Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Jessica Steeleová

Zobrazuji údaje o autorce Jessica Steeleová - Steele, Jessica


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1995/11Romance149 A Otazníky láskyKelsa se rozhodla začít nový život! Odešla z rodného městečka, našla si nové místo a rychle udělala nečekanou kariéru. Radost ze života jí kazí jen to, že syn jejího šéfa ji vůbec nesnáší. A přitom se jí Lyle tak líbí!
1997/12Romance250 B Podivné zasnoubeníLysan je postavena před těžkou volbu: má si vzít Noela, za kterého se zasnoubila, nebo jít za hlasem svého srdce až do dalekého Chile, kde na ni čeká tajemný Dante Viveros? V každém případě se zdá, že tyto Vánoce pro ni budou nezapomenutelné!
1998/8Romance282 B Trpělivý nápadníkCo má šarmantní francouzský džentlmen Dacre dělat, když si jeho životní láska Josy usmyslela, že není vhodnou partnerkou do manželství? Nezbývá mu, než být nekonečně něžný a trpělivý.
2000/3Romance357 A Bleskurychlá svatbaAby zajistili své neteři Violetě šťastné dětství, rozhodnou se Gideon a Ellena během několika minut, že se vezmou. Jenže zanedlouho po svatbě se do sebe zamilují a začíná jim vrtat hlavou, co by se stalo, kdyby se Violetiny rodiče nakonec přece jen vrátili z dovolené živí a zdraví...
2000/3BestSeller5 V BFalešná novinářkaLásky z ČechFabia Kingsdaleová přijíždí do Čech namísto své sestry, aby udělala rozhovor se slavným českým spisovatelem Vendelínem Gajduškem. Fabia je ale ještě mladá a neprůbojná a s muži nemá dost zkušeností, takže se zdá, že neuspěje a místo rozhovoru si přiveze zpátky do Anglie jen bolavé srdce...
2002/1Romance472 D Svéhlavá snoubenkaYancie Dawkinsová je ve svém novém zaměstnání šťastná, ale jde z jednoho maléru do druhého. Přesto, nebo právě proto upoutá pozornost Thomsona Wakefielda, který si však za žádnou cenu nechce přiznat, že ho Yancie přitahuje. I ona se brání ze všech sil, aby se do svého nadřízeného nezamilovala, protože nechce opakovat stejné chyby jako její matka. Zdá se, že pro Thomsona a Yancii společná budoucnost neexistuje... Až teprve dopravní nehoda, při níž je Thomson zraněn, odhalí jejich pravé city!
2002/2Romance477 D Chůva na vdáváníFennia pracuje jako učitelka v mateřské školce a dostane se do nezáviděníhodné situace. O malou Lucii, jednu z jejích svěřenkyň, se musí na nějakou dobu postarat její strýc Jegar Urquart a požádá Fennii o pomoc. Ta s jeho návrhem přestěhovat se k němu jako chůva malé Lucie souhlasí, ale je pro ni stále těžší skrývat, že se do něj zamilovala. Moc dobře totiž ví, že tenhle muž se své volnosti jen tak nevzdá. Netuší ale, že Jegar sám skrývá svou lásku k ní pod chladnou tváří nezdolného starého mládence. Jenže doba, kdy se oba musí starat o Lucii, se chýlí ke konci a je jen na nich, aby odhalili své pravé city!
2002/3Romance482 D Ledová královnaAstra Northcottová zaujme Sayrea Baxendalea na první pohled, ale nezkušená a ve věcech lásky naprosto nevinná dívka nemá o ničem ani tušení. Ten se však snaží využít všech možných způsobů, jak se s ní sblížit. Proto ji pozve na víkend do své rezidence, ale Astra se jeho projevům lásky brání vší silou. Neustále má totiž na paměti slib, který si kdysi dala se svými dvěma sestřenicemi buď se vdát za toho pravého muže na celý život, nebo zůstat sama. Astra dlouho tápe v nejistotě, než konečně pozná, že Sayre je pro ni tím pravým!
2002/3To nejsladší30 J Zatoulaná kočičkaMerren nikdy nepředpokládala, že by se mohla dostat do takových potíží! Její bratr Robert přišel o práci a když mu došly všechny úspory, musel se s rodinou přestěhovat do domu k Merren. Ta, aby mu pomohla, dokonce prodala i diamantový prsten, dědictví po matce a babičce. Potíže ovšem zdaleka ještě neskončily - Merren přepadli chuligáni a ukradli jí kabelku i s penězi za prsten. Naštěstí se objevil Piers, který ji vzal domů ke svému bratru Jaradovi, jenž se nabídl, že Merren pomůže... Na oplátku chce ovšem úplnou "maličkost" - potřebuje totiž dívku, která by před jeho matkou předstírala, že s ním má vážnou známost...
2002/10Romance516 C Manželství na dobu určitouElexa je úspěšná dívka, která má před sebou slibnou budoucnost. Noah Peverelle si také buduje kariéru, ale přesto touží po synovi, ovšem své srdce nehodlá dát žádné ženě. Řešení je tedy snadné: uzavřou manželství na dobu určitou a Elexa mu porodí potomka. Do tohoto vzájemného ujednání se však po čase vloudí drobná chybička - Elexa se do svého manžela zamiluje!
2002/11Romance Duo523 T BČas vánočních přáníLukas Travinor trvá na tom, aby Jermaine přijela pečovat o svou zraněnou sestru Edwinu, která je s jeho bratrem u něj na návštěvě. Jermaine je zprvu rozhodnutá vzepřít se tomuto arogantnímu, sebejistému muži, ale ke svému zděšení postupně zjišťuje, že po něm touží. Domnívá se však, že on miluje Edwinu, a tak své city pečlivě skrývá. Je to však opravdu Edwina, po kom Lukas touží?
2003/5Romance Duo549 C BUtajená milenkaMallon nemá zrovna nejlepší zkušenosti s muži a není divu, že se v jejich přítomnosti necítí zrovna nejlépe. Harris Quillian se ji snaží přesvědčit, že s ním jí žádné nebezpečí nehrozí. Mallonino srdce pomalu roztává, i když vnitřní hlásek jí neustále našeptává, aby byla ve střehu…
2003/11Romance576 D Účelový sňatekChesnie Cosgroveová je nadšená, když se jí podaří získat místo osobní asistentky přitažlivého Joela Davenporta. Musí sice tvrdě pracovat, ale to jí zcela vyhovuje. O manželství ani jeden z nich nestojí, a tak je Chesnie překvapená, když Joel oznámí své zasnoubení. O to víc, když snoubenkou je právě ona!
2004/3Romance593 A Náhodné zasnoubeníClaire Fairleyová se probudí v nemocnici a zjišťuje, že při úrazu ztratila paměť. S údivem shledává, že má na ruce diamantový zásnubní prsten. Jejím snoubencem je přitažlivý Tye Kershaw, který splňuje všechny představy o ideálním muži. Claiřina ztráta paměti je však pouze dočasná. Jednoho dne se jí ztracené vzpomínky vrátí zpět, ale Tye v nich nemá žádné místo. Toho muže nikdy předtím ani nespatřila! Tak proč žije v jeho domě, nosí jeho diamantový prsten a sdílí s ním lože?
2004/10Romance Duo632 T ADluh láskyJedině Lydie může zařídit, aby Jonah Marriott splatil dluh a pomohl tak zachránit jejich rodinný majetek. Koneckonců i jemu se před sedmi lety dostalo pomoci od Lydiina otce. Jonah Lydii neodmítne a vypíše tučný šek... Jak ale Lydie splatí svůj dluh, když Jonah nepožaduje peníze, ale její ruku?
2005/4Romance659 B Jako oheň a vodaErin Tunnicliffeová se rozhodla opustit své malé, ospalé rodné městečko a vrhla se do víru Londýna. Jejím novým šéfem je pohledný, vzdělaný a velmi přitažlivý Joshua Salsbury. Nezkušená Erin k němu vzplane láskou, která však, jak se zdá, není opětována…
2006/4Romance719 B Překvapení v ložniciJednoho dne Varnie Suttonová ke svému překvapení najde v ložnici cizího muže! Leon Beaumont - šéf Varniina bratra - se tu ukrývá před médii a netuší, že domek patří přitažlivé a okouzlující ženě, o níž si myslí, že tu vypomáhá jako hospodyně. Oba dva jsou velmi zaskočeni, když se druhý den na titulních stranách novin objeví zpráva o jejich zasnoubení!
2006/5Romance725 C Manželka na inzerátColly Gillinghamová nemá na výběr. Má týden na to, aby si sbalila věci a odešla ze svého domova. Poprvé za svůj život je nucena najít si zaměstnání - a rychle! Takže poté, co si přečte inzerát, ve kterém hledají osobní asistentku, Colly zkusí své štěstí… Při prvním setkání s Colly Silas Livingstone ví, že ona je přesně ta žena, kterou hledá. Má pro ni jedinou pracovní nabídku - a tou je formální manželka. Bude Colly souhlasit?
2007/7Romance793 A Nejvýhodnější nabídkaTaye Traffordová má starosti. Její spolubydlící vzala nohy na ramena a Taye za ni potřebuje rychle sehnat náhradu, nebo nedá dohromady peníze na nájem a bude se muset stěhovat. Když se na prahu jejího bytu objeví jediný zájemce, pohledný, ale arogantní Magnus, nemá na vybranou. Postupem času Taye pozná za Magnusovou nepříjemnou maskou vnímavého muže a proti své vůli se do něj zamiluje. Ale dobře ví, že si vztah s nemajetným umělcem nemůže dovolit…
2008/7Romance Duo843 T AMilostný románekEmily si musí udržet svou práci, ale přitom se neustále hádá s Bardenem Cunninghamem, svým nesnesitelným atraktivním šéfem. Jednou večer Emily jede za Bardenem domů s důležitým vzkazem, havaruje a musí u něj zůstat přes noc! Sdílet s Bardenem kancelář je jedna věc, něco úplně jiného je sdílet se šéfem ložnici…
2008/7Návraty lásky8 D Bleskurychlá svatbaAby zajistili své neteři Violetě šťastné dětství, rozhodnou se Gideon a Ellena během několika minut, že se vezmou. Jenže zanedlouho po svatbě se do sebe zamilují a začíná jim vrtat hlavou, co by se stalo, kdyby se Violetini rodiče nakonec přece jen vrátili z dovolené na horách živí a zdraví…

(Poprvé vyšlo v edici Romance 03/2000)
2008/10Romance Duo852 T BRodinný slibKdyž se Leyne nabídne, že se postará o svou jedenáctiletou neteř, netuší, že ji čeká náročný úkol najít malé Pip jejího biologického otce. Pátrání ji zavede k pohlednému a šarmantnímu Jacku Dangerfieldovi, který se k malé Pip i její tetě Leyne chová jako k vlastním…
2009/8Romance881 B Manželkou milionářeKdyž Taryn Websterová přijímá práci sekretářky u pohledného milionáře Jakea Nashe, již dávno předtím bojuje s velkou přitažlivostí, kterou k němu pociťuje. Nechce míchat práci a potěšení dohromady, a proto se od něj snaží držet odstup. Jake ji však žádá, aby pro něho pracovala přesčas! Taryn to zprvu odmítá, ale jeho přesvědčivým argumentům nedokáže odolat. Nebo spíš jeho okouzlujícímu úsměvu a lákavým šedým očím?
2010/10Special na přání154 H BPřekvapení v ložniciNevšední návrhJednoho dne najde Varnie ke svému překvapení v ložnici cizího muže! Leon se tu ukrývá před médii a netuší, že domek patří přitažlivé ženě, o níž si myslí, že tu vypomáhá jako hospodyně.

(2. vydání)
2011/10Romance Duo948 T AIdeální manželPřestože je Phelix Bradburyová vdaná již osm let, svého manžela viděla jen dvakrát. A teď najednou s ním má strávit celý týden ve Švýcarsku? Proč ne, vždyť se stejně potom rozejdou každý svou cestou… Nathan Mallory však po celou dobu nemůže z Phelix spustit oči. Co se to stalo s tou stydlivou a zakřiknutou dívkou, kterou si před osmi lety vzal?
2013/3Special na přání211 G BManželství na dobu určitouElexa je úspěšná dívka, která má před sebou slibnou budoucnost. Noah si také buduje kariéru, ale přesto touží po synovi, ovšem své srdce nehodlá dát žádné ženě. Řešení je tedy snadné: uzavřou manželství na dobu určitou a Elexa mu porodí potomka. Do tohoto vzájemného ujednání se však po čase vloudí drobná chybička - Elexa se do svého manžela zamiluje!
2019/7Special na přání364 H AMilostný románekEmily Lawsonová si nutně musí svou práci udržet, ale přitom se nemůže přestat hádat s Bardenem Cunninghamem, svým nesnesitelným atraktivním šéfem. Jednou večer Emily veze Bardenovi domů důležitou zprávu, havaruje a musí u něj zůstat přes noc! Sdílet s Bardenem kancelář je jedna věc, něco úplně jiného je sdílet se šéfem ložnici…

Počet zobrazených záznamů: 27

Na seznam autorek začínajících na St

Na seznam autorek od písmene S

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 5090
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace