Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Lyn Stoneová

Zobrazuji údaje o autorce Lyn Stoneová - Stone, Lyn


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1999/2Historická romance17 Z Bláznivá svatbaLaura Middlebrooková žije do svých pětadvaceti let až příliš poklidně. Náhle se dozvídá, že brzy zemře. Rozhodne se, a donutí pohledného a divokého detektiva Seana Wildera, aby se s ní oženil a ukázal jí nevázaný pařížský noční život.
2000/4Historická romance22 Z Nevěsta z TrouvilleKdyž Edouard Gillet, hrabě z Trouville, dorazí do Skotska a ožení se tu s lady Annou, domnívá se, že našel svoji životní lásku. Lady Anna má ale jediné přání - aby se Edouard co nejdříve vrátil na své panství ve Francii. Třebaže v ní vzbuzuje dosud nepoznanou vášeň, Anna si velmi dobře uvědomuje, že čím déle se Edouard zdrží, tím větší je riziko, že odhalí pravdu o jejím synovi. A hrabě z Trouville se nesmíří s ničím, co není naprosto dokonalé.
2000/11Historický special1 W CDárečekŠlechetná srdceSkotský rytíř Ian Gray se seznámí s půvabnou sestřenicí svého přítele Julianou a rád by ji pojal za manželku. Juliana k Ianovi také není lhostejná, trápí ji však, že ji její rodina zanechala zcela bez věna. Vdavky odmítá a milenci se po společně strávené noci rozcházejí. Ian ještě přichystá pro Julianu dáreček na rozloučenou, netuší však, že i jeho čeká překvapení...
2001/5Historická romance35 W Odkázané štěstíAlan Strode se po vítězné bitvě s Angličany postaral o umírajícího přítele, který mu svěřil dopis pro svoji mladou ženu. Jaké však bylo Alanovo překvapení, když se od ní dozvěděl, že posledním předsmrtným přáním jeho druha bylo, aby si ji Alan vzal za manželku.
On se přece ženit nechce, a navíc - mladá vdova Honor je sice půvabná, ale na první pohled je zřejmé, že tato žena hledá ochránce, kterého by mohla ovládat, a ne takového tvrdohlavého horala, jako je Alan...
2001/8Historická romance42 Z Podivuhodná pravdaLady Elisabeth Marleighová má v londýnské společnosti pověst dívky lehkých mravů. A právě tu si vybral jako nevěstu synovec doktora Neila Bronwyna. Neil nechce sňatek v žádném případě dovolit a uchýlí se k zoufalému činu - Elisabeth unese. Přesně v tu dobu je ovšem jeho synovec zavražděn a jako pachatelka je obviněna právě Elisabeth. Neil jediný ví o její nevině, a proto se ji rozhodne skrýt ve svém domě v převlečení za muže. Vede ho k tomu pouze jeho snaha vypátrat pravého vraha, nebo i něco víc?
2003/2Historická romance77 W Volba Lady SaryLady Sara z Fernstowe zachránila život nejudatnějšímu z králových rytířů. Král umí být vděčný, a tak mladou šlechtičnu vybídne,ať si něco přeje - on jí to na důkaz svého vděku splní. Sara má neobvyklé přání, chce být provdána za muže, jehož tak zázračně zachránila ze spárů smrti. Král Edward II. po dlouhém váhání dívčino přání splní, a tak sir Richard procitá na starém hradě kdesi ve skotském pohraničí a přísahá, že byla-li to královská vůle, nebude se jí protivit, ale jeho manželství navždy zůstane jen formálním svazkem. Netuší však, jak hluboko propadne kouzlu vášnivé Sary.
2003/5Historická romance83 W Nevěsta z VysočinyMairi MacInnessová se má provdat za Roberta, udatného rytíře z rodu Trouvilleů. Sňatek domluví jeho pobočník, a tak Mairi netuší, že její vyvolený je hluchý.
Ještě před svatbou Mairiin proradný bratranec přepadne jejich sídlo a smrtelně zraní jejího otce. Robert mu ještě před jeho skonem přísahá, že Mairi odveze do bezpečí. Ta však chce pomstít otcovu smrt a Robertovi nedůvěřuje. Podaří se mu ji přesvědčit o své lásce?
2003/7Historická romance87 W Vdaná a svobodnáV manželství si prožila hotové peklo. Proto když ovdověla, zapřísáhla se Iana, že už nikdy nedopustí, aby jejímu osudu vládl nějaký muž. Její odhodlání je však podrobeno těžké zkoušce, když potká Henriho Gilleta, dědice dynastie Trouvilleů, který v ní snadno dokáže probudit dřímající touhu.
Ani Henri nestojí před snadným rozhodnutím. Iana mu sice zachránila život, avšak její minulost opředená řadou temných tajemství se zdá být překážkou jejich společnému štěstí...
2004/12Historická romance121 W BVšechno je jinakPřekvapení k VánocůmBethany, zapřísáhlá odpůrkyně sňatku, chce zasvětit svůj život pomoci potřebným. Když potká přítele z dětství Jacka, dohodne se s ním, že se naoko zasnoubí a po čase, až bude plnoletá, zásnuby zase zruší…
2005/6Special85 G CSlovo džentlmenaHon na ženichaClarissa se nutně potřebuje dostat ke svým zděděným penězům, aby mohla stát na vlastních nohou a sama o sobě rozhodovat. K tomu se ovšem musí okamžitě vdát - dřív, než ji donutí ke sňatku její odporný bratranec. A co takhle přesvědčit Hugha, svůj dívčí idol …?
2007/9Special116 G AKytice z bodláčíVe jménu srdceTři ženy se zraněným srdcem, tři muži se zraněným tělem… A láska, která se snaží vybojovat si své místo na slunci!
Když se lord John vrátil na svůj hrad ze zajetí ze Španělska, toužil po nejrůznějších věcech, rozhodně ale ne po snoubence, kterou vlastně neznal: s Alys se zasnoubil podle vůle svých rodičů před deseti roky, když jí bylo jedenáct let! Jeho snoubenka je ale pevně odhodlaná, že si Johna vezme i proti jeho vůli!
2009/3Historická romance247 Z ÚmluvaKathryn Wainwrightová, mladá novinářka ve službách svého strýce, je rozhodnuta odkrýt a poté zveřejnit tajemné pozadí minulosti i přítomnosti populárního hudebníka a skladatele vážné hudby. První, co však objeví, je skutečnost, že je to velice přitažlivý muž.
Jonathanu Chadwickovi se nedaří uniknout před vytrvalým a zneklidňujícím pronásledováním mladé ženy. Je zřejmé, že se ho rozhodla zničit, a on ještě k tomu nedokáže odolat jejímu kouzlu. Naštěstí se mu podařilo všechna svá tajemství bezpečně ukrýt …

Počet zobrazených záznamů: 12

Na seznam autorek začínajících na St

Na seznam autorek od písmene S

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 4351
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace