Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Jo Leighová

Zobrazuji údaje o autorce Jo Leighová - Leigh, Jo


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1999/3Temptation193 R Hříšná nocEmma Robertsová žije jen pro svou práci. Dokonce zvítězí v soutěži Zaměstnanec roku a za odměnu odjíždí strávit víkend do luxusního hotelu v New Orleansu. Setkává se tam se sympatickým a pohledným Michaelem, o kterém se však pak doma dozví, je ji chtěl jen zneužít jako zdroj informací o její firmě. A tak se rozhodne pro rafinovanou pomstu...
2000/5Fantazie14 FS Stará láska nerezavíMaggie Beaumontová slaví zásnuby a rozhodne se, že už je nejvyšší čas, aby si svého snoubence "otestovala". Využije maškarního plesu, který tvoří kulisu k jejím zásnubám, a vtáhne urostlého Fantoma do temné šatny. Jaké je však její překvapení, když za chvíli zjistí, že stejný kostým Fantoma má na sobě i její bývalý manžel Spencer Daniels, kterého už nikdy v životě nechtěla potkat!
2001/4Fantazie35 FR Nebezpečný experimentMakléřka Lee Phillipsová má vše, co by si mohla přát. Dobrou práci, útulný domov, skvělé tělo. Své noci ale tráví sama. Podobný osud má i její nejlepší přítel, Trevor Templeton. Lee se rozhodne doplnit přátelství s Trevorem o erotiku. Bez závazků, pochopitelně. Má ale takový nebezpečný experiment naději na úspěch?
2002/2Fantazie47 FR BVypůjčená totožnostFantazie Jane Dobsonové nechybí. A až příliš mnoho jejích představ se pojí s pohledným, leč upjatým Charlesem Warrenem. Janeiny fantazie jsou neškodné, protože si s nimi pohrává jenom sama pro sebe. Vše se ovšem změní, když utrpí nehodu a začne sama sebe považovat za Holly, dávnou Charlesovou přítelkyni. Podaří se Jane převzít roli Holly v Charlesově životě? A dokáže se Charles přenést přes to, že jeho sekretářka náhle tvrdí, že jsou snoubenci a mají těsně před svatbou?
2002/3Sexy!6 SX Jízda na hraněOna je moderátorka exkluzivní rozhlasové stanice v New Yorku, on věhlasný automobilový závodník. Zatímco ona žije ve svém světě představ, vyčtených z vysokoškolských skript, on zná všechna tajemství sexu... Náhoda je jednoho dne svede dohromady a jejich dva rozdílné světy a zejména těla se setkají ve vášnivém střetu. Jamie teprve teď překvapeně poznává, jak její tělo dokáže reagovat na mužskou žádostivost. Jejich společné noci tak připomínají divoký závod, který stále nabírá na rychlosti...
2002/12Sexy!24 SX Sladká vůně ženyDavid přichází o rozum už v okamžiku, kdy se s ní setká... "Ve středu v hotelovém baru", zašeptá mu žena do ucha a pak ho do něj kousne. David je šokovaný. A dychtivě čeká na středu... Susan se s Davidem setká ve chvíli, kdy je unavená předcházejícími vztahy. David je vzrušující. Susan v sově znovu objevuje chuť a odvahu začít hru, v níž by mezi nimi dvěma šlo o sex bez zábran a bez závazků.. Hra začíná ve středu. A každou další středu pokračuje. Jenže nastolená pravidla začínají oba účastníky svazovat. Zejména David by brzy stál o sex sedm dní v týdnu... a také o sex se závazky.
2003/3Desire Extra6 S Hodná holčičkaAmelie touží po skutečném životě a opravdové lásce, svoje přání ale nedokáže naplňovat. Místo toho vpisuje svoje erotické sny a fantazie do počítače v jedné internetové kavárně... A právě tady potká Jaye, muže, který je ztělesněním všech jejích snů. Netuší ovšem, že Jay náhodou narazil na její zaznamenané fantazie a rozhodl se podle nich postupovat, protože pochopil, že ona je ta pravá. Dokáže se Amelie vyrovnat s tím, že Jay ví, kdo se skrývá za pseudonymem Hodná holčička?
2008/4Special124 G CRománek na celý životZlodějky časuStaromódní podivínka Betty se do současnosti nehodí. Zato ve svých milovaných čtyřicátých letech si připadá jako v ráji. Ať ji na tu báječnou cestu časem poslal kdokoli, bude mu nadosmrti vděčná, i když ji konec války zřejmě připraví o tu nejúžasnější lásku, jakou v životě poznala.
2009/9Special143 G BElvis dohazovačemLáska v Las VegasÚspěšná moderátorka talk show Molly se snaží udržet svůj vztah s autorem scénářů Charliem na čistě profesionální úrovni. Charlie však ke krásné a chytré partnerce cítí něco mnohem víc. Pomůže jim duch Elvise najít k sobě cestu?

Počet zobrazených záznamů: 9

Na seznam autorek začínajících na Le

Na seznam autorek od písmene L

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3730
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace