Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Nancy Warrenová

Zobrazuji údaje o autorce Nancy Warrenová - Warren, Nancy


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2002/10Sexy!20 SX Tak trochu žít!Cynthia Baxterová cítí, že jejímu sexuálnímu životu schází patřičné koření. Napadne ji, že by se mohla nechat inspirovat časopisem O sexu bez zábran. Pročte si několik divokých příběhů a potom už jen čeká, jestli její příliš usedlý snoubenec přijme nápad se stejným nadšením jak ona. Snaha o zpestření intimních chvilek ale končí fiaskem. Uprostřed milostných hrátek je Walter Plinkney odvolaný do nemocnice k akutnímu případu, na jakékoliv vzrušení zapomíná a nechává nahou Cynthii připoutanou k posteli. Není to ale již on, Cynthii vysvobodí!
2005/7Special Na léto88 H AChůva mého životaVeselé láskyJednou klaun - vždycky klaun… Annie se jako klaun živí a jako klaun chce procházet celým životem. Pobavit a jít zas o dům dál! Tak proč se jí při pohledu na nadmíru seriózního Marka, svobodného mládence žijícího s osiřelou malou neteří, vždycky zrychlí tep? A proč pro všechno na světě souhlasila, že u nich nastoupí jako chůva?
2008/4Special124 G BProdaná snoubenkaZlodějky časuNatalie nosí Andrewův zásnubní prsten teprve krátce, ale jejich vztah už připomíná usedlé manželství po letech. Natalie by nejraději zásnuby zrušila. Ke svému úžasu však zjistí, že snoubenec je kvůli ní schopen nejen cestovat časem do roku 1859, ale i koupit si ji v aukci a chladnokrevně se vrhnout do souboje na život a na smrt!
2015/8Desire Duo1053 L BAdamova sázkaAdam, Max a Dylan byli kamarádi už od doby, kdy si jako malí hráli na pískovišti. Všichni byli svobodní a uzavřeli sázku o to, kdo se ožení jako poslední. Když kamarádi dohodili Adamovi osobní koučku Serenu, žádný z nich netušil, že jejich setkávání vyústí ve vzájemnou neodolatelnou přitažlivost a po čase i lásku. A tak Adam, přestože prohrál sázku, získal tu nejdůležitější životní výhru, získal ženu svého srdce…

Počet zobrazených záznamů: 4

Na seznam autorek začínajících na Wa

Na seznam autorek od písmene W

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3265
Denní počet: 1
Počítáno od: 30.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace