Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Joanna Wayneová

Zobrazuji údaje o autorce Joanna Wayneová - Wayne, Joanna


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2006/4Special98 G APodezřelá z láskyNevhodné známostiVzbudit se ráno v cizím městě a objevit ve svém hotelovém pokoji mrtvolu cizího člověka, to by otřáslo i otrlejší povahou, než má Jessica Lewisová. Stejně nečekaně jako problémy spojené s vraždou váženého senátora se ale objeví Conner Hayden, který se podezřele podobá Jessičinu vysněnému princi na bílém koni…
2007/3Special110 G BDiagnóza: láskaKdopak by se lásky bálPacientka, která jednoho večera skončila na operačním stole doktora Nathana Duncana, mu připadala zvláštně povědomá. Jméno, vlasy ani brýle mu nic neříkaly, ale ty veliké a krásné oči už někde viděl… Naposledy před patnácti lety, kdy se rozešel se svou velkou láskou Laurou!
2010/6Záhady a romantika2 R Dnem i nocíNová klientka Prescottovy bezpečnostní agentury Kelly Warnerová má opravdu vážné problémy. Tato oslnivě krásná manželka slavného hollywoodského herce se i se svou malou dcerkou stala terčem neznámého šílence. Kdo usiluje o její život a proč? Cožpak nestačilo, že už zabili jejího manžela? Teď však má po boku Jacka Sanderse, mužného a spolehlivého ochránce, který z ní nespustí oči ani na chvíli a chrání ji dnem i nocí – a to i přes to, že na jejich společnou minulost nemá zrovna nejkrásnější vzpomínky. Jack je odhodlaný vyřešit záhadné události, které stály tolik lidí život.

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam autorek začínajících na Wa

Na seznam autorek od písmene W

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2787
Denní počet: 1
Počítáno od: 29.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace