy nedal. Devlinovi tedy nezbývá než hledat si bezúhonnou manželku z vyšších kruhů…
2010/8Historická romance298 Z Vítězná hraGuy Keating ve snaze vybřednout z tíživé finanční situace, kterou mu zanechali otec s bratrem – oba karbaníci – se narychlo ožení s Emily Dupreyovou, která je údajně bohatou dědičkou. Až po svatbě Guy zjistí, že to byl omyl a Emily pochází z rodiny s podobnou vášní, jakou měla ta jeho. Když se své ženě přizná, že si ji vzal jen pro peníze, Emily si přeje jediné – zmizet někam daleko od Guye, ovšem k tomu potřebuje peníze.
Dostat se k nim může pouze v herně, protože otec ji naučil dobře hrát karty. K tomu se ale musí změnit v tajemnou lady Widowovou!
2010/12Historická romance307 Z Úctyhodný darebákPověst Cypriana Sloanea není právě bez poskvrny. Společnost ho zná jako hazardního hráče, sukničkáře, zvěda a černou ovci rodiny. Teď už je ale jiný – finančně zabezpečený a rozhodnutý společnosti dokázat, že si zaslouží úctu.
Pak se ovšem uvolí pomoci Morganě Hartové, jejíž útlocit ji dovede až k velice riskantnímu podniku – totiž vést cosi jako školu pro kurtizány – a začne se obávat, že by je to mohlo oba zničit.
Aby zůstal džentlmenem, měl by Morganu obětovat. Nebo snad existuje nějaká cesta, jak je zachránit oba?
2011/5Historická romance316 W Důstojník a dámaPo napoleonských válkách zůstala v Jacku Vernonovi nenávist k jednomu člověku a láska k malování. Zřejmě nebude tak docela špatný malíř, jinak by mu nepřijali dvě plátna na letní výstavu a neobdivovala je neznámá mladá žena.
Když Jack s nechutí souhlasí s tím, že bude portrétovat jistou herečku, zjistí, že se jedná právě o tu neznámou z výstavy. Není však sám, kdo si na ni myslí.
Jakou má však chudý malíř naději proti mocnému a bohatému sokovi?
2011/7Historická romance320 W Kráska a kavalírNapoleon znovu hrozí válkou a bitva u Waterloo je na spadnutí. Když kapitán Allan Landon zachrání před pochodujícím francouzským vojskem chlapce, netuší, že je to převlečená dívka, která se mu stane osudem. Mezi ně však vstoupí dívčin bratranec Edwin, který Allana pomluví. Aa Když se setkají po několika letech v Londýně, láska, která se mezi nimi kdysi rozhořela, neuhasla. Opět však mezi nimi stojí překážka, kterou není snadné překonat. Podaří se Allanovi přesvědčit statečnou Marian Pallantovou, že to s ní myslí upřímně?
2012/9Historická romance349 Z Kapitán a vdovaKapitán Gabriel Deane se v Bruselu setkává s Francouzkou Émmeline, kterou zachránil před znásilněním v dobytém španělském městě, a prožívá s ní šťastné chvíle. Potom se však válka s Napoleonem rozhoří znovu, a třebaže Gabriel milované ženě pomůže během bitvy u Waterloo zachránit syna, Émmeline jeho nabídku k sňatku odmítne.
Po dvou letech ho však v Londýně ztracená láska vyhledá a požádá o pomoc…
2014/7Historická romance392 W Skandál s guvernantkouOvdovělý markýz Brentmore potřebuje pro své děti novou vychovatelku. Na doporučení známého hraběte přijme Annu Hillovou, která ho zaujme na první pohled. Anna se rozhodne výchovu zakřiknutých dětí změnit a na pomoc si přivolá markýze, který za nimi dorazí do svého venkovského sídla a teprve tady své děti skutečně poznává. I mezi Annou a Brentem vzniká náklonnost. Anna ovšem netuší, že Brent před odjezdem na venkov dal v Londýně jistému baronovi v nesnázích slovo, že se ožení s jeho dcerou, a pomůže mu tak z finanční tísně. Jenže ani Anna není markýzovi lhostejná…
2016/2Historická romance431 Z Dáma s maskouRhys doufá, že se jeho nově otevřená herna stane senzací. Velkým lákadlem, díky němuž se mají ke karetním stolkům hrnout pánové i dámy z celého Londýna, je možnost hrát zde s obličejem skrytým pod škraboškou, a tedy inkognito. Nejde mu v prvé řadě o zisk, chce pouze dokázat sám sobě ? a především otci, který se k němu neznal - že dokáže být nejlepší ve všem, do čeho se pustí. A to nejen na válečných polích, kterých si prošel víc než dost.
Osud mu však nečekaně postaví do cesty nástrahu v podobě tajemné dámy s maskou. Třebaže dobrá pověst obou je tím dána v sázku, nedokáže neznámé odolat a ona jemu také ne. Změní nakonec maskovaná dáma běh jeho života?

(1. část minisérie Klub Inkognito)
2016/3Historická romance433 Z Dáma s jizvouNejnovější atrakcí hráčského klubu Inkognito se stane maskovaná pianistka se svými procítěnými skladbami. Kdo to jen může být? dohadují se její obdivovatelé.
Jediný Xavier Campion poznává hned první večer svoji přítelkyni z dětství. Phillipa Westleighová už nechce zůstávat věčně ochraňovanou členkou rodiny, kterou všichni litují kvůli její jizvě na tváři, a vydává se do nočního života ne kvůli kartám a hazardu, ale hlavně kvůli možnosti hrát na veřejnosti. A možná je to i kvůli možnosti pravidelně se vídat se svou dávnou láskou Xavierem…

(2. část minisérie Klub Inkognito)
2016/4Historická romance435 Z Vykřičená dámaNechvalně proslulou krasavici lady Daphne Favilleovou zachrání z hořícího domu muž, v němž ke své hrůze pozná Hugha Westleighe, muže, který má všechny důvody k tomu, aby ji nenáviděl.
Ale Hugh v požáru přišel o zrak a Daphne se o něho musí postarat, dokud se zase neuzdraví. Hugh sice nevidí, ale její opojná vůně a něžné doteky jejích rukou ho zbavují smyslů.
Daphne má poprvé v životě pocit, že o ni někdo stojí kvůli tomu, jaká doopravdy je. Jenže až se Hughovi zrak zase vrátí, nalezne Daphne v jeho náruči odpuštění?

(3. a poslední část minisérie Klub Inkognito)
2020/2Historická romance527 Z Těhotná kurtizánaUž od té doby uplynuly víc než tři měsíce, a Oliver stále nemůže zapomenout na kouzelnou noc, kterou v Paříži strávil s jednou půvabnou dívkou…
Když se dozví, že ta dívka teď pracuje v tajném londýnském klubu, který on sám vlastní, nemůže uvěřit vlastním očím. A ještě větší šok utrpí, když zjistí, že je těhotná.
Oliver na vlastní kůži zažil, jaké to je být nemanželské dítě, a rozhodne se udělat všechno pro to, aby jeho dítě odsouzení společností nikdy nepoznalo…
2021/6Historická romance558 W Skrývaná vášeňPřed lety se Lorene provdala za o padesát let staršího hraběte, aby zachránila sestry a umožnila jim provdat se z lásky. Teď - ve čtyřiadvaceti letech - se z ní stala vdova. A muž, který po jejím otci zdědil panství a jehož už roky tajně miluje, je falešně obviněn z vraždy jejího manžela.
Dell, hrabě z Penfordu, přestože své srdce uzamkl před láskou, Lorene obdivuje. Ale bylo by skandální, kdyby jí dal své city najevo. Osud s ním má však jiné plány a Dell teď udělá všechno pro to, aby očistil své jméno a získal Loreninu ruku.
2022/4Historická romance579 Z Urozená guvernantkaLady Rebeka se na zámořské lodi sblíží s Claire, která vypadá jako její dvojnice. Rebeka cestuje do Londýna, kde se má proti své vůli provdat, zatímco vychovatelka Claire míří na nové místo do Jezerní oblasti. Když si prohodí oblečení, nikdo nepozná, kdo je kdo. Bouři, která loď smete, přežije jen Rebeka. V šatech nové přítelkyně ji všichni považují za Claire. Proč by se za ni nemohla vydávat i nadále? Povolání vychovatelky ji láká mnohem víc než svatba s mužem, kterého si oškliví. Co na to její nový zaměstnavatel, přitažlivý lord Brookmore?
2022/5Historická romance581 Z Zachráněna kapitánemNa lodi plující z Irska do Anglie se seznámí dvě krásné mladé dívky. Obyčejná guvernantka Claire a urozená lady Rebeka, které jsou si k nerozeznání podobné. Jenže loď ztroskotá a vůbec není jasné, kdo přežil…
Jediné, na co si Claire vzpomíná, je pocit bezpečí v náručí muže, kterého nezná. Její fešný zachránce, z něhož se vyklube kapitán lodi, se domnívá, že pochází z vyšší společnosti, a tak po jejím původu pátrá. Odhalí tajemství, které se zrodilo na lodi? Je zachráněnou ženou Claire, nebo Rebeka?
2023/1Historická romance596 W Úkryt na VysočiněKapitán Lucas Johns-Ives je zraněn v bitvě, v níž jeho bratr přišel o život. Rány na těle se zahojí, avšak jeho duši nepřestává pronásledovat pocit viny, že bratra nedokázal ochránit. Svůj žal utápí v alkoholu a zapomnění hledá ve skotských horách.
Vysíleného a nemocného jej najde Mairi a zachrání mu život. Lucas se však nechce hlásit ke své temné minulosti, a aby se vyhnul hraběcím povinnostem, které na něj i s titulem čekají v rodném sídle, stane se majordomem v rodině své zachránkyně. Vlídná kráska pro něj představuje pokušení, avšak aby získal její ruku, musí bojovat se svými démony a přijmout své dědictví…

Počet zobrazených záznamů: 18

Na seznam autorek začínajících na Ga

Na seznam autorek od písmene G

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3863
Denní počet: 1
Počítáno od: 15.09.2008

Poslední modifikace 31.01.2023, 03:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace