Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Kate Dentonová

Zobrazuji údaje o autorce Kate Dentonová - Denton, Kate


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1993/8Romance41 A Muž v ohroženíManningu Chandlerovi vyhrožují zabitím. Obrátí se na známou detektivní agenturu, která mu po několika osobních strážcích, s nimiž není spokojen, posílá Sheri Lindseyovou. Její úloha je těžká, ale Sheri to zvládne!
1994/4Romance73 A Vítěz bere všechnoGail nevěří tomu, že by ji muži mohli považovat za hezkou a přitažlivou dívku. Proto zasvětila svůj život práci v politice. Spolupracuje s Bradem Harrisonem, sympatickým politikem, který však má pověst playboye. Jeho oprůrci toho jaksepatří zneužívají. Kdyby se Brad oženil, vyrazilo by jim to zbraň z ruky!
1994/6Romance82 B Rodinné sídloZana není zrovna nadšená, když si její nedávno ovdovělý otec najde novou ženu. A ještě k tomu do jejího života vtrhne Brian, který se teď nedobrovolně stal jejím nevlastním bratrem! Brian si myslí, že Zanin otec se oženil jen kvůli penězům, a chová se neuvěřitelně protivně… ale přesto na Zanu zapůsobí svou energetickou mužností!
1996/10Romance193 A Inkognito láskyAlexandra chce vypátrat tajemství slavné ekvádorské spisovatelky a Vicento jí pomáhá tak horlivě, až jí v tom vlastně brání. Alexandra se však rozhodně nemíní vzdát…
1999/2Romance306 B Texaský ValentýnTexaské městečko Valentine není jen tak obyčejné místo. Před svátkem svatého Valentýna se tam scházejí pohlednice zamilovaných z celého světa. Řízením osudu se tam ve stejnou dobu sejdou i krásná Jan a neskutečně přitažlivý Clark. A svátek zamilovaných se blíží.
2000/7Sladká romance76 J ATatínkovské dilemaKdyž si jeho bývalá manželka najednou usmyslí, že ho připraví o dceru, přivodí tím Gordonovi několik bezesných nocí. Co čert nechce, její advokátkou je Mackie Smithová, žena, která ho od prvního okamžiku neodolatelně přitahuje.
2000/12Sladká romance85 F Hlavní výhraCara Breedonová se musí starat o dva mladší sourozence, a tak od osmnácti let nezná nic jiného než práci. Jaké je však její překvapení, když se o ni začne zajímat nejžádanější muž ve městě Wyatt McCauley. A že Wyatt svůj zájem myslí vážně, se Cara přesvědčí ve chvíli, kdy vyhraje hlavní cenu na aukci starých mládenců!

Počet zobrazených záznamů: 7

Na seznam autorek začínajících na De

Na seznam autorek od písmene D

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3496
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace