Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - svazek Zlodějky času

Zobrazuji údaje o svazku Zlodějky času


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2008/4Special124 G AJulie Kennerová (Kenner, Julie)Dívka bez zábranZlodějky časuUpjatá Sylvia se zhrozí, když pochopí, že se nějakým zázrakem přenesla přímo doprostřed bujarého hollywoodského večírku dvacátých let minulého století. Co kdyby si ale právě tady troufla odvázat se a chovat se bez zábran? S pohledným Tuckerem se jí nabízí příležitost, která už možná nikdy nepřijde…
2008/4Special124 G BNancy Warrenová (Warren, Nancy)Prodaná snoubenkaZlodějky časuNatalie nosí Andrewův zásnubní prsten teprve krátce, ale jejich vztah už připomíná usedlé manželství po letech. Natalie by nejraději zásnuby zrušila. Ke svému úžasu však zjistí, že snoubenec je kvůli ní schopen nejen cestovat časem do roku 1859, ale i koupit si ji v aukci a chladnokrevně se vrhnout do souboje na život a na smrt!
2008/4Special124 G CJo Leighová (Leigh, Jo)Románek na celý životZlodějky časuStaromódní podivínka Betty se do současnosti nehodí. Zato ve svých milovaných čtyřicátých letech si připadá jako v ráji. Ať ji na tu báječnou cestu časem poslal kdokoli, bude mu nadosmrti vděčná, i když ji konec války zřejmě připraví o tu nejúžasnější lásku, jakou v životě poznala.

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam všech svazků


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2388
Denní počet: 1
Počítáno od: 20.04.2008

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace