Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - svazek Nevhodné známosti

Zobrazuji údaje o svazku Nevhodné známosti


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2006/4Special98 G AJoanna Wayneová (Wayne, Joanna)Podezřelá z láskyNevhodné známostiVzbudit se ráno v cizím městě a objevit ve svém hotelovém pokoji mrtvolu cizího člověka, to by otřáslo i otrlejší povahou, než má Jessica Lewisová. Stejně nečekaně jako problémy spojené s vraždou váženého senátora se ale objeví Conner Hayden, který se podezřele podobá Jessičinu vysněnému princi na bílém koni…
2006/4Special98 G BJudy Christenberryová (Christenberry, Judy)Pátrání se sladkým koncemNevhodné známostiSoukromý detektiv Wilson Greenfield má s bohatými paničkami své zkušenosti a už předem se na ně dívá skrz prsty. Čím déle ale vede pátrání pro pohlednou a laskavou Vivian Shawovou, tím víc si uvědomuje, že tahle klientka ho přiměje změnit názor a možná i odhodlání se už nikdy znovu neoženit.
2006/4Special98 G CTori Carringtonová (Carrington, Tori)Srdcem, tělem, dušíNevhodné známostiNemělo to být nic víc než románek na jednu noc. No, možná na pár nocí. Rachel rozhodně nečekala, že by se z úžasného milování mohl vyvinout vztah, který přetrvá navzdory hrozícímu korupčnímu skandálu i Gabrielově poněkud pochybné minulosti.

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam všech svazků


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2517
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace