Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - svazek Ve jménu srdce

Zobrazuji údaje o svazku Ve jménu srdce


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2007/9Special116 G ALyn Stoneová (Stone, Lyn)Kytice z bodláčíVe jménu srdceTři ženy se zraněným srdcem, tři muži se zraněným tělem… A láska, která se snaží vybojovat si své místo na slunci!
Když se lord John vrátil na svůj hrad ze zajetí ze Španělska, toužil po nejrůznějších věcech, rozhodně ale ne po snoubence, kterou vlastně neznal: s Alys se zasnoubil podle vůle svých rodičů před deseti roky, když jí bylo jedenáct let! Jeho snoubenka je ale pevně odhodlaná, že si Johna vezme i proti jeho vůli!
2007/9Special116 G BGail Ranstromová (Ranstrom, Gail)Čas splácet dluhyVe jménu srdceTři ženy se zraněným srdcem, tři muži se zraněným tělem… A láska, která se snaží vybojovat si své místo na slunci!
Kapitán Chandler byl raněn ve Španělsku v boji proti napoleonským vojskům. Při životě ho udržovala vzpomínka na snoubenku Chloe, která na něj v Anglii čeká. Chloe ovšem ve skutečnosti prahla po jediném – zbavit se snoubence, na jehož tvář si vůbec nevzpomínala! Zasnoubena byla totiž proti své vůli otčímem!
2007/9Special116 G CAnne O'Brienová (O'Brien, Anne)Bitva o nevěstuVe jménu srdceTři ženy se zraněným srdcem, tři muži se zraněným tělem… A láska, která se snaží vybojovat si své místo na slunci!
Za válek mezi Lancastery a Yorky se zrodila a hned zase zemřela láska krásné Beatrice a udatného sira Richarda. Když otec Beatrice rozhodl, že se jeho dcera provdá za starého sira Williama, musela dívka souhlasit. Vše změnila až osudová bitva, v níž Yorkové porazili Lancastery a Beatricin manžel padl rukou sira Richarda. Může ale mladá vdova padnout do náruče vrahovi svého manžela?

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam všech svazků


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2659
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace